Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 15/12/2008 :  13:17:31  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

tak som pre vas nieco nafotil:

(akurat kua, nie su nemecke, ale rakuske...)

jojo berger je kvalita, sem nevedel ze se sem uz vozi i parky, zatim sem videl jen sunky, jejichz jsem pravidelnym konzumentem.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:10:18  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
A dokonca si 18. 12. platim dalsi mesiac... potom to uz na lvl 40 snad dotiahnem.

Odvolavam co jsem odvolal, slibuji, co jsem slibil... account terminated.

Je tu pls niekto z Karak Azgal, co vie po anglicky (alebo Izraelsky), chcel by som nieco odkazat kamosovi z guildy, ale nemam na neho mail a skoncil mi uz WAR (hral som cely den a ked som sa restartoval, uz to neslo spustit), ktory tak skoro neobnovim. On tiez z WAR odchadza, rad by som si s nim este vymenil mail (predtym, nez nebude nijaka sanca sa s nim kontaktovat).

thnx

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 15/12/2008 15:14:45
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:16:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:

hura :) zapni wow :) budu tam na tebe cekat ... server darksorrow :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/12/2008 :  16:18:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
blazon... ja som WOW nikdy nehral a nikdy hrat nebudem.
Na to som pravom hrdy.

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2008 :  16:29:39  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:

Na to som pravom hrdy.

zacni :) v eve je s tebou i legrace ...

Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 15/12/2008 :  16:29:51  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
A dokonca si 18. 12. platim dalsi mesiac... potom to uz na lvl 40 snad dotiahnem.

Odvolavam co jsem odvolal, slibuji, co jsem slibil... account terminated.

Je tu pls niekto z Karak Azgal, co vie po anglicky (alebo Izraelsky), chcel by som nieco odkazat kamosovi z guildy, ale nemam na neho mail a skoncil mi uz WAR (hral som cely den a ked som sa restartoval, uz to neslo spustit), ktory tak skoro neobnovim. On tiez z WAR odchadza, rad by som si s nim este vymenil mail (predtym, nez nebude nijaka sanca sa s nim kontaktovat).

thnx

eee, wuuduu, budes nam strasne chybat :)

(zvlastne, ale mna take veci rozhodit neodkazu, aj ked sa mi to par krat stalo, dal som si malu pauzicku a za chvilku to nabehlo uplne pohode - niekedy aj bez pauzicky)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:10:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:

thnx

zamiloval ses?

Edited by - Eagle on 15/12/2008 17:11:34
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:18:29  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:

Na to som pravom hrdy.

No..hrdy mozes byt ale ci pravom je dost diskutabilne :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:38:41  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:

Na to som pravom hrdy.

Ja jsem WoW hral 3 roky a nemyslim si ze to byla chyba. Ted uz bych se tam asi nevratil pac nema co nabidnout, coz WHO zatim jeste ma a delaji na tom.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 15/12/2008 :  19:21:43  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno..GOA robi druhu fazu transferu... neskoro ale predsa.. osobne som trosku prekvapeny
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?p=2997681#post2997681

Karak Azgal je cielovy server co ma tesi.. na druhej strane.. i ked velmi obmedzeny ale predsa.. Karak eigh peaks a Eltharion su "zdrojovy" server pre transfer... ale nastastie len pre Anglicko-Spanielsky transfer..
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/12/2008 :  23:54:54  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:

thnx

zamiloval ses?

Nie, "skladal" som mu komp, na dialku, cez WAR chat, a urcite bude mat este dost dotazov, nerad by som, aby si myslel, ze som zmrd, co poradi, ale nepomoze dalej, ak sa vyskytnu problemy.

Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 16/12/2008 :  11:22:05  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Vcera byla pekna akcicka v avelornu i v troll. Mam dojem, ze jsem zahlidl i Ninjagona. Takhle by to melo vypadat vsude a porad :) Jsem zvedavej co bude tak za tyden, dva, az si lidi naplni influ.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/12/2008 :  12:45:07  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
hej vcera bola "pekna" akcicka LOL

destro zase lockli Reikland, tak v gilde niekto navrhol, ze "podme tam"

uz ako sme prisli do Reikwaldu, som sipil nieco spatne, pretoze tam bol taky lag, ze mi neregenerovalo soul essence :), ale hovorim si, bude to v poradecku, rozbijeme dvere a zabijeme commandera, bude fun

lenze akonahle sme dosli dovnutra ...konec, taky strasny lag a sekacka, ze sa nedalo nic, 20 minut som naslepo strielal na prizemi aoe healy, pretoze jeden chlapik u nas v grupe pisal ze "tankuje commandera"

hovorim si idem pozriet aspon ako ten commander vyzera, lenze 5 minut mi trvalo v tom strasnom lagu dostat sa hore, kde som uvidel uplne LOLO vec, posledne poschodie uz je cisto iba LAVICKA k otvoru ako ked idete na povalu, ledva pre jedneho cloveka, a nad tym otvorom stalo asi 30 BW ... ani som skrz nich nevidel, ze co je vlastne na tej povale, asi ten commander ..a vtedy mi to jeblo, komp to proste nezvladol. pripadalo mi to, ako keby sa mi podarilo rozbehnut WAR na kompe 386DX 40, kde je naistalovany win95

som zvedavy ako to chcu poriesit

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/12/2008 :  12:56:26  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
som zvedavy ako to chcu poriesit

Ja uz lagy nemam...

Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 16/12/2008 :  14:02:24  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu, klobouk dolů.
Myslím, že jsi největší spammer. Ale kdyby se aspoň člověk něco dozveděl, posty o whine, jak skončís, jak už jsi skončil, s fotkama od klobás, a další. V mých očích je to trapné, ale bohužel tu asi není více lidí, kteří to berou stejně jako já a spameři jsou tu čistě akceptováni a považováni za božstvo.

Edited by - Pramen on 16/12/2008 14:06:42
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/12/2008 :  15:21:08  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Pre istotu ti napisem jedno zo ZAKLADNYCH pravidiel chatu / fora na internete, co plati na celom svete:
Ak je na konci vety, alebo vo vete, usmievajuci sa smajlik, v mojom pripade dokonca smajlik - saso, je to jednoznacy vtip, s trochou nadsazky velmi jednoducho rozlisitelny od textov, co som myslel vazne a za ktore smajliky nedavam.

Dufam, ze teraz uz s pochopenim toho, co som napisal, nemas problem, HF.

Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 17/12/2008 :  15:39:21  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:

tak som pre vas nieco nafotil:

(akurat kua, nie su nemecke, ale rakuske...)

jojo berger je kvalita, sem nevedel ze se sem uz vozi i parky, zatim sem videl jen sunky, jejichz jsem pravidelnym konzumentem.

aaa pán je gurmán

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 17/12/2008 :  16:26:13  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:

Pre istotu ti napisem jedno zo ZAKLADNYCH pravidiel chatu / fora na internete, co plati na celom svete:
Ak je na konci vety, alebo vo vete, usmievajuci sa smajlik, v mojom pripade dokonca smajlik - saso, je to jednoznacy vtip, s trochou nadsazky velmi jednoducho rozlisitelny od textov, co som myslel vazne a za ktore smajliky nedavam.

Dufam, ze teraz uz s pochopenim toho, co som napisal, nemas problem, HF.

Mno mě osobně by nikdy nenapadlo pro uvedení vtipu něco tak ujetého jako sem postovat obrázky a kecat o masných produktech. Takže ne, nechápu a asi nikdy tu tvoji nadsázku se smajlíkem nepochopím. Hezké svátky, doufám, že máš toho svého bergera plný stromek, aby sis pochutnal, že o takových věcech plníš fóra o MMORPG.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 17/12/2008 :  17:35:02  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Já schválně ty párky zkusím a jestli budou hnusné, tak si tě najdu v realu!!!!!1!111! :))

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 17/12/2008 :  17:59:55  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Rucim za to, ze su fakt dobre.

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 17/12/2008 :  18:41:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
je nekde napsano kolik je vubec ve WHo dungu a raidu (pve)? Nekdo me rikal ze jeden kolem 20L .. to byla jedna vec co me odradila.. nedostatek pve contentu.. tak me zajima jak to vlastne je.. kolik tam toho je..atd?

First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 17/12/2008 :  19:55:00  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

je nekde napsano kolik je vubec ve WHo dungu a raidu (pve)? Nekdo me rikal ze jeden kolem 20L .. to byla jedna vec co me odradila.. nedostatek pve contentu.. tak me zajima jak to vlastne je.. kolik tam toho je..atd?

http://warhammeronline.tv/video/855/war-s-pve-dungeons
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/12/2008 :  19:19:02  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
je nekde napsano ze se nesmi na foru psat o fakt dobrejch parkach a o tom ze neco nehraju? :) ... nebo se nesmi psat ke vtipum smajliky?

Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Thor

509 Posts

Posted - 20/12/2008 :  13:55:50  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
strategie na pevnosti:
http://ninjagon.blogspot.com/2008/12/get-fortress.html

Ninjagon, Thorlander,Carnow, Akandor, Velmirez
Go to Top of Page

Vincento
Starting Member

7 Posts

Posted - 22/12/2008 :  12:33:04  Show Profile Send Vincento a Private Message  Reply with Quote
Teda musim rict, ze jsem vcera docela koukal. Po delsi dobe jsem lognul do T4 na Karak-Azgal a to byly manevry.
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,8 seconds. on eygor Snitz Forums 2000