Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 08/02/2010 :  20:42:42  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Lekarnik

...A navic by to 80% dnesnich hracu nedalo,protoze to je tezky...



Zkus Risen. Není tam autobalance lvlů nepřátel, takže se opravdu stane, že tě někdo šeredně vymlátí



Joo Risen dohran a to se me libilo.. :)

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

huhla
New Member

163 Posts

Posted - 11/02/2010 :  16:16:14  Show Profile  Send huhla an ICQ Message Send huhla a Private Message  Reply with Quote
tak jsem dohral mass effect2 a poprve jsem dostal o sw:tor strach
bohuzel uz i v bioware zjistili, ze neni potreba vyrobit vybornou hru, aby vydelali ranec penez, ale ze staci vyrobit prumernou hru(nebo v pripade ME2 mirne nadprumernou), zaplatit si poradny hype, soupnout neco vybranym recenzentum a ten ranec vydelaji taky
nezbyva nez doufat, ze jejich mmo sekce ma rozumejsi vedeni
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 11/02/2010 :  17:24:48  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Hype ti nezajistí, že si někdo zaplatí i druhý měsíc.. Doufám :)
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 12/02/2010 :  10:01:24  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by huhla

tak jsem dohral mass effect2 a poprve jsem dostal o sw:tor strach
bohuzel uz i v bioware zjistili, ze neni potreba vyrobit vybornou hru, aby vydelali ranec penez, ale ze staci vyrobit prumernou hru(nebo v pripade ME2 mirne nadprumernou), zaplatit si poradny hype, soupnout neco vybranym recenzentum a ten ranec vydelaji taky
nezbyva nez doufat, ze jejich mmo sekce ma rozumejsi vedeni



Teda nevim ME2 je nahodou podarenej kousek...bavil jsem se mnohem vic,nez v 1cce ci DAO...
A kdyz se podivam na to co minulej rok vyslo,tak takovou kvalitu jsem nevidel u niceho

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/02/2010 :  10:16:53  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lekarnik
Teda nevim ME2 je nahodou podarenej kousek...bavil jsem se mnohem vic,nez v 1cce ci DAO...
A kdyz se podivam na to co minulej rok vyslo,tak takovou kvalitu jsem nevidel u niceho



Trochu OT. Dvojka uz mi neprisla tak "nejednoznacna" pri hrani postavy. A spis nez "chci to hrat tak a neco z toho bude" je tam renegade/paragon bijici do oci. A je to daleko vic stavene do roviny hodny/zly.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 12/02/2010 :  10:29:42  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Lekarnik
Teda nevim ME2 je nahodou podarenej kousek...bavil jsem se mnohem vic,nez v 1cce ci DAO...
A kdyz se podivam na to co minulej rok vyslo,tak takovou kvalitu jsem nevidel u niceho



Trochu OT. Dvojka uz mi neprisla tak "nejednoznacna" pri hrani postavy. A spis nez "chci to hrat tak a neco z toho bude" je tam renegade/paragon bijici do oci. A je to daleko vic stavene do roviny hodny/zly.



Je to trochu OT,ale co jinyho,kdyz je odklad SW o rok.. :D

Jasne,je to ted vic markantni a ty cudle renegade/paragon reakce jsou jasny no...Na druhou stranu ma to vetsi spad...a ikdyz pribeh je kratsi nez 1cka,tak ty vedlejsi mise jsou mnohem zabavnejsi,nez neustale jezdeni po mrtvym sutru,kterej ma jen jinou barvu,jak v jednicce.
Nemuzeme tyhle nove hry srovnavat s klasikama jako je BG,NWN atd..protoze takove hry uz vychazet nikdy nebudou. A jsem rad,ze alespon Bioware dela zajimave veci :)
Rozhodne po prisernostech ala poblivion, Fallout 3 a dalsich hruzach je to konecne hra na kterou jsem se tesil,po praci.. :)

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 12/02/2010 :  11:04:56  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jak se někomu v této sekci může líbit hra, kde ani není inventář... To to opravdu nikomu vůbec nechybí? Že jediné co kde můžete získat, jsou jen peníze? Žádné obírání mrtvolek, prohledávání, hledání zapomenutých hračiček ve skříni.., sestavování setových oblečků, různé common / uncommon / rare vybavení?
Oh, vlastně z "bosse" padne "blueprint"... :(

Jsem ze staré gardy a doufám že v SWTOR inventář nechají!
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/02/2010 :  11:09:35  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Hype ti nezajistí, že si někdo zaplatí i druhý měsíc.. Doufám :)




Akorat ze, posledni dobou vychazej "MMO" hry systemem "zaklad je prodat na vlne hypu hodne krabic a vydelat na tom" ... a tech par zoufalcu co pak plati poplatky to uz je pak jenom bonus...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 12/02/2010 :  18:41:40  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Neverim, zeby z prodeje boxu v prvnich dvou mesicich euforie vytriskali na roky vyvoje.Dokud se budou v mmo snazit zacilit na co nejvetsi rozptyl hracu, bude to stat vzdycky za .....Protoze nakonec nikoho netrefi poradne a hra umre.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/02/2010 :  21:00:34  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Neverim, zeby z prodeje boxu v prvnich dvou mesicich euforie vytriskali na roky vyvoje.Dokud se budou v mmo snazit zacilit na co nejvetsi rozptyl hracu, bude to stat vzdycky za .....Protoze nakonec nikoho netrefi poradne a hra umre.


Si precti fiskalni reporty Funcomu nebo kohokoli jinyho a zjistis, ze to tak skutecne je.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 12/02/2010 :  21:59:57  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by WereHamster

Hype ti nezajistí, že si někdo zaplatí i druhý měsíc.. Doufám :)




Akorat ze, posledni dobou vychazej "MMO" hry systemem "zaklad je prodat na vlne hypu hodne krabic a vydelat na tom" ... a tech par zoufalcu co pak plati poplatky to uz je pak jenom bonus...


Ne u všech. Kdyby STO nemělo open betu, tak by na krabicích vyrejžovali majlant. Možná i já bych se nachytal. Takhle hodně lidí zkusilo a nekoupilo.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/02/2010 :  22:28:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No ta STO beta je dobra poznamka, to jsem taky nepochopil. Na tom mohli nachytat tisicovky star trek nerdu a pak v klidu v kanclu prepocitat cash.

MMOs failed.
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 12/02/2010 :  23:09:37  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
I když nemám rád žádnou hru, co Cryptic zplodil, tak tohle je zase od nich fér. CoH, CoV, CHO, STO měly všechny open betu a já si díky tomu žádnou z nich nekoupil. Navíc teď změnily placený datadisk na free update, což je také vstřícné gesto.
Já osobně si takových věcí docela vážím, protože imo to bude čímdál vzácnější až ze všech společností bude jedno velké EA (nebo Activision Blizzard?).

Uvažuju, že jako poděkování vývojařům Hi-Rez si zaplatím měsíc GA, i když se zatím zdá, že mi bude bohatě stačit free verze.
Stejnětak jsem si koupil např. hry Valve, které jsem považoval za jedny z nejférovějších PC vývojařů (dokud neoznámili L4D II).
Podobně to bylo také s Mortal Online (tam sem se teda šeredně spálil), ale i tak se budu snažit v tom pokračovat dál. Aby bylo vidět, že se pořád vyplatí být k hráčům férový.
Např. CoD: MW2 bych si nekoupil ani v akci zaplať kolik chceš (nebo bych dal 0).

Mundus vult decipi ergo decipiatur.

Edited by - spellshaper on 12/02/2010 23:09:55
Go to Top of Page

mizrael
New Member

119 Posts

Posted - 19/02/2010 :  16:42:01  Show Profile Send mizrael a Private Message  Reply with Quote
zdravim panove, pokud jsem to nekde omylem preskocil, tak se omlouvam, ale zajimalo by me, jestli nebylo nekde v clancich nastineno, zda bude k dispozici i jina rasa než nudnej humanoid. loudil jsem po screenech ale kde nic- tu nic.



Figi-ten statnej hobit
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 19/02/2010 :  18:36:02  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k povolanim a zbranim, ktery tak nejak predpokladaji vyskyt 2 rokou a nohou, to asi mozny nebude.

