Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 VG největší překvapení letošního roku
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/10/2008 :  09:54:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Asi tak před rokem jsem si koupil VG a nikdy to nespustil. Teď, s těžkými předsudky o tom, jak špatná hra to je, jsem se odhodlal rozchodit trial, který nabízí. Po měsíčním laborování s nechodícím klientem jsem konečně nainstaloval drivery na zvukovku :-))) a VG se spustil.

Je to pro mě zatím největší šok letošního roku, protože kromě toho, že ta hra je vyloženě nádherná (netuším jak na jiných PC, na mém prostě ano :-)), tak taky zábavná se spoustu skvělých vychytávek.

Velká, opravdu velká škoda, že si tak posrali reputaci na začátku :(

Nicméně, kdo to nezkusil, stáhněte si trial a rozhodně tomu dejte pár dnů a nebudete zklamaní.

http://vanguard.station.sony.com/isleofdawn/

Edited by - Black on 28/02/2010 10:53:36

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/10/2008 :  10:08:22  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja ti to rikal ze to stoji za zkousku, nicmene na druhou stranu to hrajes par dni, imo je to klasicke nadseni z nove mmorpg hry ktere opadne a uvidis i ty stinejsi stranky vg, ktere tam tedy rozhodne jsou. Ale hra je to kazdopadne dobra.

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/10/2008 :  10:12:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja ti to rikal ze to stoji za zkousku, nicmene na druhou stranu to hrajes par dni, imo je to klasicke nadseni z nove mmorpg hry ktere opadne a uvidis i ty stinejsi stranky vg, ktere tam tedy rozhodne jsou. Ale hra je to kazdopadne dobra.



Jasně, to je všude, ale s věkem u mě ty návaly okamžitého nadšení nepřicházejí tak intenzivně :-)

Každopádně jsem docela otrávený tím zjednodušováním všeho, což je teď třeba vidět i na WHO, jakkoliv mě baví, tak prostě mám potřebu zkusit něco s větší hloubkou, přemýšlel jsem o návratu do FF XI, ale VG vypadá dobře.
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 14/10/2008 :  10:37:31  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,
Vanguard je prome srdcovka proste nejlepsi co jsem kdy hral dokazal jsem u ni sedet od bety asi 8 mesicu denne min 5 hodin.No mozna naka ta 2 denni pauzicka byla nic nejde porad, ale kdyz proste nejsou lidi tak to jde tezko. Klidne bych to hral porad ale chce to trosku vetsi partu lidi aby byla sranda a co delat.Solo to jde blbe tak od lvl 40+ zalezi na charu ale je to pak spis otrava. Jinak craft aspon prome pecka. Content a co vsecko se da ve hre delat je taky super. Uznavam ze na vyssim lvl je to dost grind ale zbyla napln hry to dost kompenzuje( lode, baracky, hafo mountu vcetne litacich sou nadherny )

Sel bych i do EQ2 - moc pekna hra, zaruka spickoveho contentu, dalo by se mozna rict starsi braska Vanguarda co se tyce stylem hry ale uz tam proste na me dycha slabsi grafika sveta a me proste musi bavit se v tom svete jen tak vosirat a kochat se kdyz zrovna neni nalada questit a jen se kdaka na chatu. Porad jsem taky doufal ale marne
, ze se lidicky z EQ2 do VG tak nejak vratej az se uvidi ze hra je tak nejak dodelana ale diky chystanemu dataci asi tezko.

Jinak samozrejme Trial of Isle taky moc doporucuju ale neverim ze se nejak zvedne pocet hrajicich. Jsem v Ceske Legii ale kdyz lognu je to slabota 2-4 lidi to snad hrajou nevim to je malo a davam prednost cechum anglicky moc neumim takze v cizi guilde bych se asi nechytal.

Nu coz drzim porad VG palce.

Mirek
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/10/2008 :  10:42:34  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Jojo, zlatej Vanguard.
Porad na nej vzpominam.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/10/2008 :  11:28:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Asi zásadní problém VG je pomalé rozšiřování kontentu. Ale jinak hra je to neskutečně chytlavá.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 14/10/2008 :  11:32:48  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Na VG vzpominam porad, nikdy od dob UO jsem si tak dobre nezahral, skoda ze to umrelo na lidi ...

Black
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/10/2008 :  12:19:27  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Na VG vzpominam porad, nikdy od dob UO jsem si tak dobre nezahral, skoda ze to umrelo na lidi ...



Na tom novém ostrově je lidí jak "sraček". I na kontinentu potkávám docela dost hráčů, i když server stále vykazuje low load. Akorát PvP server je v US prime time UP load, PvE US servery jsou Medium load.

Otázka, kolik je kapacita serveru.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 14/10/2008 :  12:21:19  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Asi zásadní problém VG je pomalé rozšiřování kontentu. Ale jinak hra je to neskutečně chytlavá.



Je pravdou že těch 10 lidí co to hrají na tom jednom serveru to údajně neskutečně baví.

PS: to byla jen legrace serverů je samozřejmě několik a lidí je min. dvacet

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 15/10/2008 :  15:26:15  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Asi zásadní problém VG je pomalé rozšiřování kontentu. Ale jinak hra je to neskutečně chytlavá.


Včera jsem hrál trial, vypadá zajímavě, bohužel stejně jako u AOC a WHO, ZoomIn, ZoomOut funkce, napevno bindlé na mouse wheel, dělají ze hry dementní, Retard vs.Retard Tab-clicking kontest. Nezaškodí připomenout, že přes 3 roky starý WOW umožňuje nabindovat všechny 3 switche wheelup, wheel down a middle button i s SHIFTem, celkem tedy 6 funkcí, pouze přes Mousewheel a Shift !! Nevím, dle jakých kritérií se hodnotí kvalita MMORPG dnes, jasné je, že lidi více zaujme plastická chirurgie, než kvalitní MMORPG, čemuž se ostatně nelze divit.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 16/10/2008 :  21:16:28  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Jestli sem to spravne pochopil, tak ty tvrdis, ze kvalitni mmo se pozna toho, ze tam jde nabindovat mouse wheel?

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 16/10/2008 :  22:13:56  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Jestli sem to spravne pochopil, tak ty tvrdis, ze kvalitni mmo se pozna toho, ze tam jde nabindovat mouse wheel?



Kdepak, já tvrdím že NEkvalitní poznáš tak, že mousewheel bindovat NEjde, respektive další MMORPG s tímto glitchem už nechcu,... horší než všechny bugy dohromady.

EDIT: slovo kvalita má blbou tendenci charakterizovat, neříkám že WAR, AOC,.. ehm tedy že WAR je nekvalitní hra, tvrdím pouze, že Zoom funkce na mousewheelu jsou absurdní, evidentně to vadí pouze minoritě hráčů.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 16/10/2008 22:35:01
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 17/10/2008 :  10:12:07  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Zkusím ten trial. Akorát hlavní věc ke které v MMO směřuju je vždycky pvp a tady mi ten konec hry přijde nedodělanej, aspon co jsem se dočetl. Nebudu to platit a hrát, abych za rok zjistil, že můžu akorát běhat po lesích a zabíjet jiný panáky, kteří mají zrovna po boji s mobem půlku hp...

Nemáte někdo kontakt nebo nehrajete na top lvlu?

<cool signature here>
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/10/2008 :  11:22:39  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Kdyz se rekne Vanguard tak si vzdy vzpomenu na grupu silencu v ktere jsem hral 200 hodin nonstop s obcasnou pauzou na 3 hodinovy spanek (pravdou je, ze Dema spal obcas i 7 hodin, Black snad nespal vubec ....).

Vzpomenu si taky na skvelou featurku a tou je casteni za chuze. Hodne mi to v novych hrach chybi.
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 17/10/2008 :  12:52:54  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Gabriel

Asi zásadní problém VG je pomalé rozšiřování kontentu. Ale jinak hra je to neskutečně chytlavá.


Včera jsem hrál trial, vypadá zajímavě, bohužel stejně jako u AOC a WHO, ZoomIn, ZoomOut funkce, napevno bindlé na mouse wheel, dělají ze hry dementní, Retard vs.Retard Tab-clicking kontest. Nezaškodí připomenout, že přes 3 roky starý WOW umožňuje nabindovat všechny 3 switche wheelup, wheel down a middle button i s SHIFTem, celkem tedy 6 funkcí, pouze přes Mousewheel a Shift !! Nevím, dle jakých kritérií se hodnotí kvalita MMORPG dnes, jasné je, že lidi více zaujme plastická chirurgie, než kvalitní MMORPG, čemuž se ostatně nelze divit.


Kup si lepsi mys.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 17/10/2008 :  13:07:43  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
super hra, akorat sme trosku prepalili zacatek Sem se malem musel rozvest Ono objednavat si taxik den dopredu aby se stihlo grp hrani bylo taky trochu uchylny, vid Veldo

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 17/10/2008 13:08:33
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 18/10/2008 :  08:30:36  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Ja teda ten trial nehraju jen par questu kdyz to vyslo, ale vcera jsem tam lognul abych se mrknul kolik tam bude lidi a bylo to tam jak kdyz je to naka novinka vsude hafo lidi vsecko to pekne questilo a craftilo.
Nadhera tak bych si to predstavoval
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 18/10/2008 :  12:56:37  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
To jsi mě potěšil, už stahuju klienta, na jakém jsi byl serveru nebo jaký by jste mi doporučili?

<cool signature here>
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 18/10/2008 :  13:47:07  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Mno ja hraju na Halgaru i kdyz posledni dobou skoro vubec ale myslim ze co se tyce populace tak jsou na tom asi vsecky servery stejne. Je docela fajn ze pokud chces zacit hrat full tak muzes za jakoukoliv rasu zacit hrat na Trial of Isle. Jinak ta CZ guilda zkus tu Ceskou Legii koukam ze je nas asi 6 online lvl 25+ ja se tak nejak snazim dosrat na tu 50tku.))
kluci jedou alty. Zkus treba pak /tell Zarrius.

Mirek
Go to Top of Page

hofal
Starting Member

25 Posts

Posted - 20/10/2008 :  08:28:17  Show Profile Send hofal a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

neni pravda, ze by uplne chybel top content. Po delsi dobe jsme ted dali dohromady raid v CL a docela to slo. Samozrejme je nas stale jeste malo. Ve hre se muzes obracet i na moje postavy (Noelika,Kolecko,Konipas) mam neco i na isle takze muzu i pomoct napr. s final questem tam.

Zdravim
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 20/10/2008 :  11:48:10  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Chybí mi tam něco víc v pvp než "všichni se můžeme zabíjet"

<cool signature here>
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 22/10/2008 :  16:04:17  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
ja jsem na jare z nudy zkusil ten free mesic s kamosem abych mu to ukazal a zopakoval jsem si ze hra je to velmi dobra ale bohuzel EQ2 je pro me zaruka castejsiho prisunu noveho contentu ( i kdyz jsou to zrecyklovany stary zone stejne se to pocita)
az VG budou vadavat nejakej datak tak bych o tom premejslel :)

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/10/2008 :  17:09:56  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
me na vg sralo od lvl 40+ ten nechutnej grind, predtim sice byl taky ale po 40 mi prisel jeste horsi

lastfm
Go to Top of Page

Duchca
Starting Member

12 Posts

Posted - 23/10/2008 :  10:09:08  Show Profile Send Duchca a Private Message  Reply with Quote
Ahoj Rashi,
grind 40+ už dávno není pravda, jediné co je potřeba vědět, je kam jít. Kvest lajny sou tu všude, solo i group, ale jsou prostě těžší a na webu nejsou moc popsané, takže lidi netušej a nevěděj co by dělali.... Doporučuji helmu v RI, Deeloo lajnu, Nusibe necropolis kvesty a přitom všem od lvl 45+ pracovat na grifonovi :-)

