Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Mortal online
 Mortal Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 23

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/02/2010 :  09:42:04  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
To je pomalu dost času i na osouložení :)
Go to Top of Page

Wawar
Starting Member

25 Posts

Posted - 10/02/2010 :  11:01:32  Show Profile  Visit Wawar's Homepage  Send Wawar an ICQ Message Send Wawar a Private Message  Reply with Quote
Já to hraji nějaký týden a když jdeš dál od města je to hratelné :) Pokud se ale dostanu do města nebo do lokace kde je více hráčů jsou tam velké lagy :( 30s až 2minuty)

=BiA= Steel panthers
Go to Top of Page

Sheepa
Starting Member

38 Posts

Posted - 10/02/2010 :  12:35:58  Show Profile  Visit Sheepa's Homepage Send Sheepa a Private Message  Reply with Quote
V současné době je to hra pro lidi, kteří se fakt děsně nudí a nebo mají pevné nervy... :-D

Darkfall - Sheepa Stark

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 11/02/2010 :  10:57:36  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
No já myslím, že je pomalu čas připomenout si již klasickou recenzi Anarchy Online
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 15/02/2010 :  11:31:13  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

No já myslím, že je pomalu čas připomenout si již klasickou recenzi Anarchy Online

Ty vole, na co si ti dnešní hráči stěžují? Vždyť teď v betách už vlastně funguje úplně všechno!

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/02/2010 :  22:34:21  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Z mmorpg.com

Known issues after the latest patch:
.
.
.
"Invisible gazelles still attacking randomly."

lol, jako hra to bude asi tezkej fail, ale cist si o tom je nekdy prdel

MMOs failed.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 27/02/2010 :  22:10:24  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak po měsicí opět napatchováno, cca 3gb, a zjištěno, že je to stále nehratelné....zapinám odpočet do konce měsíce března. Pak to znova testnu.
*Ve městě hra do 5 min spadne. A pokud nespadne klient, tak server.
Lagy už jsou skoro v pohodě. Pokud tedy to, že postava máchne mečem tak každé sudé zmáčknutí myši, je mojim skilem a ne lagem.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/03/2010 :  14:28:22  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jezis ty blazni to chtej fakt v breznu spustit. Tak to se nemuzu dockat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 15/03/2010 :  15:23:48  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Tohle smrdí tak neskutečným failem, že to asi zkusím

Edited by - Octopuss on 15/03/2010 15:24:07
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 15/03/2010 :  17:10:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
http://www.mortalonline.com/news/march-13-03-10

lastfm
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/03/2010 :  18:36:47  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Ten trailer se mi docela líbí. Nějaké aktuální shrnutí hry?

Hmm..

Q: How much will it cost?
A: Mortal Online will require a monthly fee similar to other MMOGs on the market. 14.25€ (including VAT) for customers from the EU and 14.25$ (no VAT) for everybody else, plus the initial cost for the client (includes 1 free month).

Zase někdo, kdo neví jakej je kurz dolaru a eura?

Edited by - WereHamster on 15/03/2010 18:39:09
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2728 Posts

Posted - 15/03/2010 :  19:00:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Byl bych docela rad, kdyby to fail nebyl. Prece jen to vypada zajimaveji nez zastaraly Darkfall.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/03/2010 :  19:14:01  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ono to z traileru vypada zajimave a dost dobre, ale jakmile se dostanete do hry, je situace diametralne odlisna.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2728 Posts

Posted - 15/03/2010 :  19:16:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo, jak se dostat do ty open bety ? Je tam jen klient ke stazeni.

REVOLUTION

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/03/2010 :  20:03:39  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
zaplatis 5 babek a dostanes se tam

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 15/03/2010 :  21:38:21  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote

We are very happy to announce that Mortal Online will launch in March 2010. As most of you know, we implemented the features planned for release and even managed to get in a few more that were initially planned for post-release. We are currently focussing solely on bugfixing and polish.

Pro ty co neumějí anglicky jsem to oznámení přeložil.
S hrdostí Vám oznamuje, že nám docházejí peníze a tak jsme se rozhodli to šoupnout na trh. Jak jistě víte, snažili jsme se do vydání přidat všechny věci, co jsme Vám naslibovali. Serem na to! Do vydání se ted hlavně zaměřujeme na bugy a Poláky.

Edited by - Milan on 15/03/2010 21:39:07
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2728 Posts

Posted - 15/03/2010 :  21:52:48  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Pet babek ? Tak to no way ! Ja si chci zahrat free demo abych vedel jestli MO skipnout, popripade vyckat 2 mesice.

REVOLUTION

Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/03/2010 :  16:33:07  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Byl bych docela rad, kdyby to fail nebyl. Prece jen to vypada zajimaveji nez zastaraly Darkfall.

Ty sis něco šňupnul? Co je na DF zastaralýho?
Go to Top of Page

bam
Starting Member

34 Posts

Posted - 17/03/2010 :  16:35:45  Show Profile  Send bam an ICQ Message Send bam a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=RRn3PvaTwjI

nejsrandovnejsi video z mmorpg her co jsem kdy videl

konkretne 0.38 lepivé sereprase , a potom prasatka se zrychlenim bugatti veyron

Edited by - bam on 17/03/2010 16:38:23
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2728 Posts

Posted - 17/03/2010 :  16:55:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:

Hehe ten byl dobrej.

REVOLUTION

Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 17/03/2010 :  17:31:49  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem nainstalil a pustil betu (žádné peníze po mě nikdo nechtěl).
Vylezl jsem z města, spadnul do řeky a utonul. Resnul. Odinstaloval.

Smutné.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/03/2010 :  18:08:56  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Tak jsem nainstalil a pustil betu (žádné peníze po mě nikdo nechtěl).
Vylezl jsem z města, spadnul do řeky a utonul. Resnul. Odinstaloval.

Smutné.

no nedělal bych ukvapený závěry, třeba to ještě dopadne

to jsem takto jednou nainstaloval betu nejmenované hry, vyšel z města, tam mě nějakým podivným způsobem ukousala želva

tak jsem si řekl, "wtf ? kde to jsme aby mě zabíjela želva" , vypnul to a odinstaloval no a takto jsem přišel o DAOC
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/03/2010 :  18:49:18  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ono uz nainstalovat to, opatchovat a spustit, aby to bezelo 5 minut bez crashe, je udajne velkej uspech.

Jestli MO neco dokaze, tak je to navyseni populace DF.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/03/2010 :  22:35:45  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Octopuss

quote:

Hehe ten byl dobrej.

Rád si to nechám vysvětlit. Co je na rok starý hře zastaralýho?
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2728 Posts

Posted - 17/03/2010 :  22:46:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To opravdu myslis vazne ?

Hra byla zastarala jeste nez se dostala do bety.

Nepohyblive npc (to je vskutku pruser, protoze oni to udelat neumeji, proto nejsou ve hre zadny guardi, ale primitivni strazni veze), opravdu nic moc grafika, zadny poradny animace, zadna dynamika prostredi a protoze neni uz technicky mozny, aby neco takoveho do hry pridali, tak je to zastaraly.
Tim nerikam, ze je DF sracka, tim rikam, proc je to pro me zastarala hra[.

REVOLUTION

Go to Top of Page
Page: of 23  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000