Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 cz chat kanál
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 21/08/2009 :  17:40:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

To byla jen analyza vetsiny hracu na pvp serveru. Pak zbyvaji jeste dve kategorie: Ti co tam hraji, protoze se jim tam presunula grupa/gilda. A ti, co se vyzivaji v gankovani lowbiku a chudaku, kteri zrovna nejsou v nejake questujici/grindici grupe.

myslim ze jsi na omylu, ac je faktem ze eq2 vyslo jako pve hra, neni treba hned urazet celou pvp komunitu, z meho pohledu ma eq2 jedno z nej pvp jake jsem hral v mmorpg hrach podstane lepsi nez radoby pvp hry.

lastfm
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/08/2009 :  19:26:47  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
myslim ze jsi na omylu, ac je faktem ze eq2 vyslo jako pve hra, neni treba hned urazet celou pvp komunitu, z meho pohledu ma eq2 jedno z nej pvp jake jsem hral v mmorpg hrach podstane lepsi nez radoby pvp hry.

Já si zase myslím, že PvP v EQ2 byl od SOE jeden velký omyl a vůbec se nepovedlo. Nevybalancovaný gank fest. Jedno nej pvp v MMORPG je podle mého názoru L2

BTW souhlas je je zbytečné urážet PvP komunitu stejně jako PvE.

Edited by - Shelaida on 21/08/2009 19:28:06
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 21/08/2009 :  19:43:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

BTW souhlas je je zbytečné urážet PvP komunitu stejně jako PvE.

no tak to kazdopadne, ostatne stejne jako jakoukoliv jinou :)

lastfm
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/08/2009 :  21:03:51  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
BTW krmte si obcas sve trolly, neopatrneho navstevnika teto sekce fora by klidne mohli sezrat, nez bys rekl 'forumtrollizhungry' :)

Vzhledem k tvemu postu bych rekl ze mas moc velky hlad:p

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic