Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Letni humoreska
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 11/07/2006 :  10:35:37  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Kdybyste se chteli v tomhle horku pobavit na muj ucet, tak juknete sem:

http://www.raidwiki.org/wiki/index.php/Eq2i_is_publishing_stolen_content_from_RaidWiki

Si kolikrat rikam, ze se na to nevykaslu.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 11/07/2006 :  11:17:47  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
uz jsem to videl na ofic foru, co dodat? asi nic s tim pocitat musis ze si to kdokoliv zkopci. to je asi vsechno co s tim muzes delat, tak vydechni a nech to plavat :/
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 11/07/2006 :  11:32:38  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Me na tom nejvic mrzi to, ze

1) se ani nezeptali. Pritom ja jsem dal svoleni vsem co chteli mit ty clanky u sebe a zeptali, jenom jsem si vyminil link na orginalni text, kterej u sebe updatujem

2) nejvic me toci ten jejich pristup - kdyz jsem jim psal, ze z toho nechci delat vedu, ze se na nejaky spolurpaci muzem domluvit - napr. ze ja bych pouzival treba jejich q na acessy co jsou do raid zon potreba oni by pouzivali zase ten raid content - a ze bysme si uvadeli linky, tak me poslal ten typek normalne do jetele at neotravuju,z e oni si budou kopirovat co sem jim zlibi. A to uz mi hlava teda nebere ani trochu.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 11/07/2006 :  17:50:18  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
dival jsem se k nim a kazdej clanek jde upravit maji to jako wiki. navic myslim ze si muzes jejich texty taky "vypujcit"
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 11/07/2006 :  18:32:29  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

dival jsem se k nim a kazdej clanek jde upravit maji to jako wiki. navic myslim ze si muzes jejich texty taky "vypujcit"

Huh to jako ze kdyz ti nekdo neco ukrade, ty jdes a ukrades mu take neco? Trochu silne kafe.

Pripomina mi to obhajobu jednoho hrace z EQ2, kde obhajoval cloveka co ve dvou gildach vykradl gildbanky.

Takovy zlodejsky prasata 'strilet'


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 11/07/2006 18:33:15
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 11/07/2006 :  18:41:27  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by tempest

dival jsem se k nim a kazdej clanek jde upravit maji to jako wiki. navic myslim ze si muzes jejich texty taky "vypujcit"

Huh to jako ze kdyz ti nekdo neco ukrade, ty jdes a ukrades mu take neco? Trochu silne kafe.

Pripomina mi to obhajobu jednoho hrace z EQ2, kde obhajoval cloveka co ve dvou gildach vykradl gildbanky.

Takovy zlodejsky prasata 'strilet'





Zlode rve: okrad me zlodej? jinak, Atronachu, podle toho jak to tu prezentujes tak jsi neukrad v zivote ani auticko na piskovisti.
A asi nevis jak to na netu vypada ze se vsecko kopiruje a kopirovat bude tak se do mne neser

Edited by - tempest on 11/07/2006 18:44:18
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/07/2006 :  18:47:34  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest
Zlode rve: okrad me zlodej? jinak, Atronachu, podle toho jak to tu prezentujes tak jsi neukrad v zivote ani auticko na piskovisti.
A asi nevis jak to na netu vypada ze se vsecko kopiruje a kopirovat bude tak se do mne neser



Co na tohle rict... snad jen: Prave ses na mem seznamu debilu zaradil na celne misto - coz je na tomhle foru docela makacka. Grats.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 11/07/2006 18:48:15
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 11/07/2006 :  19:21:02  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
edit: nebudu se tu uz rozpoustet.

