Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:35:55  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jojo ta pristupnost a dostupnost PQ je asi jedna z nejvetsich featur co me fakt dostala :-) jako samozrejme ze jsem o tom cetl a tak...ale kdyz to pak clovek zazije na vlastni kuzi tak se vlastne divi ze to nikoho nenapadlo driv...

akorat mam pocit, ze pro healera to musi byt dost utrpeni najit si toho spravnyho cloveka na heal...

btw jde tam nejak udelat/zapnout ToT?

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:39:15  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Target of target nejde, a podle vyjadreni Devs nikdy nebude.

btw:
Open RvR Ruleset Change
You've given us your feedback and we've listened! Open RvR servers will now allow you to play one tier below your current level without turning into a chicken. This will allow you more time to experience the PvE content of the first 3 tiers, and it also adds more danger to the mix.

zbytek zmen si prectete zde: http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=80894

Edited by - Lobos on 10/09/2008 11:41:01
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:51:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Target of target nejde, a podle vyjadreni Devs nikdy nebude.

btw:
Open RvR Ruleset Change
You've given us your feedback and we've listened! Open RvR servers will now allow you to play one tier below your current level without turning into a chicken. This will allow you more time to experience the PvE content of the first 3 tiers, and it also adds more danger to the mix.

zbytek zmen si prectete zde: http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=80894

Už jsem to psal na straně 121 pane
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:56:38  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Sakra, to sem si nevsim :( Tak ja se smazu.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:07:32  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

Ja jsem s hrou taktez spokojeny a mile prekvapeny..
uprimne, uz nepamatuju kdy me to chytlo jako ted..
Hraji Archmaga na Ellyrionu nebo jak se to pise..
vetsinou jedu zatim scenaria :) a je to pecka.. Archmage je muj favorit, opravdu jsem se bavil

presne moj dojem ... necakal som od toho zhola nic, musim sa priznat, ze ma ovplyvnili reci typu "bude to sracka, prepadak, closed beta STRASNE suxx" a podobne. Efekt je uplne opacny, vadi mi iba jedna minor issue, a to su animacie ... postavicka sa pohybuje divne. Ale inac totalka pohodka, urcite sa neda hodnotit MMO hra za tych par hodin hrania, ale dolezity je ten pocit, ked vas hra chyti za srdce, a ten pocit sa dostavil. Kazdy aspekt hry ma oslovil, drzim palce, do plnej verzie urcite idem.

Dajte mi whisper ingame (destruction), ak budete potrebovat healera, bolo by fajn explorovat spolu

MMO traveller
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:26:48  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Jsem nesmírně zvědav, kolik z vás tu bude takhle plesat i po měsíci

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:28:31  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Já určitě, protože ani po měsíci ta hra ještě nenabídne to nejlepší, co v sobě má.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:32:04  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No ja teda vase nadseni nesdilim, ale verim ze se za tech par mesicu neco zlepsilo. Hral sem CB a ted chvili na lvl 7 i OB.

Grafika me dost zarazila, snad to vylepsi ta moznost zapnuti AA. Taky sem zjistil ze je to jiny lokace od lokace. Nektery sou hezky jako treba empire, nekde si pripadnu jako v Lineage 2 (u HE).

Bugu tu je jeste dost a ne zrovna malejch. Nevim jak je to s balancem ale verim ze to bude lepsi nez v AoC, kde nebyl temer zadnej. Nevim jak je to s itemama a pve a high end contendem.

Po releasu se budu horko tezko nutit abych lognul a udelal nejaky levely. Vetsinou totiz jak lognu tak za 5 minut odlogovavam a raci zapinam dotu. Mozna je to tim ze vim ze hrat ted je zbytecny a postavy budou smazany. Uvidime. Mass pvp sem se v OB zatim neucastnil tak se necham prekvapit. To co bylo v CB doufam odstranili. 1v1 pvp je tu rozhodne lepsi nez v AoC kde to bylo o tom kdo da prvni oneshot.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:32:27  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL
Já určitě, protože ani po měsíci ta hra ještě nenabídne to nejlepší, co v sobě má.

Za prvné nequotuj poslední příspěvek a za druhé neříkej určitě Nikdy nevíš co se stane.

Lišák

Edited by - NoX on 10/09/2008 12:33:21
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:32:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Děláš jak kdybych snad nějakou hru někdy nehrál déle než měsíc, hlavně co se týče MMORPG
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:36:16  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Nebylo to mířeno na nikoho konkrétně. Jsem jen prostě zvědavej, zda-li to bude mít stejný osud jako AoC, či nikoliv.
I když už tu hru nějakou chvilku hraju a mám svojí představu o tom, co dlouhodobějšího nabízí, přeju jí samozřejmě jen to nejlepší.

Lišák

Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:37:44  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

To uvidime jak to bude, momentalne jde jen o kuse dojmy. Pro me je velke plus to, ze mam rad svet Warhammeru, mam prectenou vetsinu knih a chtel bych ty mista v te hre videt. Ja tomu urcite sanci dam, stejne jako jsem ji dal AoC a budu doufat, ze tohle mi zustane na nejakou dobu.
Trosku OT, vzdycky tu bude WoTLK
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:46:33  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jestli to bude stat za mesic za prd...tak jeste vzdy mam na stole placku Spore...
a kdyz to za mesic za prd stat nebude tak si Spore polezi...

je to jen hra...

wotlk snad ani nebudu komentovat...ale po precteni par novinek me chut presla...

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:47:38  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

wotlk snad ani nebudu komentovat...ale po precteni par novinek me chut presla...

Copak? Nelíbí se ti nový Disneyland?

