Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Mortal online
 Mortal Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 23

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 19/06/2010 :  23:06:53  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
Samozřejmě, že se obraz rozmazavá, když se prudce otočíš, ale naštěstí to jde vypnout.
Rychlost chůze a stamina by se měla snižovat podle brnění, nákladu a vážnosti zranění, ale jestli to funguje správně nevím. Taky by se měla snižovat viditelná plocha podle brnění (helma s úzkým průhledem pro oči by měla mít jen úzkou štěrbinu na obrazovce), opět nevím jestli funguje jako mág jsem měl jen róbu.

Mundus vult decipi ergo decipiatur.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 20/06/2010 :  00:18:43  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Rozhodně nemůžeš v MO skočit dopředu, dát ve vzduchu druhý jump z ničeho a potom se otočit dozadu, hodit tam fireball a ještě potom zase dál odskočit po dopadu na zem jak v DF

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/06/2010 :  00:59:19  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
to fakt asi nemuzes. bo tak strasnej combat system nebo minimalne cast syystem jako ma MO sem uz dlouho nevidel...

kombinace toho systemu + hlasky "target is not in the sight" je opravdu velice zabavna

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 20/06/2010 01:00:40
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 20/06/2010 :  02:01:19  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Rozhodně nemůžeš v MO skočit dopředu, dát ve vzduchu druhý jump z ničeho a potom se otočit dozadu, hodit tam fireball a ještě potom zase dál odskočit po dopadu na zem jak v DF

tak to je škoda, jump shot je celkem standard, to je snad i ve WoW ;]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 20/06/2010 :  13:18:56  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

to fakt asi nemuzes. bo tak strasnej combat system nebo minimalne cast syystem jako ma MO sem uz dlouho nevidel...

kombinace toho systemu + hlasky "target is not in the sight" je opravdu velice zabavna

:) moje slova. Jump shot je jedna z veci proc hraju DF. V den kdy ho tenkrat zakazali sem rozjel nejvetsi qq proslov na vnt REDu :). Isac nejspis pamatuje.

Pro me je treba ten jumpshot (kterej priznavam neni moc realistickej) neco bez ceho si pvp hru ani nedokazu predstavit. Nehraju hry abych zazil co nejrealistictejsi souboje. Kdybych chtel co nejrealistictejsi bitku tak si zboucham drevenej mec, litam s detma po lese a tluceme se navzajem klackama.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 20/06/2010 :  14:02:06  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
Cast systém je naprosto v pohodě, uvítal bych snad jen nabíjení bez targetu.

S tím "line of sight" máš pravdu. Doufám, že je to bug a brzo to opraví, protože aby každá větvička nebo hrbolek na hnusně vygenerovaným terénu zabránily seslání, s tím se fakt hrát nedá... Až to opraví tak ani to nabíjení nebude takový opruz.

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/06/2010 :  14:31:04  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no mne se teda to casteni zas tak v pohode nezda, ja nevim je to takovy zvlastni

zatim sem teda ne uplne pochopil jak mam trenovat magic studies, bo to nejak neleze.. mam magic studies asi 31. puriffy mne to nezvetsuje, corrupt pro zmenu fizuje a kdyz se povede stejne to nejak neleze

Edited by - †… Havran …† on 20/06/2010 15:10:05
Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 20/06/2010 :  15:31:58  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
Casteni funguje tak, ze si nejdrive kouzlo nabijes (to trva podle narocnosti kouzla od 2sec) a je to nahrada za klasicke sesilani. Potom mas kouzlo nabite a muzes ho instantne seslat na cil. Pokud kouzlo nesesles do nejakeho casu (ten cas jsem nezkoumal, mozna se lisi podle skillu), tak ti nabite kouzlo zmizi a musis ho nabit znova (napise to neco ve smyslu, ze uz neudrzis kouzlo v pameti).

Cim se trenuje primo Magic Studies to nevim, nezkoumal jsem ktera aktivita primo tenhle skill zvysuje. Myslium, ze se to zvysuje zaroven s Meditation a Mana Regenem. Ty ale myslis spis Ecumenical Spells. Ty se zvysujou sesilanim vzdycky toho nejmocnejsiho kouzla, ktere dokazes seslat. Takze podle tve urovne Ecumenical Spells:
0-9 Spurt
10-19 Purify
20-29 Corrupt
30-39 Lightning, Greater Healing (u healu si nejsem jistej)
40-49 Fullmination, FireBall
50-59 Thunderslash
60+ FlameStrike

A na vic jsem to zatim nedotahl :( Mozna nejake minimum davaji i slabsi kouzla ale z pozorovani mam pocit ze spis ne.