MMOs failed.
Go to Top of Page

mizrael
New Member

119 Posts

Posted - 19/02/2010 :  21:37:35  Show Profile Send mizrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Vzhledem k povolanim a zbranim, ktery tak nejak predpokladaji vyskyt 2 rokou a nohou, to asi mozny nebude.




nepochopili jsme se, mel jsme na mysli jinou rasu nez je clovek např http://farm4.static.flickr.com/3124/3144237795_a9ed8d5aa1.jpg

Figi-ten statnej hobit
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 19/02/2010 :  22:01:08  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jo aha, ze to na screenu je totiz taky humanoid. Imo to tam bude, jinak by si asi nasrali par fanu, ale tech gameplay videi moc neni, a kdyz uz vyjdou, tak za moc nestojej.

Bioware je vic multikulturni jak cela EU.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 19/02/2010 22:04:51
Go to Top of Page

Starker
Starting Member

69 Posts

Posted - 24/02/2010 :  10:41:13  Show Profile  Visit Starker's Homepage Send Starker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mizrael

quote:
Originally posted by Jace

Vzhledem k povolanim a zbranim, ktery tak nejak predpokladaji vyskyt 2 rokou a nohou, to asi mozny nebude.




nepochopili jsme se, mel jsme na mysli jinou rasu nez je clovek např http://farm4.static.flickr.com/3124/3144237795_a9ed8d5aa1.jpg



Tak za něco takového chci hrát!

WoW sux, Failhammer sux, Aiongrind online sux, darkfallnotrial sux

Champions online - pure fun
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 24/02/2010 :  11:54:51  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Barbare to neni "neco" ale samička od Twi'leka

http://starwars.wikia.com/wiki/Twi'lek

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 24/02/2010 :  15:56:13  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
kazdopadne ta samicka vypada jako spis z bordelu:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 24/02/2010 :  16:29:35  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Z té samé stránky: A female Twi'lek uses her seduction skills.

Můžeme jen doufat, že i nějaké ty "seduction skills" budou i v TORu.. I když u toto "smuglera?" byl nějakej náznak možnosti balit Jedi?

Edited by - WereHamster on 24/02/2010 16:34:00
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 24/02/2010 :  17:30:38  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
..byl nějakej náznak možnosti balit Jedi?


Leda mnohoznacnym dovadenim se zapnutou zarivkou

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 24/02/2010 17:31:32
Go to Top of Page

bam
Starting Member

34 Posts

Posted - 23/04/2010 :  15:18:17  Show Profile  Send bam an ICQ Message Send bam a Private Message  Reply with Quote

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-combat-star-wars/64689
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 24/04/2010 :  00:03:08  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bam


http://www.gametrailers.com/video/exclusive-combat-star-wars/64689




Nářez videjko, EA se konečně dočká svojí dojné krávy na peníze aneb WoW 2 přichází, tohle nemuže neuspět.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/04/2010 :  09:14:15  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mne se to teda libilo musim rict, proc to oznaceni WoW 2?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/04/2010 :  09:14:29  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
V tom videu neni vubec nic videt a oni nerikaji vubec nic co by presvedcilo o tom, ze combat bude necim zajimavy (ne nove ability to nejsou). Nejvice me dostala veta senior designera...Ja uz nechci byt Jedi, kdyz jsem videl jaky damage je schopen trooper vyprodukovat. Tomu rikam opravdu inteligentni komentar od senior designera. O cem to vlastne vypovida?

Edit1: Kdyz udelaji dobre PvE, mohlo by to fungovat. PvP radeji at ani neimplementuji. Alespon nebudu mit pocit, ze to bude pekna fuserina. Kdyz vidim ty AOE KDcka, super jumpy, pritahovaky a ja nevim co..

Edit2: To uz me prijde atraktivnejsi FFXIV a to o nem vim mnohem mene.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 24/04/2010 09:21:49
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/04/2010 :  11:29:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
wow, muzyka docela zhubnul...
Kdyby Lucasarts radsi pokracovali v Tie Fighter.

Hlavne je tam gangsta bounty hunter (jak tam drzel ty 2 bouchacky v hustogangsta stylu).

No ne, tohle vubec. WoW ve SW baleni. To z toho videa primo sala. Tou samou cestou se vydalo i GW2, takze se tu opet rysuji 2 fail hry pro casual hrace typu tab + stale stejna rotace.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 24/04/2010 :  12:01:17  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ja uz nechci byt Jedi, kdyz jsem videl jaky damage je schopen trooper vyprodukovat

Jedna z mála vět, kterým jsem rozuměl (škoda, že to není s titulkama) -myslím si že mají strach, aby každý nehrál Jedaie tak začínají lobovat za jiné chary :)

To Shatteren : Imho Jaffa více než herní podobnost myslel na fenomén WoWu a stím musím souhlasit. Ty videa co vypouští jsou fantastická. Hrozně se na to těším. Bude to poprask až se přiblíží Headstart!


WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/04/2010 :  12:25:06  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Světelný meče bebjy! Co chtít víc. A když mě zabije maník s bouchačkou, tak si vždycky můžu říct, že haxuje, ne?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/04/2010 :  12:26:32  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Cely video byly vlastne jen klasicky PR kecy o tom, jak si daji zalezet, aby se choreografie z filmu promitla do postav, ze hraci maji radi bitky 1 vs mnoho a ze pozvednou cely MMO zanr o uroven vys.

Prave ty animace se mi zdaly dost slaby. Mozna to bylo tim, ze cela ta gameplay footage se divne sekala. Graficky to taky nesedi na 2011 nebo kdy to ma vyjit.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/04/2010 :  14:29:36  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jestli tam nebude PvP a to pripominam minimalne s death penalty, tak ani nebudu zkouset... PvE mlaticky me proste neberou.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 24/04/2010 20:57:15
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/04/2010 :  18:48:40  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak na death penalty bych nesázel. Proč by tam taky takovou krávovinu dávali? Aby odradili zákazníky?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/04/2010 :  20:47:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja ti rozumim no. Proto me stve jako to chodi, kdyz ma jit o poradnou hru, tak to dela slabsi team a kdyz hru dela poradnej team, je to opet hra pro masy..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/04/2010 :  22:47:21  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak já ybch neřek, že dobrá hra se od špatný pozná tak, že brutálně trestá smrt v PvP. Jakej pak máš důvod do PvP vůbec chodit? Když už si tu hru platim, tak se u ní chci bavit, a platim ji na nějaký období. Proto sem radši když za svoje peníze můžu jít zas bojovat třeba po minutě, než abych někde hodinu čekal na vypršení debuffu, nebo ještě dýl huntil ztracenej equip/expu. Mně se v tomhle líbil WAR, ať už je ta hra teď sebevíc v prdeli, tak prostě na pvp byla dobrá, protože bojovat tam moh každej (fajn, vedlo to k lagum jak kráva, ale to už je věc pokurvenýho klienta). Rozhodně taky nejsem fanda PvE, jakmile mám jít nějakej dung potřetí, tak se mi začíná obracet žaludek, ale postihování smrti v PvP mi přijde jako kravina, hlavně ve hrách, kde je FFA a dementní děti gankujou začínající hráče.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/04/2010 :  02:56:25  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No jenze ve WARu to dotahli do extremu, kdy smrt neznamenala vubec nic, takze to byly sebevrazedny boje bez nejakych nasledku.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/04/2010 :  09:49:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Filda: Death penalty nemusi byt za kazdou cenu, ale alespon aby to nebyla carebear hra ala WoW. WAR mozna nebyla masovka kde mel kazdej vsechno zadarmo, ale proste se to co bylo na papire se nepovedlo zrealizovat. AoC to same.

Mne treba staci death pentalty ktera predstavuje treba jenom durability loss. Proc ? Aby tupci nechodili bez rozmyslu nekam zergovat, nalitavat bez jakokyli taktiky protoze stejne vedej ze kdyz se to nepodari, tak se proste resnou a jdou znova.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 25/04/2010 09:50:21
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 25/04/2010 :  13:01:07  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak ja treba mam death penaltu rad protoze ma clovek duvod bojovat, utikat a kdyz vyhraje tak je to 100x lepsi pocit nez kdyz neni zadna death penalta. Ale hra musi byt postavena kolem toho ze je death penalta treba v eve nikdy coveka nebolelo ( pokud nebyl blb ) ze prisel o lod protoze lital s tim o co kdyz prisel tak ho to uplne nezrujnovalo a ziskat novou lod bylo celkem bez problemu. Ale nevim jak by to bylo we wowku kdyby clovek prisel o veci co shanel mesic to by asi nikdo nehral . Proste u her kde neni zadna death penalta neni ani zadny duvod hrat PvP protoze tam o nic nejde ono taky normal pvp je celkem o nicem to je takove bezduvodne behani a zabijeni ostatnich. EvE aspon duvod dala protoze clovek byl soucasti nake aliance a bojoval o neco a ne jenom tak. No jo kazy sme jiny a kazdeho bavi neco jineho ale je skoda ze 99% her je to same co bude tohle prakticky demoverze MMO.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/04/2010 :  17:48:54  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Bejt vama, tak se vic staram o to, jaky zkusenosti Mythic Bioware predal konkretne, kdyz se objevila zprava o jejich "spolupraci" :) To urci miru failu vic nez naka death penalty.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/04/2010 :  21:24:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

