Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Pokec
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 13/05/2004 :  21:38:17  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Pokud mohu poprosit, nezavaznou diskusi presunte sem, starsi topicy obsahuji spoustu veci tykajicich se jen bety a je mozna na case udelat za betou caru (radujme se, uz mame placenou betu :O)

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 13/05/2004 :  21:39:52  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Se svolenim spravce fora jsem vyrobil par zakladnich informativnich topicu. Nejsem ale ani neomylny ani dokonaly, takze o pripadnych chybach / doplnujicich informacich mi prosim dejte vedet, ja se to pokusim opravit/doplnit.

Rahman
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 26/05/2004 :  13:28:46  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
Desertere!!

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight
Go to Top of Page

Narmo
Starting Member

23 Posts

Posted - 26/05/2004 :  16:28:09  Show Profile  Send Narmo an ICQ Message Send Narmo a Private Message  Reply with Quote
Zajimalo by me kolik se celkove pohybuje na serveru LineAge II ceskych hracu a jsou-li nejake klany_cz ...Nezda se mi totiz ,ze by suma cz hracu byla nejak zavratna :o) ?
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/05/2004 :  16:38:54  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Na prvnim serveru (Bartz) je asi 15-20 cesky mluvicich hracu, o kterych vim a tezko rict kolik takovych, o kterych nevim. Situaci na ostatnich serverech moc zmapovanou nemam.

Zatim stale jeste existuje klan RychleSipy, ale je to klan utvoreny spise proto, abychom meli spolecny chat. Zatim se neuvazuje o rozsirovani, pripadne ziskavani klanovych levelu (respektive nekteri jedinci o tom mozna uvazuji, ale nikdo z nich se jaksi nema k leaderovani a v Lineage2 bohuzel klan stoji a pada na leaderovi).
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 26/05/2004 :  16:39:41  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt

Desertere!!



To jou kecy, ja jsem tu na prazdinach ;-)

Nekdo ma maturu, nekdo Lineage2 ]:D
Go to Top of Page

Narmo
Starting Member

23 Posts

Posted - 26/05/2004 :  16:57:10  Show Profile  Send Narmo an ICQ Message Send Narmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Na prvnim serveru (Bartz) je asi 15-20 cesky mluvicich hracu, o kterych vim a tezko rict kolik takovych, o kterych nevim. Situaci na ostatnich serverech moc zmapovanou nemam.

Zatim stale jeste existuje klan RychleSipy, ale je to klan utvoreny spise proto, abychom meli spolecny chat. Zatim se neuvazuje o rozsirovani, pripadne ziskavani klanovych levelu (respektive nekteri jedinci o tom mozna uvazuji, ale nikdo z nich se jaksi nema k leaderovani a v Lineage2 bohuzel klan stoji a pada na leaderovi).



hmmm to o tom leadrovani jsem cetl, copak se nenajde odvazlivec na trochu vyssim levelu :o)? Ja jakmile se napojim cca do 3 tydnu ,tak bych se rad k nekomu posleze pridal ...kde se mohu dozvedet vice o servrech LA ? na domovskym webu jsem nic nenasel ..
Go to Top of Page

Narmo
Starting Member

23 Posts

Posted - 26/05/2004 :  17:01:30  Show Profile  Send Narmo an ICQ Message Send Narmo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Narmo

quote:
Originally posted by Rahman

Na prvnim serveru (Bartz) je asi 15-20 cesky mluvicich hracu, o kterych vim a tezko rict kolik takovych, o kterych nevim. Situaci na ostatnich serverech moc zmapovanou nemam.

Zatim stale jeste existuje klan RychleSipy, ale je to klan utvoreny spise proto, abychom meli spolecny chat. Zatim se neuvazuje o rozsirovani, pripadne ziskavani klanovych levelu (respektive nekteri jedinci o tom mozna uvazuji, ale nikdo z nich se jaksi nema k leaderovani a v Lineage2 bohuzel klan stoji a pada na leaderovi).



hmmm to o tom leadrovani jsem cetl, copak se nenajde odvazlivec na trochu vyssim levelu :o)? Ja jakmile se napojim cca do 3 tydnu ,tak bych se rad k nekomu posleze pridal ...kde se mohu dozvedet vice o servrech LA ? na domovskym webu jsem nic nenasel ..



