Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 WAR - novinky
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

NINJA
Junior Member

Thor

508 Posts

Posted - 30/01/2009 :  14:25:41  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Těch novinek je najednou tolik že si jistě zaslouží svůj vlastní topic. Ani náhodou jsem nestihl zpracovat nástin všeho toho, co na nás v tomto roce MYTHIC přichystal, nicméně z toho co se už ví jsem nadšen.
http://ninjagon.blogspot.com/2009/01/volani-do-zbrane.html

Ninjagon, Thorlander,Carnow, Akandor, Velmirez

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 30/01/2009 :  16:23:50  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Těch novinek je najednou tolik že si jistě zaslouží svůj vlastní topic. Ani náhodou jsem nestihl zpracovat nástin všeho toho, co na nás v tomto roce MYTHIC přichystal, nicméně z toho co se už ví jsem nadšen.
http://ninjagon.blogspot.com/2009/01/volani-do-zbrane.html

The Orc Choppa:)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 30/01/2009 :  16:32:52  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ne, Slayer!

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Thor

508 Posts

Posted - 31/01/2009 :  18:57:17  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Darkness Falls !

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 02/02/2009 :  12:11:39  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Když to shrneme tak takový zázrak ten nový content není a co se tak WA fora shodují tak poslední co WAR potřebuje jsou dvě nové classy.

Zase ale tůrci splnili svůj slib a přinesli do hry během 6 měsíců všechny povolání které tam chtěli.

Osobně bych radši 4 rasové města a tím předělat rvr system ale zpět k novému contentu.

Když sem poprvé viděl ten soupis tak sem si říkal paráda to je věci. Po prozkoumání jsem zjistil že většina toho jsou LIVE Eventy které trvají 10-14 dnů a jediné hlavní věci co přinesou jsou vlastně ty dvě nové classy a v "červnu" RvR zonu a možná nějaké zbraně v květnu.

Nic moc na půl roku, všechen lepší nový obsah bych viděl že chce EA narvat do placeného obsahu (datadisku) protože to je to prostě moloch EA a chce si narejžovat.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 02/02/2009 12:13:18
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 02/02/2009 :  12:49:53  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mrkni/ete na toto video. Hlavne posledni cast s Marcem.

http://warhammervault.ign.com/View.php?view=Movies.Detail&id=223

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 02/02/2009 :  13:33:47  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Je pravda, že hlavní města by měla být teď prioritou, protože hodně lidí má už rr přes 60, ale má zcela neadekvátní gear, protože na city siege se dostane málokdy, a když už, tak v ranních hodinách. Eventy vypadaj fajn, ale je jasný, že je to jen vatoá vycpávka. Nicméně se na ně určitě těšim. Hlavně na celoserverový odemykací event nové zóny.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 02/02/2009 :  14:32:26  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mrkni/ete na toto video. Hlavne posledni cast s Marcem.

http://warhammervault.ign.com/View.php?view=Movies.Detail&id=223

Nejvíc se mi asi líbil ten screensaver na monitoru jednoho z developerů :) Jinak je fajn, že jim nejde o to prodat co nejvíce krabic, ale myslím, že pod taktovkou EA jim to moc dlouho nevydrží Ale nasralo mě, že tam pořád řešili Slayera a né Choppu -_-
Až vyjdou live eventy, tak si ale opět zaplatím.(pokud nebudu addicted na DF) Myslím, že jim to účel splní

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 02/02/2009 14:34:49
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 06/02/2009 :  13:24:14  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
http://www.eurogamer.net/articles/live-warhammer-online-interview-soon-live-q-and-a

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/02/2009 :  13:57:04  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No, celkem zajímavý, díky za link. S tim token systémem by si ale mohli pospíšit, už sem jich moh pár nasbírat

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Thor

508 Posts

Posted - 06/02/2009 :  22:39:29  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Noc vražd (Night of Murder) live event:

http://mmogames.cz/kategorie/novinky/war-noc-vrazd-49/
anebo
http://ninjagon.blogspot.com/2009/02/war-noc-vrazd.html

