Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 14/12/2009 :  12:39:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak ma to dobry lore, nekdy skoda se toho vzdavat... Ale si kde kdo je smirenej s tim, ze si Mythic vzal tentokrat velky sousto.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/12/2009 :  22:43:03  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Na Gamasutre se o tom myslim mluvilo jako o nejvetsim failu od dob Daikatany. Vezmes velkej balik penez a hodis ho do kanalu.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 14/12/2009 22:43:30
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 15/12/2009 :  08:57:59  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
jace: no nepovedlo se jim to myslim presne podle predstav hehe:-)

Ale na druhou stranu kdyz to porovnam s vecma jako je aion tak na me pak ta hra pusobi jako neskutecnej klenot.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 15/12/2009 :  11:20:32  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

jace: no nepovedlo se jim to myslim presne podle predstav hehe:-)

Ale na druhou stranu kdyz to porovnam s vecma jako je aion tak na me pak ta hra pusobi jako neskutecnej klenot.



No nevim ja porovnavat muzu v WAR jsem byl skoro trictvrte roku a aion hraju od bety v cine .
Myslim ze ty hry maj každá své. Ale to nejduležitější a to comunitu war ztraci a na to dojede. Aion je v pozici podobne jako lajna uz jsou i polofunkcni free servery a pokud budou lidi tak to muze byt i horsi a stejne to pujde nahoru hru delaj lidi.

Kdyby predeme nekdo postavil novej aion a novej war začnu Aion.

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 15/12/2009 :  11:55:05  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
draxy: souhlas naprostej ohledne te komunity

porovnavat hry na zacatku muzes ale pokud by jsi to bral takhle musis porovnavat soucasny stav waru a aion v tuhle chvili. (obe hry jsou priblizne stejne stare)

je fakt ze jsem to zkousel fakt extra kratce:-) Opravdu si nevzpominam kdy by me hra znechutila takovym zpusobem uz od zacatku jako aion a jedine co se mi libilo byla tvorba postavy a dokonce jsem u expeni usnul a to se mi fakt nestava u jinych her.

-totalne bot friendly (a take se tak stalo)
-predpokladal jsem grind a je tam
-blbe optimalizovane v porovnani s jinejma hrama

KOMUNITA je to jedine co je dobre na aionu aspon podle me.





soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.


Edited by - antarian on 15/12/2009 11:59:33
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/12/2009 :  14:15:59  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
WAR budou hrat pozdeji uz jen srdcari.. Oni nevim co by meli vyvojari udelat, aby nabrali vlnu hracu. Mozna kdyby ze hry bylo FFA PvP s free lootem, tak by se to zase zaplnilo. I kdyby mel byt aspon jeden plnej server.

Podle me teda.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 15/12/2009 :  15:13:08  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
FFA WAR s free lootem? Že ty seš taky plešatej dev

A podle mě teď už hrajou jen srdcaři...mám Warhammer lore moc rád, ale i tak už nemám moc chuť reaktivovat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 15/12/2009 :  15:26:07  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
kdo jinej by mel hrat, nez jen srdcari? teda ja nijakej war srdcar nejsem (tim myslim lore), ale dokud budu hrat hry, tak chci hrat pvp hru. neznam jinou, nez warhammer, mozna k moji skode, ale ja jsem na waru spokojenej, mam tam vse, co potrebuju a bavi me to. navic jsem se, kdyz uz tu malujete certy na zed, dostal pred zavrenim serveru do dobry hc guildy a mam tam tolik akce, ze neni cas koukat napravo, nalevo. ostatni hry mi ted pripadaj jak slajdy z powerpointu.....vsadim se, ze kdyz rozsypu krabicku zelvicek pred hrace aoc/wow/aion/eve[insert game], tak mu frnknou!

ps: ale je fakt, ze na lore je neco pritazlivyho. poprve jsem ted byl o vikendu na turnaji ve fantasy stolnim waru a bylo to super! navic se tesim na war40k onlajn.

Edited by - Jelente on 15/12/2009 15:29:06
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/12/2009 :  17:25:45  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

FFA WAR s free lootem? Že ty seš taky plešatej dev

A podle mě teď už hrajou jen srdcaři...mám Warhammer lore moc rád, ale i tak už nemám moc chuť reaktivovat.

