Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Mortal online
 Mortal Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 23

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 22/08/2009 :  13:23:28  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

no ale co je brano jako hlavni adresar do hry? ´vzdycky se mi to zkontroluje ... napise ze soubory OK a dal to nejde

posledni nutny direct [microsoft] mas ?

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displayLang=en

game client v.0.4.3.5

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 22/08/2009 13:36:26
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 23/08/2009 :  09:04:42  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
a jede to nonstop a nebo jsou nejake dny kdy to jen jde .???

a navic jeste jedna dalsi otazka .... kdyz zrovna server nejede.... jde spustit aspon klient?

soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 25/08/2009 :  13:04:25  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
omg a kde si tam muzu nastavit aspon ovladani. sem si rikal jdu k priestovi ale ani netusim jakym zpusobem se ressnout kdyz nikde neni ani co ktera klavesa dela:-(´

no mozna se v praci kouknu na faq nebo tak neco a snad tam maji aspon vypsano jak je nabindovana klavesnice. takhle si toho moc nezkusim kdyz ani nevim jak se ozivit :-(

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 25/08/2009 :  13:42:12  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:

a jede to nonstop a nebo jsou nejake dny kdy to jen jde .???

a navic jeste jedna dalsi otazka .... kdyz zrovna server nejede.... jde spustit aspon klient?

server status

https://twitter.com/MortalBeta

client jde spustit az do login account screenu

Edited by - Trasher on 25/08/2009 13:42:42
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 25/08/2009 :  16:36:35  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
uz me to jde spustit jen docela postradam nejake key bindings :-D a vcelku se me to seka:-( (ale vypada to ze to bude betou protoze dost lidi rikalo ze jim to taky hodne blbne s atinama)

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 25/08/2009 :  18:36:47  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:

uz me to jde spustit jen docela postradam nejake key bindings :-D a vcelku se me to seka:-( (ale vypada to ze to bude betou protoze dost lidi rikalo ze jim to taky hodne blbne s atinama)

jo na atinkach to jde dost blbe ,kdyz mne prisla do ruky beta tak mi to jelo na me stare 8800 gt 320 ram nakych 25-40 fps
,takze maji co dohanet [nebo uz mam total shit grafku ]

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 26/08/2009 :  05:24:51  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
no uz jsem to prodal kamosovi co se na to tesil ... jen jsem na to prodelal peti kilo :-) Ale holt to nak nikdo nechtel no:-(

Kazdopadne to bude asi zajimava hra az to vyjde, ale na muj vkus az moc hardcore. Vlastne uprimne by mi asi vadila jen ta mapa. S mojim orientacnim nesmyslem bych byl furt ztracenej:-)

Kurna jak to vubec bylo v Ultime Online? Si to vubec nepamatuju, je to strasne davno. Mam takovej pocit ze jsem tam mel nejakou externi mapu nebo tak neco.

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 26/08/2009 :  15:57:10  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
za 1 mapu si vytvaříš pruběhem hry .. za 2 neni vyloucené že se bude dát koupit od dalsiho hrace co si s_ní dal praci.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 26/08/2009 :  16:26:51  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
zarel: jojo ja vim, uz jsem bohuzel za ty roky nejak zhejckanej tema modernima easy onlinovkama. A na tenhle hardcore styl jako byla stara dobra ultima kterou jsem hral nekdy pred deseti lety uz nejsem :-(

Holt jsem z toho vyrostl. Kazdopadne podle toho testovani jak maji udelany soubojovy system apodobne to vypada ze ta hra bude hodne zajimava a dobra volba pro toho kdo nechteji vsechno naservirovane na podnose.

Docela se tesim jak to dopadne a az mi to kamos ukaze az hru trochu proleze.