Ať žije VG.
PS: My to APW nakonec vymlátíme
Go to Top of Page

Ancestor
Starting Member

15 Posts

Posted - 30/12/2008 :  13:09:38  Show Profile Send Ancestor a Private Message  Reply with Quote
Lidi nevim ejstli sem mimo. Hru sem aktivoval 10.05.2008,hral asi 3 tejdny a pak uz ne.Zrusil sem placení(ve vypisech na ucte nic odchoziho nemam) a ted kdyz sem zase mrknul na acc tak tam mam ze me to vyprsi 31.1.09,nejni to divny?
Btw kolik ted platite mesicne?
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 30/12/2008 :  13:34:17  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Cus, SOE davaj vsem co maj vic jak 45 dni ucet neaktivni nebo tak nejak, mesic zdarma. Ja jsem si den pred tim, nez mi to prislo koupil a aktivoval Lotro Moria, lognul a nejak me to proste nebavilo (to jen aby si nekdo nemyslel ze VG hraju kuli tomu ze je mesic zadara - puvodne jsem chtel jit zkusit EQ2).
Vanguard me znovu dost chytl i kdyz buh vi na jak dlouho. Jedu par dni zase imr jako kdysi a je to hlavne kuli klukum z Ceske Legie - sou supr a furt se neco deje. Tak se ser:)

Edited by - Itchyl on 30/12/2008 13:38:34
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 30/12/2008 :  20:11:02  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
jo a pri ruznych prilezitostech ho daji i tem co hraji :)

jinak plati se porad to samy - 14,99 USD a kdo je sikovny neplati EU dan
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31071
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 31/12/2008 :  11:20:25  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
tak jsem si rikal ze i skusim projit tu novou spolecnou n00b zonu... lognu do character selectu (vsechny chary co mam na Helgaru jsou ok jde za ne lognout) chci vytvorit novej char na Helgaru - server down - chary do hry porad muzou... restart hry - Helgar down ted uz pro vsechny :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

LordMirdas
Starting Member

2 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:00:15  Show Profile Send LordMirdas a Private Message  Reply with Quote
Hmm ja tokovej problem nikdy nemel tak nevim.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:28:15  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

tak jsem si rikal ze i skusim projit tu novou spolecnou n00b zonu... lognu do character selectu (vsechny chary co mam na Helgaru jsou ok jde za ne lognout) chci vytvorit novej char na Helgaru - server down - chary do hry porad muzou... restart hry - Helgar down ted uz pro vsechny :)



Na Helgaru taky nemužu vytvořit žadnej char a server se hlásí jako down.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 31/12/2008 :  12:33:10  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Myslim ze ve stredu je udrzba.

Uz to jede.

Edited by - Itchyl on 31/12/2008 13:08:26
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 07/01/2009 :  12:05:56  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak po par dnech z5 ve VG musim rict ze jsem extremne prijemne prekvapen.

V patek odpoledne jsem po roce lognul 45 barda ... guilda ve ktere jsem byl byla uz mrtva :( takze jsem si nasel pro zmenu ceskou guildu a jsem tim padem v CL :)
A musim rict ze jsem po dlouhe dobe v MMORPG hooodne spokojenej (po dvojitem zklamani v AoC a WAR).
Vcera jsem dingnul 49, za tech par dni jsme prolezli RI a udelali quest na helmu... pracujeme na Lucent fakci, na swamp armoru a hlavne - bavim se... :)
Doufam ze mne to vydrzi :) Jediny negativum je ze mne vcera dosel rest bonus :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:30:53  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Tak po par dnech z5 ve VG musim rict ze jsem extremne prijemne prekvapen. quest na helmu... pracujeme na Lucent fakci, na swamp armoru a hlavne - bavim se... :)



Vitej a preji hodne zabavy. V lucentu je nejlepsi rovnou zacit eventama na ty pekne sperky a taky tam ziskate platinaky. K nastartovani eventu potrebujete jen rychleji vycistit tu hlavni mistnost a pak nekoho kdo to spusti. Jak je to nastartovane tak se to da i v par lidickach(3+) farmit a frakce skace hodne.

