Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:40:09  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
funguje vam to prihlasovani vubec ffs ... chci udelat novej ucet pac mi mail od nich neprisel (potvrzovaci)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:41:29  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Momentálně jsem trochu zmatenej(vygumovanej),koupil jsem WHO na 2D2 a došel mi key pro open betu,ten jsem teď použil v Code záložce na homepage,ten klič,ale asi nebude pro headstart ?,koupil někdo taky na 2D2 a má v tom jasno ?

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:43:36  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Je nejaka jina moznost stahnout ob klienta od jinud nez pres ten tupej downloader?...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:45:43  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Je nejaka jina moznost stahnout ob klienta od jinud nez pres ten tupej downloader?...

ja stahoval pres torrenty...

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:45:50  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
skus toto: http://www.fileplay.net/files/mmo/war/beta
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:55:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
New from IanC_Goa:
Q: How long before the confirmation emails arrive?

This will depend but the current turn around seems to vary between 1 and 2 hours

už čekám skoro tři
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:58:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

New from IanC_Goa:

This will depend but the current turn around seems to vary between 1 and 2 hours

už čekám skoro tři

No hlavně po té, co Ti přijde email že uznali klíč budeš dalších pár hodin čekat na zavedení do databáze těch, co se mohou lognout. :-)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  18:59:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:

New from IanC_Goa:

už čekám skoro tři

No hlavně po té, co Ti přijde email že uznali klíč budeš dalších pár hodin čekat na zavedení do databáze těch, co se mohou lognout. :-)

Ono je stejně divné, když to napíše že můj klíč byl ověřen, na jaký email teda pak mám čekat, myslel jsem že už pak půjde se lognout do hry.
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:00:03  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
Jsem ve stejnem stadiu uz skoro 2 hodky (Zadal sem klicek a cekam na hozeni do databaze na auth serveru ) :D Ea store poslal klicek dneska (4ty den) potvrzeni registrace bylo tak za pul hodky u me :d

Edited by - Fidlik on 08/09/2008 19:01:11
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:00:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:

New from IanC_Goa:

už čekám skoro tři

Ono je stejně divné, když to napíše že můj klíč byl ověřen, na jaký email teda pak mám čekat, myslel jsem že už pak půjde se lognout do hry.

No bohužel :( Údajně to ani po té nejde.
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:03:29  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:

tam i jak mas auth napsano

ja akorat doufam ze si pamatuju dobre heslo jak budu dalsi 3 hodiny cekat kdyz mi napisou ze mam blbe heslo tak me asi je*ne

Edited by - Fidlik on 08/09/2008 19:04:47
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:06:31  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
haha lol

v Mozille nevidim ten CODE link ale v IE hej -) takze asi zalezi aj na com ficime... njn bude nieco s namy zle :D

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:20:02  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
ze ja vul mazal toho US clienta.. uz jsem mohl krasne od vcerejska hrat.. ;P

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:29:27  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stormer

ze ja vul mazal toho US clienta.. uz jsem mohl krasne od vcerejska hrat.. ;P

Ze jsem ho nezacal tahat uz vcera! :]

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:29:47  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Momentálně jsem trochu zmatenej(vygumovanej),koupil jsem WHO na 2D2 a došel mi key pro open betu,ten jsem teď použil v Code záložce na homepage,ten klič,ale asi nebude pro headstart ?,koupil někdo taky na 2D2 a má v tom jasno ?

Mel jsi tam snad napsano ze je pro headstart? No asi nemel. Bylo tam ze je to open beta key. Budes muset dostat dalsi na head start a bonus itemy ve hre
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:34:18  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
GOA jede. Jsem cekal s cim prijdou ted a nezklamali. Protoze se celej login system zhroutil a nejsou schopni to dat do kupy tak ho tou novou strankou proste celej obesli. No sem zvedavej jestli budem zadavat cislo z retailu stejne :D
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:36:52  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Snad mi ten mail přijde zítra během rána, aby se mi během odpoledne aktivoval :)
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:37:26  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Snad mi ten mail přijde zítra během rána, aby se mi během odpoledne aktivoval :)

aktivuj si co chces, stejne se nelognes
ja jeste nemam ani vytvoreny acc

Edited by - qsubt on 08/09/2008 19:37:56
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:39:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://warhammeronlineeusignup.ytmnd.com/

Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:41:00  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:

http://warhammeronlineeusignup.ytmnd.com/

No mel bys tam dat warning no sound :D :D ale jsem na tom stejne ... az mozna bez tak velkeho zoufalstvi :D
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:50:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Silenej spam, naposled jsem byl snad na strance 94

Uteklo mi neco zajimavyho? Vsimnul jsem si, ze je registrace vypnuta pricemz tam psali ze to melo jit v 16 CET ?

Ja si tu betu asi nezahraju

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:51:25  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

dekuji, ale za ten torrent bych taky nezlobil...
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:53:18  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

fileplayem tohle silenstvi zacalo.. horsi filehosting vybrat nemohli ;P neslo mi tam resume, takze jsem to nakonec stahl pres installer....

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  19:59:10  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
No fakt ze jo, nejde resume... :(

edit: takze jedu teda pres downloader, sice se to tahne jak kemr ale do rana to je...

Edited by - Mag1cWalker on 08/09/2008 20:02:06
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  20:02:23  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

http://www.mininova.org/get/1746607 ?
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,56 seconds. on eygor Snitz Forums 2000