Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - PvP - US
 HQ - The Return of Light
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 14/06/2006 :  10:16:32  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Bylo by dobry aby sme se dostali vsichni na step po zabiti kapitanu + mit zadany quest na access do Bloodscull valley (harness) a pak udelali dohromady zbytek. Napiste az se vam to podari .

Seznam:

Demawend

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 16/06/2006 13:12:07

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 14/06/2006 :  10:53:17  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
No kdokoliv kdo ma lvl pres 20 je schopnej solo pozabijet i ty orci Capitany.... ale klidne to muzem udelat spolecne. Hlavne je dulezity pro dokonceni, aby kazdej mel vymlaceny harness z orku, ktera zadava acces do zaverecne instance (musi to mit kazdej, nestaci jeden z grupy)

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 14/06/2006 :  11:06:57  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
OK tak to posunem az za ty kapitany + mit harness na access do valley.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 14/06/2006 :  11:51:45  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

No kdokoliv kdo ma lvl pres 20 je schopnej solo pozabijet i ty orci Capitany.... ale klidne to muzem udelat spolecne. Hlavne je dulezity pro dokonceni, aby kazdej mel vymlaceny harness z orku, ktera zadava acces do zaverecne instance (musi to mit kazdej, nestaci jeden z grupy)

Jeee.. zdar Kuzmo. Ty uz zase hrajes? Ze bych se na vas prisel kouknout?

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 16/06/2006 :  13:23:44  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Jsem ready na raid.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 16/06/2006 :  14:38:12  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ja sem taky u lva...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000