A nezapomente zacit uber quest na griffona !!!! OT Rulez. S tema tezsima mobama Vam pomuzem.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 07/01/2009 :  13:44:05  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by godlike
Jak je to nastartovane tak se to da i v par lidickach(3+) farmit a frakce skace hodne.


To to nejak vyrazne nerfli, nebo sou ty 3 lidickove v raid ekipu?:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 07/01/2009 :  14:08:42  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:

To to nejak vyrazne nerfli, nebo sou ty 3 lidickove v raid ekipu?:-)



Jak rewampovali classy tak vlastne nerfnuli starsi content a dotklo se to hlavne Ri,Lucentu,NN. S pridavanim noveho kontentu zrevidovali spoustu abilit a zase je boostli a vysledkem je sposta nevyvazenych mobu ve hre. Napriklad coklove kolem Ri jsou nejdrsnejsi protoze je rewampnuli se SOD, ale treba efreeti jsou tam pro srandu. Majordoma tanknu se sorckou a disc mne pri tom healuje na zyvacku a tak podobne.

Equip je strasne precenovanej a vetsinou o nej skoro vubec nejde. Je to SKILL >>>>>> BUFS >>>>> Equip. System abilit ve VG vytvari propastne rozdily mezi hraci a tak muzete do groupy vzit noob sorcku co bude delat 500dps a nebo naopak sorcku ktera vi co,jak,kdy a dela 5000dps. Ja to vidim kdyz vezmem do guildy novacky ci kdyz hrajem za nase alty. Nedejboze kdyz vemete nekoho kdo vam jeste moba namisto zranovani healuje ...

Dalsi srovnani oproti stavu pred rokem je ze novy content je dosti slozitejsi, ve hre se objevilo spousty mobu co je namisto zranovani healujete urcitym typem dmg, nebo naopak jim nektery nedela vubec dobre, moby spawnuji sve iluze co vas tauntuji, ability jako riposte, flurry, rampage je toho fakt spousty .. to je zalezitost noveho kontentu.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/01/2009 :  08:25:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
kolik lidí cca je v té cz gildě? Hrajete pravidelně a dá se do kupy vždy aspon grupa 4-5 lidí? ... jo a sorry za asi blbej dotaz ale hrajete na PvP serveru nebo PvM (už si nepamatuji názvy serverů tak mě nekamenujte)


Noe

Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 08/01/2009 :  08:52:35  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
Jak je ten mesic zadara tak v ceske hraje dost lidi, logni a uvidis. PVE server halgar. Nekolik z nas cecho/slovaku vcetne mne pak hraje v HC raid guilde darkwind, ale primarne pro novacky a navratilce doporucuju ceskou legii coz je klasicka causual guilda zamerena prave na group content.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/01/2009 :  08:54:34  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
hmm, reaktivujem 50 druida ?

Edit: teraz ked mam dual 9800 GX2, mozno to aj pojde dobre na Ultra High detaily :)

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 08/01/2009 09:24:49
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 08/01/2009 :  09:34:33  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

kolik lidí cca je v té cz gildě? Hrajete pravidelně a dá se do kupy vždy aspon grupa 4-5 lidí? ... jo a sorry za asi blbej dotaz ale hrajete na PvP serveru nebo PvM (už si nepamatuji názvy serverů tak mě nekamenujte)




jj je to Helgar PvE (pokud jsi mel char na Gelanii tak ho mas ted na Helgaru)

Do konce ledna je VG pro kazdeho kdo alspon jednou zaplatil zadara a lidi hraje dost. Od patku (co jsem se poprve lognul) jsme kazdy vecer meli grupu a vetsinou to byli grupy 2. A je to vazne parada. (Pro dokresleni - vcera jsem byl v hospode a mel jsem VELKE cuky to zrusit protoze jsem tim prisel o jeden vecer hrani...:)

Jinak jedna grupa je 50 (teda ja mam 49 ale do vikendu bude 50 :) a druha lev 40-45 lidi (jedou Greystone ted).

