Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Inner Circle Team PvP EU Frengrot
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mortexe
Starting Member

29 Posts

Posted - 08/02/2007 :  16:05:12  Show Profile  Send mortexe an ICQ Message Send mortexe a Private Message  Reply with Quote
INNER CIRCLE

roster:http://vgplayers.station.sony.com/guildsProfiles.vm?guildId=120259084367
Guild Leaders:Kumal,Mortexe

Na serveru Frengrot byla založena international guilda s malou českou komunitou.Pokud kdokoliv hodlá hrát na tomto serveru rádi ho uvítáme,v současnosti jsme 3 nejvetší guilda na serveru,základ tvoří hráči z EQII.

Guildovní pravidla vytváříme za běhu a tak aby samozřejmě se upřednostil primární cíl guildy tj umožnit především kvalitní zábavu pro všechny co si chtějí u videoher odpočinout jak u PvE tak u PvP.
V žádném případě nehodláme aplikovat jakékoliv direktivní ptákoviny už jenom vzhledem k tomu že 90% hráčů jsou dospělí lidé.

V guildě se používá jako dorozumívací jazyk angličtina ale není problém založit český channel.A i lidé kteří mají agličtinu na základní nebo 0 úrovni nemají problém v guildě komunikovat.Cesta,lidi ochotní pomoci se vždy najdou.

Pokud budete mít zájem pošlete /tell Mortexe (česky) nebo /tell Kumal(anglicky).

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 08/02/2007 :  19:16:31  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
Hodně štěstí na EU serveru.Byl jsem tam chvilku.Žádní lidé,vysoké ceny na brookerovi atd.Odešel jsem na US do MDK a to se nedá srovnávat.Tento server dopadne jak svého času server Darathar v EQ2.Guilda vypadá zajímavě,ale hrát na prázdném serveru mě tedy neláká.A ty ceny hrůůůza.GL

*** POST MORTEM ***
Go to Top of Page

mortexe
Starting Member

29 Posts

Posted - 08/02/2007 :  23:24:57  Show Profile  Send mortexe an ICQ Message Send mortexe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka

Hodně štěstí na EU serveru.Byl jsem tam chvilku.Žádní lidé,vysoké ceny na brookerovi atd.Odešel jsem na US do MDK a to se nedá srovnávat.Tento server dopadne jak svého času server Darathar v EQ2.Guilda vypadá zajímavě,ale hrát na prázdném serveru mě tedy neláká.A ty ceny hrůůůza.GL



Ahoj Deadlyshade,
Co vím,tak Frengrot nemá nizší populaci než varking na kterým hraješ main char.

Edited by - mortexe on 12/02/2007 15:19:08
Go to Top of Page

seraphine23
Starting Member

10 Posts

Posted - 09/02/2007 :  08:28:41  Show Profile Send seraphine23 a Private Message  Reply with Quote
No zní to pěkně. EQ2 jsem hrál velice rád a VG nerad hraju sám. Rád se k vám přidám Začal jsem teprve včera a tak není problém přejít na EU. Až budu ve hře tak se vám ozvu. Hlavně až hra vyjde v CR, předpokládám pondělí, tak spousta lidí bude hrát na EU. Protože časové pásmo na US serverech je vážně problém. Je to jenom otázka času. Kde vás najdu? Jaká rasa? Ještě se v tom moc nevyznám, ale první dojem je super. Konečně zase něco dle mého vkusu
Go to Top of Page

mortexe
Starting Member

29 Posts

Posted - 09/02/2007 :  09:04:06  Show Profile  Send mortexe an ICQ Message Send mortexe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by seraphine23

No zní to pěkně. EQ2 jsem hrál velice rád a VG nerad hraju sám. Rád se k vám přidám Začal jsem teprve včera a tak není problém přejít na EU. Až budu ve hře tak se vám ozvu. Hlavně až hra vyjde v CR, předpokládám pondělí, tak spousta lidí bude hrát na EU. Protože časové pásmo na US serverech je vážně problém. Je to jenom otázka času. Kde vás najdu? Jaká rasa? Ještě se v tom moc nevyznám, ale první dojem je super. Konečně zase něco dle mého vkusu


Většina hrajem za Order of Alurad tj.Wood,High a Half Elf,Raki,Dwarf,Halfling,Qaliathari,Gnome,Kojani.O víkendu asi nebudu online ,pošli tell Kumalovi.Rádi tě přivítáme:)
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 10/02/2007 :  06:51:55  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Že EU servery nefrčej? Hlavně že Gelenie má druhou nejvyšší populaci ze všech serverů. Na US nehrát už proto, že nevidim důvod hrát na serveru co je v americe, když máme svůj někde v Holandsku. Plus bych typoval, že evropská komunita bude o něco solidnější než americká.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 10/02/2007 :  10:51:25  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon

Že EU servery nefrčej? Hlavně že Gelenie má druhou nejvyšší populaci ze všech serverů. Na US nehrát už proto, že nevidim důvod hrát na serveru co je v americe, když máme svůj někde v Holandsku. Plus bych typoval, že evropská komunita bude o něco solidnější než americká.