Jinak mi tam to PvP/RvR neprijde zajimavy. A o PvP mel WAR byt, mela to byt hra o skillu kde gear nehraje roli. Misto toho se z toho stala zerg/disbalanc hra. Na papire to znelo hezky, provedeni hruza.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 16/12/2009 :  09:41:28  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
lidi co vy tady pisete ste snad nikdy nezazili spravny bitky ve waru kdyz mate shit guildu co nema WB ano tak ste zergnuti pokud se dostanete aspon do obstojne guildy co vi jak to hrat hrajou chary specli pro maximalni ucinnost v rvr tak byste zazili war

war je o velkych bitkach pokud chcete vyrovnany "pvp" tak tu nekvicte porad a bezte hrat wow areny

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 16/12/2009 :  11:11:40  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Mě by jenom zajímalo , co lidi jako Shatteren a spol. ve Waru odehráli. Nechci ani řešit kvalitu hry, spíš mě dokáže pobavit, jak si tady hraje někdo na znalce hry, když jeho char ve většině případů nemá ani 40 lvl. O nějakým renown ranku ani nemluvím. Lidi tam cosi proletí, ze hry vidí tak setinu a pak jdou rozumovat na fora. O nějakým 1 vs 1 warhammer nikdy nebyl a nebude.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/12/2009 :  12:04:42  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Prvni 2 mesice po release a tyden closed bety. Kdyby se hra zasadne zlepsila, tak by asi neumirala kazdym dnem jak tomu ted je. Zkousel jsem i trial nedavno, lagy, sekly animacky, warpovani mobu -> bylo to u Elfu za Order.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/12/2009 :  13:26:14  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Spravil som si taky maly vypis zaujimavych hlasok z druhej strany mince, sranda citanie, ovela zabavnejsie ako jedine spravne nazory super-mega-hyper-ultra-total profesionalnych RvR hracov WAR..

Zasmejme a zaspominajme si spolu, kludne niekto nieco pridajte, nech sa zabavime:
quote:
Originally posted by NINJA

Mam zaplaceno na pul roku dopředu a to proto, ze déle to už nejde. Tolik k odpovědi odlivu hráčů z mého pohledu


quote:
Originally posted by NINJAPokud nemáš rank 40 a neprošel jsi RvR bitvami, jak se opovažuješ WAR soudit? Kde bereš tu drzost když si to nezažil?


quote:
Originally posted by Marketa

To on jenom mlzi a zaplati si dalsi mesic aby tady mohl rozumovat jak je hra strasne nanic.Vlezl na poloprazdny server ,aby nemusel cekat fronty a ted nema s kym hrat. Dobre mu tak.
Tohle neni AGE OF ONAN ,ale plnokrevna RvR hra a ta prezije i datac WoW to nemam strach.


quote:
Originally posted by Durrbar

quote:
Originally posted by Lobos

Wuuduu: Kdy ti prosimte konci mesic zdarma? Uz se nemuzu dockat...


jj, uz aby to bylo ... ty jeho infantilni "argumenty" se nedaj cist ...

@Wuuduu:Odliv to je, tak ci tak. Proste pocet hracov KLESOL - to je odliv, nech je vysledne cislo akekolvek.
videl si uz nekdy MMO, kde by po free month nedoslo k poklesu hracu, ty trumbero?


quote:
Originally posted by Marketa

Lidi pokud mate nejaky problem, nepiste tu kvaky o tom jak je ta hra desna a neplate to. Tahnete jinam, nam schazet nebudete...


quote:
Originally posted by Marketa

...Clovece zbal si svuj alt Mandollarena a bez do ... WoW ka. Kdo to ma porad cist.Kdyz ti to nechutna tak to nezer. Presne stejne posty si muzete precist v AOC, a pak zase ve WoW atd. Temhle rozmazlenej frackum neni nikdy nic vhod. Tady to pisete jako by se bez Vas zboril svet. Na 100% nikomu ve WAR schazet nebudete. Tak val val



quote:
Originally posted by spajdr

big fail je to hlavne pro ty, co je to nebavi, Vas par sracu ma Mythic u prdele



quote:
Originally posted by Marketa

Pozor Wuudu je novej mluvci Mythicu.

No co tak se udela free transfer a jede se dal.Mythic jak uvedl ,ceka co udela datac k WoW s komunitou. Predpoklad ze do pul roku se do War vrati dost velke procento lidi, kteri si budou chtit datac vyzkouset je namiste. Dejte tomu cas.


quote:
Originally posted by Araya

to jsme radi mandorallene ze odchazis


quote:
Originally posted by Marketa

...WAR ma velkou budoucnost nebot RvR lidi bavi a WoW je v tomhle preci jen hodne pozadu.Vcera jsem byla na akci, kdy Order dobival jiz pevnost pred hlavnim mestem a pak spadla zona.Bylo tam tolik lidi ze to uz nestihal server.

