Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Czech Alliance <CzA>
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/05/2005 :  12:51:00  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magrider

Lidi! Já Vás nechápat! Proč rebelové z CzA nenapadnou BoH, nepobijou je, neoberou a neudrří CzA alianci? Vždyť je to tak jednoduché!
Ď.




rofl tady taky.. neni tohle novy nick rodiera ? magrider jako MAGorRoDIER ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Magrider
Starting Member

5 Posts

Posted - 12/05/2005 :  14:00:30  Show Profile Send Magrider a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

Lidi! Já Vás nechápat! Proč rebelové z CzA nenapadnou BoH, nepobijou je, neoberou a neudrří CzA alianci? Vždyť je to tak jednoduché!
Ď.




rofl tady taky.. neni tohle novy nick rodiera ? magrider jako MAGorRoDIER ?



hahaha ... tak takhle jsem se dlouho nezasmál .... mimochodem vypadlo ti "I" :o) Jinak napiš mi jméno, místo, čas a já ti vyvrátím sanici (v SWG) :o)
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 12/05/2005 :  15:47:28  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magrider

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

Lidi! Já Vás nechápat! Proč rebelové z CzA nenapadnou BoH, nepobijou je, neoberou a neudrří CzA alianci? Vždyť je to tak jednoduché!
Ď.




rofl tady taky.. neni tohle novy nick rodiera ? magrider jako MAGorRoDIER ?



hahaha ... tak takhle jsem se dlouho nezasmál .... mimochodem vypadlo ti "I" :o) Jinak napiš mi jméno, místo, čas a já ti vyvrátím sanici (v SWG) :o)


Ajejej Rodier nasel konkurenci..........

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/05/2005 :  15:57:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magrider

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

Lidi! Já Vás nechápat! Proč rebelové z CzA nenapadnou BoH, nepobijou je, neoberou a neudrří CzA alianci? Vždyť je to tak jednoduché!
Ď.




rofl tady taky.. neni tohle novy nick rodiera ? magrider jako MAGorRoDIER ?



hahaha ... tak takhle jsem se dlouho nezasmál .... mimochodem vypadlo ti "I" :o) Jinak napiš mi jméno, místo, čas a já ti vyvrátím sanici (v SWG) :o)



nevypadlo, "I" si jen prohodilo misto s pismenem "D".. ale to uz je na tebe moc slozity postup, vid ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Magrider
Starting Member

5 Posts

Posted - 12/05/2005 :  17:26:38  Show Profile Send Magrider a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

Lidi! Já Vás nechápat! Proč rebelové z CzA nenapadnou BoH, nepobijou je, neoberou a neudrří CzA alianci? Vždyť je to tak jednoduché!
Ď.




rofl tady taky.. neni tohle novy nick rodiera ? magrider jako MAGorRoDIER ?



hahaha ... tak takhle jsem se dlouho nezasmál .... mimochodem vypadlo ti "I" :o) Jinak napiš mi jméno, místo, čas a já ti vyvrátím sanici (v SWG) :o)



nevypadlo, "I" si jen prohodilo misto s pismenem "D".. ale to uz je na tebe moc slozity postup, vid ?


.. můj návrh stále platí, ale ty se jaksi bojíš co?...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/05/2005 :  17:53:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magrider

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

Lidi! Já Vás nechápat! Proč rebelové z CzA nenapadnou BoH, nepobijou je, neoberou a neudrří CzA alianci? Vždyť je to tak jednoduché!
Ď.




rofl tady taky.. neni tohle novy nick rodiera ? magrider jako MAGorRoDIER ?



hahaha ... tak takhle jsem se dlouho nezasmál .... mimochodem vypadlo ti "I" :o) Jinak napiš mi jméno, místo, čas a já ti vyvrátím sanici (v SWG) :o)



nevypadlo, "I" si jen prohodilo misto s pismenem "D".. ale to uz je na tebe moc slozity postup, vid ?


