Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 ZKUSENOSTI S PLAYMANEM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 09/01/2006 :  20:54:06  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
muzete se podelit o vase dosavadni zkusenosti s playmanem ohledne gamecard? penize jsem uhradil jiz ve ctvrtek (predpokladam tedy ze uz v patek rano byly na uctu e-banky) a stale nic, navic ani nereaguji na emaily

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 10/01/2006 :  09:55:28  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
No, já už u nich karty kupuju půl roku, většinou to zaplatim a druhý den mám kódy v mailu. Ale většinou jim ještě pošlu mail, že jsem to uhradila z toho a toho účtu, tolik a tolik peněz.

Jediný, kdy měli prodlení byl týden před Vánocemi, ale to jsem chápala a poslali to o 2 dny později, což neni pro mě trága, bo to objednávám včas!

Na maily mi odpovídají ten samý den, pokud nějaký pošlu...
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 10/01/2006 :  11:20:52  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
No já s něma mám super zkušenosti...Chodím z práce kolem jejich banky,takže to zaplatím tam...Pak si jednou zavolám a než přijdu domů mám hezky mailík s gamekupónem ...Ono to taky je díky mé bývalé práci...hehe

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 10/01/2006 :  17:53:36  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
no ja jsem udelal chybu ze jsem si to objednal az kdyz mi blokli account. ale uz to dneska prislo takze dobry, posledni dotaz: mam 2 kody, zadal jsem jeden, kdyz zadam druhej tak se mi to pricte na 60 dni nebo mam radeji s tim druhym kodem pockat az mi dojde ten prvni?
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 10/01/2006 :  19:34:07  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Občas maj zpoždění, ale jinak no problem
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 12/01/2006 :  14:43:26  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
Taky objednávám 2 kódy najednou a píšu tam oba rovnou, samozřejmě se to přičte, ale myslim, že to tam neni vidět! Problém jsem s tim neměla!

Edited by - Terudit on 12/01/2006 14:43:42
Go to Top of Page

vtmar6n
New Member

379 Posts

Posted - 13/01/2006 :  13:57:26  Show Profile Send vtmar6n a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

no ja jsem udelal chybu ze jsem si to objednal az kdyz mi blokli account. ale uz to dneska prislo takze dobry, posledni dotaz: mam 2 kody, zadal jsem jeden, kdyz zadam druhej tak se mi to pricte na 60 dni nebo mam radeji s tim druhym kodem pockat az mi dojde ten prvni?



Druhej kód by se měl naštosovat.

S playmanem zkušenosti zatim dobrý (kromě dlouhýho čekání na češtinu k TES:MW :))
kódy choděj věšinou ještě ten den.
Problémy jsou jen pokud ta paní co to dělá má dovolenou nebo je nemocná. Nikdo jinej to tam nemá pod palcem a tak to potom trvá no. Chce to neobjednávat na poslední chvíli a je to v pohodě. Já si nechávám poslat tak 4 - 6 najednou a když spotřebuju poslední tak rovnou objednám další dávku.


Exhumus - 70 neurotik / 70 švadlenka / 44 tink
Tyfus - 32 mystík / 31 ármorer
Wellkey - 38 klaďas / 30 klenot
Gonad - 16 deflorer / 70 nadbytečník
Go to Top of Page

Fenrish
Starting Member

11 Posts

Posted - 17/01/2006 :  12:31:02  Show Profile  Send Fenrish an ICQ Message Send Fenrish a Private Message  Reply with Quote
No ja s tim mel docela velkej problem kdy mi poslala nefunkcni kod coz sem ale zjistil az mesic takze nic :(

Fenrish lvl 70 Guardian <Pohodari> on Nagafen
http://pohodari.pvp.cz/
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 17/01/2006 :  17:22:27  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
Druhej kód by se měl naštosovat.

