Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Worth Playing?
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/03/2007 :  10:47:58  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Problem mas asi ty s chapanim.
Delam s lidma o kterych vim co si o me myslej, ale rozhodnuti je na me. Ja zvolil lidi co si o me myslej ze jsem ve svem oboru nejlepsi, ty kteri si myslej opak me netrapi.

Je moje rozhodnuti, ktere lidi ja si vybral a je mi u obou svym zpusobem jedno co si myslej. Za dobry penize bych udelal praci i pro ty co si mysli ze nic neumim, ale kdyz to zaplatej ze?
Ale zase je to moje rozhodnuti.

Docela si se v tom ztratil tim spatnym vytrhavanim textu z kontextu, tak si vem k ruce nejakou prirucku a mapu a pak delej chytryho klobasko

ty jsi srandovni..
ale zij si dal v domneni, ze si to urcujes sam.. koneckoncu, mi to muze byt jedno..
kdybys vsak nekdy zahodil speka a vylezl z toho konopneho oparu tak se klidne muzes ozvat..
ja jsem stary dobrak, takze ti pak znovu vysvetlim, ze v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/03/2007 :  11:03:25  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
ty jsi srandovni..
kdybys vsak nekdy zahodil speka a vylezl z toho konopneho oparu tak se klidne muzes ozvat..


Tak jo, dal sem na tvoji skvelou radu a vsechno zahodil a vyvetral.... tak se ozivam jak si mi dovolil!
quote:
ja jsem stary dobrak, takze ti pak znovu vysvetlim, ze v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak..


No tak to se tesim na to vysvetleni. Ja sem presvedcenej ze si firmy dokazou dost ucine vybirat zakazniky Zrovna tebe bych si tipnul na cloveka, co si mysli ze si vybira on, a pritom si ho davno vybrala neajaka velka firma se svym skvelym vyrobkem

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/03/2007 :  11:23:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

No tak to se tesim na to vysvetleni. Ja sem presvedcenej ze si firmy dokazou dost ucine vybirat zakazniky Zrovna tebe bych si tipnul na cloveka, co si mysli ze si vybira on, a pritom si ho davno vybrala neajaka velka firma se svym skvelym vyrobkem

ja relativne dlouho premyslel, zda mam pred slovo "zakaznik" ve vete "v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak.." dopsat "rozumny (rozumej nezmanipulovany)"..
nakonec jsem usoudil, ze se toho nebudes chytat, protoze jsem predpokladal, ze nespolupracujes s hlupaky, kteri by byli manipulovatelni.. ocividne jsem se zmylil..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/03/2007 :  12:12:00  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Kuzmik

No tak to se tesim na to vysvetleni. Ja sem presvedcenej ze si firmy dokazou dost ucine vybirat zakazniky Zrovna tebe bych si tipnul na cloveka, co si mysli ze si vybira on, a pritom si ho davno vybrala neajaka velka firma se svym skvelym vyrobkem

ja relativne dlouho premyslel, zda mam pred slovo "zakaznik" ve vete "v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak.." dopsat "rozumny (rozumej nezmanipulovany)"..
nakonec jsem usoudil, ze se toho nebudes chytat, protoze jsem predpokladal, ze nespolupracujes s hlupaky, kteri by byli manipulovatelni.. ocividne jsem se zmylil..

pokud je firma dost schopná, může ulovit i relativně inteligentního člověka a ten si to ani neuvědomí
"v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak.." tahle věta popírá sama sebe, v reálném světě nemůže podobně absolutní pravidlo platit, vždy záleží na schopnostech zákazníka/firmy

edit: jo a jsem nekuřák/abstinent/drogy neberu ... to jen pro pořádek ať můžeš vymyslet něco nového, tvoje průpovídky jsou už dost omšelé a vyčpělé

Edited by - SNowie on 12/03/2007 12:13:38
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/03/2007 :  12:19:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

pokud je firma dost schopná, může ulovit i relativně inteligentního člověka a ten si to ani neuvědomí

spravne pises "relativne" inteligentniho ..

