Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Collection system
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 06/11/2007 :  09:36:37  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Nasel jsem na forech seznam vsech veci do kolekci i s jejich umistenim

http://forums.station.sony.com/swg/posts/list.m?topic_id=500900

Asi se na chvili zase vratim.

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 06/11/2007 :  09:55:49  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
super,díky,taky uvažuju že bych natahal pár krámů do baráku

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/11/2007 :  10:14:49  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hmm, a tak umírají dobré nápady - místo toho aby každý hledal a měl radost z každé nové věci do sbírky, tak je návod na netu. Měli udělat random umístění a aspoň by se oživil obchod.

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 06/11/2007 :  11:31:03  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
tak vsechno nenajdes :) spostu veci musis lootnout nebo nalovit

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:32:51  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
http://www.swghuntersguild.com/Codex/

aha...ten odkaz je uz v Almychovom odkaze ((:

inak dost si neviem predstavit random kolekcie na 10 planetach s rozmermi 15x15 km a dalsich dvoch o trochu mensich

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 06/11/2007 12:42:46
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:11:38  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hrál si někdy EQ2? Tam systém kolekcí je a je docela promakaný. Prostě v jedné oblasti je několik kolekcí, to by mohlo platit pro jednu planetu v SWG. Něco by padalo z nepřátel na planetě, něco by se nacházelo ve městech - a neříkej mi, že NPC měst je na nějaké planetě tolik, aby si tam s trochou snahy nemohl hráč tu součástku najít. Kór kdyby při získání předmětu byla v popisce i drobná nápověda (další část nesl posel směrem na sever od Mos Espa, zahlédli trosky blízko údolí starobylých draků, atd.).

Tebe baví podle návodu utíkat tam, zpátky a zase jinam, abys za jeden den získal všechny kolekce, co přidali? Mě teda ne, systém kolekcí by měl být dlouhodobý proces, který tě přiměje je získávat postupně, tak jak postupuješ z jednodušších oblastí do těch nebezpečnějších a objevení každé další součástky bys měl brát jako malý svátek/událost, ne jako nudnou cestu na předem známé místo. Pak i výsledná odměna by měla být událostí, zvláštností, o kterou stojí za to bojovat a ne jen další "krám do chalupy" na úrovni lootu z lvl 5 NPC.

Btw když přidali nové badge, přidali už badge Sběratele na 150 a víc badges? Já jich mám už dva roky 164 a pořád mám v popisce jen ...Has collected 125 badges.

Edited by - Drizzt DoUrden on 06/11/2007 15:13:38
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:14:01  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
dyt se na ty navody divat nemusis.. nikdo ti to nenuti.. kdyby zase okopirovali uplne EQ2, tak bys rikal, ze to jen vykradli

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:30:55  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

dyt se na ty navody divat nemusis.. nikdo ti to nenuti.. kdyby zase okopirovali uplne EQ2, tak bys rikal, ze to jen vykradli



To sem cekal, ze nekdo rekne, ze se divat nemusim. Kdyz tam ten navod je, a kazdy mamlas o 30 levelu niz si pro to proste dojde podle navodu, tak to docela snahu si to najit sam znechuti, nemyslis?
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:42:31  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
koudy má recht

jůůz d fóós
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:53:51  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
Nie, nehral som EQ2, rovnako, ako ty si nehral nove SWG s kolekciami, a iba si nieco napisal na zaklade nejakeho zoznamu waypointov. Evidentne som nepochopil tie tvoje random kolekcie.

Kolekcie v SWG su urobene pravdepodobne tak isto ako to pises (usudzujem na zaklade tvojho strucneho popisu EQ kolekcii...). Cast sa ich nachadza v NPC mestach, cast je porozhadzovana po planetach v bunkroch alebo len tak na zemi. Niektore kolekcie sa zacinaju lootnutymi predmetami padajucimi z prakticky vsetkych mobov v Galaxii, niektore su cisto zabijacie, a niektore su cisto klikacie. Vsimol som si, ze veci do kolekcii (hlavne tie klikacie, a pravdepodobne aj killovacie) su porozhadzovane po trasach questov. Napr. niektore veci som nasiel uplne nahodne po ceste, ked som sa presuval po Endore alebo Dathomire, ked som robil prequesty do novych instancii.