.. můj návrh stále platí, ale ty se jaksi bojíš co?...



spise napis ty svoje jmeno a level a ja se podle toho rozhodnu, jestli vezmu huntera nebo crafta..

a kdybys opravdu mel v hlave neco jineho nez piliny, tak budes nejprve cist a az pak se ptat..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Magrider
Starting Member

5 Posts

Posted - 12/05/2005 :  19:44:03  Show Profile Send Magrider a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Magrider

Lidi! Já Vás nechápat! Proč rebelové z CzA nenapadnou BoH, nepobijou je, neoberou a neudrří CzA alianci? Vždyť je to tak jednoduché!
Ď.




rofl tady taky.. neni tohle novy nick rodiera ? magrider jako MAGorRoDIER ?



hahaha ... tak takhle jsem se dlouho nezasmál .... mimochodem vypadlo ti "I" :o) Jinak napiš mi jméno, místo, čas a já ti vyvrátím sanici (v SWG) :o)



nevypadlo, "I" si jen prohodilo misto s pismenem "D".. ale to uz je na tebe moc slozity postup, vid ?


.. můj návrh stále platí, ale ty se jaksi bojíš co?...



spise napis ty svoje jmeno a level a ja se podle toho rozhodnu, jestli vezmu huntera nebo crafta..

a kdybys opravdu mel v hlave neco jineho nez piliny, tak budes nejprve cist a az pak se ptat..



..level ti nenapíšu .. o to víc to pak bude zajímavější :o) ... a víš ty co ... já si tě najdu!
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 12/05/2005 :  20:01:42  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote



[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/05/2005 :  20:30:09  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight









mno podle me si z nas tady dela prdel nekdo znamy pod pseudonickem..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 13/05/2005 :  12:11:01  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
k Magrider neni co dodat...
LAMA

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 13/05/2005 :  13:18:30  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
nezmili ste si panove topic??
To tu musi meda udelat poradek ?? haaa?
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 15/06/2005 :  20:15:54  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
Ak by niektori novacci rebelsky mali zajem tak sice CzA je mrtva preto som V SHADE ale americka povodne dievcenska guilda ich prijme
kontakt bud Sherilla , Leesa , Genevieve abo Bambelo
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/06/2005 :  08:01:32  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
V minulych dnech jsem se s Jankem pokousel vyresit existenci CzA. Narazili jsme na problem, kdy po prestehovani guild hall prestal fungovat guild terminal a samotna guild hall byla registrovana na ucet Janek, ktery je momentalne stopnuty. Chtel jsem si vzit guild hall na sebe a prijmout tech par novacku, kteri meli zajem vstoupit do jedine ceske rebelske guildy.
Po zrale uvaze jsem se rozhodl, ze to neudelam (timto se ti Janku omlouvam, ze jsem otravoval). Novacku neni tolik, aby to dalo na funkcni guildu a proto nejspise prestoupim do Shade. Pokud mne pamet neklame, tak uz tam nejaky cas pusobi Okche a Ocokogak. Timto navrhuji vsem novym rebelskym hracum, aby to ucinili tez. Sejde se nas tam pomerne slusny pocet hracu, mluvicich srozumitelnym jazykem a mohli bychom tam vytvorit takovou cesko-slovenskou kliku. Timto prosim vsechny ceske rebely, aby tuto nabidku zvazili.

Howgh
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 16/06/2005 :  09:16:09  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
Ja sa omluvam zakladatelom CzA ktorej si vazim ze to sem postujem ale kazdy dobre viemem ako na tom je CzA coz ma mrzi keby bola lip bol by som inde a nie v shade , ale nechcem taky zakladat novy topic , je to rebelia taky.
Dalej opravim ze Ocogak opustil nase rady a siel k imperiu.
Este tam je Okhechookewoo , Bambelo :D to ako ja
Baretwan , a slusny pocet holiek v reale.
Ak si niekto mysli ze by sa nedohovoril tak sa myli.
Ja teda anglicky neviem dobre ale za ten cas co som v Shade som sa co to priucil a dohovorim sa v pohode.

Troska je problem s casom kedze vestina je americaniek americanou ale ak sa zladi vikendovy cas tak akcie su super.
ci uz vesmir alebo zem.