quote:
Originally posted by SNowie
"v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak.." tahle věta popírá sama sebe, v reálném světě nemůže podobně absolutní pravidlo platit, vždy záleží na schopnostech zákazníka/firmy

souhlasim, viz doplneni v predchozim postu..

edit: vsak ty jsi rebel scum.. k tomu neni treba nic vic dodavat..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 12/03/2007 12:20:17
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/03/2007 :  14:01:56  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
edit: vsak ty jsi rebel scum.. k tomu neni treba nic vic dodavat..

sice to není nové, ale zamáčkl jsem nostalgickou slzu
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/03/2007 :  14:26:12  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by JerzeeG
edit: vsak ty jsi rebel scum.. k tomu neni treba nic vic dodavat..

sice to není nové, ale zamáčkl jsem nostalgickou slzu

tak pochop, proc vymyslet neco noveho, kdyz stale splnujes starou podminku..
(dokud se verejne v swg sekci nezreknes sve teroristicke minulosti a nebudes se kat za napachane zlociny proti radu(imperiu)..
ale pamatuj: "imperator neodpousti tak snadno, jako ja" - lord vader)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/03/2007 :  15:41:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Wilda
....nebo na nej plati prislovi kdo chce psa biti, ... tak tomu fakt cas nedavej...


Psa bit nechci a VG odeme dostava cas minimalne do zimy, protoze tohle neni jedina chyba. Chyb je daleko, daleko vice a proc si nima nechat kazit hru ze?
Takze naprosto chapu ze jsou lidi, co "tomu davaj cas" a neni za tim nic, ze by si hledali hole. Je to proste fakt, ze za sve penize chteji hrat kvalitni a vyladenou hru. Je na tom neco nepochopitelneho?



Na tomhle ne, ale ta hra uz je kvalitni a vyladena. Respektive ukazte mi hru, ktera je vyladena vice. Muzu ti ukazat miliony bugu ve WoWku - ale vetsinu znich ani nevnimas a beres je jako samozrejmost.. a to nemluvim o tom, ze tyhle drobne bugy Sigil jiste jednou odstrani, zatimco nenazranej BLizzard bude vecne sve servery pretezovat a navzdy bude platit ze highpop=fronty a lagy. A ze wow patchday = nocni mura kazdeho hrace wow.

*vzpomina na patchdays kdy servery byli potom 3 dny naprosto v prdeli, Blizzard na forech svaloval vinu na hracske klienty a az potom vydal do-opravny patch a daval vsem den hrani zdarma*



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 12/03/2007 :  15:45:06  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
Muzu ti ukazat miliony bugu ve WoWku - ale vetsinu znich ani nevnimas a beres je jako samozrejmost..


tohle me zajima, ale miliony jmenovat nemusis, staci mi 10.

quote:
*vzpomina na patchdays kdy servery byli potom 3 dny naprosto v prdeli, Blizzard na forech svaloval vinu na hracske klienty a az potom vydal do-opravny patch a daval vsem den hrani zdarma*

No a tohle vlastne taky... co si pamatuju tak servery jednou nejeli dva dny kvuli vymene hardware, ale je mozny ze uz sem to davno zapomel, prece jen patche za posledni rok, probehli "relativne" v pohode.

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 12/03/2007 15:47:47
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/03/2007 :  15:46:35  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Wilda
Par let uz programuju a sam i vidim jak to je.
...



Po pravde receno je mne uplne sumak jak chyby co v sobe VG ma vznikly a kdo za ne muze - jde jen o to ze odmitam platit za hru ve stadiu beta testu. Duvod je, ze ja harju hru abych se bavil a ne abych se nasiral :)

quote:
Originally posted by Noe
a jaké chyby například kazí hru natolik, že je pro tebe nehratelná min. do zimy?



