Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Instalační média EQ2 (po EoF)
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 30/11/2006 :  13:46:31  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
Jak už jsem někde před časem upozorňoval, mám DVD verzi EoF, která (údajně) obsahuje originál EQ2 i všechny existující datadisky.
Předpokládám, že jste si vy všichni závisláci pořídili digital download, abyste se mohli prohánět po EoF co nejdříve (ostatně i já jsem si nechal z toho DVD nejdřív poslat licenční klíč a stáhnul jsem EoF přes auto-update ). Takže kdyby měl někdo zájem o kopii instalačního DVD, dejte vědět, já se třeba přemůžu a strčím ho do mechaniky

P.S. za odměnu by mi mohl někdo vysvětlit tradeskill subprofessions a božstva (zajímá mě hlavně to, jestli můžu mít jen jedno a jestli jde kdyžtak změnit)

Querio

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 30/11/2006 :  14:02:41  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Můžeš mít jen jednoho boha, ale změnit ho můžeš kdykoliv. Akorát přitom přijdeš o veškerý favor od toho původního boha a budeš si muset dělat questy pro toho nového, protože jinak ten favor roste pomalu a hlavně když nebudeš dělat questy nebudeš mít přístupné zádné blessings a miracles. Jinak najednou můžeš mít "zakoupený" pouze jeden blessing a jeden miracle a každý z nich jde použít 2x. Potom muzíš znovu do bytu pomodlit se u oltáře a vzít si nové.

Subprofese tj. tinkering a transmutting. Tinkerer vyrábí z bežných základních surovin (loam, ruda, dřevo, kořeny) různé pomůcky jako masy co umožnují dýchání pod vodou, nebo see invis, see stealth apod. Je toho dost co umí vyrábět, ale jak vím tak má ohromnou spotřebu materiálu. Transmutter rozkládá věci na suroviny (fragment, infusion, mana) z kterých se pak vyrábějí adormenty. Má i nějaké vlastní výrobní recepty ale těch moc není a nevím přesně co může transmutter sám o sobě vyrobit. Jinak adormenty vyrábějí všechna klasická tradeskillová povolání, každý něco. Snad jsi z toho něco pochopil

A zájem o kopii instalačního DVD mám, protože mám na DVD naposledy DoF.
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 30/11/2006 :  16:31:35  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
Něco jsem z toho pochopil
Co si mám vybrat? Dají se někde najít popisy?
Vyrobím kopii, pak se domluvíme...a další zájemce budu odkazovat na Tebe
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/12/2006 :  09:40:51  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

Něco jsem z toho pochopil
Co si mám vybrat? Dají se někde najít popisy?
Vyrobím kopii, pak se domluvíme...a další zájemce budu odkazovat na Tebe



subprofese si vybereš v BB. Můžeš mít oboje. Pokud přijedeš lodí z TS či NF do BB, tak hned v tom přístavu jsou NPC, které tě naučí tyto profese. Můžeš si od nich koupit i základní blueprinty, recepty a i potřebné ability.
U bohů - v BB si můžeš koupit oltáře - je tam též NPC a pak ho umístit do svého domu. Jsou dva druhy oltáře - pokud si to pamatuji dobře. Jaký je v nich rozdíl, to teď nevím.
Info o nějakých božstvech mám - jaké mají blessingy a i jiné info. Bližší info dodám.

edit: kontaktuji tě ve hře
edit2: máš tedy poštu - pokud je to jméno, co je o kousek výše, pravdivé

Edited by - Tomas on 01/12/2006 10:11:13
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 01/12/2006 :  14:07:49  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas
subprofese si vybereš v BB. Můžeš mít oboje.


O tom silně pochybuju
Buď tinkerer nebo transmuter + jeden ze starých craftů (armorsmith, alchemist atd.)

quote:
Originally posted by Tomas
U bohů - v BB si můžeš koupit oltáře - je tam též NPC a pak ho umístit do svého domu. Jsou dva druhy oltáře - pokud si to pamatuji dobře. Jaký je v nich rozdíl, to teď nevím.


Oltáře co prodává maňas v BB jsou jen dekorace.
Musíš prve udělat sérii questů pro vybranýho boha - každej začíná někde jinde.

Za první Q dostaneš oltář a pak v průběhu linie ještě jeden.

V čem se liší oltáře? Čím kvalitnější, tím míň favoru stojí nákup blessings/miracles.

Jaký se daj sehnat oltáře? První Q od boha - nejhorší, 2 z quest linie - lepší, mastercraft - nejlepší ceny bessings/miracles.

Imaziel

Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/12/2006 :  00:05:49  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr.Krychlin

quote:
Originally posted by Tomas
subprofese si vybereš v BB. Můžeš mít oboje.


O tom silně pochybuju
Buď tinkerer nebo transmuter + jeden ze starých craftů (armorsmith, alchemist atd.)

quote:
Originally posted by Tomas
U bohů - v BB si můžeš koupit oltáře - je tam též NPC a pak ho umístit do svého domu. Jsou dva druhy oltáře - pokud si to pamatuji dobře. Jaký je v nich rozdíl, to teď nevím.


Oltáře co prodává maňas v BB jsou jen dekorace.
Musíš prve udělat sérii questů pro vybranýho boha - každej začíná někde jinde.

Za první Q dostaneš oltář a pak v průběhu linie ještě jeden.

V čem se liší oltáře? Čím kvalitnější, tím míň favoru stojí nákup blessings/miracles.

Jaký se daj sehnat oltáře? První Q od boha - nejhorší, 2 z quest linie - lepší, mastercraft - nejlepší ceny bessings/miracles.



- dobře, takže oltáře pouze snižují nájem
- k
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/12/2006 :  21:53:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
O jedno DVD bych měl taky zájem, prašule pošlu na účet :)
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 05/12/2006 :  10:30:32  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
O prasule nejde. Jen ta lenost to zkopirovat...
...a ty komplikace to nekomu predat
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 05/12/2006 :  10:57:37  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

O prasule nejde. Jen ta lenost to zkopirovat...
...a ty komplikace to nekomu predat

Tak proc to sem pises


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 05/12/2006 :  11:32:03  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
ja jsem si stahl komplet cisty EQ z webu, komplet adv i exp, neco pres 8GB, tak si to pak smahnu na dvouvrstvy dvd a mam klid

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 06/12/2006 :  11:20:13  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Snek

O prasule nejde. Jen ta lenost to zkopirovat...
...a ty komplikace to nekomu predat

Tak proc to sem pises


Kvuli te prvni casti. (Tu druhou vsichni uz stejne vedeli)
Kouknete se na muj online time za poslednich 5 dnu (teda ne ze bych si myslel, ze to jde, ale o tom to neni)...myslim, ze je to tak asi stejne, jako obvykle za den. Proste zrovna moc nestiham.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000