Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - PvP - US
 takovej malej dotaznik
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 27/09/2007 :  03:00:27  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
-s prichodem RoK se budou upgradovat vsechny spelly

co rikate tomu prejit na fp stranu?

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 27/09/2007 :  08:37:32  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

-s prichodem RoK se budou upgradovat vsechny spelly

co rikate tomu prejit na fp stranu?



Upgradovat se budou 67+ spelly plus specky s 35. Přejít na FP stranu ja určitě nechci to že má Fp silnější sólo chary mně absolutně nevadí.Za Q je to větší zábava a adrenalin.Když už bych musel přecházet tak max exile protože tím něco získáme.Přechodem do Fp se nezmění nic

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 27/09/2007 08:38:15
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 27/09/2007 :  11:04:09  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

Upgradovat se budou 67+ spelly plus specky s 35.



Specky lvl 35 už upgrade dostaly. V minulém GU byly přidány nové verze, jedná se o spelly/ca na lvl 53. Jdou zakoupit v courtech v Majdulu. Tedy přesněji řečeno recepty na Adept 3 verze těchto spellů.
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 27/09/2007 :  11:15:47  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Drew

Upgradovat se budou 67+ spelly plus specky s 35.



Specky lvl 35 už upgrade dostaly. V minulém GU byly přidány nové verze, jedná se o spelly/ca na lvl 53. Jdou zakoupit v courtech v Majdulu. Tedy přesněji řečeno recepty na Adept 3 verze těchto spellů.




hm na PvP jsem je ještě teda neviděl :( asi se tam zkusím odpoledne mrknout :)

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 27/09/2007 :  11:24:39  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Jestli si to dobře pamatuju co jsem se tam koukal a nakupoval (po 8g recept) tak ne všichni mají upgrade. U některých těch specek to jenom upravili a zvýšili a pro některé přidali nové spelly. Já jako sorcerer mám nový spell, chanteři, summoneři mají taky. Ale u některých scoutů a fighterů myslím nové nejsou, jen posílení těch starých. Jinak tyto recepty se poznají snadno, jako jediný z těch advanced receptů v courtech jsou obchodovatelné.
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 27/09/2007 :  11:43:17  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

Jestli si to dobře pamatuju co jsem se tam koukal a nakupoval (po 8g recept) tak ne všichni mají upgrade. U některých těch specek to jenom upravili a zvýšili a pro některé přidali nové spelly. Já jako sorcerer mám nový spell, chanteři, summoneři mají taky. Ale u některých scoutů a fighterů myslím nové nejsou, jen posílení těch starých. Jinak tyto recepty se poznají snadno, jako jediný z těch advanced receptů v courtech jsou obchodovatelné.



upgrade by se neměl týkat DPS scoutů a warů,mno jsem zvědavý protože jsem ještě nikde neviděl ten spell pro illuzi

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 27/09/2007 :  12:11:39  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Ten se jmenuje Mana Cover, to vím přesně, kupoval jsem ho pro nekra na jeho coercera.

Nevím možná taky záleží jakou máš fakci s courtem, co si můžeš koupit. Já mám max fakci tj 50k.
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 27/09/2007 :  12:41:36  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
Tak nevím, jestli se tvuj dotaz týká Pohodářů nebo kohokoli na Nagafenu za Qeynos. Pokud Pohodářů, bylo by lepší otevřít topic na našich stránkách.
Můžeš tam založit poll a dát hlasovat. Pokud by většina hráčů byla pro odchod do exilu nebo FP a řádně by to zaargumentovali, uděláme to.
Předem upozorňuju, že bych prosazovala založení nové guildy, Pohodáře chci nechat jako Qeynos guildu, i kdyby tam měl zůstat můj warden lvl 1 a Shelaida.
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 27/09/2007 :  13:57:44  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
myslim tim samo pohodare, ja slysel ze se teda vsecky spelly budou upgradovat od RoK kazdych 10 lvl ne 14.

exile ma vyhodu ze kazdej si muze dat class co se mu libi, ale zas nevyhoda ze do exilu nedostaneme nikoho novyho, je to moc hardcore pro kohokoli pod max. levelem. kdyz byla v exilu europa tak meli online par lidi jenom denne, kdyz odesli do mesta tak je jich prervano a davaj i tezsi raidy, dali majonga a dostali se az k wuoshimu atd...

proste je to udelany tak blbre ze fp maj lepci solo aj raid, a presto v nasem hernim case je vic eu hracu na q strane (purity, new dawn a dalsi) takze o nedostatek pvp bych se nebal

Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 20/05/2008 :  16:33:16  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
ja sem teda presel na fp stranu ale neni to nic moc

A.C.A.B.
Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000