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 07/02/2009 :  01:51:57  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Sneak Peak o dvanácti bodech na 1.2 patch od Marka J.

http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/110197320/p1

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 10/02/2009 :  10:13:38  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Velice hezke info:

Zdroj: www.warhammeralliance.com

Edited by - Shemiramoth on 10/02/2009 10:20:25
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/02/2009 :  15:09:20  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
velmi pekne informacie, celkom ma ale pobavil nazor vyvojara, ze najsilnejsia class je WP a tym padom aj DoK (aj ked uznava, ze DoK je troska slabsi) musim sa ho opytat na nejake tipy, lebo som asi noob a neviem za DoKa hrat(dps wise), prijde mi, ze ma rozbije kazdy

MMO traveller
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 10/02/2009 :  15:36:06  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Prisaham bohu, ze tri meleeri dobryho DoKa tak tak umlati. Jeho surv je uplne ehm mimo misu. :-) a WP je to same, akorat v opacnem podani.

Edited by - Shemiramoth on 10/02/2009 15:36:24
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/02/2009 :  16:50:06  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Dps dok mi nevadí, ale jako healer je hroznej. Chytit v sc tři healing doky je fakt nemilý, protože se konstatně držej na 100%. Jinak nechápu, proč Mythic dělá pet classu, kde teď už vůbec nebude mít cenu peta povolávat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 10/02/2009 :  20:22:46  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Dps dok mi nevadí, ale jako healer je hroznej. Chytit v sc tři healing doky je fakt nemilý, protože se konstatně držej na 100%. Jinak nechápu, proč Mythic dělá pet classu, kde teď už vůbec nebude mít cenu peta povolávat.

Bude, protoze pack synergy for example nebude fungovat. Je to bug, ktery maji fixnout. Navic kdyz tomu daji range jako ma Marauder, tak se nic nestane. 150yd je opravdu prehnane.

Edited by - Shemiramoth on 10/02/2009 20:23:13
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 10/02/2009 :  23:23:15  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:

Prisaham bohu, ze tri meleeri dobryho DoKa tak tak umlati. Jeho surv je uplne ehm mimo misu. :-) a WP je to same, akorat v opacnem podani.

m nechapu jak by moh uhealovat dva aspon trochu slusny WL axemany treba
to sami wp jak by moh uhealit dva maraudery treba, o WE ani nemluve
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/02/2009 :  07:22:25  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
vcera jsem na vlastni oci videl jak 5 orderaku busilo do 1ho doka a ne a ne ho burstnout... a to ani na sobe nemel guarda, protoze jsem mu daval normalni dmg...
je fakt, ze jsem byl hunter spec a ne axemen...ale to by byla asi jedina moznost a kdo vi jestli by to vubec pres ty jeho melee healy proslo... jestli se nepletu tak v soucasne dobe melee healy napr. ignoruji heal debuffy

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 11/02/2009 :  07:34:31  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

vcera jsem na vlastni oci videl jak 5 orderaku busilo do 1ho doka a ne a ne ho burstnout... a to ani na sobe nemel guarda, protoze jsem mu daval normalni dmg...
je fakt, ze jsem byl hunter spec a ne axemen...ale to by byla asi jedina moznost a kdo vi jestli by to vubec pres ty jeho melee healy proslo... jestli se nepletu tak v soucasne dobe melee healy napr. ignoruji heal debuffy

Presne jak rikas ignoruje. Je pouze jedina sance jak ho zabit temer 100%. Teda musite byt alespon 2+ heavy dps anebo 3+ medium dps. Zhruba v 1/2HP mu nekdo da stun 3sec (nejlepe 4sec aka cave-in od IB). Pak uz se nestihne healnout. Delam to takto bezne..sleduju immunitu na panakovi, jenom co reachne cca pul HP, stun, burst s ostatnima, smrt. Spekulace: heal debuffy budou imo fungovat i na toto, drive ci pozdeji. Mam totiz pocit, ze to nemaji osetrene v kodu. Totiz prvne se pocita melee hit a z nej se kalkuluje heal, proto to nebere heal debuff.