Edited by - spellshaper on 20/06/2010 15:38:25
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 21/06/2010 :  09:06:48  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nicmene tento system presne nahrava tomu ze bezis, vyskocis otocis se o 180% vypalis kouzlo otocis se back pred dopadem a apokracujes v behu :D.

v DF jsi musel aspon +- mirit tady ti staci mit cil uz zacilenej a jen nasmerovat cca pohled, az tam nebude bug s not in sight tak o zvladne kde jakej mental s prostem v nose

Go to Top of Page

spellshaper
New Member

112 Posts

Posted - 21/06/2010 :  13:28:11  Show Profile  Visit spellshaper's Homepage  Send spellshaper an ICQ Message Send spellshaper a Private Message  Reply with Quote
Ja nemam Agility nebo jak se to jmenuje ten skill takze neskacu skoro vubec :D

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 21/06/2010 :  17:19:53  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Nemyslím si, že tu vyskočíš tak vysoko a daleko, abys to stihl.

Tady je jeden z prvních magic guidů a postřehů:
http://www.mortalonline.com/forums/46573-magic-guide-ver-01-a.html

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 21/06/2010 :  17:37:52  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nemusis skakat daleko.. v podstate pokud nekdo hral aktivne fps hry tak todle bezne zvlada

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 04/07/2010 :  09:45:02  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
pokud ma nekdo neutichajici touhu to vyzkouset rad mu prodam za 700 acc :)

Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 18/07/2010 :  18:59:14  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem za cca 1200 dospel ke stejnemu nazoru jako havran a dalsi. :D ... Cekal jsem Novou UO .. je to mozne ale tedkom vubec ne.
Bugy jsou naprosto vsude :D,ale fakt naprosto vsude..... od clienta pres nepruchodne ulicky, logovani do hry, obchod, krafteni po kazdou lokaci. Clovek musi skoro vsechny informace nastudovat protoze ve hre funguje jen zakladni help a zadny tutorial. Hlavni poselstvi je opravdu gatherning a nebo zabijeni slabych zvirat. Hru asi odlozim a pristi tyden zkusim nejakou jinou MMORPG u ktere bych mohl zakotvit .. nejake napady ???
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

Hoax2

899 Posts

Posted - 18/07/2010 :  19:15:35  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fidlik

..zkusim nejakou jinou MMORPG u ktere bych mohl zakotvit .. nejake napady ???

zkus zakotvit tady:
http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,19092.0.html

I've survived Chernobyl, Y2K, Bird flu, Mad cow disease, 9/11, Swine flu, 21/12/2012, ebola outbreak 2014,.. NIBIRU BRING IT ON.

Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 18/07/2010 :  20:10:18  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
nevim dal :D
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 18/07/2010 :  21:18:49  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Už to má trial?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/07/2010 :  21:47:42  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Fakt jste do toho ty prachy nalili? Vy se fakt nepoucite. Konkretne tohle veledilo melo nalepku fail od samyho pocatku.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2728 Posts

Posted - 19/07/2010 :  00:44:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Joo naštěstí jsem to passnul... a udělal jsem dobře, ta grafika není tak imba jak to vypadá z traileru a ty bugy co jsou ve videích vidět, to je moc no.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 19/07/2010 :  08:56:50  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jsem to chtel koupit ale kdyz jsem videl cenu tusim 50 EUR tak jsem zase rychle couvnul a ted uz do toho nejdu. mylne jsem se domnival ze pri tech recenzich co ta hra ma bude client stat tak $10

lastfm
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 19/07/2010 :  09:16:20  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
Tak cloveku uz asi fakt zbyva aion nebo Lotro ... to jsou mi volby :D
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

522 Posts

Posted - 19/07/2010 :  09:43:27  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:

A co takhle jit třeba ven do reálu ?

Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Awrel
New Member

135 Posts

Posted - 19/07/2010 :  10:31:56  Show Profile Send Awrel a Private Message  Reply with Quote
Tyjo rýl, prej tam není res a ani draci a podobná havěť.
Co nám ještě poradíš?

<cool signature here>
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 19/07/2010 :  10:41:50  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:

Lotro je dobrý. Nevím co řešíte. Rok se tu píše, že Mortal je sračka, je x reportů z bety, že to JE sračka, a lidi si to stejně koupí. lol?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/07/2010 :  11:04:30  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Aion? NE. LOTRO? Počkej si na free a JO!

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page
Page: of 23  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000