Takze ste vsetci vitani ak mate zaujem miesta je dost.
A anoniec aj s impikmi behavam na akcie ci uz avatar alebo tak , nie vsade je problem fakcia , niekto rad impou niekto rebeliu kazdy nech si najde svuj domecek a pevnostku.
V hre sa aj tak vsetci stretavame bez ohladu ci si modry a ci ruzovy.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/06/2005 :  10:12:54  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
jj ocogak sel konecne k nam a nyni si uziva krasy imperia
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 16/06/2005 :  10:20:02  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
ze ta drzka neboli :D krasy imperia , radsej ostanem vo vesmire ako bludna castica nez uzivat krasy tyranie
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 29/07/2005 :  17:39:40  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
jen bych chtel sem napsat pro novacky ze CzA vztala z popela a samozrejme prijima nove cleny
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 01/08/2005 :  23:18:24  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
CzA LIVES! CzA FOREVER!

Why? Because we're BLOOD BOUND!

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/08/2005 :  11:52:03  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

CzA LIVES! CzA FOREVER!

Why? Because we're BLOOD BOUND!


kdybys trochu hral janku taky by se nic nezkazilo btw co takhle samostatna vesnicka treba kousek od Bohemky ? pocet aktivnich clenu (vcetne janka ) je uz na 9 (az se vrati baretwan) takze by teoreticky vesnicka zalozit sla
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/08/2005 :  14:22:09  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

CzA LIVES! CzA FOREVER!

Why? Because we're BLOOD BOUND!


kdybys trochu hral janku taky by se nic nezkazilo btw co takhle samostatna vesnicka treba kousek od Bohemky ? pocet aktivnich clenu (vcetne janka ) je uz na 9 (az se vrati baretwan) takze by teoreticky vesnicka zalozit sla



pocitej ale s tim, ze stejne nikdy nepripustime, aby v okoli bohemky staly rebelske zakladny a naopak je v planu zastavet cele okoli mesta desitkami imperialnich..

neni to namireno proti CzA ani nikomu z cz/sk rebelu, kolem bohemie vzdy staly a vzdy budou stat imeprialni zakladny..

snazim se ovsem zajistit, abyste nemeli veze primo u baraku

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/08/2005 :  14:34:26  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

CzA LIVES! CzA FOREVER!

Why? Because we're BLOOD BOUND!


kdybys trochu hral janku taky by se nic nezkazilo btw co takhle samostatna vesnicka treba kousek od Bohemky ? pocet aktivnich clenu (vcetne janka ) je uz na 9 (az se vrati baretwan) takze by teoreticky vesnicka zalozit sla



pocitej ale s tim, ze stejne nikdy nepripustime, aby v okoli bohemky staly rebelske zakladny a naopak je v planu zastavet cele okoli mesta desitkami imperialnich..

neni to namireno proti CzA ani nikomu z cz/sk rebelu, kolem bohemie vzdy staly a vzdy budou stat imeprialni zakladny..

snazim se ovsem zajistit, abyste nemeli veze primo u baraku


za tohle sme vdecni :) precijen se muzes stat ze zapomenem combata :)
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/08/2005 :  18:14:00  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

CzA LIVES! CzA FOREVER!

Why? Because we're BLOOD BOUND!


Tak schválně - kolik lidí si ten song stáhlo?

Víte jakou práci mi dalo najít na netu teď, když AudioFind už neběží jak dřív, ukázku, ve který je alespoň část refrénu?

Takže šup poslouchat!

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 04/08/2005 :  22:53:43  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

CzA LIVES! CzA FOREVER!

Why? Because we're BLOOD BOUND!


Tak schválně - kolik lidí si ten song stáhlo?

Víte jakou práci mi dalo najít na netu teď, když AudioFind už neběží jak dřív, ukázku, ve který je alespoň část refrénu?

Takže šup poslouchat!


rozkaz rozkaz
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/08/2005 :  02:01:54  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hajpaaaaaaaaaaaaaa,hajpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nikoho nenutim jet na tento sraz, jenom me trochu udivuje, ze vicemene cela CZA jede a zbytek vetsiny cechu nic, pritom ipmu je daleko vic

mel jsem pocit, ze kazda online hra je hlavne o komunikaci mez lidma, ted mate prilezitost s tema lidma komunikovat v realu a utuzit vztahy a nikdo se k tomu nema

:-(
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/08/2005 :  05:21:43  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kvuli takovym topicum, bojej se tveho kladelka. Asi si mysli ze tam s rebely na impy chystate to zblizeni moc vazne .
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 05/08/2005 :  07:56:19  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
koukam, ze jsem se netrefil do spravneho topicu
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 05/08/2005 :  09:03:13  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No ja nejedu proto, ze mi styl huimoru vetsiny osazenstva pripada prilis zastydly.
(
quote:
Originally posted by Jorssk

...bojej se tveho kladelka...