To ze odejde ze hry par magoru co konci stejne v kazde hre po 3 mesicich nic neznamena i kdyz oni si zrejme mysli, ze na nich ta hra stoji.


quote:
Originally posted by NINJA

...Takže skutečně nestojíme o lidi které WAR nebaví a naopak tu uvítáme ty aktivní...


quote:
Originally posted by NINJA

Odliv hráčů? LOL...


==== Skoda, ze sme neuzavreli mnou navrhovanu stavku: ===

quote:
Originally posted by NINJA

WAR neskončí na úkor wowka, věř mi. Svého avatara budeš moci piplat ještě roky, na to vem jed.


quote:
Originally posted by Wuuduu

Ninja mozeme sa stavit... dajme tomu o liter CZK?


====

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 16/12/2009 :  14:18:02  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
no, toe asi poprve, co se mi zda, ze wuuduu neba kramy a postnul neco dobryho.....no, mozna je vina na me strane, ze ho mam zafixovanyho jako smudlu, ale tohle se povedlo...+1
ostatne sam, kdyz najdu me drivejsi posty najdu veci vice, ci mene naivni a s odstupem casu smesny....asi na tom neni nic divnyho a za rok bude i tenhle post blabol, nebo uz je?
to je jedno, hlavni je, ze uz rok zazivam odliv hracu z warhammeru, sloucili desitky serveru a odbornici i laici se shoduji, ze pristi patek prece jen musi ten warhammer uz skoncit a zavrit kram, protoze to je nehratelny, bez endgamu, zalagovany, bez performance.
a presto mi nedela problem se ho zastat, protoze se mi to libi. furt ma slusnou zakladnu a esi v patek skonci, tak budu moct jit v sobotu na chvili aspon ven. prej je tam posledni dobou docela kosa a lidi rikali, ze se blizi silvestr.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 16/12/2009 :  14:48:50  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ja myslim, ze to jen ukazuje, ze hra by se nemela seriozne hodnotit driv jak 6 mesicu po vydani... resp. u MMO her...
je to pomerne dobra pripominka pro pristi mmo projekty

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 16/12/2009 :  14:51:34  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja si prisadim. Je to sice tak tyden stary, ale pomerne jeste fresh.
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=318544

Za zminku stoji, ze i nejvetsi cheerleaders na fanallianci uz davno otocili a to video tomu uz jen nasadilo korunu.

Pro me bude mythic vzdycky zapsan jako banda tech nejneschopnejsich debilu v zanru novodobe MMO a novej produkt bych si od nich nekoupil, ani kdybych den predtim nonstop cichal toluen.

MMO se ma hodnotit stejna jako singl, tj. do tydne od vydani. Pokud zas nekomu nevysel rozpocet, tak hodi lidem sracku, meli by se to dozvedet. Prehodnoceni dal je klidne mozny.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 16/12/2009 14:53:03
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/12/2009 :  18:50:59  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Spravil som si taky maly vypis zaujimavych hlasok z druhej strany mince, sranda citanie, ovela zabavnejsie ako jedine spravne nazory super-mega-hyper-ultra-total profesionalnych RvR hracov WAR..



Podla mna je nacase dohodnut si schodzku s odbornikom, Wuuduu. Toto psychicky zdravy clovek nerobi.

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/12/2009 :  19:32:28  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
mas pravdu. Na liecenie su ludia, ktori e-peen-uju svoje RR: 7X, 5X ci 40/80 a maju ten nazor, ze iba na 40/80 je WAR uplne ina hra, postavickam narastu tri nove ruky, hra sa ovlada styrmi mysami a dvoma klavesnicami na troch monitoroch, cloveku nabehne UI priamo do mozgu a s povodnym WARom na tieroch 1-4, kde hraju socky s RR mensim ako 50, alebo nedajboze s levelom pod 40; nema absolutne nic spolocne.

Iba oni mozu hodnotit kvalitu hry WAR. Btw z tych citatov je jasne, aka je skutocnost a aka je pravda.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 16/12/2009 :  21:42:13  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
lol

ale Wuuduu, stavenim argumentu na citacich toho nejvetsiho retarda na imperiu (Marketa) jsi fanboium spis prokazal sluzbu :)

Teda kdyby tu jeste nejaci zbyli...

MMOs failed.

Edited by - Jace on 16/12/2009 21:51:28
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/12/2009 :  22:39:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Po tydnu hrani se da tezce urcit, zda-li bude hra pruser nebo ne. AoC byla prvni 2 tydny hrani super hra, Warhammer tak mesic, Darkfall 2 mesice... a na Darkfallu me mrzel ten odliv hracu nejvic.