Niektore casti kolekcii su v DWB alebo v Geo Cave, v instanciach na Mustafare, alebo su strazene nalinkovanymi elitnymi mobami. Takze to vobec nie je proces na jeden den, nie je to ani uplne solo content, kde len behas, killujes a klikas podla waypointov. Ten zoznam, co tu je postnuty, obsahuje len waypointy, kde sa tie veci nachadzaju alebo kde sa spawnuju prislusne moby. A nevrav mi, ze v EQ2 takisto neexistuju zoznamy a navody na kolekcie, a ze ty kompletne vsetko robis bez navodov (mozno hej, v takom pripade sorry...).

Problemom tvojho pristupu je, ze si neuvedomujes (alebo jednoducho ignorujes), ze skoro kazdy vratane mna uz ma v SWG lvl90, preto tazko mozem povazovat za udalost nieco, co sa nachadza v Squill Cave na Tatooine s mobmi na lvl17, kde by som sa uz zo svojou postavou s pravdepodobnostou hraniciacou s istotou dobrovolne nepodival. A kvoli kolekciam a uzasnemu pocitu z ich objavovania nemienim odznova levelovat. Tvoja pripomienka by bola fajn a relevantna, kebyze je SWG nova hra so stalym prisunom lowlevelovych hracov a s viacerymi slotmi pre jedneho hraca.

Je novy badge pre kazdeho, kto dosiahne 150 badgov. Pravdepodobne su badge aj na 175, 200 atd. len tie uz nevidim, pretoze nove ikony pre tieto collectorske badge su teraz zobrazovane v skupine po styroch a posledna skupina, ktoru mam zobrazenu ja, sa konci 150kou.

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:10:48  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ne, nepoužíval jsem návody v EQ2. Ale tam to bylo jinak, tam sis prostě kolekci sbíral prostřednictvím náhodných lootů na zemi (odhozený papírek, blýskavý bod v trávě). Občas byla část kolekce na jednom konkrétním místě, ale většinu sis musel nasbírat z náhodných lootů (z mobů, ze země). To dávalo větší prostor pro obchodování, některé části kolekcí měly opravdu rare drop a samozřejmě nasbírání každé kolekce bylo trochu zážitek. A sbírání kolekcí bylo postupné,každá zóna je pro určitý level a tomu odpovídaly i kolekce v té zóně. Jasně, většina hráčů má už lvl 90 - ale copak je nový content ve hře dělaný jen pro starší hráče?? Hra by snad měla něco přinést všem, a ne jen těm, co dokážou vymlátit DWB ve dvou. Nebo je SWG fakt už jenom hra, která se snaží dodýchat za podpory pár věrných hráčů s namaxovaným levelem a počítá se s tím, že nikdo nový už do hry nepřijde a jak budou odpadávat stálí hráči, že hra pomalu zanikne???

Návody na netu dokážou zničit jakoukoli hru - nikdy jsem se tak nebavil jako u starých Lucasáckých adventur a to hlavně proto, že jsem na všechno musel přijít sám a nebylo si tehdy kde stáhnout návod. Když už ta možnost je, málokdo nepodlehne. Tak si člověk zničí zážitek z Monkey Islandů 3 a 4, Runaway. Myslím, že i tvůrci her si tohle už měli uvědomit a udělat hry odolné proti pokažení návodem (prostě dát random umístění předmětů). Zvažoval jsem, že se do hry vrátím a budu se nějakou dobu bavit sbíráním kolekcí, ale s návodem kde co najít, to už nemá smysl, za chvíli se budou bazary prohýbat nepotřebnými odměnami za kolekce a dát do muzea takovou věc by bylo mrháním místem.
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 06/11/2007 :  16:44:08  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
Kolekcie v SWG nie su urcene len pre hracov s maximalnym levelom. Hrac s levelom o 30 nizsie, ako je maximum, proste vacsinu kolekcii nebude moct poskladat (pokial nebude v grupe s nejakymi 90kami), a k niektorym sa ani nedostane. S levelom 90 som napr. nedokazal zobrat jeden kus rebelskeho armoru (ktory som mimochodom nasiel uplne nahodou), pretoze ho strazili elitni lvl90 Geonosiania, a s defenzivnym buildom som nedokazal solnut ani jedneho z nich. Uznavam, ze ta radost, ked nieco objavim sam a ziskam bez navodu je urcite vacsia, ale v tomto pripade je fakt vela tych veci na miestach, kde ako lvl90 hrac nemam dovod ist, a ani si tie miesta nepamatam.