Hmm tak ja treba mam death penaltu rad protoze ma clovek duvod bojovat, utikat a kdyz vyhraje tak je to 100x lepsi pocit nez kdyz neni zadna death penalta. Ale hra musi byt postavena kolem toho ze je death penalta treba v eve nikdy coveka nebolelo ( pokud nebyl blb ) ze prisel o lod protoze lital s tim o co kdyz prisel tak ho to uplne nezrujnovalo a ziskat novou lod bylo celkem bez problemu. Ale nevim jak by to bylo we wowku kdyby clovek prisel o veci co shanel mesic to by asi nikdo nehral . Proste u her kde neni zadna death penalta neni ani zadny duvod hrat PvP protoze tam o nic nejde ono taky normal pvp je celkem o nicem to je takove bezduvodne behani a zabijeni ostatnich. EvE aspon duvod dala protoze clovek byl soucasti nake aliance a bojoval o neco a ne jenom tak. No jo kazy sme jiny a kazdeho bavi neco jineho ale je skoda ze 99% her je to same co bude tohle prakticky demoverze MMO.


Co si vzpominam, tak ve Vanilla WoW byl alespon minor durability loss, ze treba kdyz te nekdo corpsecampil a permakilloval, tak jsi mel ty veci po 20 killech uz zniceny.. ale imo to uz ve hre davno neni a i kdyby, neni tam outdoor pvp ktery je zniceny litacima mountama.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/04/2010 :  22:56:49  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Death penalty podle mě v každé PvP hře být musí. Jinak jsou to sebevražedné akce bez nějakého přemýšlení. Na druhou stranu ono to také nepřidá. Pamatuji s v Aionu, že plno lidí se bálo s vysokým rankem chodit pevnosti aby nedejbože nepřišli o AP..
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 25/04/2010 :  23:28:54  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
Tak z toho co jste zmiňovali je TARIS jednoznačně můj favorit. TARIS a TYTHON. Tython jako panenská a nedotčená krajina a Tython coby přírodou znovudobytá pevnost. Btw. troufne si někdo polemizovat nad velikostí map jednotlivých planet?

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/04/2010 :  07:17:49  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Bejt vama, tak se vic staram o to, jaky zkusenosti Mythic Bioware predal konkretne, kdyz se objevila zprava o jejich "spolupraci" :) To urci miru failu vic nez naka death penalty.



mno pote co jsem si precetl Edit1 od Shemiho tak je mi uplne jasny jaky vedomosti mythic dodal ;-)
tohle bych rekl je jejich specialitka, do hry pridat imba CC skilly ackoliv treba puvodne tam zadny CC ani byt nemelo ;-) (coz teda nevim jestli se o SW:TOR tvrdi/lo, ale o waru stopro)

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 26/04/2010 :  09:30:49  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Hra bez postihu za smrt byla je a vzdy bude hra na hovno (a nejde jen o PvP).
Mimochodem tohle presne mne znechutilo WOW cca po 2 mesicich (teda mimo toho ze tam nebylo mimo furt dokola chozeni UBRS co delat). Aneb "zatahneme toho draka az na hrbitov at nemusime po smrti tolik behat".
Pripadne open PvP bitky kde zakladni strategickym prvkem byla vzdalenost na krchov.

Mne se hodne libil system Shadowbane - pri smrti mas poskozeny vse co mas na sobe a na zemi zustane kompletni obsah baglu vcetne penez... na to zdrhani k bance po 2 hodinach farmy se neda zapomenout :) (tohle je IMHO idealni pro PvP gamesu)

Dalsi super vec ma FFXI (vhodne spis pro PvE hru): smrt = -10%xp potrebne na dalsi level. A to vcetne leveldownu. A jelikoz 10% xp je cca 1hod farmy v hodne dobry grupe tak si kazdej dava zatracene bacha aby neumiral... a debil co udela 2x za vecer wipe grupy si dalsi den proste nezahraje protoze s nim nikdo hrat nebude.