Jinak si jentak tipnu, ze WoW populace po prvnim free mesici neklesla, ale dost stoupla, takze pocet lidi kteri to zabalili, byl zanedbatelnej.
Kez by to tak bylo u i jinych projektu.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 16/12/2009 :  22:58:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja nesouhlasim s tim, ze by se MMO hram melo davat vic casu na zrecenzovani nez singlovkam. Pokud nekdo udela brutalni grind nebo dalsi level based splacaninu typu "prosed u toho 2 mesice a pak se to rapidne zlepsi, uvidis endgame omg", tak nemuze po recenzentovi chtit, aby to fakt 2 mesice v kuse hral a ostatni prace mu stala.

Zaroven lidi na tu recenzi cekaj, protoze si tu hru chteji koupit ted a ne za pul roku.

Klidne at se zhodnoti prvni dny, celkovy dojem a napise upozorneni a za nakou dalsi dobu po patchich at vyjde klidne pokracovani recenze a prehodnoceni. Sice to zvyhodnuje MMO s takovym tim Tortage efektem, ale holt to uz bude na rozhodnuti lidi, jestli do toho ten cash vrazi.

Samozrejme to plati za podminek, ze distributori recenzenty neuplaceji, coz se vsema tema devitkama, co dostaly hry jako WAR, AoC a dalsi hruzy, se jaksi nedeje.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 16/12/2009 23:03:47
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/12/2009 :  00:27:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hra by mela byt zabavna uz od zacatku no, kdyz jsem hral poprve WoW, tak jsem si uzival samotne levelovani do 60 snad vice, nez endgame. Nevim cim to bylo, ale takovy nadseni ze hry stejne casem odpadne, ted bych nevydrzel dat level 20 z XX ruznych duvodu.

Ale uprimne mi prave Warhammer a AoC prislo zabavny od uplnyho zacatku.. Na AoC jsem nemohl zkousnout instancovani a pak dale uz nenamluvene questy a ve Warhammeru mi vadil odliv hracu a scenario grind pricemz misto 3 bezelo jen 1 scenarko a za nasledek to melo temer mrtvej outdoor, pokud se nejednalo o masivni bitvy.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 17/12/2009 :  08:56:38  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
warhammer online je jako tiger woods. ani jeden neni dokonalej, ale oba jsou nejlepsi. jedinej rozdil teda asi bude, ze tiger uz zkoncil, kdezto war jede dal....
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 17/12/2009 :  11:33:36  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

lol

ale Wuuduu, stavenim argumentu na citacich toho nejvetsiho retarda na imperiu (Marketa) jsi fanboium spis prokazal sluzbu :)

Teda kdyby tu jeste nejaci zbyli...



To boli citatny nie ako argumenty - si myslim, ze uz nikto nepotrebuje, argumentovat nieco o WAR, ale na zasmiatie. Sa tu len flamuje, ziadna zabava.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 20/12/2009 :  13:00:37  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace
Pro me bude mythic vzdycky zapsan jako banda tech nejneschopnejsich debilu v zanru novodobe MMO a novej produkt bych si od nich nekoupil, ani kdybych den predtim nonstop cichal toluen.


A to ja jo, kdyz se podivam zpet rok a pul, tak nelituju, ze do te hry vrazim penize. Pro mne je war jedina mmo na trhu, ktera si mne dokazala udrzet, nabizi mi presne to co chci. A ano ma hodne daleko k dokonalosti, presto sem rad, ze je. A cely ten rok a pul sem se skvele bavil.

WAR NIKDY NEBUDE MASOVOU ZALEZITOSTI jako wow, protoze jednoduse NEPODPORUJE SOLISTY a singl hru, tod vse.

a ackoliv tak hra prichazi o velke mnozstvi hracu=penez ja sem rad, ze tomu tak je, protoze to je mmo, ne dragon age. bohuzel tezko rict jak dlouho v dnesnim svete takhle prezije. a je mi z toho smutno, ikdyz verim, ze budeme mastit destraky dlouho. mozna ze to mythicu dojde a do hry zakompnuje male areny pro souboje 3v3,6v6, ale tezko rict jak moc to ovlivni hru.

war je jednoduchy v ovladani postavicek o tom zadna, ikdyz jsem zazil takove experty co nezvladli mackat ani ty dve/tri nejdulezitejsi tlacitka. War je obtizny prave tim ze:
vyzaduje komunikaci, vyzaduje spolupraci, vyzaduje dobre leadery, vyzaduje plne srvery(tohle dalsi rozdil oproti wow, kde klidne muzete hrat se svou guildou na prazdnem serveru a ani si toho nevsimnete).