Přítely byl to donedávna jediný EU PVE server ,ale to ti asi uniklo.Ostatně poznáš sám jaké je to na EU časem to bude jako v EQ2.Já nevím jaké máš ty zkušenosti ,ale já toho vím o SOE opravdu dost.Zdrž se prosím hodnocení komunity to je jako jsi psal v jiném topicu,že se musí stahovat 20 GB klient.Také trošku mimo realitu.

*** POST MORTEM ***
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 10/02/2007 :  17:08:23  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
Přítely byl to donedávna jediný EU PVE server ,ale to ti asi uniklo.Ostatně poznáš sám jaké je to na EU časem to bude jako v EQ2.Já nevím jaké máš ty zkušenosti ,ale já toho vím o SOE opravdu dost.Zdrž se prosím hodnocení komunity to je jako jsi psal v jiném topicu,že se musí stahovat 20 GB klient.Také trošku mimo realitu.



Spíš mi uniklo oznámení, že je EU PvE server tak přeplněnej, že musej spouštět další. Kde jsi to četla? Taky mi uniká, proč když aktivních PvE hráčů je v EU už teď víc než na jeden server, by EU PvP server měl mít nějaké problémy s populací. Proč, když se první EU PvE server během prvních dnů přeplnil (podle tvých vlastních slov), by EU PvP server měl mít příštích třeba 5-10 let low population?

Se SOE mám zkušeností až až, EQ2 hraju na EU serveru, SWG hraju na EU serveru, PS hraju na EU serveru. Kromě občasných downtimů podle amerického času jsem se s problémy nesetkal. Stejně tak Chimaera patří k jednomu z nejživějších a ano, nejslušnějších serverů SWG (i když je hodně o PvP). To je tím, že tam nehrajou takzvané "americké děti", kterých maj na amerických serverech habaděj. Hodnocení komunity se na fóru online hry zdržovat asi nikdo nebude.

A ano, během půl roku jsem stahoval cca 20GB dat Vanguardu. Né že se musí stahovat, ale že sem stahoval. To, že release má GB 16-18 neznamená, že během bety neprobíhaly updaty o extrémní velikosti. Ještě teď má moje instalace Vanguardu 20,3 GB.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 10/02/2007 17:19:36
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 10/02/2007 :  18:25:27  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
Já se s tebou nebudu hádat přečti si ten poslaný link na ICQ.Hraj si kam tě srdce táhne mě osobně je to naprosto šuma fuk.Začíná mi to tu smrdět flame takže the end pokud máš nějaké další oduševnělé výtky můžeš na ICQ.GL

PS Každý se může podívat kolik,že je serverů pro EU a kolik pro US.Je jasné jaké hráče SOE preferuje.

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 10/02/2007 18:27:14
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 11/02/2007 :  00:34:38  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka

quote:
Originally posted by Dargnon

Že EU servery nefrčej? Hlavně že Gelenie má druhou nejvyšší populaci ze všech serverů. Na US nehrát už proto, že nevidim důvod hrát na serveru co je v americe, když máme svůj někde v Holandsku. Plus bych typoval, že evropská komunita bude o něco solidnější než americká.



Přítely byl to donedávna jediný EU PVE server ,ale to ti asi uniklo.Ostatně poznáš sám jaké je to na EU časem to bude jako v EQ2.Já nevím jaké máš ty zkušenosti ,ale já toho vím o SOE opravdu dost.Zdrž se prosím hodnocení komunity to je jako jsi psal v jiném topicu,že se musí stahovat 20 GB klient.Také trošku mimo realitu.



Sorry ale "přítely" to už jsem taky hodně dlouho neviděl, že by nějaký skilled hráč?
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 11/02/2007 :  08:08:21  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Elfka

quote:
Originally posted by Dargnon

Že EU servery nefrčej? Hlavně že Gelenie má druhou nejvyšší populaci ze všech serverů. Na US nehrát už proto, že nevidim důvod hrát na serveru co je v americe, když máme svůj někde v Holandsku. Plus bych typoval, že evropská komunita bude o něco solidnější než americká.



Přítely byl to donedávna jediný EU PVE server ,ale to ti asi uniklo.Ostatně poznáš sám jaké je to na EU časem to bude jako v EQ2.Já nevím jaké máš ty zkušenosti ,ale já toho vím o SOE opravdu dost.Zdrž se prosím hodnocení komunity to je jako jsi psal v jiném topicu,že se musí stahovat 20 GB klient.Také trošku mimo realitu.