Edited by - tempest on 11/07/2006 19:33:05
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 12/07/2006 :  07:32:53  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest
Zlode rve: okrad me zlodej?

jinak, Atronachu, podle toho jak to tu prezentujes tak jsi neukrad v zivote ani auticko na piskovisti.
A asi nevis jak to na netu vypada ze se vsecko kopiruje a kopirovat bude tak se do mne neser

No, ja na rozdil od tebe alespon neprezentuju a neobhajuju ze to je normalni a spravne. Ty tu o zlodejine jinych pises, jako by to bylo pro tebe opravneni krast taky.

Tak si to uzij, uz se do tebe srat nebudu. Jen si delam poznamku, ze kdybys naaahodou neco odeme ve hre chtel, ze si to musim nechat zaplatit predem, jeden nikdy nevi...


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 12/07/2006 :  10:54:49  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by tempest
Zlode rve: okrad me zlodej?

jinak, Atronachu, podle toho jak to tu prezentujes tak jsi neukrad v zivote ani auticko na piskovisti.
A asi nevis jak to na netu vypada ze se vsecko kopiruje a kopirovat bude tak se do mne neser

No, ja na rozdil od tebe alespon neprezentuju a neobhajuju ze to je normalni a spravne. Ty tu o zlodejine jinych pises, jako by to bylo pro tebe opravneni krast taky.

Tak si to uzij, uz se do tebe srat nebudu. Jen si delam poznamku, ze kdybys naaahodou neco odeme ve hre chtel, ze si to musim nechat zaplatit predem, jeden nikdy nevi...





Neboj, tahle situace uz nenastane.

P.S: Je videt ze na webu moc casu nejses "vypujcovani" obsahu od obrazku az po texty je celkem bezzna vec a nedelaji to jen maly ryby.
/a vubec nemuzes porovnavat kradez obrazku a hmotneho statku - viz ze za realnou kradez jdes sedet a obrazkem se nikdo ani nezajima/

Dale k tvemu boji vs zlodejina: celkem by me zajimalo kolik nelegalniho software mas na kompu (treba) ... pokud mas kradenej soft tak se muzes dle tvyho hesla picnout.
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 12/07/2006 :  11:05:47  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Me na tom nejvic mrzi to, ze

1) se ani nezeptali. Pritom ja jsem dal svoleni vsem co chteli mit ty clanky u sebe a zeptali, jenom jsem si vyminil link na orginalni text, kterej u sebe updatujem

2) nejvic me toci ten jejich pristup - kdyz jsem jim psal, ze z toho nechci delat vedu, ze se na nejaky spolurpaci muzem domluvit - napr. ze ja bych pouzival treba jejich q na acessy co jsou do raid zon potreba oni by pouzivali zase ten raid content - a ze bysme si uvadeli linky, tak me poslal ten typek normalne do jetele at neotravuju,z e oni si budou kopirovat co sem jim zlibi. A to uz mi hlava teda nebere ani trochu.



jo k tomuto, stacil jeden slusny email: Takze cesta k domluve byt muze


Will look through it today and make sure there’s credit where it is due.
--------------------------------------------------------------------------------

Fra: ess.houl [mailto:xxxxxxx]
Sendt: 11. juli 2006 19:40
Til: Andreas Brekken
Emne: good relations?



Hello, could you please note author of raidwiki to the articles that were copied from raidwiki.org?

Edited by - tempest on 12/07/2006 11:06:59
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 18/07/2006 :  11:03:13  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
jo k tomuto, stacil jeden slusny email

No nestacil. Ver mi, ze jsem slusnych emailu vyplodil celou radu. Credity, co jsem postnul k clanku sam, byly smazany behem par minut s banem moji IP adresy. Co se tyce soucasneho stavu credity jsou jen u nekterych clanku. A byt si cenim teto podpory - je to hlavne velmi souvislym tlakem ze vsech stran - kdy me podporily i nektere velke eq2 sajty. Do idealu to ma ale stale hodne daleko.

BTW Kopirovani cizi prace bez domluvy - je spatne, i kdyz to je jen jeden obrazek.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin

Edited by - Genagen on 18/07/2006 11:03:58
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000