Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 WoW x Vanguard
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 23/02/2007 :  14:17:37  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sanix


myslim ze asi taky bude problem v tom ze VG je zatim na low lvl bez grupy a dungu o nicem... taky to je asi tim ze neznam este poradne hru... nebo nevim... nejak nemuzu prolomit tu barieru...

muzete me nekdo zkusit navnadit co me bude "lepsiho" cekat na vyssich levelech ???




Po mých zkušenostech pokud tě wowko baví, budeš těžko prolamovat bariéry .... v současný době wowko killer na trhu není, Vanguard to taky není (Vanguard je následník EQ2 a je to na něm vidět). Lotro co jsem hrál v betě je solidní hra ... ale velmi podobná wowku, jen v jiném prostředí. Takže lotra v případě, že hledáš obdobu wowka nebo máš wowko ohrané, Vanguarda v případě že jsi příznivec EQ.

Má vyjít několik mmorpg - nejvíc se spoléhá na warhammer - podle mého názoru bude dobrej, ale wowko killer podle mě bude až Starcraft online na kterým Blizzard pracuje. To bude tutovka. Je to obdobný jako s diablem .... je spousta následovníků, lepších horších ale skutečný diablo killer ještě není. Ten bude až zas od Blizzardu
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 23/02/2007 :  14:57:24  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
Po mých zkušenostech pokud tě wowko baví, budeš těžko prolamovat bariéry ....


To je tvrdá pravda. A platí to i naopak.
quote:
Vanguard je následník EQ2 a je to na něm vidět)...

Jen bych to upřesnil. Není následník ničeho. Dalo by se říct, že vychází z principů, které byly v EQ1. Snad právě to přitáhlo zpět hodně lidí hrajících dříve EQ1 a kteří měli zkažený žaludek z EQ2.

Ale nic to nemění na tom co jsem už dříve říkal. Je skoro nemožné hrát a mít stejně rád wow i vg.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 29/03/2007 :  13:27:02  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Rád bych znal váš názor.

jako xy dalších lidí jsme hrál WoW. Ale začal mi připadat hrozně jednoduchý, byl zábavný, ale chtěl bych něco komplikovanějšího. Kdysi dávno jsem hrával SWG. Hra to byla docela zabugovaná a nebylo tam příliš možností. Nicméně časem se to lepšilo. Teď hledám hru, která by v sobě spojovalo SWG a WoW (tím nechci říct, že tam tam měl být Darth Arthas a orkove s blasterem). Zároveň mám silně negativní vztah k L2. Nechci nikoho urazit, ale je to hrozně nudná hra, která mě frustruje každým svým kouskem. Snažil jsem se ji hrát, pochopit, ale nesedí mi.
Abych to shrnul -

Na WoW mi vadí :
- ohranost
- zjednodušení
- nemožnost se hlouběji sžít se světem, žádný majetek kromě koně apod.

U VG se bojím:
- obřích prázdných ploch (kdo hrál SWG, ten ví)
- nemastnosti-neslanosti - viz. L2 Přijde mi hrozně umělá. Naopak grafika u WoWu má říz (přestože je silně zaostalá). Ale nejde jen o grafiku, ale o celý herní svět, jeho pojetí.

Co od VG čekám:
- možnosti a svobodu. Prozkoumávání světa (to asi milujeme všichni), různost q, obchodování s hráči, vyrábění předmětů...
- kvalitní PVP (Jaká to byla sranda honit se s hordou po pláních a vzájemně se umrtvovat! Nebo v SWG utíkat před partou nasraných rebelů. Čím víc hardcore, tím líp.)

Nechci zakládat nový post, moje otázka je navíc poněkud "flamova".
Myslíte, že by mi VG sednul?


Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/03/2007 :  13:47:30  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg
U VG se bojím:
- obřích prázdných ploch (kdo hrál SWG, ten ví)
- nemastnosti-neslanosti - viz. L2 Přijde mi hrozně umělá. Naopak grafika u WoWu má říz (přestože je silně zaostalá). Ale nejde jen o grafiku, ale o celý herní svět, jeho pojetí.
...
Myslíte, že by mi VG sednul?




