Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Začít?
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Alnek
Starting Member

1 Posts

Posted - 15/04/2008 :  09:04:51  Show Profile Send Alnek a Private Message  Reply with Quote
Ahoj.Chtěl bych se zeptat na váš názor jestli má cenu začít hrát v současné době L2.Jde mi o to že hra je na trhu již dlouhou dobu a nevím jestli jako nováček bych se uchytil v nějakém českém klanu.

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 15/04/2008 :  09:20:32  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
NE

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/04/2008 :  10:22:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
je to nejhorsi mmorpg hra ktera kdy byla strvorena

lastfm
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 15/04/2008 :  12:23:08  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Uprimereceno, nez zacit hrat L2, to si radsi dej piskvorky po netu.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/04/2008 :  14:13:00  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nazor vyse zminenych neber v potaz. Kazdy tomu venoval asi 5 minut i z cestou. A Rash nadava na kazdou MMO. LineAge II neni tak hrozny jak se muze zdat, ale zalezi na tom, co hledas za MMO. Jestli jsi casual gamer anebo hledas neco jineho. Ac povazuju LAII jako jednu velkou nechutnou farmu, presto nemuzu rici, ze je to spatna hra.

Znam lidi co to hraji uz nejaky rok a nestezuji si a znam taky remcaly (/wave rash) co to sundaji behem vteriny. Pockej si na odpoved od nejakeho hrace, co to hraje. Udelas lepe. :-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 15/04/2008 14:13:23
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/04/2008 :  14:35:50  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tohle byla moje první MMORPG a ač nerad tak bych ji nedoporučil. Hrál jsem to jak na ofiku tak na free. Je to divné tvrzení, ale na free sem si to více užíval. Je tam docela dost dobrých věcí jako třeba Castle siege nebo to, že můžeš bacit někoho kdo ti krade moby. :) No, ale jinak ta hra je véééélká ale vééélká farma. Když to srovnám s WoW nebo Lotro tak tam je to o tom se questením dostat až na vytížený top lvl. Tady levelíš stylem, že v jedné oblasti boucháš do zblbnutí stejné moby.

Další věc je ta, že postavu nemůžeš dá se říct nějak setupovat. Maximálně nějaké dye a to je vše. Když potkáš dva kouzelníky na max lvl tak jsou většinou naprosto stejně oblečení maximálně se liší v čísle enchu :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/04/2008 :  16:30:42  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

A Rash nadava na kazdou MMO.



To je sice vesmes pravda ale nejhorsi je pro me pouze jedna a to prave L2.

Obecne chces-li asijskou hru tak si zahraj FFXI, ovsem tam neni PVP, jestli ches PVP tak bud EVE (scifi) nebo eq2 pripadne uo.

Jestli ti staci PVE a nechces asijsky styl tak VG nebo Lotro

lastfm
Go to Top of Page

airvash
New Member

107 Posts

Posted - 15/04/2008 :  18:52:12  Show Profile  Send airvash an ICQ Message Send airvash a Private Message  Reply with Quote
ehm, ano, je to sice hodne o veeeeeeeeeeeeeeelkyyyyyyym expu, ale druha vec je ta, ze zas tak hrozny to neni

faktem je take to, ze jako zacatecnik moc sanci nemas, pokud tam nemas nejakyho kamarada, kterej je schopnej ti pomoct, nebo klan, kterej te zasponzoruje aspon neajkym equipem

takze podle me bud jit na novej server, ktere budou kazdou chvili otvirat, nebo uz radsi vubec

kecy ostatnich co tu hru videli na obrazku neres,...


jinak hra jako takova spatna neni, musis si akorat vybrat dobrej server kde se porad neco deje a budes mi o zabavu postarano... hodne lidi sice na posleni par updatu nadava, ale celek bych rekl, ze to hratelny je cim dal ti vic a je to cim dal tim vic vetsi prdel (muj nazor)


see ya

Airvash - CzA !!!Rovnost, volnost, bratrstvi, rebelie!!! SWG: Eclipse (retired)
Airvash - Zdechliny !!!Feel the power of the shadow!!! WoW:Drak'thul (retired)

Airvashka - The Genesis, Carpe diem ally! LA2:Gustin
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 15/04/2008 :  19:10:48  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Rad bych se ohradil proti tomu ze jsem L2 videl maximalne z vlaku :)

Rok jsem bydlel s dvojici paranu ( paran + paranka ) na Cernym Moste .. a pomerne hodne jsem toho v L2 vykoukal, pak jsem se rozhodl si to i zahrat a 2x jsem skusil pokorit dvacaty level .. poprve s nejakym orkem monkem a podruhy s nejakym rangerem dark elfem, to bylo 2x a naposled co jsem u MMO opravdu usnul .. samozrejme dvacaty level asi neni pro skalni parany nic, ale pro me cesta uz jen na tenhle level byla tak strasne nudna, ze to je az odstrasujici .. v podstate jsem vybehl z hradu na kopci, mlatil vlky kolem, pak jsem sebehl o kousek dal a mlatil jsem vlky a gobliny, pak jsem sebehl o kousek dal a mlatil jsem gobliny a pavouky, pak jsem popobehl dal a mlatil jsem pavouky a kameny golemy atd atd atd .. NUUDA, skus si dat prvnich 20 levelu ve WoW ( questy, krasne prostredi, skakani, plavani, prvni litak mezi Bloodhoofem a Thunderbloofem [ napr ] k tomu prvni 2 dungy ..ten v Orgrimaru a Wailing Caverns .. a pak si schalne dej prvnich 2 levelu v L2 .. to se proste neda srovnavat, to musi uznat kazdej kdo neni uplnej trouba .. To co doopravdy muze udrzet lidi u L2 je dobra komunita, pokud na ni narazis, ale to v kazde hre .. jinak podle me, nema L2 moc co nabidnout a podle me ani nikdy nemela vedle her jako UO, AO, kteri jsou ji casove bliz nez WoW atd ..
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/04/2008 :  23:02:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
samozrejme dvacaty level asi neni pro skalni parany nic, ale pro me cesta uz jen na tenhle level byla tak strasne nudna, ze to je az odstrasujici .. v podstate jsem vybehl z hradu na kopci, mlatil vlky kolem, pak jsem sebehl o kousek dal a mlatil jsem vlky a gobliny, pak jsem sebehl o kousek dal a mlatil jsem gobliny a pavouky, pak jsem popobehl dal a mlatil jsem pavouky a kameny golemy atd atd atd .. NUUDA


