Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Aktivni herni jadro aneb vsechno jde do prdele...
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 14/05/2008 :  15:09:29  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miky

quote:
Originally posted by Dromedarr

co vim, tak kellina z Bohemky odesla


Wyndia zvazuje odchod z Bohemky i s muzeem, ale je tak lina, ze se na to asi vyprdne. No a Kellina ma porad IHC Detachment na kopecku a lina je stejne jako segra.

a kam Wyndia odstahuje svoje muzeum? Sanguine Hills alebo Dromedarr City? (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 14/05/2008 :  20:40:26  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
omg, jaky Dromedarr city? nikdy to mesto moje nebylo a ted uz neni nici, protoze spadla city hall

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 14/05/2008 :  21:36:44  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
no to je skoda...nemali ste na maintenance poplatky? (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 14/05/2008 :  22:20:37  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

no to je skoda...nemali ste na maintenance poplatky? (:



storm prestal hrat a jeho alt byl starosta a nemel dost prachu :DDD nez sem stacil prevzit mesto, tak to spadlo... ted uz tam mam stejne jen 1 small house , protoze v nem je jeste jeden vendor a ja sem linej ho presouvat :D

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 15/05/2008 :  08:08:19  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

a kam Wyndia odstahuje svoje muzeum? Sanguine Hills alebo Dromedarr City? (:
Jestli nekdy budu neco presouvat, tak do FSH.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 15/05/2008 :  10:43:19  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Imperial War Museums ještě stojí? A co císařův sál za řekou???


Stojí všechny muzea i v bestine, když tam jsem tak doplním exponáty z vet rewardů a zaplatím nájem a tak

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Acheron
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:22:14  Show Profile Send Acheron a Private Message  Reply with Quote
hmm asi to zase zkusím, doufám že mi nesmazali postavu na eclipse :)
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 18/05/2008 :  11:34:44  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Acheron

hmm asi to zase zkusím, doufám že mi nesmazali postavu na eclipse :)


co já vim tak mazali jen lidi s banem

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Acheron
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/05/2008 :  18:49:09  Show Profile Send Acheron a Private Message  Reply with Quote
hmm tak sem ve hře ale cítím se ztracen, kde že je to český město ? sem an tatooine
Go to Top of Page

Eki
Moderator

123 Posts

Posted - 18/05/2008 :  19:43:54  Show Profile  Send Eki an ICQ Message Send Eki a Private Message  Reply with Quote
No preci na Loku, zlata Bohemka

EQ2
LOTRO
SWG
Go to Top of Page

Acheron
Starting Member

16 Posts

Posted - 18/05/2008 :  20:05:39  Show Profile Send Acheron a Private Message  Reply with Quote
už sem ho našel ale nikdo živý tam není :(
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 18/05/2008 :  21:47:27  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
a koho tam cekate? krom crafteru zavrenych v baraccich se tam stejne nikdy nikdo neukaze...

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/05/2008 :  12:56:20  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Leda že by se tam dohodnul sraz, jako se to dělalo několikrát nebo party .
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 19/05/2008 :  16:39:33  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Leda že by se tam dohodnul sraz, jako se to dělalo několikrát nebo party .



pred 2 tydny tam bylo asi 10 lidi :) ale jan takova seslost pred shuttle portem

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 19/05/2008 :  18:31:06  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
No muzeme udelat nejakou party.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 19/05/2008 :  20:43:24  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
pohreb SWG b byl stylovy

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 19/05/2008 :  22:55:33  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
Ta hra koukám žije

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:06:22  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

pohreb SWG b byl stylovy

Souhlasim

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:26:34  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miky

quote:
Originally posted by Dromedarr

pohreb SWG b byl stylovy

Souhlasim

rychlo ho zorganizujte, kym je tam Pex...pohreb bez cisara, Vadera a zvysku reprezentacie SW by nebol ikonicky a starwarsy (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 20/05/2008 :  09:17:18  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
myslim, ze uz je pozde, Pexe uz maji na Eclipse zamluvenyho, ale aspon my si muzeme pohreb udelat

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/05/2008 :  14:48:15  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Vždycky jsem chtěl v bohemce postavit hřbitov, ale nikdy jsem nevěděl jak by se to dalo udělat, leda ze soch ale to by jich bylo potřeba hafo.
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 21/05/2008 :  17:20:09  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
itemy hrobu (jak zakopana rakev, tak nahrobek) v SWG jsou, ale myslim, ze se neda nijak ziskat, mozna jako storyteller token

