Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Prosim o pomoc
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Synta
Starting Member

10 Posts

Posted - 13/03/2007 :  23:44:07  Show Profile  Send Synta an ICQ Message Send Synta a Private Message  Reply with Quote
Prosim , kdo si objednaval Vanguard pres tuto stranku store.station.sony.com , at pomuze , jestli vi jak . Jedna se o to , ze po zaplaceni je moznost si to stahnout , to je v poradku , ale chce to tam vyplnit nejakej klic 20 mistny , na 5 poli . Kde ten klic vemu , to je to co prave nevim . Prosim , pomozte ....

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 13/03/2007 :  23:50:54  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
V mailu ktery se ti poslal po potvrzeni nakupu.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Synta
Starting Member

10 Posts

Posted - 14/03/2007 :  00:09:17  Show Profile  Send Synta an ICQ Message Send Synta a Private Message  Reply with Quote
No v mailu prave ten klic neni , prisel mi mail za registraci , to je v poradku . A pak 2 emaily o nakupu VAnguardu . Ale ani v jednom to neni .
A jinak muzete cesky pls popsat stahnuti exe. + tech clientu dalsich 4 vim , ale jak to pak dat do kupy a nainstalit . JEstli bys to pro me neudelal pls .
Go to Top of Page

Synta
Starting Member

10 Posts

Posted - 14/03/2007 :  00:38:53  Show Profile  Send Synta an ICQ Message Send Synta a Private Message  Reply with Quote
You have ordered the digital version of Vanguard: Saga of Heroes from the Station Store. Please note your account is flagged for access so you do not need an additional key. Make sure to log in with the same Station Account you used when ordering on the store. All the entitlements are tied to this Station Account.

Tak tohle jsem tam nasel . Pisou , ze mam digitalni verzi Vanguardu , takze nepotrebuju ten klic , nebo se pletu ?
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 14/03/2007 :  00:46:52  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Ja som na accounte cez ktorý som robil digital download nemusel nič vyplniť. Jednoducho som sa prihlásil do launchapdu a išlo to.

klienta (downloader a inštalátor) si stiahni tu:
http://download.station.sony.com/patch/download/vgo/vanguard.zip
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/03/2007 :  06:36:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Přesně tak, prostě ti to jenom označí tvůj account že sis zakoupil Vanguard, žádný klíč ti nemá dojít.
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 14/03/2007 :  08:14:04  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
No ale jemu jde o to jestli to chapu dobre ze to chce ten key predtim nez to sosne coz je divne takze podle me asi to musis sosnout zkusit jinde to clienta a pri spusteni by ti mel fungovat ten account pres kterej si to kupoval jak je psano nademnou
Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 14/03/2007 :  10:13:35  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
Na nejaky konkretni strance to mozna klic chce, ale tam imo vubec nemusis chodit. Ja sem stahnul instalator a bezelo to.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/03/2007 :  10:55:06  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ano, pardon, spatne, zadny klic nechodi.
Digital order ti automaticky flagne ten station account, na kterem to kupujes, pak sosnout a hrat.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Synta
Starting Member

10 Posts

Posted - 14/03/2007 :  12:22:11  Show Profile  Send Synta an ICQ Message Send Synta a Private Message  Reply with Quote
Tak kluci , stahl jsem to pres ten odkaz , co mi tady jeden z vas nechal , v poradku , nainstaleno , ale v prubehu instalace , zalozil jsem station name + heslo , dal jsem pak login jako prihlasit do hry a co nevyskocilo , Please enter your 20-digit Account Key. You can find this code on the Vanguard: Saga of Heroes disc holder.

A to uz jsem si to i zaplatil :(
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 14/03/2007 :  12:28:06  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
no ty nemas delat registraci, mas se prihlasit jmenem a heslem pres ktery jsi to koupil, ne pak delat novy

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 14/03/2007 :  12:28:08  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Já to stáhl tam kam mě navedl digital download a nic to po mě nechtělo.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Synta
Starting Member

10 Posts

Posted - 14/03/2007 :  12:40:12  Show Profile  Send Synta an ICQ Message Send Synta a Private Message  Reply with Quote
Jo jo , jde to prihlasil jsem se , tak jak jsem to koupil a zatim to slape v pohode , ted mi to stahuje asi ty ruzne patche , atd... No , takze ted uz jen pockat az se to dostahuje a muzu zacit .

Dekuji vsem , kteri se podileli na tomhle postu . Dekuji moc za help .

A ted dalsi vec , je tam taky hodne serveru jako ve wowku ? Na kterych kdyztak hrajete vy , at vim . Je tam horda nebo ali ? za co hrajete atd ... jen tak povezde , jinak dekuji moc .
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/03/2007 :  12:53:05  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
servery jsou rozdělené na US a EU. Kolik jich je, to ti teď neřeknu. Kdo kde hraje, tak Galenia - většinou.

Ali ani horda není jako ve WoW. Tady si vybereš rasu a hraješ. Jen u některých jsi KoS - zabijí tě stráže na potkání. Ras je dost - teď střelím od oka - 15 a povolání taky dost. Takže si jistě vybereš.
Go to Top of Page

Synta
Starting Member

10 Posts

Posted - 14/03/2007 :  13:04:04  Show Profile  Send Synta an ICQ Message Send Synta a Private Message  Reply with Quote
Dobre diky , a jeste ma Vanguard nejakou hlavni stranku svou ? neco jako ma wowko stranku oficialni wow-europe.com ...
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/03/2007 :  13:23:18  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
http://vgplayers.station.sony.com/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000