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 26/08/2009 :  18:00:54  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
ty jsi z toho vyrostl a ja do toho zase dorostl
Nezda se mi to realné není li ti 50 :)
nevím ale já už nikdy nebudu běhat po světě s fakanama ... jako ve WoW,L2 a pod..
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 27/08/2009 :  00:40:22  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
zarel: no na jednu stranu mas mozna pravdu. Ale obecne se obavam ze tuhle hru prave naopak budou moct hrat casto prave decka, jelikoz na to budou mit narozdil od nas zamestnanych furu casu a to je hlavni duvod proc rikam, ze jsem z toho vyrostl a uz to neni hra pro me. Kdybych byl jeste ve skole tak bych si to v klidu zahral. Takhle uz to zkratka dost dobre nejde, jelikoz clovek prijde o spoustu casu cestovanim, skillovanim atd ...

je to jen muj odhad a muzu se plest.

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 27/08/2009 :  15:43:19  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jooo my s pevnou pracovni dobou 8 hodin se máme :d
Neřikam že mam času jako dřív ... ale ty 2 hodinky denně se najdou.
A to stačí .. já nemusím byt všude první :-)
Stačí být dobrej v PVP a na to čas nepotřebuješ na rozdíl od Raidu atd ..
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 28/08/2009 :  16:00:34  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Co včerejší patch??
Měl by se líbit ...
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 04/09/2009 :  00:42:05  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak co MO beta jak to je? jakej z toho mate feel? kdyz to srovnate s DFO?

Videa vypadaji zajimave.. ale to z DFka taky :(

First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 04/09/2009 :  01:14:29  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Celkem katastrofa, betou bych to snad ani nenazýval. Řekl bych, že releasu se dřív jak za rok nedočkáme. Tu hru ani nebudu hodnotit, není moc z čeho. Prakticky jsem ve hře nikdy nebyl dýl jak 5 minut, jeden crash vedle druhýho.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 04/09/2009 :  16:09:42  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
To Rodier:Doporucuji ofik veb :)
Tady se toho moc nedozviš a nebo to budou podobné slátaniny jako tohle ^^
Dočteš se i proč to "nevypada" jako beta a jak je to s vydáním.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2728 Posts

Posted - 07/09/2009 :  11:51:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Je to regulerni alfa no

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 07/09/2009 :  12:32:32  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

To Rodier:Doporucuji ofik veb :)
Tady se toho moc nedozviš a nebo to budou podobné slátaniny jako tohle ^^
Dočteš se i proč to "nevypada" jako beta a jak je to s vydáním.

Tvoje matka je slátanina

To byla pouze upřímná odpověď jakej z tý hry mám pocit, pokud to vidíš jinak, tak směle do toho a poděl se s náma.

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 07/09/2009 :  13:53:26  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
"Tvoje matka je slátanina"
to si odpusť_-_ nebo tady muže dělat moderátora každej ??
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 07/09/2009 :  13:59:28  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tvoje matka tady může dělat moderátora

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 07/09/2009 :  14:17:27  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
skoda, deti z darkfallu se sackujou i sem, uz vas ta pitomina prestala po par mesicich bavit ?
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 07/09/2009 :  14:31:38  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

skoda, deti z darkfallu se sackujou i sem, uz vas ta pitomina prestala po par mesicich bavit ?

No hlavně, že to po pár měsících nepřestalo bavit tvoji mámu ...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/09/2009 :  14:31:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:

I tvůj taťka a děda
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 07/09/2009 :  14:34:21  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Mamy vas vsech jsou tak hloupe, ze si sedaj na televizi a divaji se na pohovku!

EDIT: Ninja edit pravopisu!

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 07/09/2009 14:40:39
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 07/09/2009 :  15:24:25  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

Mamy vas vsech jsou tak hloupe, ze si sedaj na televizi a divaji se na pohovku!

EDIT: Ninja edit pravopisu!

Žádám moderátory o smazání tohoto urážlivého postu, to už vážně hraničí s nevkusem. Podívej, když Isac urazil Zarela, slušně jsem počkal až na to zareaguje, abych ho mohl urazit já, pokud mu budeš chtít vmést do tváře nějakou urážku jeho matky, počkej si v pořadí a nepředbíhej.
Dál bych tě chtěl poprosit, abys neurážel všechny matky najednou, to pak nedává prostor dalšímu napadání matek jednotlivců.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page
Page: of 23  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000