)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 05/08/2005 09:03:52
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 05/08/2005 :  09:36:17  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Gilte, to me v tom nechas samotneho ? Jako muj velici bys me mel podporit

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 05/08/2005 :  14:02:35  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Maximalne na kratkou inspekci :D

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 05/08/2005 :  15:23:32  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Glitanis - aaa prisel velky brucoun, tobe ho asi prejelo auto ze nechces slyset slovo kladelko co? To je prece uplne normalni to slovo jen ho vyslov Kla.....kla KLADELKO!! REKNI TO REKNI KLADELKO!!

Btw. pokud se bojis jestery na srazu tak tam klidne jed, pac jak jsem psal, ja tam nejedu.
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 05/08/2005 :  18:34:40  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Ne ne to nebyl utok na tebe. Slovo kladelko pouziva cely CZE chat (proto sem ho vypnul) Proste timhle zpusobe jsem se bavil kdyz mi bylo 6. Po 20 letech uz mi to tak vtipny neprijde tot vse. Nekritizuju nebrucim. Jen vidim ze mam jinej zpusob zabavi a pravdepodobne bych si tam s nikym moc nerozumel. Tot vse. Neni to osobni. Neni to utok. :D Je to chladna logicka kalkulace :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 05/08/2005 :  20:46:10  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Ne ne to nebyl utok na tebe. Slovo kladelko pouziva cely CZE chat (proto sem ho vypnul) Proste timhle zpusobe jsem se bavil kdyz mi bylo 6. Po 20 letech uz mi to tak vtipny neprijde tot vse. Nekritizuju nebrucim. Jen vidim ze mam jinej zpusob zabavi a pravdepodobne bych si tam s nikym moc nerozumel. Tot vse. Neni to osobni. Neni to utok. :D Je to chladna logicka kalkulace :-)


Chtěl jsem říct něco vo tom, že já jsem ho ani jednou nevyslovil, ale pak jsem si uvědomil, že už na chatu dlouho nebyl a tudíž se to nedá brát v potaz.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/08/2005 :  14:23:00  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

Ne ne to nebyl utok na tebe. Slovo kladelko pouziva cely CZE chat (proto sem ho vypnul) Proste timhle zpusobe jsem se bavil kdyz mi bylo 6. Po 20 letech uz mi to tak vtipny neprijde tot vse. Nekritizuju nebrucim. Jen vidim ze mam jinej zpusob zabavi a pravdepodobne bych si tam s nikym moc nerozumel. Tot vse. Neni to osobni. Neni to utok. :D Je to chladna logicka kalkulace :-)



nekecej, ze ses bavil pubertalnimi zerty v 6 letech..

a neni to s tim cze chatem zase tak zle.. jen par osob to pouziva neustale a ostatni jen ve vhodnych chvilich, ktere jsou navic obcas i velmi vtipne..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/08/2005 :  05:27:01  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
....kladelko....
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/08/2005 :  16:04:03  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
a neni to s tim cze chatem zase tak zle.. jen par osob to pouziva neustale a ostatni jen ve vhodnych chvilich, ktere jsou navic obcas i velmi vtipne..



Myslíš třeba teď?

quote:
Originally posted by Jorssk

....kladelko....


[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 10/08/2005 :  00:17:48  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by JerzeeG
a neni to s tim cze chatem zase tak zle.. jen par osob to pouziva neustale a ostatni jen ve vhodnych chvilich, ktere jsou navic obcas i velmi vtipne..



Myslíš třeba teď?

quote:
Originally posted by Jorssk

....kladelko....