Proste tech variant je hafo - a nemusi vubec jit o pro hodne lidi demotivujici full loot system.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 26/04/2010 :  09:42:26  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Death penalty podle mě v každé PvP hře být musí. Jinak jsou to sebevražedné akce bez nějakého přemýšlení. Na druhou stranu ono to také nepřidá. Pamatuji s v Aionu, že plno lidí se bálo s vysokým rankem chodit pevnosti aby nedejbože nepřišli o AP..

Proc? Staci kdyz ma hra nejaky cil proc bojovat,ona i pritomnost dead penalty v podobe vzdaleneho respawnu muze byt v dobre nastavene hre pouzitelna.. Treba wsb/Ab ve wowku byly v dobrych grupach nezapomenutelne takticke bitvy...

Edit:Presne to co se brutusovi nelibilo bylo podle meho vyreseno velmi dobre.Ja naopak s wow prestal protoze se bitvy sehranych grup prestaly hrat.Vzdycky totiz bylo vyhodnejsi sesvacit nejakej random....

.....
http://volby.kategorie.cz/

Edited by - beldor5 on 26/04/2010 09:46:27
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 26/04/2010 :  10:07:36  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
80% lidi tady na Imperiu jsou zastánci nejlépe ffa full loot pvp. V podstatě jim nejde o zážitek a zábavu ze samotného pruběhu souboje s jiným hráčem kdy se střetnou a začnou používat svoje skilly ať už herní nebo ty realné u ovládacího zařízení klavesnice/myš.

Co lze tak vypozorovat tak jim zábavu přinaší až následné co největší negativní poškození protihráče.

Když jsem hrál kdysi první díl KOTOR tak jsem chtěl aby ta hra nikdy neskončila jak jsem se zažral do příběhu/světa. SWTOR mi moje přání příští rok splní ať už s pvp nebo ne.


Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 26/04/2010 :  11:59:38  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa


Co lze tak vypozorovat tak jim zábavu přinaší až následné co největší negativní poškození protihráče.




Me je to jak poskodim protihrace ukradene ale proste hry kde neni death penalta me zacnou za nakou dobu nudit. Proc bojovat kdyz prohrou nic neztratis a vyhrou nic neziskas ? Bojovat kvuli statum nebo nakym umelym tabulkam abych mohl ostatnim ukazovat v zebrisku jak su uber to je opravdu zabava. Nebo abych mel vic nakych achievmentu ? Kde je v tom duvod nebo naka zabava ? Ja nemam proti tomu nic ze sou hry bez death penalty ale pripada me ze je jich moc

Si stejne myslim ze bio meli vydat dalsi poradnou SP hru jako byl KOTOR a ne delat MMO a este s takovou grafikou

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 26/04/2010 12:00:58
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/04/2010 :  12:44:29  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
DP prave zajistuje, ze misto aby hraci hrali /faceroll, trochu do toho pouzivani skillu zapoji mozek. Vetsine je myslim ukradeny, ze oberou nakyho vocase, kdyz jich na serveru beha pres 5k.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/04/2010 :  13:05:46  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Bioware zvladne dle myho nazoru toto:

1. PvE encounters (bossove, puzzles atd)
2. Story telling
3. PvE RPG elements (ability atd)
4. Instacni PvP (areny, battlegroundy)

Do ceho se imho nebude poustet ani za nic je FFA full loot a full scale PvP (instance, open, arena, siege, conquer, atp). Postih bych cekal pouze ve forme respawnu (timeru na respawn) a mozna, jenom mozna poskozovani vyzbroje.

Nakonec se ukaze, kdo bude mit pravdu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/04/2010 :  13:42:16  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No jestli nemaj v planu umoznit ani outdoor PvP... no tak to NO WAY

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 26/04/2010 :  14:04:23  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
Holt si budou muset tzv. hardcore pvp playeři přiznat, že jich je v celý Evropě sotva na naplnění 1 serveru darkfallu a rozhodně nejsou a nebudou cílovou skupinou této hry.
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000