Sorry ale "přítely" to už jsem taky hodně dlouho neviděl, že by nějaký skilled hráč?



Přesně tak very very skilled Muhehe

*** POST MORTEM ***
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 31/03/2007 :  18:25:33  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
4 češi jsme si tam založili postavY, možná se přidáme.

Edit: aha tak my jsem asi ti zlý, takže Vás asi tak maximálně budeme huntit:p

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Edited by - Drizzt on 31/03/2007 18:45:13
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 31/03/2007 :  18:46:18  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
ste 'hodna strana' nebo ' ta zla strana' ^^

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 31/03/2007 :  18:54:24  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bottenanna

ste 'hodna strana' nebo ' ta zla strana' ^^



Goblini a dark elfové,asi jsme ti zlejší:o)

Za hodňáky hrajou jen děti!

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/04/2007 :  08:43:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka

Já se s tebou nebudu hádat přečti si ten poslaný link na ICQ.Hraj si kam tě srdce táhne mě osobně je to naprosto šuma fuk.Začíná mi to tu smrdět flame takže the end pokud máš nějaké další oduševnělé výtky můžeš na ICQ.GL

PS Každý se může podívat kolik,že je serverů pro EU a kolik pro US.Je jasné jaké hráče SOE preferuje.



A kolik myslis, ze hraje americanu SW:G a kolik evropanu? Je jasny, ze uprednostnujou zatim to, kde maj jistou velkou hratelnost, az bude potreba, pridaj servery, ale ted to bezi tak mesic. Podle me to bude stejny jako u WoW.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Neku
Starting Member

29 Posts

Posted - 01/04/2007 :  19:49:09  Show Profile  Visit Neku's Homepage Send Neku a Private Message  Reply with Quote
jaky mate mena za ty zly ja bych se pridal....

Edited by - Neku on 01/04/2007 19:49:40
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 01/04/2007 :  20:26:52  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
zalozime na fragenotu guildu za zlou stranu vydrz jeste az budem vetsi lvl vcera sme zacaly pocitam ze zejtra uz neco bude dame sem pak info

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/04/2007 :  22:14:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Boze ja se tak tesim az si nekoho ganknu, ty pohyby jsou supr, skoda ze me to nuti si upgradnout PC

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/04/2007 :  02:00:52  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
podivejte se na vgplayers a zjistite, ze je vsude tak nejak stejne charu, mezi cca 40k az do 60k (aspon takhle to bylo cca tejden zpet..)
pricemz gelenia mela temer nejvic.

Ja zacinal hrat na americkym pvp a bylo to o nicem, ten server byl v nasem case (tzn 16:00-3:00) PRAZDNEJ - nikde ani zivacka. Zacinal ozivat az prave kolem 3-4 rano = o nicem.

btw o cem je ten EU PvP kdyz neni FFA? to se tam rezete ciste rasy mezi sebou? To je celkem nuda ne? Hlavne si to vubec nedokazu predstavit, kdyz kazda rasa nemuze mit kazde povolani. Bejt v guilde kde jsou treba jen sami greenskins (psi drzky, goblini a orkove) bych asi blil..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Neku
Starting Member

29 Posts

Posted - 02/04/2007 :  08:29:16  Show Profile  Visit Neku's Homepage Send Neku a Private Message  Reply with Quote
kdyz se podivas na info o team pvp tak tam nejsou jen psi drzky goblini a orcove....a rozdeleni ras je rekl bych vcelku vyvazene kdyz sou jen dva teamy "hodny" a "zly"tak se priste informuj nez sem postnes nakej ten blud Rodiere.....

Edited by - Neku on 02/04/2007 08:31:52
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/04/2007 :  08:41:53  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

podivejte se na vgplayers a zjistite, ze je vsude tak nejak stejne charu, mezi cca 40k az do 60k (aspon takhle to bylo cca tejden zpet..)
pricemz gelenia mela temer nejvic.

Ja zacinal hrat na americkym pvp a bylo to o nicem, ten server byl v nasem case (tzn 16:00-3:00) PRAZDNEJ - nikde ani zivacka. Zacinal ozivat az prave kolem 3-4 rano = o nicem.

btw o cem je ten EU PvP kdyz neni FFA? to se tam rezete ciste rasy mezi sebou? To je celkem nuda ne? Hlavne si to vubec nedokazu predstavit, kdyz kazda rasa nemuze mit kazde povolani. Bejt v guilde kde jsou treba jen sami greenskins (psi drzky, goblini a orkove) bych asi blil..


O cem je EU PvP? Na to je jednoducha odpoved. Je to ta tvoje PvE bitova(cti bajtova) masturbace + trosku toho PvP. Nic vic nic min.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000