Pro mne osobne kupodivu nejsou problem bugy jako takove (chunkovani, propadavani texturama, graficke glitche, memory leaky a nasledne crashe) - to vsechno bych dokazal prekousnout (and TBH nesetkaval jsem se s nema tak casto aby mne to otravilo.
Co je pro mne problem je naprosta nevyladenost systemu combatu a classu. Ja se rad s charem piplam a predstava, jak mne ho nekdt za 3 mesice prekopaj natolik, ze to bude neco uplne jinyho mne proste nerajcuje. a jelikoz behem tech 14 dnu v ostre verzi mne ze 3 charu co jsem hral dokazali dokurvit "ladenim" vsechny 3 tak jsem si rek, ze mne tohle za to nestoji a pockam si jak se to vyvrbi. A za pul roku (doufam) zacnu hrat odladenou hru.



To si delas prdel ne? A co Blizzard a jejich nerf paladina po roce a pul hrani kdy mu prekopali pulku talentu? A co upravy hunteru? kompletni zmena pet systemu po temer 2 letech? a co upravy druidu a shamanu? vzdyt wowko uz davno neni to co bejvavalo treba pul roku po spusteni hry..

Zda se mi, ze wowkari maji kratkou pamet. A co se tyce "kurveni charu" - je mi to jasny. Urcite si mel Sorcku s imba aoeckem a proste neumis nazyvat veci pravymi jmeny... aneb za kurveni si mame dosad nerf imba classu. ze mam pravdu. Ja si teda zatim zadnyho kurveni nevsim. Maximalne tak snahu o balanc a to je zcela v poradku a dela to tak kazdy. viz treba SWG nebo 2. nejhranejsi hra Lineage2 - kazdych 6 mesicu novy datadisk a totalni zmeny v classech.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/03/2007 :  15:51:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
A dalsim duvodem je to, ze az zacnu VG hrat, bude to rozhodne PvP a s problemama jake VG zezacatku ma je balance charu pro PvP az na poslednim miste. A vim jak neprijemne je , pokud clovek hraje PvP kde jsou chary unbalanced a vse se zacne menit az po roce hrani. O tohle se klidne necham pripravit a proto si klidne pul roku az rok pockam.



Mno konecne solidni rec :) vtomhle mas teda pravdu. PvP jsem zkusil na FFA a ty rozdili mne tak nastvali ze jsem sel radeji na PvE a uprimne vubec si nedokazu predstavit leveleni na FFA PvP, kde nejsou straze ani ve meste a dungy nejsou instanced a existuje tam stupid system ala "jdes 20 minut pres mapu odevzdat q.. nekdo te sejme a muzes jit znova.." + nemoznost vybrat si, kde se respawnes kdyz nekdo kempuje altar kde se objevujes.. vten moment jde jedine jedna moznost. Vypnout hru.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/03/2007 :  15:59:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Rodier
Muzu ti ukazat miliony bugu ve WoWku - ale vetsinu znich ani nevnimas a beres je jako samozrejmost..


tohle me zajima, ale miliony jmenovat nemusis, staci mi 10.

quote:
*vzpomina na patchdays kdy servery byli potom 3 dny naprosto v prdeli, Blizzard na forech svaloval vinu na hracske klienty a az potom vydal do-opravny patch a daval vsem den hrani zdarma*

No a tohle vlastne taky... co si pamatuju tak servery jednou nejeli dva dny kvuli vymene hardware, ale je mozny ze uz sem to davno zapomel, prece jen patche za posledni rok, probehli "relativne" v pohode.



jo mluvim o prvni roce provozu - jeste za dob shadow moonu. vzdyt to byla hruuza.. si pamatuji jak jednou po patchday 3 dny servery temer nejeli a kolikrat kvuli tomu Blizz rozdaval freedays

edit - ad bugy.. od propadavani se na mape az po nejruznejsi bugy napriklad v battlegroundech kdy diky tomu lidi prolejzali do mapy jeste pred startem, zkracovali si cestu kudy nemeli.. a desitky dalsich. Staci se podivat do patchnotes a uvidis kolik ta hra mela bugu ktere opravili az PO nejake dobe..

prece fakt neveris, ze wowko bugy nema ;-D


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 12/03/2007 16:01:42
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 12/03/2007 :  16:22:02  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

ty jsi srandovni..
ale zij si dal v domneni, ze si to urcujes sam.. koneckoncu, mi to muze byt jedno..
kdybys vsak nekdy zahodil speka a vylezl z toho konopneho oparu tak se klidne muzes ozvat..
ja jsem stary dobrak, takze ti pak znovu vysvetlim, ze v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak..