co mne na waru drzi?
- hrajes v komunite kdy uspech/neuspech zavisi od komunikace celych guild X v pve hrach te zajima jen tva guilda, ostatni te zajimaji jen tehdy pokud toho a toho bose zabily driv nez ty a zbytek tve strany te uz nezajima vubec
- je treba dobreho vedeni, protoze situace se neustale meni na zmeny je treba reagovat okamzite
- citis se soucasti te dane komunity order/destro, konflikt mezi stranami funguje
- okamzita akce, vetsinou to vypada tak, ze prijdu domu lognu, joinu guildovni wb, a hned se neco deje
- neotravuje mne potreba nejakeho craftu (ta jednoducha nahrazka je plne dostacujici, pro ty kdo maj potrebu neco sbirat/rozebirat)
- jednoduche pve instance, (mno tomb of the vulture lord zas tak jednoduchy neni, ale... .) ), ktere slouzi jako odpocinek od rvr.
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 20/12/2009 :  13:22:28  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
Jeste k tomu performance, v soucasne dobe ma WAR engine, ketry nejlepe zvlada massove bitvy 200+ hracu. Pisu v soucasne dobe, protoze jim rok trvalo to odladit. Ale v porovnani s ostatnimi uspesnymi mmo, wow, aion, aoc, ktere sem nedavno zkousel a hral. war v techto bitvach jede nejlepe.
Pak je take nutno rict, ze ZADNE soucasne MMO tyto bitvy nezvlada tak jak by mnelo, tudiz naprosto plynule bez lagu.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/12/2009 :  15:55:02  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
200+ je trochu nadneseny, ale pokud uz vyresili framerate, tak urcite ta latence nebude tak dobra, aby si v tyhle mase treba melee hraci dobre zahrali. Resp. nechce se mi verit, ze by se ti neschopaci po tolika vyhazovech najednou zazracne vzchopili a fixli framerate a net code v jednom patchi. Zvlast po ty afere s mythic sekundama si fakt nemyslim, ze tam u nich programuji geniove.

Co se tyce popularity WoW, tak to jsem hral jen trial a se zhnusenim jsem to musel vymazat. Jeho uspech jde tak trochu mimo moje hranice chapani, ale co se WAR tyce, tak tady si velice dobre pamatuju, co za zmrdy Mythic jsou.

Jejich lzi, PR, zabugovany patche, neoriginalita, neschopnost a to, jak si se vsim davaji silene nacas, aby pak vzapeti stejne vypustili dalsi zabugovanou sracku, to se na me nezlob, ale takhle to nemuze fungovat. Obcas to jeste sleduju a prakticky se nezmenili.

Vetsina lidi vytyka WARu, ze je to lacina kopie WoWka, takze to s tou niche hrou asi taky nebude uplne pravda.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 20/12/2009 15:56:34
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/12/2009 :  18:21:29  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
kez by lacina...kez by... v tomhle s tebou v EA urcite nesdili nazor co se tyce lacinosti ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/12/2009 :  18:47:45  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
:D

MMOs failed.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/12/2009 :  00:29:41  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
zvlada to tych 200+ hracov, lebo to su asi vstci, co to este hraju. A pojde to rychlejsie, pockaj chvilku

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 21/12/2009 :  09:06:18  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
rychleji uz to asi nejde, to bylo bylo jak pri stisknuti tlacitka FF na videu. pak uz by k tomu mohli jen hrat klavirni doprovod z dob nemych filmu a bylo by to tuctovy, jako kazda jina dnesni mmo groteska.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 21/12/2009 :  10:18:42  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Nedavno som si war kupil aj napriek tomu, ze vase posty citam uz od zalozenia tejto sekcie.

Warhammer poznam uz takmer 10 rokov, cize len z tejto stranky je pre mna hra zaujimava.
Navyse nemusim cakat na raid/whatever dianie, lebo sa tam vacsinou skoro vzdy nieco deje (minimalne nie som viazany raidovacou dobou, manzelka je rada).

Ale:
Prijal by som nejaky RvR server (eltharion vraj aj tak zatvaraju), T4 je ranged vs ranged bitka a animacky su niekedy strasne choppy a navyse postava sa zasekava o kazdu milimetrovu prekazku.

Taktiez tu mame nefungujuce/zabugovane siege a instance. Ale co ma to trapi, aj tak o par mesiacov uz MMO hrat nebudem.

Nejake extra lagy som nezaznamenal a bitky su celkom masove (s odhadom som na tom horsie, ale asi tak +- 4 WB).