Aj v SWG su kolekcie dizajnovane tak, aby hrac dokoncoval skoro kazdu postupne, ako leveluje. Napr. pismena do AureBesh kolekcie padaju postupne z mobov od Tatooinu po Dathomir vratane elitnych. Takze ak nejaky lowlevel aktivuje kolekciu bud kliknutim na zbran v prvom Legacy bunkri, tak moze cakat, ze posledna zbran sa bude pravdepodobne nachadzat v nejakej jaskyni na Dathomire, a bude ju strazit niekolko rancorov. A to, ci si k tomu najde kompletny navod, alebo sa bude tesit a hladat ich po svojej ceste za maximalnym levelom sam, fakticky zalezi uz len na nom (nikto nikoho nenuti citat navody).

S preplnenym bazarom sa nic neda urobit, ludia budu rewardy vzdy predavat, a to na ich muzealnej hodnote podla mna neubera. S takymto pristupom by si v muzeu napr. nemohol mat vyrocne alebo veteranske rewardy, pretoze je ich plny bazar a casto za dost smiesne ceny.

Takze v tomto pripade je to naozaj tak, ze ak mas problem s navodmi, tak ich jednoducho necitaj, a mozes sa radovat z objavov. A obsah bazaru ignoruj...

Technicke poznamky: DWB, Geo Cave, korvety atd. teraz kompletne neusoluje snad nikto. Nahodne generovany loot na zemi v SWG nie je. Zberatelske predmety su bud fixne na nejakom mieste, alebo padaju random z mobov na jednotlivych planetach.

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:17:39  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
tak ja to hraju 2 dny a zatím to vypadá velmi zajímavě. a není to tak že máš na vše návod Koudy, vyzkoušej a uvidíš.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/11/2007 :  11:43:21  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Možná vyzkouším, až mi doběhne předplatné LOTRo.
Go to Top of Page

dawwwid
Starting Member

32 Posts

Posted - 12/11/2007 :  14:10:32  Show Profile  Visit dawwwid's Homepage Send dawwwid a Private Message  Reply with Quote
urcite odporucam vyzkusat hlavne tie "lootovacie" kolekcie. niektore maju naozaj nizky drop rate.

a ked sa mne podarilo dokoncit ig-88 prototype tak som mal urcite radost asi ako ked som zabil prveho anciet krayta ;). samozrejme to bolo sposobene aj tym ze som ziskal "serever first" badge po asi 40hodinach intenzivneho grindenia.

a podobne su na tom slayer kolekcie. zabit 500kraytov to uz chce trpezlivost a navod prilis nepomoze ;)
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 12/11/2007 :  15:20:19  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
ten ig-88 je solo nebo group ? si nedokážu představit grupu která by vydržela 40 hodin v kupě
jinak gratz k first server badge

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

dawwwid
Starting Member

32 Posts

Posted - 12/11/2007 :  16:36:58  Show Profile  Visit dawwwid's Homepage Send dawwwid a Private Message  Reply with Quote
dik...
jasne ze to nebolo v kuse... ale inak je to v pohode solovatelne... trva to sice dlho ale vysledok stoji za to...