Srandovní jsi akorát ty :). I firma si vybírá, kdo bude jejich zákazník. Je to obousměrné. Až půjdeš v odrbaných šatech do luxusní restaurace tak tě vyvedou. Mají svůj standard, který nechtějí měnit.

Dělám v malé firmě a vím, že některým zákazníkům se regulérně říká "teď nemáme čas", protože jsou z nějakého důvodu se s nimi špatně spolupracuje.

Takže si žij v reálném světě dál a my ostatním budem žít tady na zemi

-
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/03/2007 :  16:22:24  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
nekdo te sejme a muzes jit znova.." + nemoznost vybrat si, kde se respawnes kdyz nekdo kempuje altar kde se objevujes..



Muzes si vybrat kde se nechas respawnout - u bindu nebo u oltare.
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 12/03/2007 :  16:33:49  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
- Od posledného update si môžeš vybrať kde sa spawneš po smrti, buď najbližší altar, alebo bind point. Žiadne behanie 20min a potom po smrti znova sa nekoná.

- na PVP FFA leveluješ v grupe, nie solo. To je celý rozdiel. potom si viac-menej safe. Neviem ako na vyšších leveloch, ale do 30 levelu sme boli v dungu ako grupa napadnutí myslím iba dva krát, z toho raz to bola nehoda vďaka AOE a následnej panike (keď sme si to vysvetlili, bol už kľud).

- Stane sa, že dôjde k boju o named bosa, ale zatiaľ to bol vždy dopredu ohlásený a dohodnutý súboj. Dokonca skončil resom druhej skupiny, len nám pustili bosa.

- Na solo je to horšie. Jednak preto, že MDk je na KOS liste polovice servera (adrenalín o to väčší) a aj preto, že väčšinou ostatní chodia v grupe, takže solo hráč je easy cieľ.

- Na začiatku som sa stretával s dementmi, ktorí campovali bindy a zabíjali tam o pár levelov nižších hráčov, ale nejak sa to s vyšším levelom vytratilo a stretávam viac fair hráčov. (Posledný prípad bol, keď chlapík čakal, kým si vybavím mail a spýtal sa, či už môže zaútočiť

- no možno že mám také dobré skúsenosti, lebo som krásna rangerka s dlhými nohami a gentlemani ešte nevymreli
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 12/03/2007 :  17:00:14  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
...


muzes prosim prestat mluvit o tom, co bylo, ale co je ted? V tvem predchozim postu nejak minulej cas nevidim.

quote:

Staci se podivat do patchnotes a uvidis kolik ta hra mela bugu ktere opravili az PO nejake dobe..


bohuzel tam neuvidim, kolik bugu opravili druhej den/ten vecer hotfixem, vetsina tech bugu, co je v patch notes sou opravdu tezky bugy typu ze se stalo zes nemohl kliknout pravym tlacitkem na huntera kterej byl ve FD...

quote:
To si delas prdel ne? A co Blizzard a jejich nerf paladina po roce a pul hrani kdy mu prekopali pulku talentu? A co upravy hunteru? kompletni zmena pet systemu po temer 2 letech? a co upravy druidu a shamanu? vzdyt wowko uz davno neni to co bejvavalo treba pul roku po spusteni hry..

Jo a zdrz se prosimte podobnejch komentaru, zvlast kdyz o tom vis hovno, ok?


Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/03/2007 :  17:10:59  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by JerzeeG

ty jsi srandovni..
ale zij si dal v domneni, ze si to urcujes sam.. koneckoncu, mi to muze byt jedno..
kdybys vsak nekdy zahodil speka a vylezl z toho konopneho oparu tak se klidne muzes ozvat..
ja jsem stary dobrak, takze ti pak znovu vysvetlim, ze v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak..


Srandovní jsi akorát ty :). I firma si vybírá, kdo bude jejich zákazník. Je to obousměrné. Až půjdeš v odrbaných šatech do luxusní restaurace tak tě vyvedou. Mají svůj standard, který nechtějí měnit.

