Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 tvorba charu
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 16/11/2004 :  22:52:43  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Protoze sem tu nenasel zadnej topic v kterym by se nekdo zaobiral tvorbou charu a docela by me zajimaly nazory, tipy a vubec vsechno o tvorbe charu. Konkretne jak vyvazit kterej char, ktera rasa je nejlepsi pro kterej class, jaky skilly sou u kterejch classu nejdulezitejsi a tak. Nejvic by me zajmal elfi mage protoze bych ho nerad nejak totalne domrsil a tak si rad necham poradit od zkusenejsich hracu

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 17/11/2004 :  11:22:53  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Protoze sem tu nenasel zadnej topic v kterym by se nekdo zaobiral tvorbou charu a docela by me zajimaly nazory, tipy a vubec vsechno o tvorbe charu. Konkretne jak vyvazit kterej char, ktera rasa je nejlepsi pro kterej class, jaky skilly sou u kterejch classu nejdulezitejsi a tak. Nejvic by me zajmal elfi mage protoze bych ho nerad nejak totalne domrsil a tak si rad necham poradit od zkusenejsich hracu

vono je to celkem jednoduche... vyvoj postavy nemas prakticky sanci ovlivnit + kazda rasa ma uplni jine classy(ale pulka jejich kouzel je stejna,jen je to tak ruzne prehazene)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 18/11/2004 :  01:44:03  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Je to presne tak, kazda ras ma vlastni sadu class, takze na tvou otazku nelze dost dobre odpovedet. Kazda class je unikatni, ale v ramci class sou kazde dva chary stejne.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 19/11/2004 :  12:48:45  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Je to presne tak, kazda ras ma vlastni sadu class, takze na tvou otazku nelze dost dobre odpovedet. Kazda class je unikatni, ale v ramci class sou kazde dva chary stejne.


hmm tak to je blby. Bo ja z tech jejich komentaru k tem skillum chapu kullovy. Pelozit si to umim to neni problem. Problem je v tom ze oni o tom kouzle nic nereknou takze az se ho nucis utratis za nej sp tak to zkusis a zjistis ze je ti to naprd no to je des

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 19/11/2004 :  13:14:02  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Rahman

Je to presne tak, kazda ras ma vlastni sadu class, takze na tvou otazku nelze dost dobre odpovedet. Kazda class je unikatni, ale v ramci class sou kazde dva chary stejne.


hmm tak to je blby. Bo ja z tech jejich komentaru k tem skillum chapu kullovy. Pelozit si to umim to neni problem. Problem je v tom ze oni o tom kouzle nic nereknou takze az se ho nucis utratis za nej sp tak to zkusis a zjistis ze je ti to naprd no to je des



obecne jsou ta kouzla na danem lvl jiz dost levna a behem 2-3lvl po prechodu je stejne budes mit vsechna

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 20/11/2004 :  00:12:59  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
To mi ale pak na posledni skill nezbudou SP, nebo jo? protoze jestli mi zbudou tak je to pekne SUX protoze to by potom znamenalo za kazdej skill muzu vyhnat na max! A jestli je to tak, tak to potom po svete budou behat napr. Elfowe magove vsichni se stejnejma kouzlama. Podle me u mmorpg her je pro vetsinu hracu podstatnou casti hry yvorba charu. Vymazlit si svuj char, hrat si se skillama a ruzne je kombinovat a pokud to tu tak neni tak me to asi pekne zklame. Rozdil pouze ve vzhledu obliceje a itemech mi jaksy u mmorpg hry nestaci!

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 20/11/2004 :  12:21:39  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
la2 je obecne dle meho nazoru nejmene variabilni hra s nejmensi hratelnosti. jedine rozdily delaji zbrane, zbroje a "bizuterie"
s tim ze rozdil je ve vysledku jen v: armoru, m protect, dmg. nic jineho. zadne bonusy pro kouzla, zadna variabilita, ... sici jak seriove vyrabeni jen s jinym ar a zbrani.
a ani tech zbrani, zbroji a serepeticek neni moc, kazdy sahne po nezadanejsich vecech bo maji nejvetsi nebo patri do skupiny s nejvetsim vysledkem. zbytek je jen do poctu nebo kdyz padne z lootu.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 20/11/2004 12:28:21
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/11/2004 :  13:59:38  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
hehe ok. Nastesti beru LA jen jako urychleni cekani na WoW, tak me to zas az tak moc netrapi.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000