War je slusna hra na zabitie casu.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 29/12/2009 :  10:26:57  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Vsetkym TRPEZLIVYM hracom WAR prajem do noveho roku este vela dni, ked budu moct navzajom nahanat po svete Warhammeru.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/12/2009 :  23:40:05  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
WAAAAAAAAAGH

MMOs failed.
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 01/01/2010 :  10:07:30  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Nedavno som si war kupil aj napriek tomu, ze vase posty citam uz od zalozenia tejto sekcie.

Warhammer poznam uz takmer 10 rokov, cize len z tejto stranky je pre mna hra zaujimava.
Navyse nemusim cakat na raid/whatever dianie, lebo sa tam vacsinou skoro vzdy nieco deje (minimalne nie som viazany raidovacou dobou, manzelka je rada).

Ale:
Prijal by som nejaky RvR server (eltharion vraj aj tak zatvaraju), T4 je ranged vs ranged bitka a animacky su niekedy strasne choppy a navyse postava sa zasekava o kazdu milimetrovu prekazku.

Taktiez tu mame nefungujuce/zabugovane siege a instance. Ale co ma to trapi, aj tak o par mesiacov uz MMO hrat nebudem.

Nejake extra lagy som nezaznamenal a bitky su celkom masove (s odhadom som na tom horsie, ale asi tak +- 4 WB).

War je slusna hra na zabitie casu.



Tiez som WAR zacal hrat az par tyzdnov dozadu. Rozhodoval som sa medzi WAR a AoC co su obidva projekty na kolenach :D. Zvitazil u mna WAR kvoli mensiemu klientovi na stiahnutie a PvP (nie ze by bolo extra dobre ale pri AoC som mal pocit ze hram celkom slusnu ale stale len single playerovku).

Ako dlhorocnemu mmorpg hracovi unavenemu z hrania tych istych questov len v inej grafike a svete mi WAR svojim systemom PQ, rychlemu pvp a celkovej nenarocnosti na cas vyhovuje. Nie je to ziaden nezabudnutelny super skvost ale mojim momentalnym potrebam vcelku vyhovuje aj keby to mala byt zabava len na par mesiacov.

Jedine co mi vadi su lagy pri prichode vacsieho poctu hracov na obrazovku a mensia populacia vdaka comu su niektore zony mrtve ale stale je to jedna z najlepsich casual mmorpg..


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

ŠAR
Starting Member

chaos

26 Posts

Posted - 01/02/2010 :  23:57:32  Show Profile  Visit ŠAR's Homepage Send ŠAR a Private Message  Reply with Quote
po dlouhé době si pročítám toto fórum a téměř každej post obsahuje- WAR je nejvetsi sklamani vsech dob...

chtěl bych někoho poprosit aby vypsal zde hlavni veci proc tomu tak je?

Hraju WAR od close bety a jsem spokojen na 95% coz u me nesplnila zadna mmo, ktera je k dostani na trhu.

If you see me,you´re already dead. HONOR AND GLORY
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/02/2010 :  00:10:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No tak je to jednoduche:

1) Jsi Fanboy
2) Nevyzkousel jsi poradne ostatni MMO, popripade jsi jich nevyzkousel dostatecne mnozstvi a nebo je to u tebe LORE = ALL coz patri k bodu cislo 1
3) Nevadi ti ten fakt, ze ve hre neni dost slibenych veci, neslape to stale jak by melo, neni ve hre moc co delat
4) Vubec te nefrustruje stale ubyvajici populace, vyhazov zamestnancu, zavirani serveru/mergovani serveru
5) fakt, ze hra ktera vysla v hroznym stavu a az ted je !!! mozna !!! "dodelana", nema svetlou budoucnost...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/02/2010 :  08:13:52  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
proc tak slozite? staci rict, ze ti proste chutna... ehm vlastne jde o to, ze z vydanych 1M krabic se prodalo obstojnych 800k prvni mesic a do 3 mesicu se propadl pocet hracu o 2/3 (na oznamenych 300k) a do dalsich XX mesicu propustili hlavniho sefa firmy (spise oddeleni EA), ktery to cely mel na starosti. A utopili v tom castku velmi blizkou 100M dolaru (podle vlastnich slov).
Byli jinsi hry s velkym ubytkem hracu a propustenim sefu, ovsem s ponekud mensimi naklady, tohle je absolutni rekord presahujici nakladove snad dvojnasobek druheho nejvetsiho neuspechu (myslim, ze to by se dalo uvazovat o Vanguardu jako hre na 2. miste?).

no mmo
Go to Top of Page

ŠAR
Starting Member

chaos

26 Posts

Posted - 02/02/2010 :  09:05:11  Show Profile  Visit ŠAR's Homepage Send ŠAR a Private Message  Reply with Quote
1) ano jsem fanboy. warhammer mam rad.vyrůstal jsem v knížkách z tohoto sveta.
2)je pravda ze nejsem zadny zkuseny hrác mmo her, ale hrál jsem napr.