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 25/05/2008 :  10:56:28  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
hmm tak po dalsim odlivu hracu do Age of Conan, uz to zacina byt kriticke myslim si, ze SWG vydrzi maximalne do dalsi takove hry, ke odejde zbytek lidi

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/05/2008 :  00:01:52  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
tak dnes jsem po 788 dnech hrani cancelnul oba sve accounty! pro nekoho je to mozna smutna zprava, pro nekoho mozna dobra, ale hra uz neni zabavna ani trochu a po GU4 uz ani nemam silu se ucit novou bojovou techniku, aneb umlat soupere DOT speckama...

no doufejme, ze Lucasarts pridou brzy s SWG2

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 28/05/2008 :  07:40:30  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Conan tančí na hrobě s pokojně odpočívajícími SWG. Rest in peace, SWG.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 28/05/2008 :  08:33:58  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
No vidis, me taky nedavno vyprsel account a predpokladam, ze ho znova platit nebudu.


Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 28/05/2008 :  08:55:59  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
to Dromedarr: hm...chapem tvoju frustraciu...presiel som si tym po GU3, a doteraz som tu hnusnu kolekciu s forced pvp a poziadavkou na pvp buffy nerozchodil (:

skoda, ze v SWG sa stale kopia chyby tykajuce sa vyvoja a smerovania tejto hry...namiesto toho, aby pridavali vylucne len zaujimavy solo a group content, ktory by bol vyladeny na existujuci stav povolani, tak pridavaju sice zaujimavy content, ktory ale nepasuje k stavu povolani, a kvoli nemu ich upravuju...dost frustrujuce

terajsi developersky tim sa sice snazi robit veci podla toho, co si mysli, ze ludia chcu...problem je len v tom, ze feedback z oficialneho fora berie ako hlas vacsiny hracov, a co sa vywhinuje na tomto fore, tak to je alebo nie je v hre (neexistencia rasovych traitov je typickycm prikladom...)

napad s tymito GU je proste neuveritelne nepremysleny, miesanie s Chaptermi je chaoticke, a je to dalsie kolecko zmien povolani, modov, buffov a pod., ktore tu bolo pred styrmi, tromi a dvomi rokmi...

najsmutnejsie na tom je to, ze im odchadzaju hraci, ktori maju viacero kont...takze na celkovej populacii na serveroch sa to hned nemusi prejavit, ale na prijmoch pre SOE to sa to prejavi celkom dost

v tej hre zostavam uz len asi preto, ze to je SW

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:01:13  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
ono to neni jen moje rozhodnuti, i ziadon uz odesel a napr. versatti ho bude nasledovat po 5. vyroci SWG...

devove se snazi, ale marne

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Kimar
Starting Member

20 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:08:21  Show Profile Send Kimar a Private Message  Reply with Quote
ja jsem sve tri ucty zrusil uz pred dvema mesici... akorat to bylo asi tyden pote, co mi z uctu odesla platba za tri mesice
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/05/2008 :  10:00:02  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Tohle sice není whunovací vlákno, ale:
prostě tak moc neprofesionálně dělanou SW hru jsme ještě nehráli.
Občas mi připadá, že když je na IRC online chat s 5ti devama, tak že to je celej pracovní tým :) (teda dalších 50 managorů nepočítám)
Uvidíme jestli na podzim oznámí nějakou dvojku, jinak nechápu že si Lucas nechává takhle *následuje sprosté slovo od 12ti let* srát *konec sprostých slov* na hlavu..
Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 28/05/2008 :  12:31:01  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
No moje tri accounty asi zlikviduju v dohledne dobe. Poslednich nekolik mesicu neni zase tolik casu a swg je v takovem stavu, ze kvuli tomu neminim menit sve priority. Ucty jsou ve active vlastne jen z nostalgie. Ach jo...

SGT Kyarc Kirych
1st Lokian Platoon, IHC
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/05/2008 :  13:46:19  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
no jako mozna nebudes daleko od pravdy hammie... na SWG jich pracuje vazne jen hrstka... nektery MMO maji dokonce i nekolik vyvojovych center ruzne po svete, uz jen to svedci o tom, ze to nema budoucnost, navic ted nedavno zrusili i Pexe, takze uz nas pomalu odsekavaji od jakekoli podpory z jejich strany

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/05/2008 :  13:54:15  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
dovrseni vseho je CH10 a content pro lvl 60!!! kdo to do pr.. bude hrat? copka jste krom credit farmeru a trialistu videli naky lvl 60? ja uz aspon pul roku ne

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 28/05/2008 :  14:51:18  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
Asi je také počasie. Mňa tiež SWG nebaví už asi mesiac. Nejakú dobu som sa tešil na GU4, ale nejako ma to prešlo. Je mi ľúto zlikvidovať account, nazbieraných toľko pekných vecí...
SWG2 by bodlo.