Vazne doporucuju skusit - treba vas to chytne jako mne :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/01/2009 :  09:53:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
[
jj je to Helgar PvE



škoda, škoda .. PvE server nic pro mě, skoro sem se těšil že opráším Clerika pokud nevyjde Darkfall


Noe

Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 08/01/2009 :  11:32:29  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by brutus
[
jj je to Helgar PvE



škoda, škoda .. PvE server nic pro mě, skoro sem se těšil že opráším Clerika pokud nevyjde Darkfall



I na PVE muzes zkusit stesti v PvP arene

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 08/01/2009 :  11:40:13  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Neni nad pocit neustaleho nebezpeci na FFA serveru.

Black
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 09/01/2009 :  08:45:50  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Neni nad pocit neustaleho nebezpeci na FFA serveru.



Ja bych osobne taky radeji pvp-ffa protoze treba eq2 bylo fakt super, bohuzel z me zkusenosti lide co hraji obecne pvp maji silnou tendenci se na dannou onlinovku brzy vykaslat a prejit jinam, dale pak je tam daleko vice lidi s vulgarnim vyjadrovanim ci spamujici verejne kanaly whinem a ja tyhle veci nemusim.

Vanguard je stale pro pvp strasne nevyvazenej a ffa server hrozne stagnuje s populaci. Pak jeste vidis jak se k sobe chovaj ty top guildy na ffa serveru, co pisou lidi co je vedou za strasne vulgarismy o ostatnich, takove veci ja nezkousnu.

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 09/01/2009 :  09:01:38  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Jo to chapu.

Black
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/01/2009 :  09:28:37  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
jj - musim rict ze VG na Halgaru ma super komunitu
bezny je ze kdyz campime nameda a prijde dalsi grupa tak se zeptaj jak dlouho tam budeme a kdyztak jdou jinam - a vice versa
po zkusenosti s "komunitou" treba ve WOW je to osvezujici zmena :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 09/01/2009 09:31:02
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/01/2009 :  12:44:12  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by godlike

Vanguard je stale pro pvp strasne nevyvazenej a ffa server hrozne stagnuje s populaci.


Kdyz sem si vcera zakladal char, tak pve servery mely populaci low a Sartok Up. Cekal bych ze up je vic, ale kdo vi:-)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 15/01/2009 11:10:44
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/01/2009 :  10:57:22  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem stravil s VG vikend a musim rict ze jsem se fakt dobre bavil (sobota 8 rano az pulnoc v podstate nonstop - to uz se mi nejakou dobu nestalo :)
Delame Griffon quest a je to fakt maso :) ale uz mam 4/6 killu v OT :)
Porad mam co delat, i kdyz bych nemel grupu tak mam x veci co potrebuju sehnat a to jsem jeste nezacal Diplomacii ani Craft :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 12/01/2009 :  13:37:01  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Zdar Brute ty uz mas 4/6 v OT? Kua kdy jste to delali?:)
Jinak dneska jsem zvedav jak nam pujde Bridge of Destiny doufam ze to vecer plati:)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/01/2009 :  14:23:44  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Itchyl

Zdar Brute ty uz mas 4/6 v OT? Kua kdy jste to delali?:)
Jinak dneska jsem zvedav jak nam pujde Bridge of Destiny doufam ze to vecer plati:)



Zdar :)
Vcera vecer mezi 8-11 slo to paradne jen 2 wipy :D
S BoD dneska pocitam :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 15/01/2009 :  10:43:29  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
V OT budete brzy vsichni 5/6 a tlouc hlavou o zem u Akande. Protoze to je teprve ten spravny butcher :)

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired

Edited by - godlike on 15/01/2009 10:44:10
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 22/02/2009 :  20:46:23  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
ted na to koukoukam a to ma snad na tech screenech pomalu lepsi grafiku nez AoC :-)
No nic nez mi za par dnu vyjde darkfall tak si to vyzkousim a jeste EQ2 :-)
Sice o tom nic nevim ale nevadi.
takze mala otazka ... sice trochu mimo a napisete mi ze si to muzu precist atd ...

Ale kde je v soucasne dobe ceska komunita? Ale moc lidi asi tak ani tak necita co??? :-)

Zkratka na jakem serveru si mam zalozit postavu :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000