Subjektivní názor:
Záleží co bereš jako prázdné plochy. Pokud plochy bez mobů, tak ty tu asi jsou, ale narazíš na ně asi jen když budeš prolézat každou díru. Pokud plochy bez questů/"smyslu", tak těch tu je a dlouho bude hodně. Ale ty potkávám jen když se přesunuji z jedné "smysluplné" lokace do druhé.
Nemastnost neslanost - přinejmenším 70% míst kde jsem byl mně svojí atmosférou oslovily, některé vyloženě uhranuly (Trengal, startovací lokace půlčíků, high elfů). Takže v tomhle si člověk udělá názor po pár hodinách hraní.

Jinak doporučuji Buddy key. Zrovna u téhle hry pokud má člověk čas si člověk názor obecný uděla docela rychle, jak se to bude hrát první dva měsíce. Mně stačil diplo quest na svrhnutí dark elf vladaře v nub zóně:-) Ale o high level contentu/raidech se ví zatím velké kulové.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 29/03/2007 :  14:10:23  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Subjektivní názor:
Záleží co bereš jako prázdné plochy....



Obří plochy potažené texturou, kde je strom jen na každém druhém kilometru. Toho jsem si v SWG užil vrchovatě a dost mě to frustrovalo.

ad Buddy key - Sháním ho, ale zatím marně. Na webu kde je prodávají prý momentálně nic. Jinak ještě dotaz - jak velký je ten klient, který se na test stahuje? 6GB?

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 29/03/2007 :  15:48:04  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Ja tusim ze ma asi 7GB
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 29/03/2007 :  19:07:40  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Itchyl

Ja tusim ze ma asi 7GB



Dík za info. Tak jsem to před chvílí viděl u známého a asi se k Vám přidám.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 30/03/2007 :  14:26:23  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Když už tenhle topic zase ožil, tak se musím přiznat, že jsem zbaběle prchnul z Qualie zpět do Azerothu. Celkem se mi dost ulevilo, protože hladina frustrace ve VG dost často vystoupala nad břehy zábavy a pak už to bylo jenom o "sakra když už jsem si to koupil, tak to přece nevzdám" :o)))

Přemýšlel jsem o tom, kdyby byl VG jen o chloupek odladěnější, co se bugů a zejména HW nároků týče, jestli bych vydržel. Nejspíš ne, atmosféra hry mě nechytla. Díky VG jsem si ujasnil preference, takže jsem spokojen, hru jsem zkusil a pošilhávat po ní nebudu. Zůstávám u ohmataného, leč vybroušeného WOWka...


...minimálně do příchodu Tabula Rasa nebo WARu :o)
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 31/03/2007 :  06:56:32  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Přidám svůj aktuální názor.

Necítim žádnou chuť ještě někdy hrát WoW, to je bez debat.

VG mě teď docela nudí, zdá se mi to moc obyčejné - jdi, zabij, zlepši se o 1. Navíc takové laciné fantasy kde je málo místa pro fantazii a jen přehnaná grafika. Mám chutě opět si na chvíli zahrát SWG, posedět u sebe v baráku, zastřílet si, dát nějakou PvP bitvu., proletět se vesmírem.. Bude mě to bavit tak 2 týdny, ale to je tak dycky. Zajímalo by mě, jestli budu mít někdy chuť zahrát si zase VG.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 31/03/2007 :  07:56:50  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
taky se pridam
po mesici a pul hrani.
Konecne jsem se usadil u postavy sorcky a jak uz někdo řekl nemam chut hrat něco jiného :)
Když jsem začínal říkal jsem si že to má stejnou grafiku jako GW ted když se do GW vratim tak mi tam neco chybí všechno takový roboti. Jo člověk se namlsá. Podle mého tahle hra má vše co můžu chtít aspon v současné době. Rozumnou obtížnost (no až na ty mravenčí jeskyně kde jsou 3a 4 tečkáči to se bez větší party nedá splnit ani jeden quest ale neni lepší pocit než když se to na nás nahrne víc než zvládneme a misto smrti se povede bind do bezpečí celé party ) Tahle hra je o parte ale vetšinou je vidět jak ji všichni soluji.

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000