S playmanem zkušenosti zatim dobrý (kromě dlouhýho čekání na češtinu k TES:MW :))
kódy choděj věšinou ještě ten den.
Problémy jsou jen pokud ta paní co to dělá má dovolenou nebo je nemocná. Nikdo jinej to tam nemá pod palcem a tak to potom trvá no. Chce to neobjednávat na poslední chvíli a je to v pohodě. Já si nechávám poslat tak 4 - 6 najednou a když spotřebuju poslední tak rovnou objednám další dávku.


[/quote]

Dokonce ikdyž jsem si objednal datadisk z venku,jako preorder,tak mě došel rychle...Bez poškození a navíc poštovné zadara...Což mě přišlo super,protože jsem měl cenu jako v obchodě...
Navíc...pokud jde o češtinu do TES...sice je to off topic,tak Playman až zas tak za to moc nemohl...Spíš hra sama...::)

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

tlustej
New Member

101 Posts

Posted - 27/01/2006 :  15:22:47  Show Profile  Send tlustej an ICQ Message Send tlustej a Private Message  Reply with Quote
zkusenosti strasny pani co to ma na starosti ma vetsinou dovolenou kdyz zaplatite po strede pride to nejdriv v pondeli domluva jak ze zvlastni skolou bud tam neni nebo je na obede nebo nekde poletuje proste obednavejte si tak 3 tejdny pred vyprsenim ja uz prez tejden nehraju kuli jejich hbitosti max rekord mam 3 tejdny od prevodu penez

MASAZNIK

masaznik/templ/MDK
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 15/03/2006 :  19:18:29  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
ACH jo a sem zase v tom od nedele cekam na odpoved od plejmena a nic, nemuu si zahrat, navic sem si koupil dneska KoS ale NEDOSTAL jsem 30 days free, to je vrchol
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 16/03/2006 :  02:37:00  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

ACH jo a sem zase v tom od nedele cekam na odpoved od plejmena a nic, nemuu si zahrat, navic sem si koupil dneska KoS ale NEDOSTAL jsem 30 days free, to je vrchol



To az takovej vrchol neni. Koupil sis datadisk a dal jsi ho k existujicimu accountu. Mas KoS vse je jak ma byt. Everquest a 30 dni zdarma jsou bonusy pro lidi co si to koupili a nemaji ani everquest ani accont.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 16/03/2006 :  20:07:54  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
no jenze kos je u nas prodavanej jako full game everquest2 takze bych cekal ze dostanu tech 30 days
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 16/03/2006 :  20:30:33  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

no jenze kos je u nas prodavanej jako full game everquest2 takze bych cekal ze dostanu tech 30 days

dostanes, kdyz s tim zalozis novej ucet, mas to myslim napsany i na krabici
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 16/03/2006 :  23:38:06  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali o stavu předplatitelských karet.
V současné době jsou karty vyprodány. Vzhledem k tomu, že byly vyprodány
i v zahraničí, došlo ke zpoždění, za které se Vám omlouváme.
Zásilku očekáváme každým dnem a obratem Vám budou zaslány aktivační kódy.

Děkujeme předem za pochopení

S pozdravem


Ivana Kučerová


Tak to jsem v haji, chtel jsem si zahrat pres vikend a mam smulu, neni nekdo z prahy nebo odkadkoliv kdo by ode mne prijal bud cash nebo prevod na ucet vymenou za 30 days kod? (zaplatim s prirazkou)

Edited by - tempest on 17/03/2006 10:58:21
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/03/2006 :  12:04:31  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
a nechces si poridit kreditku?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 17/03/2006 :  12:26:49  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
no kdyz chci hrat ted tak je mi prd platny cekat 2 tydny na kreditku, ja mam ale bohuzel visa elektron a nebere mi ji to :( PROSIIM JEDEN KUPONEK!!! WILL PAY NICE PST :)

jo a uplne nejlepsi je ze o 4 dnech cekani dosla odpoved tak jsem zaplatil fakturu a az po 2 dnech mi reknou ze nemaj kuoony tak proc mi posilaj tu fakturu kkdyz mi nedodaj kupon

Edited by - tempest on 17/03/2006 12:29:11
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 17/03/2006 :  19:48:14  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
uff faktura taky prisla tak toplatit nebudu:) radsi si poslu nejake prachy na ucet :)
Go to Top of Page