Dělám v malé firmě a vím, že některým zákazníkům se regulérně říká "teď nemáme čas", protože jsou z nějakého důvodu se s nimi špatně spolupracuje.

Takže si žij v reálném světě dál a my ostatním budem žít tady na zemi

aaa slehlik.. muj oblibeny fetacek.. dneska sis neslehl, vid ? pac ten post je celkem rozumny..
ale chybicka se vloudila.. vsiml sis, ze mezi postem, na nejz reagujes, a tvym postem uz cosi probehlo ? hmm, ne, skoda..
ale nevadi, dej si davcicku a az to z tebe vysumi, zkus to znova..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 12/03/2007 17:14:23
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/03/2007 :  18:52:30  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
To si delas prdel ne? A co Blizzard a jejich nerf paladina po roce a pul hrani kdy mu prekopali pulku talentu? A co upravy hunteru? kompletni zmena pet systemu po temer 2 letech? a co upravy druidu a shamanu? vzdyt wowko uz davno neni to co bejvavalo treba pul roku po spusteni hry..

Zda se mi, ze wowkari maji kratkou pamet. A co se tyce "kurveni charu" - je mi to jasny. Urcite si mel Sorcku s imba aoeckem a proste neumis nazyvat veci pravymi jmeny... aneb za kurveni si mame dosad nerf imba classu. ze mam pravdu. Ja si teda zatim zadnyho kurveni nevsim. Maximalne tak snahu o balanc a to je zcela v poradku a dela to tak kazdy. viz treba SWG nebo 2. nejhranejsi hra Lineage2 - kazdych 6 mesicu novy datadisk a totalni zmeny v classech.



Nechapu proc na moje (rozhodne zcela subjektivni, ale take naprosto nesrovnavaci) hodnoceni reagujes offtopic popisem toho co kdy a kde zmenil Blizzard - mozna proto ze jses debil?

atd atd - posledni veta by zustavala porad stejna, ale nemam naladu se v tech hovnech co ti vypadli z huby stourat.

PS: nazvat mne wowkarem je hodne odvazne tvrzeni - ale jelikoz nevis nic tak proc bys mel vedet zrovna tohle, ze? :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/03/2007 :  19:43:39  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
aaa slehlik.. muj oblibeny fetacek.. dneska sis neslehl....

kdybys vsak nekdy zahodil speka a vylezl z toho konopneho oparu....


Cece ty mas nejakej mindrak z drog? Skoro to vypada ze v tom pekne litas

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/03/2007 :  20:19:33  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by JerzeeG
aaa slehlik.. muj oblibeny fetacek.. dneska sis neslehl....

kdybys vsak nekdy zahodil speka a vylezl z toho konopneho oparu....


Cece ty mas nejakej mindrak z drog? Skoro to vypada ze v tom pekne litas

připadá mi, že JerzeeG si šlehne před každým svým postem
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 13/03/2007 :  06:29:38  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG


aaa slehlik.. muj oblibeny fetacek.. dneska sis neslehl, vid ? pac ten post je celkem rozumny..
ale chybicka se vloudila.. vsiml sis, ze mezi postem, na nejz reagujes, a tvym postem uz cosi probehlo ? hmm, ne, skoda..
ale nevadi, dej si davcicku a az to z tebe vysumi, zkus to znova..



Kdokoliv napíše něco proti tobě je feťák? Zastáváš heslo všichni jsou blázni jenom já jsem letadlo. Zůstaň si v tom svém "reálném světě" .

-
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 13/03/2007 :  08:16:10  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Kdokoliv napíše něco proti tobě je feťák? Zastáváš heslo všichni jsou blázni jenom já jsem letadlo. Zůstaň si v tom svém "reálném světě" .

omyl, fetak jsi tu jenom ty.. dle toho, co jsi predvadel sveho casu na WoW foru..
ale to prave pochopis, az nebudes pod vlivem..
kuzmik, jako ganja farmer a user (a ti vetsinou drogy neberou), se tobe rovnat zdaleka nemuze..

mno, ale rodier uz tu je (hmm toho jsem jeste fetakem nenazval), ted pritahl slehlik, chybi uz jen pan vorel(toho jsem taky tusim neoznacil, i kdyz si to taky zasluhuje)..