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/05/2008 :  14:52:59  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shamirr

Asi je také počasie. Mňa tiež SWG nebaví už asi mesiac. Nejakú dobu som sa tešil na GU4, ale nejako ma to prešlo. Je mi ľúto zlikvidovať account, nazbieraných toľko pekných vecí...
SWG2 by bodlo.



jj, nejradsi bych si prenesl postavu do SWG 2 :)

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 28/05/2008 :  19:39:00  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
No jestli nekdy bude SWG2, tak jsem zvedav, co tam predvedou a taky doufam, ze s tim nebudou delat takovou alchimii jako s prvnim dilem. Fakt je to ostuda MMORPG.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 28/05/2008 :  20:34:42  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dromedarr

jj, nejradsi bych si prenesl postavu do SWG 2 :)



No kez by... ale pokud to bude od soe, tak transfer urcite nepujde, anzto jsou to lamy a pokud to stvori nekdo jiny, tak to nepujde taky

Ovsem bude vubec nekdy nejake swg2? Kua ja jsem dneska tak pozitivni...

SGT Kyarc Kirych
1st Lokian Platoon, IHC

Edited by - Richie on 28/05/2008 20:35:54
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/05/2008 :  20:41:48  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
bude. pul roku po NGE se na tom zacalo pracovat ale dokud nebude SWG oficialne zruseny, tak je na to embargo

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/05/2008 :  20:43:57  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Miky

No jestli nekdy bude SWG2, tak jsem zvedav, co tam predvedou a taky doufam, ze s tim nebudou delat takovou alchimii jako s prvnim dilem. Fakt je to ostuda MMORPG.



svetly chvilky to melo a musis brat v potaz ze to je hra PRED wowkem, ktere vicemene urcilo cestu MMOPRG her. i Conan z toho cerpal az je mi z ty hry spatne

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 30/05/2008 :  07:15:51  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
ja si myslim ze nas bude vic lidi co SWG prestava bavit, vsechno co devove ted za posledni dobu delaj je k smichu...
Vcera jsem chancelnul ucet a asi si jej uz neobnovim... je to strasny co se ted tam deje doufam ze se tato situace v SWG2 zmeni...

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 30/05/2008 :  07:50:40  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

ja si myslim ze nas bude vic lidi co SWG prestava bavit, vsechno co devove ted za posledni dobu delaj je k smichu...
Vcera jsem chancelnul ucet a asi si jej uz neobnovim... je to strasny co se ted tam deje doufam ze se tato situace v SWG2 zmeni...



ohlaseni "SWG2" nebo jak se to bude jmenovat je na spadnuti.. bioware se uz dokonce "prorekl" v informacich pro nove hledane zamestnance

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 30/05/2008 :  08:02:23  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jestli to zase půjde pod SOE, tak potěš.
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:40:38  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jestli to zase půjde pod SOE, tak potěš.



proc by to melo jit pod SOE? SOE nema zajem delat novy SWG a lucasarts uz vubec ne

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:54:23  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kdyby lucasove nemali zajem delat jine mmo, tak by nedali bioware licenci. A vzhledem k tomu ze to nove studio je v Austinu a je tam hafo lidi co delali v soe nebo na swg, tak to skoro urcite skonci v podruci soe.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 30/05/2008 :  12:23:44  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jak říká Almychion.
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:15:04  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
lol, ten nadpis ted vystihuje vse :) ceska komunita je u konce sveho pusobeni v SWG

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 30/05/2008 :  15:44:28  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Doufám že Jorssk udělá nějaké video..

Poslední obyvatel Bohemky..
zamyká domeček, klíč dá pod rohožku..
městečko se postupně ztrácí v písečné bouři..

a jako hudba na pozadí 23_sad_strings-blz.mp3 z Gothic3 :)
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:04:48  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jj, to by bylo fajn

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:30:10  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nebo Don't cry for me, Bohemia.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 30/05/2008 :  16:50:54  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Haha, to by bylo fajn, rozluckove video ceske komunity se serverem Eclipse, potazmo SWG.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000