WOW-od vydání po dobu 3 let
Lineage2- 1 rok
AoC- 6 mesicu
LoTRO- 2 mesice
a samozrejmne nekolik trialu, ktere samozrejmne nic o hre nereknou, ale ani jedna z techto her me po hrani WAR nemuze naplnit tak jako prave Warhammer online.

3)ten fakt, ze ve hre neni ani polovina veci co slibovaly? tak to mi opravdu vadi, ale kdo si myslel ze bude hned vse co slibovali byl opravdu naivni hlupak.

4)toto je jedine ceho se opravdu u WARu bojim. i kdyz naopak se mi libi ze nepotkate nekde v RvR particku 15letych maniaku viz. WOW

5)ano WAR vysel opravdu ve spatnem stavu :-( , ale jaka mmo byla pri release 100% fungujici? To nebylo ani vecne opevovane WOW, ktere na zacatku taky obsahovla spoustu chyb.

If you see me,you´re already dead. HONOR AND GLORY
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 02/02/2010 :  10:01:58  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Podla mna si totalny fanboy a preto je tvoj pohlad velmi skresleny.

Nedokazes tej hre uznat chyby.

A ze ich je pozehnane ukazuje aj stav, v akom je hra, neustale klesajuci pocet serverov a hracov (to, ze mas dojem, ze hraci pribudaju je sposobene hlavne mergovanim a nekonecnym trialom - to ale uz niesu ludia, ktori prinesu do hry dalsie peniaze), pracovny team, kde vyhodili snad uz vsetkych, okrem upratovaciek, co utieraju prach na tych poslednych 4 serveroch...

1. nevadi ti, ze hra vysla ako sracka a stale bola v srackovom stave aj rok po vydani, napriek tomu, ze ty platis full cenu a nehras zadarmo, ako betatester

2. nevadi ti, ze nielenze nestretnes particku 15 rocnych deti (co je super) ale podla mna vyssie ako v T2 nestretnes casto ani particku 15-tich akychkolvek ludi.

3. nevadi ti, ze v hre nie je polovica toho co slubovali ani ROK A POL po vydani. A aj to co tam bolo, postupne osekavali.

4. nevadi ti, ze stracas cas v hre, a pracujes na postave, ktoru coskoro vypnu, aj ked na trhu je zopar ovela lepsich a fungujucich MMO, ktore maju buducnost.

5. nevadi ti, ze v tej hre takmer nemas co robit a tocis dokola dve veci a farmis RR, alebo co ta tam vlastne drzi

6. A CO JE NAJHORSIE: nevadi ti, ze uz nehrozi ziadna dalsia expanzia, ziadne originalne nove addony, nic... vsetky eventy co teraz vysli, su stare preprate veci s novymi texturami.


Mne uz je nastastie WAR uplne volny, mala bezvyznamna upadajuca hra, bez buducnosti, cakajuca na svoj koniec.
Ved uz ma nebavi ani vrtat do fanboyov a uz sa len spokojne usmievam, ked sa docitam, ze zrusili dalsi server, a dalsi a dalsi... dobre im tak.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/02/2010 :  10:10:23  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mne treba je ze vseho nejsympatictejsi WoW, i kdyz ho sam dlouho nehraju, je tam opravdu dost veci co mi vadi, ale tak nejak to krasne slape a dokaze to treba na cas zabavit. Taky je fakt ze mam rad Warcraft lore, o WAR jsem nevedel ani ň. WoW jsem zacal hrat az po 4 mesicich od releasu, takze ty nedodelky uplny, me az tak nezasahly.

Nicmene kdyby WAR byl uz po 4 mesicich hratelnej a NEMEL problem s populaci, tak si myslim ze by to byla normalne v poho hratelna hra. Kdyz to vememe z druhyho pohledu, jaky by to bylo kdyby WAR vysel par let pred WoW, tak stejne by lidi pretahl WoW a WAR byl propadak ? Nebo by byl kral afk-combat MMORPG ?