mam presne stejny zazitek jeste musim doiplnit o to ze zatimco u zapadnich her je zvykem ze na lvl 20 uz mas podstastnou cast svych abilit tak v L2 po nekolika dnech nudy mackas 3 tlacitka protoze vic abilit nemas, je to mega des, nic hosiho jsem nikdy nevidel a nic se tomu ani neblizi

lastfm
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 16/04/2008 :  09:52:37  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Hrát L2 je ztráta času. Jediné, co mi na L2 ze začátku přišlo atraktivní, je design, a ten se okouká velmi rychle. Pod líbivou schránkou je velmi plytký obsah, který nezachraňuje ani možnost hrát na free s ratingem 20000x.

Pouze v případě, že se v L2 sejde dobrá parta lidí - jenže s dobrou partou lidí může být zábava i kydání hnoje.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 16/04/2008 :  10:46:37  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Takze.
Taky si dovolím napsat pár postřehů. Přestože nejsem žádný odborník přes hraní mmorpg.
Hrála jsem L2 téměř 2 roky na oficiálním placeném serveru s velmi dobrou českou a slovenskou komunitou.
Pak jsem s tím sekla, protože mi design přišel okoukaný, hra mi neměla co nabídnout: přesně jak zde bylo zmíněno: mlátíšpořád dokola ty samé moby...atd....
Zkusila jsem WoW a je to to co mne drží dodnes.
L2 byla moje první mmorpg a tak se mi moc líbila ze začátku,,,ale
wow je wow a nevím, jestli někdy najdu lepší hru:o)
PS: navíc začít ted levelovat v L2 je frustrace: levely tam lezou pomalu , zvl. na vyšším lvl, za každou smrt je postih: expirience jdou dolů. Udělat 1% na 75 lvl bylo něco hrůzostrašného, nedej bože , že tě něco zabilo a ty jsi ztratil 4% a musel je dohánět....


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 28/04/2008 :  09:45:14  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Je pekne, ze se nam tu po delsi dobe zase trosinku pohnula diskuse, ale i tak bych vas rad pozadal, abyste se zdrzeli posthuntu. Stejne vam to promazu, takze skoda namahy :)

K tematu:
Je to uz delsi cas, co L2 nehraju. Navic to neni jedina asijska MMO, kterou jsem hral. V obou pripadech jsem vsak pozoroval jednu zvlastni vec: Jednoducha hra s repetitivnim obsahem obvykle miva mnohem prijemnesi vztahy mezi spoluhraci. V L2 proste nebyl problem sehnat nekoho, kdo chtel proste jen pomoct, pokecat, nebo si spolecne zahrat bez ohledu na zisk. V raidovacim prostredi WoW, kde je potreba presne 25 hracu s presnym slozenim class a specu, presnymi pozadavky na equip a kdo vi co jeste se dost casto stava, ze spolu hrajou lidi, kteri se jinak vubec nemohou vystat.

Neplati to samozrejme pro vsechny, ale obecne bych rekl, ze WoW hodne mneni hrace. A kdybych si mel vybrat, tak bez vahani beru hrace ze stare dobre L2.

Edit: Jak bylo slibeno, tak bylo promazano.

Edited by - Rahman on 07/04/2009 04:57:46
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 13/05/2008 :  13:03:19  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
A kdybych si mel vybrat, tak bez vahani beru hrace ze stare dobre L2.


jaktoze ne ze stare dobre ao?! :P

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/05/2008 :  21:22:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak poprve muzu rict neco kladneho o lineage2, nemel jsem misto na disku abych nainstaloval age of conan, uz jsem nevedel co smazat az jsem nasel iso lineage2 diky kteremu se mi uvolnil ten posledni zbytek ktery jsem potreboval.

lastfm
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 19/05/2008 :  09:37:49  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Rahman
A kdybych si mel vybrat, tak bez vahani beru hrace ze stare dobre L2.


jaktoze ne ze stare dobre ao?! :P



Nebo i tak, ale jsme preci jen v sekci o Lineage2 :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 19/05/2008 :  09:52:57  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
L2 - jednoduchy grind bez nutnosti nejak premyslet, ktery nemusi bavit kazdyho.

Hm koukam, ze je to stejne starej topic

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 20/05/2008 :  16:31:10  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

L2 - jednoduchy grind bez nutnosti nejak premyslet, ktery nemusi bavit kazdyho.

Hm koukam, ze je to stejne starej topic



keca neverte mu ani slovo nikdy nehral original

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/05/2008 :  16:20:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ACSforever

quote:
Originally posted by Shatteren

L2 - jednoduchy grind bez nutnosti nejak premyslet, ktery nemusi bavit kazdyho.

Hm koukam, ze je to stejne starej topic



keca neverte mu ani slovo nikdy nehral original



neshazuj me prosim predevsema

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000