Eskel
New Member

390 Posts

Posted - 23/03/2006 :  18:49:24  Show Profile  Send Eskel an ICQ Message Send Eskel a Private Message  Reply with Quote
Ja mam ucet v eBance s mezinarodni internetovou kartou a jsem nejvic vysmatej. Pokud dam penize do pokladny eBanky (myslim, ze jsou i v ceske pojistovnr), tak je tam mam okamzite na ucte a hned si taky muzu zaktivovat EQ, a muzu si zaktivovat i blbosti kolem jako caht pres net a databaze itemu (nerikam, ze je to dulezity). Navic kartu muzu pouzit pro placeni pres net na celym svete a karta me stoji nejakych 200kc za rok.

Eskel - Sith Marauder of Golden Circle (SWTOR)
Rune-Keeper of Sid eb Yside (LOTRO)
Dark Templar of Xanadu (AoC)
Brigand of Xanadu (EQ2)

Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 02/04/2006 :  22:37:43  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
Takže po měsíčním čekání mi přišly kódy...
Ještě byly za starou cenu, ale naštěstí jsem se optala, jestli když je problém je sehnat, se nezmění cena a hádejte co - ZMĚNÍ. Prej na 399,- Kč. Takže s definitivní platností začínám platit platební kartou...
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 03/04/2006 :  02:32:43  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
no ale tou kartou je to s nejakou 17,x procenta prirazkou +jeste neco tak na kolik to vychazi presne?
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 03/04/2006 :  11:36:26  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

no ale tou kartou je to s nejakou 17,x procenta prirazkou +jeste neco tak na kolik to vychazi presne?



Zadna prirazka, jmenuje se to DPH na SW pro EU . A DPH mas samo i v tom kuponu...


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

tlustej
New Member

101 Posts

Posted - 03/04/2006 :  17:55:02  Show Profile  Send tlustej an ICQ Message Send tlustej a Private Message  Reply with Quote
tak sem obdrzel kupon od playmana bohuzel nefunkcni to me ceka pekna tahanice

masaznik/templ/MDK
Go to Top of Page

Ancient Humusoid
Starting Member

38 Posts

Posted - 03/04/2006 :  18:27:43  Show Profile Send Ancient Humusoid a Private Message  Reply with Quote
Mohl by, prosím, někdo kdo platí platební kartou říci, na kolik ho tedy hraní vychází?

Ancient – L2 – ex RD – StormScreamer 78/Soultaker 76 – ex Noblesse
Humusoid - EQ2 - ex MdK - Wizard 68/Jeweler 63
Ancient – AoC – Veterans – Demonologist
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 03/04/2006 :  20:45:54  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
teď jsem si to zaplatil znovu a první strhnutí za měsíční poplatek bylo 435,55 Kč z účtu.
samo nevím, jakej byl ten den kurz.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 13/04/2006 :  13:52:53  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Objednaval jsem kupon u Playmana nekolikrat, vetsinou je musim pokazde urgovat, zpozdeni dodani kodu byva v rozmezi tydne az 14-ti dni...
Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 21/04/2006 :  17:54:09  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
Zatim jsem nikdy necekal dyl jak 48hodin od zaplaceni.
Krapet jste me postrasili, bo jsem to vcera objednal a zaplatil. Docela me stve ze to zvedli o tu dan, ktera tam driv nebyla, mel jsem si nakoupit do zasoby :D

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page

Don Gizmo
New Member

219 Posts

Posted - 25/04/2006 :  09:26:19  Show Profile  Send Don Gizmo an ICQ Message Send Don Gizmo a Private Message  Reply with Quote
Kod jsem obdrzel ihned po zaplaceni.

Retired MMORPG player.
Tabula Rasa: Kopr; Everquest2: Kanec, Olina ; Guild Wars: Don Gizmo, Yan Li; Eve: Kanec; SWG: Gizmac(sold soul); UO: Don Gizmo(sold soul)

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000