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 12/11/2007 :  17:24:29  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jeden mluvi o koze a druhy zas o voze :D neboli jeden delal kolekci a druhy myslel instanci :)
ta instance jde jen 1x za 24 hodinovy cyklus s jednotnym restartem v 7 rano naseho casu a je to na plnou grupu s medicem a nejasnym vitezstvim (i kdyz je z tech 3 nejsnazsi instanci)

jinak ty sochy vapadaji uzasne :) taky si je musim nakolektit ale nejdriv potrebuju novych 500 misto do baraku z jinych kolekci

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG

Edited by - Dromedarr on 12/11/2007 17:29:42
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 15/11/2007 :  12:17:36  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
Jedna otázka: Viete niekto, či sa dajú kolekcie opakovať (samozrejme s kompletným zozbieraním všetkého čo treba)? Myslím tie čo majú ako reward predmet alebo schému. Alebo je to jeden character = jedna odmena?

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

dawwwid
Starting Member

32 Posts

Posted - 15/11/2007 :  22:56:54  Show Profile  Visit dawwwid's Homepage Send dawwwid a Private Message  Reply with Quote
myslim ze je to jeden reward = jedna postava
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 16/11/2007 :  07:30:06  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jj, urcite jsou ty kolekce jen jedna na char...

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Abadoncz
Starting Member

giger_satan_I

44 Posts

Posted - 16/11/2007 :  07:46:58  Show Profile  Send Abadoncz an ICQ Message Send Abadoncz a Private Message  Reply with Quote
Takze jedinym resenim je si koupit dalsi account jak to ma mnoho z nas ktery jeste hraji SWG

LOTRO / Laurelin - Abadonorin (Champion) lvl 33 =Anarúth Order=
SWG / Eclipse - Abadoncz =IHC= - (Bounty Hunter), Belialcz =CzA= - (Jedi), Astaroth =CzA= - (Structures trader),Abadoxcz - (Engineering trader)
EQ2 / Runnyeye - Abadoncz =Shadow Wind= Shadow Knight lvl 67
WoW / Thunderhorn - Abadoncz (Warrior), Astarothcz - (Shaman)
AO - Abadoncz , Astarothcz

Edited by - Abadoncz on 16/11/2007 07:47:34
Go to Top of Page

dawwwid
Starting Member

32 Posts

Posted - 16/11/2007 :  13:03:31  Show Profile  Visit dawwwid's Homepage Send dawwwid a Private Message  Reply with Quote
alebo kupit samotny reward. myslim ze vsetky su tradeble.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/11/2007 :  04:33:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hmm jsou, jen nevim jak je to s těma jedijskýma. Většina jedi věcí se přece tradovat nedá, dokonce ani ty pitomý róby.
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 19/11/2007 :  07:42:36  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
Je to rôzne. Napríklad tá kolekcia čo rozširuje kapacitu domčeka je "no trade" (súčiastky sú obchodovateľné ale výsledok už nie). Kolekcie kde je odmenou kraft schéma, obchodovateľné sú - musia byť, inak by ich mohli robiť len kraftery .

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 20/11/2007 :  01:53:51  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Jedi roby najdeme tez v kolekcich? Podivejme. Nemate nekdo na sklade obrazky?

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 20/11/2007 :  09:05:44  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
jedi roby niesu v kolekciach...su to tie stare roby, co padali obvykle z elit (acolyte, apprentice a knight v dvoch farebnych verziach)...jedina zmena, ktora sa tyka jedi rob je, ze z nich spravili sucast setu s opaskom z kolekcii

http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=25947

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 20/11/2007 09:08:19
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 20/11/2007 :  11:10:38  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Skoda.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/11/2007 :  11:38:02  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
ty Jedi roby padaj jak hrusky uz sem jich lootnul aspon 10 vsech moznych druhu

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/11/2007 :  12:13:06  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jenže jsou ti na kakáček pokud nemáš opasek .
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 20/11/2007 :  15:32:06  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Ja radsi PSG nez opasek.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/11/2007 :  15:49:13  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Ja mam nejradsi biftek.
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/11/2007 :  16:14:55  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
tak PSG se vsude uplatnit neda

jorssik> nejsem jedi takze me to ani netrapi

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000