:)))))))))))))))

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 10/08/2005 00:18:00
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/08/2005 :  05:53:47  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
urcite
Go to Top of Page

Iqwar
Starting Member

3 Posts

Posted - 12/08/2005 :  08:57:50  Show Profile  Send Iqwar an ICQ Message Send Iqwar a Private Message  Reply with Quote
Ahojte vsetci, hram zatial 2 dni/ak sa to da nazvat hrou, skor by som povedal taky slideshow/, ale dnes idem dokupit RAM, takze by to uz malo byt lepsie. Diky vsetkym s ktorymi som sa uz na SWG stretol za ochotu a pomoc, dufam ze sa coskoro stretnem aj s ostatnymi :)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/08/2005 :  11:05:54  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Iqwar

Ahojte vsetci, hram zatial 2 dni/ak sa to da nazvat hrou, skor by som povedal taky slideshow/, ale dnes idem dokupit RAM, takze by to uz malo byt lepsie. Diky vsetkym s ktorymi som sa uz na SWG stretol za ochotu a pomoc, dufam ze sa coskoro stretnem aj s ostatnymi :)


zajimavy jak kazdej kdo dlouhe mesice odolaval s nakupem hardwaru si ho kvuli SWG koupi do 2-3 dnu (tot i muj pripad ), jinak zdravim noveho rebela a preju mu hodne uspechu v boji proti tyranum
Go to Top of Page

Iqwar
Starting Member

3 Posts

Posted - 12/08/2005 :  11:15:37  Show Profile  Send Iqwar an ICQ Message Send Iqwar a Private Message  Reply with Quote
Mno, ja sa snazim dokupovat priebezne, toho roku som kupoval grafiku, dosku a procesor ;-)) RAMka je logicky naslednik
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/09/2005 :  20:54:16  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Janku dej nekomu prava pls airvash je na mesic off odesel mu komp a prijimat cleny muze jen on.Dik
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 16/09/2005 :  17:07:32  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Janku dej nekomu prava pls airvash je na mesic off odesel mu komp a prijimat cleny muze jen on.Dik


Dostaneš je zejtra.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 17/09/2005 :  08:41:46  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Ok dik sice makam az do nedele ale vpoho.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 19/09/2005 :  11:25:37  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Janku tak dnes azitra budu vetsinu dne on tak te prosim o ty prava dik
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/09/2005 :  10:46:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem novy guildleader. Prijimat nove cleny mohou Akoh, Airvash a Roberion. Pokud me budete potrebovat, zkuste ICQ nebo /tell eq2.runnyeye.almych
Pokusim se nejak rozdelit cas mezi obe hry. Take bych mohl nekomu leadera predat, staci kdyz se dohodnete komu.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 29/09/2005 :  17:50:02  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Kua co se to deje v posledni dobe nektery cleny ani nevidim rebelove upadaj v zapomeni nebejt spamovaci sestry a par jedincu tak uz fakt nevim no jelikoz me 12.10. konci predplatny 3 mesicu tak uvidim jesi to prodlouzim dost lidi odchazi nebo hrajou neco jinyho a uz to neni vono.

Edited by - Akoh Adi on 29/09/2005 17:50:34
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/09/2005 :  12:38:57  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ja byl opustenej rebel prakticky pul roku, to nemas moc velkou vydrz

s datadiskem se to na chvili zlepsi, lidi budou zvedavy na nove veci a budou zase nejakou dobu hrat
Go to Top of Page

Gedrex
Starting Member

16 Posts

Posted - 17/10/2005 :  10:28:19  Show Profile  Visit Gedrex's Homepage  Send Gedrex an ICQ Message Send Gedrex a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Kua co se to deje v posledni dobe nektery cleny ani nevidim rebelove upadaj v zapomeni nebejt spamovaci sestry a par jedincu tak uz fakt nevim no jelikoz me 12.10. konci predplatny 3 mesicu tak uvidim jesi to prodlouzim dost lidi odchazi nebo hrajou neco jinyho a uz to neni vono.


Neboj, nikdy nebudes samotnej rebel

Gedrex as. Irrataki Abela(SWG - Infinity) as. Irrataki Abela(SWG - Eclipse) as. Aeido Mai-Shre(SWG - Eclipse)
GW - DNA, EVE - GenealogyCZ, Gedrex CZ

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/10/2005 :  12:24:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Smarja, co pohledavas na Infinity? Mazej na Eclipse.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 17/10/2005 :  12:56:29  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Hele jak si vytvorim dalsi postavu aniz bych se stal jedi kdyz si ji chci aktivovat chce to po me CD key ale ten me to neveme kdyz uz hraju za Akoha jeden ucet.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,46 seconds. on eygor Snitz Forums 2000