Docela zajimava otazka na zamysleni

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 02/02/2010 10:12:54
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 02/02/2010 :  14:42:56  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Wuduu když je ti WH tak volnej, tak proč vubec lezeš na forum věnované této hře ?
WH opravdu začal slušně fungovat až po nějaké době, chyby tam stále nějaké jsou, nicméně nevidím to jako tak strašný propadák, jak se to někteří snaží prezentovat. Kdo má rád PvP , tak v současti asi nic lepšího nenajde. Jen aby se neopomnělo, tak připomínám, že principem je ta hra dělaná na hraní skupin proti sobě, ne na solo.Už se to tady někde řešilo as opravdu by mě zajímalo , jak to tady někteří důkladně odehrali v realu. Mám neustále pocit, že jejich hlavní herní síla spočívá v počtu příspěvků na forech a rádoby drsných hlaškách.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/02/2010 :  14:57:35  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ekonomicky to propadak je ... wow je ekonomicky nejlepsi mmo ... uz to pochopte ...

who muze ted bejt uplne uzasny ale uz to proste nikdy nespravi

wow muze bejt zase ted uplne zoufaly ale ty lidi to proste porad hrajou platej a tak je to porad nejlepsi hra ... ekonomicky

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 02/02/2010 :  15:46:59  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
šare tady se k waru ani nevyjadruj chodi sem 99% lidi co se jim war nelibi a musi to sem tak apson 2-3x do mesice napsat

me war bavi a nabizi mi zabavu ve vsech smerech (masspvp, small pvp, pve) v relativne vyvazenym pomeru


Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 02/02/2010 :  15:55:00  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dolf

Wuduu když je ti WH tak volnej, tak proč vubec lezeš na forum věnované této hře ?
WH opravdu začal slušně fungovat až po nějaké době, chyby tam stále nějaké jsou, nicméně nevidím to jako tak strašný propadák, jak se to někteří snaží prezentovat. Kdo má rád PvP , tak v současti asi nic lepšího nenajde. Jen aby se neopomnělo, tak připomínám, že principem je ta hra dělaná na hraní skupin proti sobě, ne na solo.Už se to tady někde řešilo as opravdu by mě zajímalo , jak to tady někteří důkladně odehrali v realu. Mám neustále pocit, že jejich hlavní herní síla spočívá v počtu příspěvků na forech a rádoby drsných hlaškách.



kdo ma rad pvp tak v soucasnosti nic horsiho nenajde chtels napsat ne ? mno ikdyz tomu muze smele konkurovat Aion a DF
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 02/02/2010 :  15:57:33  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dolf

Wuduu když je ti WH tak volnej, tak proč vubec lezeš na forum věnované této hře ?

Kupil som si ju, hral som ju... mozem sa tu vyjadrovat bez rozdielu, ci som namaxovany a hram to sto rokov, alebo nie.
Pre mna je najlepsia PvP hra EVE - kto z nas dvoch ma pravdu? Neviem, ale realny stav tychto hier o niecom hovori, aky je nazor inych ludi.
Ludi, co si myslia, ze WAR je sracka je minimalne 800.000, t.j ti, co leftli tu sracku, kolko je pozitivne naladenych hrajucich zufalcov? 4x menej, alebo 5x?

btw si 40/80 fanboy, pre mna je tvoj nazor, ako realny pohlad na hru uplne bezvyznamny - budes tu hru obhajovat a ospevovat donekonecna.

Odratavajte si posledne dni, a nic na tom nezmeni to, ci sem pisat budem, alebo nie. Snazim sa nejak odplasit tych, co by chceli za taky trapny fail utratit nejake svoje peniaze.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/02/2010 :  16:01:27  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no pvp v eve je taky zoufalost ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 02/02/2010 :  16:11:07  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Hrál jsem WAR přes rok, a musim říct, že hra byla na začátku super, a na rozdíl od většiny jenijch MMO tam bylo po startu bugů celkem málo a nějakej slíbenej content tam nechyběl, na rozdíl třeba od AoC, kde krabice byla jedna velká lež. Nicméně patchema 1.3 a dále tu hru pokurvili nejvyšší možnou mírou, a i tak já dospěl k názoru, že za tohle platit prostě cenu nemá. Jako freečko by to bylo supr, ale cpát do toho prachy je podobný jako dát je cigánský kartářce, protože v obou případech vim, že budoucnost bude stát za hovno

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/02/2010 :  16:58:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Dolfe doufam, ze se nam nesnazis vyvratit, ze WAR je ZERG hra ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 03/02/2010 :  18:42:19  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno ,ale kdyz to vezmeme kolem a kolem ,tak v dnesni dobe na trhu vlastne neexistuje zadna fantasy MMO ,ktera by byla nejak vyrazne lepsi nez war....

btw:problem pvp u EVE je ten ze je to trosku zdlouhave a hodne tezke na zvladnuti(a chce to dobrou partu lidi), cili pro 90% dnesnich hracu "zoufalost"...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,98 seconds. on eygor Snitz Forums 2000