Jenom takova drobnost :): Path of Giantslayer u Slayera ma abilitu, ktera healuje 100% dmg done. Jmenuje se Rune of Absorption. Musis byt Enraged, 6 hitu behem 5ti vterin. V tooltipu z videa jsem videl 175dmg per hit. Kazdy hit se ti vrati v health. Jsem si na 99% jisty, ze ta abilita bude ovlivnena jak talenty, tak pravdepodobne i str. Mohlo by to v prumeru healovat i klidne za 1k. Cooldown 20sec. 25ap/sec. Diky tomu, ze je to na stejne bazi jako DoK a WP abilita, tak ti to nikdo nedebuffne.

Edited by - Shemiramoth on 11/02/2009 07:47:02
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 11/02/2009 :  07:46:31  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by celdric

Presne jak rikas ignoruje. Je pouze jedina sance jak ho zabit temer 100%. Teda musite byt alespon 2+ heavy dps anebo 3+ medium dps. Zhruba v 1/2HP mu nekdo da stun 3sec (nejlepe 4 aka cave-in od IB). Pak uz se nestihne healnout. Delam to takto bezne..sleduju immunitu na panakovi, jenom co reachne cca pul HP, stun burst s ostatnima, smrt. Spekulace: heal debuffy budou imo fungovat i na toto, drive ci pozdeji.

a von ma nejakej instantni vetsi heal ? nehraju uz vic jak dva mesice takze treba to je uz jiny, ale kdyz sem za WL hral tak kdyz me healer pustil za sebe (coz zakonite musi kdyz ste dva), tak blindside mu poresi kouzla a pak ho proste ubijes protoze mu vsechno dlouho trva nez zakasti...navic dostane od petu debuff na ar atd...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 11/02/2009 :  07:49:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Tohle je jeden z "problemu": http://www.wardb.com/spell.aspx?id=9554

Blindslide je prima, ale tolik WL ho nepouziva...teda...moc jsem jich nevidel.

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/02/2009 :  07:56:35  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no to mas tak arachu bustli ten burst melee heal z 250% na 350% a to v praxi znamena, ze pokud ma v dosahu dok/wp kohokoliv kdo nema 60%+ fyzicke mitigace tak se z 0% na 100% dostane prakticky jen touhle abilitou ani nemusi mit hotky...
nejsem si jistej jestli disorienty fungujou na chanelled spely a jak :-) nehlede na to, ze v 1.2 pravd. nerfnou disorienty uplne...

pro WL v soucasnosti je BS pomerne zapeklita zalezitost...zere to tactic slot a je to jen single target... nedivim se ze dost hracu to povazuje za useless abilitu vzhledem k tomu, ze prevazna vetsina boju neni 1v1 ale jaksi XvX

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 11/02/2009 :  07:57:16  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
m tak to je celkem slusny : -) no ted bych si tipnul ze kazdej jede liona pres fetch ne : -)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 11/02/2009 :  08:03:53  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

m tak to je celkem slusny : -) no ted bych si tipnul ze kazdej jede liona pres fetch ne : -)

BS je dobry...a jsi jedna z mala cestnych vyjimek. Ten slot za to stoji, protoze i grupa jede focus dmg (teda mela by), tzn. single target disorient je fajn. Skoda, ze neni vice takovych WL.

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 11/02/2009 :  09:26:01  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
buducnost vyzera naozaj zaujimavo. mam velmi dobry pocit z kazdej novinky co ohlasili, snazia sa opravit tie najzasadnejsie chyby (viacej ramp v keepoch, nemoznost volit instancie pocas city siege atd)

ani zdaleka to nie je taky epic fail, ako tu niektori pisali. sam som osobne zvedavy, co sa stane v tomto roku, ked blizzard vyda Ulduan a po mesiaci ho zlomia top gildy a po troch mesiacoch zvysok komunity. je velka pravdepodobnost, ze sa kopec ludi vrati do WAR

MMO traveller
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000