Kolik je vlastne na jednom serveru prumerne hracu ? ... ehmm ted jsem si tak uvedomil ,ze jelikoz bydlim v Sydney,me sance na setkani s cz hraci jsou fakt minimalni vzhledem k casovemu posunu :o\
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 27/05/2004 :  15:47:44  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Drizzt

Desertere!!



To jou kecy, ja jsem tu na prazdinach ;-)

Nekdo ma maturu, nekdo Lineage2 ]:D



Nekdo uz ma jen tejden do ty blby matury..
Snad mi nechces rict, ze hrajes tu hru, kde maj ty postavicky tak divny usi?

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 28/05/2004 :  02:26:56  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Narmo
ehmm ted jsem si tak uvedomil ,ze jelikoz bydlim v Sydney,me sance na setkani s cz hraci jsou fakt minimalni vzhledem k casovemu posunu :o

Tak to mas sanci se stretnou se mnou.Ja jsem zrovna v Sydney take.
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 28/05/2004 :  10:39:07  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
To: Narmo
Jak uz psal Rahman..na prvnim serveru Bartz hraje dost Cechu.
Stale se obcas najde někdo nový.
Dále hraje dost lidí asi na serveru Gustin, kde prý je podle nich
nejlepší ping..ale tuhle tady někdo "brečel" že jim to taky laguje
A první server Bartz byl prostě první už od open bety, je takové to
jádro dění...asi:o)
Jinak časový posun není zase až tak na závadu..např. leader našeho
klanu je také mim ČR..a setkáme se s ním:o)
Klany je taková zvláštní věc zatím: level klanu je závislý
od leadera...musí vložit SP body,peníze...takže se nikomu moc
do toho nechce.
Ale od června NCSoft slibuje "změny" to jsem zvědavá sama.....
tak třeba se plno věcí změní



Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 10/06/2004 :  01:07:25  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Drizzt

Desertere!!



To jou kecy, ja jsem tu na prazdinach ;-)

Nekdo ma maturu, nekdo Lineage2 ]:D



LOL

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

posol
Starting Member

1 Posts

Posted - 07/02/2005 :  20:04:11  Show Profile Send posol a Private Message  Reply with Quote
caute je tu niekto kto mi vie povedat nieco o rasach neviem koho si mam vybrat dik
Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 08/02/2005 :  16:20:03  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by posol

caute je tu niekto kto mi vie povedat nieco o rasach neviem koho si mam vybrat dik



vem si trpaslika, budes vatar :)

76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

Cipisek
Starting Member

1 Posts

Posted - 06/10/2005 :  09:44:29  Show Profile Send Cipisek a Private Message  Reply with Quote
Nazdar, omlouvam se, ze vam to tu trosku narusuju, ale potreboval bych zjistit neco kvuli seminarce:
Muzete mi poradit?
Potrebuju jakekoli informace o on/line hrach, predevsim co v teto dobe nejvic frci, kolik se za to plati(pokud vubec), jak jsou ty hry stare a podobne!

Moc dekuju za kazdou drobnou informaci:)
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 06/10/2005 :  13:02:11  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cipisek

Nazdar, omlouvam se, ze vam to tu trosku narusuju, ale potreboval bych zjistit neco kvuli seminarce:
Muzete mi poradit?
Potrebuju jakekoli informace o on/line hrach, predevsim co v teto dobe nejvic frci, kolik se za to plati(pokud vubec), jak jsou ty hry stare a podobne!

Moc dekuju za kazdou drobnou informaci:)



http://search.seznam.cz/?w=mmorpg&mod=f-p-1-s-c&r=&ie=iso
obecne se podivej treba na www.mmorpg.cz
tam najdes odpovedi + klasicky "chat" na otazky

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,8 seconds. on eygor Snitz Forums 2000