Já věřím, že by WAR mohl zabavit na delší dobu. Předpoklady na to má.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:48:24  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

jojo ta pristupnost a dostupnost PQ je asi jedna z nejvetsich featur co me fakt dostala :-) jako samozrejme ze jsem o tom cetl a tak...ale kdyz to pak clovek zazije na vlastni kuzi tak se vlastne divi ze to nikoho nenapadlo driv...

akorat mam pocit, ze pro healera to musi byt dost utrpeni najit si toho spravnyho cloveka na heal...

btw jde tam nejak udelat/zapnout ToT?

Co je na PQ tak uzasneho? Proste grindujes dokola moby, nez mas plny influence bar. :]

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:48:40  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Rodiere, prosímtebe, až se zase jednou probudíš a dostaneš chuť něco sem kopírovat, zkus se před tím podívat o stránku či dvě zpátky, jestli tam ta tvoje horká novinka už dávno není.

Lišák

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/09/2008 :  12:50:34  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

Co je na PQ tak uzasneho? Proste grindujes dokola moby, nez mas plny influence bar. :]

hh :-) rozdil je v tom, ze na to nemusim hodinu shanet spravnou partu chlapaku ;-)

btw trosku jsem nakouk na lfg interface a taky to nevypadalo tak uplne marne... prislo mi to, ze to samo hleda party v zone a snazi se to vsemozne pomoct hraci nebyt tak zoufale sam :-D

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:06:31  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jo tohle je na WAR dobry, clovek nestravi pulku herniho casu hledanim lidi. Ten lfg system registruje vsechny open parties ve trech kategoriich pve,pq a rvr. Jde zalozit i vlastni, kdyz zaskrtnete dole to policko, automaticky se tim dostanete na seznam a lidi jen pribejvaj :)

Na druhou stranu je to vyvazeny pve stylem tank&spank teda krome koncovych bossu v dungeonech, to jsou instancovane eventy kde je treba zvolit nejakou pokrocilou taktiku :)

Edited by - Lobos on 10/09/2008 13:09:10
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:23:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já se mimochodem včera honil okolo katapultu s jedním orkem dokola asi pět minut, normálně na takové blbárny nemám čas ani náladu, ale tohle mě fakt pobavilo, jak nás to tak dlouho bavilo, on mě občas trefil, já se hned vyhealoval, pak se na to vyprdnul, vyběhnul po schodech nahoru a za chvíli běžel zpátky a za ním 3 trpajzlíci
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:27:52  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Prisel mi tenhle mail:

Greetings xxxx,

You have received this email because you have just started the registration process for Warhammer® Online: Age of Reckoning™. In order to complete it, please click here.

Your login: XXXXXXX
Your nickname: xxxxxx

Please keep your personal details safe and do not share them with anyone.

Once you have confirmed your registration by clicking on the button, you can log onto the portal with your login and password, and access the Subscription section to set up your account. You can also log onto the game. The login and password are the same for both the portal and the game.

If you are not interested in registering or you do not wish to complete it, then please delete this email.

The WAR Team

N.B.: If you cannot see the link above, click on the following link: https://authid.goa.com/war/confirm.email.php?sub=1&email=libor.maslo%40seznam.cz&key=556975-1221081811-f4af2ab79c6afa5aa0bb769d9ef60c0a
To log onto the portal, please visit Warhammer® Online: Age of Reckoning™ - Europe
General User Conditions and Code of Conduct

Potvrdil jsem registraci a nabehlo nejaky okynko se zelenym obrazkem. V dalsich mailech sem mel to samy pro jistotu jsem klikl znova ale uz to hodilo acc suspended. Kdyz jsem dosel domu a zapnul WHO neslo mi nalogovat. Zkousel jsem i odskrtnout to remember my acc, stale nic. S tim asi nic neudelam co?

Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:30:42  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
zkus tohle:

I had this error too.

I just went to http://www.war-europe.com/#/myproductkey/ and filled in the details and I could play (after about 2 hours).
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:34:36  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
To uz sem ale vyplnil a dokonce dvakrat... No zkusim do tretice i kdyz pochybuju ^^.

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:35:02  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

to je pravda, aoc taky po mesici nenabidl to nejlepsi :)

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:47:15  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

No rozhodně po prvním dní hraní jsem neměl ze hry takový pohodový a dobrý pocit jako tomu je u Warhammeru, prostě AoC je takové nějaké divné a nezachrání to ani trochu akčnější boj, teď tam dokonce přidají i kombinace kláves pro tance
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 10/09/2008 :  13:51:14  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

No rozhodně po prvním dní hraní jsem neměl ze hry takový pohodový a dobrý pocit jako tomu je u Warhammeru, prostě AoC je takové nějaké divné a nezachrání to ani trochu akčnější boj, teď tam dokonce přidají i kombinace kláves pro tance

tanec tam uz byl od head startu co jsem hral.. a myslim i ty kombinace :), jeslti ne od zacatku, tak po prvnim tydnu uz byli :)

Jinak ja chci a preju WARu at to vyjde, pre uz mne taky nebavi stridat hry a hledat tu ktera mi zabavi... WoWu uz odfrcelo, u mne to nezachrani ani datadisk...

Jinak este k Acc .. ja si vytvoril acc, prisel mi mail.. a este sem to printnul v acc ty udaje.. kdybych zapomel :) .. a co nevidim ? francouzstina ? .. okej .. udelal sem novej.. znova jsem hodil EN , koukam na to 10x... potvrdim.. vyfotim.. a zase FR ?
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,63 seconds. on eygor Snitz Forums 2000