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 13/03/2007 08:19:49
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/03/2007 :  08:35:39  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by sleglik

Kdokoliv napíše něco proti tobě je feťák? Zastáváš heslo všichni jsou blázni jenom já jsem letadlo. Zůstaň si v tom svém "reálném světě" .

omyl, fetak jsi tu jenom ty.. dle toho, co jsi predvadel sveho casu na WoW foru..
ale to prave pochopis, az nebudes pod vlivem..
kuzmik, jako ganja farmer a user (a ti vetsinou drogy neberou), se tobe rovnat zdaleka nemuze..

mno, ale rodier uz tu je (hmm toho jsem jeste fetakem nenazval), ted pritahl slehlik, chybi uz jen pan vorel(toho jsem taky tusim neoznacil, i kdyz si to taky zasluhuje)..

jak to tak čtu, tohle fórum je plné intoxikovaných puberťáků
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 13/03/2007 :  08:58:41  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by sleglik

Kdokoliv napíše něco proti tobě je feťák? Zastáváš heslo všichni jsou blázni jenom já jsem letadlo. Zůstaň si v tom svém "reálném světě" .

omyl, fetak jsi tu jenom ty.. dle toho, co jsi predvadel sveho casu na WoW foru..
ale to prave pochopis, az nebudes pod vlivem..
kuzmik, jako ganja farmer a user (a ti vetsinou drogy neberou), se tobe rovnat zdaleka nemuze..

mno, ale rodier uz tu je (hmm toho jsem jeste fetakem nenazval), ted pritahl slehlik, chybi uz jen pan vorel(toho jsem taky tusim neoznacil, i kdyz si to taky zasluhuje)..

jak to tak čtu, tohle fórum je plné intoxikovaných puberťáků


Co taky cekas od lidi co jsou schopny celej den seden na prdeli a mackat dve-tri klavesy aby se jim nejake bezvyznamne cislo zvetsilo o +1.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 13/03/2007 :  16:29:45  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
třeba doufají, že to jednou nebude o +1 ale more than 5 inches in 5 days

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

arxonn
Starting Member

29 Posts

Posted - 14/03/2007 :  13:30:17  Show Profile  Send arxonn an ICQ Message Send arxonn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie
jak to tak čtu, tohle fórum je plné intoxikovaných puberťáků


co bys chtel od hrace wowu.

EQ II:
Arxon 90/250 Defiler
Jeanete 90/200 Fury
Silvanas 80/200 Warlock
VG: Arxon 50 Bloodmage (retired)
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 15/03/2007 :  12:08:47  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

třeba doufají, že to jednou nebude o +1 ale more than 5 inches in 5 days


ROFL

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 15/03/2007 :  12:49:49  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

třeba doufají, že to jednou nebude o +1 ale more than 5 inches in 5 days


Vysoce nepravdepodobne. Jeste jsem nevidel MMORPG hru kde by se v prubehu hry dala zmenit vyska characteru.Nehlede na to,ze tech 5inchu by stejne nebylo rozpoznatelnych.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/03/2007 :  12:55:04  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Khostri

třeba doufají, že to jednou nebude o +1 ale more than 5 inches in 5 days


Vysoce nepravdepodobne. Jeste jsem nevidel MMORPG hru kde by se v prubehu hry dala zmenit vyska characteru.Nehlede na to,ze tech 5inchu by stejne nebylo rozpoznatelnych.


:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/03/2007 :  13:07:42  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Khostri

třeba doufají, že to jednou nebude o +1 ale more than 5 inches in 5 days


Vysoce nepravdepodobne. Jeste jsem nevidel MMORPG hru kde by se v prubehu hry dala zmenit vyska characteru.Nehlede na to,ze tech 5inchu by stejne nebylo rozpoznatelnych.


:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Jsou takové hry, kromě výšky i třeba bujnost poprsí, stupeň těhotenství.. A výška hrála dost velikou roli v PVP :) Zkus si nakliknout nějakého malého pobíhajícího zmetka :)
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/03/2007 :  13:20:55  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by JerzeeG

ty jsi srandovni..
ale zij si dal v domneni, ze si to urcujes sam.. koneckoncu, mi to muze byt jedno..
kdybys vsak nekdy zahodil speka a vylezl z toho konopneho oparu tak se klidne muzes ozvat..
ja jsem stary dobrak, takze ti pak znovu vysvetlim, ze v realnem svete si zakaznik vybira firmu, nikoli naopak..


Srandovní jsi akorát ty :). I firma si vybírá, kdo bude jejich zákazník. Je to obousměrné. Až půjdeš v odrbaných šatech do luxusní restaurace tak tě vyvedou. Mají svůj standard, který nechtějí měnit.

Dělám v malé firmě a vím, že některým zákazníkům se regulérně říká "teď nemáme čas", protože jsou z nějakého důvodu se s nimi špatně spolupracuje.

Takže si žij v reálném světě dál a my ostatním budem žít tady na zemi

aaa slehlik.. muj oblibeny fetacek.. dneska sis neslehl, vid ? pac ten post je celkem rozumny..
ale chybicka se vloudila.. vsiml sis, ze mezi postem, na nejz reagujes, a tvym postem uz cosi probehlo ? hmm, ne, skoda..
ale nevadi, dej si davcicku a az to z tebe vysumi, zkus to znova..



podle toho cos tady napsal nevim nevim jestli ses zrovna ty hoden k tomu rikat nekomu fetak..

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/03/2007 :  13:28:44  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Kuzmik
A dalsim duvodem je to, ze az zacnu VG hrat, bude to rozhodne PvP a s problemama jake VG zezacatku ma je balance charu pro PvP az na poslednim miste. A vim jak neprijemne je , pokud clovek hraje PvP kde jsou chary unbalanced a vse se zacne menit az po roce hrani. O tohle se klidne necham pripravit a proto si klidne pul roku az rok pockam.



Mno konecne solidni rec :) vtomhle mas teda pravdu. PvP jsem zkusil na FFA a ty rozdili mne tak nastvali ze jsem sel radeji na PvE a uprimne vubec si nedokazu predstavit leveleni na FFA PvP, kde nejsou straze ani ve meste a dungy nejsou instanced a existuje tam stupid system ala "jdes 20 minut pres mapu odevzdat q.. nekdo te sejme a muzes jit znova.." + nemoznost vybrat si, kde se respawnes kdyz nekdo kempuje altar kde se objevujes.. vten moment jde jedine jedna moznost. Vypnout hru.




levelovani na FFA? uplne easy me osobne gangne za 2 dny cca 1 parta/clovek kdyz kosim moby ja osobne to delam taky tak co. 20 minut abys odevzdal quest kdes na tom byl? za 20 minut obehnu tu mapu pres vsechny mesta 2x staci umet pouzivat prevozniky a mit dobre dany spawny. a co se tyka kempu u mista narozeni? nikdy sem to nezazil a pokud se ti to stalo ses vazne asi TEZKA LAMA bo i idiot vy ze kdyz se obevy nasedne na kone a ma buch vi kolik casu aby ujel pryc bo ma invul...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 15/03/2007 13:45:12
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/03/2007 :  13:33:05  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Rodier
...


muzes prosim prestat mluvit o tom, co bylo, ale co je ted? V tvem predchozim postu nejak minulej cas nevidim.




jak co bylo? wow mel stejnyproblemy na zacatku jako ma kjazda hra. az bude VG taky v provozu 2 roky bude doladene tak se tady neohanej co je ted...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/03/2007 :  13:36:14  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
Jsou takové hry, kromě výšky i třeba bujnost poprsí, stupeň těhotenství.. A výška hrála dost velikou roli v PVP :) Zkus si nakliknout nějakého malého pobíhajícího zmetka :)



Doporucuji se podivta na mailu do sekce na spamy, aby si pochopil, cemu se smeju;-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000