Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 zpet k EQ2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Edison
Starting Member

33 Posts

Posted - 21/01/2010 :  17:28:53  Show Profile Send Edison a Private Message  Reply with Quote
Neboj nemám růžový brejle, vidím situaci celkem realně, spíš je to doufání než slepá víra ;)

Ex SWG - Milja Vesci <CzA>
Ex SWG Iptop Kekat
Ex LOTRO - Thodur - guardian
EQ2 - Thodur - Guardian
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 22/01/2010 :  12:47:46  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno


Řekl bych že v tuto chvíli patří EQ2 ke hrám s nejvíc grp contentu. Až tak moc, že některej grp content převádí na sólo.
S full grupou nemusíte udělat jedinej solo quest, a asi nebude problém se dostat blízko max levelu a AA.
(A asi nebude problem v jedne grupe dat nejaky starsi x4 raidy, vzhledem k tomu kam se dostal rozvoj charu)

Jo pro nove zacinajici grupu, ktera si proleze vsechen grp content je to zabava na hodne dlouho.


Zkus si zahrat FFXI, tam se bez grupy nehnes.

Ted beham zkusmo na Runeye na trialu a sem zoufale sam, jen se sem tam nekdo na koni prozene kolem, aby se vedelo ze je to online...:op

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 22/01/2010 :  12:55:33  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mechac

quote:
Originally posted by tojejedno


Řekl bych že v tuto chvíli patří EQ2 ke hrám s nejvíc grp contentu. Až tak moc, že některej grp content převádí na sólo.
S full grupou nemusíte udělat jedinej solo quest, a asi nebude problém se dostat blízko max levelu a AA.
(A asi nebude problem v jedne grupe dat nejaky starsi x4 raidy, vzhledem k tomu kam se dostal rozvoj charu)

Jo pro nove zacinajici grupu, ktera si proleze vsechen grp content je to zabava na hodne dlouho.


Zkus si zahrat FFXI, tam se bez grupy nehnes.


Je rozdil se nehnout a mit tu moznost. A jinak FFXI sem nehral a hrat nebudu, ale tusim ze group pojeti contentu je tam o hodne jiny nez v eq2

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/01/2010 :  14:10:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
my jsme to s rahmanema nedavno zkouseli, nejdriv to zabalil rahman ze 2 je malo a pak i ja, mechu nechces do uo ? :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 22/01/2010 14:10:26
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 22/01/2010 :  16:54:30  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

my jsme to s rahmanema nedavno zkouseli, nejdriv to zabalil rahman ze 2 je malo a pak i ja, mechu nechces do uo ? :)


Joo UO, behal sem chvili zase po DPcku, ale uz to neni co bejvavalo. Sem tam potkas nekoho ze starejch casu co si prisel zavzpominat a par lidi to jeste porad hraje. Ale ze bych nekde videl nekoho jen tak klabosit...
A OSI nevim, UO OSI se porad docela dobre drzi i v dobe WoWka a odhaduju ze ho nejspis prezije, ale UO uz sem hral dost dlouho(stejne jako FFXI) a nechce se mi vracet. :op

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 22/01/2010 :  17:11:45  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno


Je rozdil se nehnout a mit tu moznost. A jinak FFXI sem nehral a hrat nebudu, ale tusim ze group pojeti contentu je tam o hodne jiny nez v eq2


Tam je grupa zaklad, sice muzes expit a davat lehci questy solo, ale az na jedno specializovany povolani je to neefektivni a vic riskantni(-10%). A pokud jde o content tak je tam asi z 90% vylozene group orientovanej, bez nejmensi sance dat to solo(cest vyjimkam).
Zatim mi spousta veci v eq2 pripada ze funguje podobne, ackoliv jako mag sem mohl o takovymhle snadnym solo expeni jenom snit.
Sou to dve ruzny hry a ja samozdrejme chvalim tu svou, ale nekdy si zkus trial, uvidis sam(na ovladani se da zvyknout a grafika jeste neni tak hrozna).

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/01/2010 :  08:48:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
eq2 na nizsich levelech je extremne solo orientovana hra, zvlas kdyz si das vse do AAcek a tak vsechny group dungy probehnes na solo jakmile jsi par levelu vys nez je ten content urceny. Obcas je to docela challenge

lastfm
Go to Top of Page

Shinnare
Starting Member

6 Posts

Posted - 25/01/2010 :  02:27:07  Show Profile Send Shinnare a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

ja jenom nechapu proc lidi nehrajou na pvp serveru? vzdyt je tam pve uplne stejny jako na pvp a navic k tomu jako bonus nejaka populace na vsech levelech. hrat na serveru kde kolem sebe clovek uvidi za hodinu tak jednoho jinyho hrace je uplna zvrhlost, to uz radeji hrat solo hru offline. Navic by mne celkem zajimolo co delate ne pve kdyz jste lvl 80? to sedite v gh a meditujete? :)



Mno, ja hral na Venekoru vod zacatku, co ho zalozili a reknu ti, ze po roce a pul uz sem mel dost a musel sem si dat pauzu. Spousta hracu se vratila zpatky k PVE a hodne jich uplne skoncilo, protoze sme to hrali prakticky vod vzniku EQ2 a po tech X letech uz to chce fakt zmenu. Ted sem se k tomu zas po trech letech vratil, daval sem zas trochu UO, WOW a AOC, aby byla naka zmena :) a jako nevim. Ne, ze by me to nebavilo, ale celkem sem si zvyk na ten Easy-mode WOWka a hlavne na tu kreslenou grafiku a hlavne na ten SMOOTH framerate. Prestoze sem upgrad jak svine, tak se ten EQ2 stejne furt seka jak za starejch casu, AA tam furt poradne nefunguje, tak nevim. Jesi to neni tema nVidiackejma kartama, protoze co sem kdysi koukal na naky ty videa, tak nekery lidi meli tu grafiku uplne nadhernou... Nevim, ale i kdyz dam vsechno na max, tak je to porad stejne hnusny.
Ale podle me to je proste blbe naprogramovany. To byl celkem problem na tech PVP serverech. Bezis, bezis a najednou ses mrtvej. Rikam -WTF? a po 10 sekundach se teprve narenderujou nepratelsti hraci :))) Jo stary dobry casy :))
Ted sem zacal hrat na Antonia Bayle serveru, pride mi to, ze je tam celkem dost lidi a hlavne celkem normalnich. Co sem tam tak sondoval, tak ty zacatecni zakladni dungy jako FG, SK, RE, DCitadel se celkem jedou. Ty novy zony vubec neznam, tak nemuzu rict. Takze pro ty z vas, co hrajou spis v noci, tak tenhle server doporucuju. Pred 5ti lety to byl nejobsazenejsi server. Sem tu chtel hrat, ale mel sem permanentni nekolikasekundovy lagy, takze to neslo :) Dneska to uz frci v klidu (nastesti) :))
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/01/2010 :  09:08:34  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
AB je porad nejplnejsi (a nejzalagovanejsi:)) server.

Ad nastavení grafiky. Nemám a nenašel jsme žádný "best" nastavení. A bude se to lišit systém od systémů. Ale kdyz si dam vysoke efekty se stiny a vypnu particly, tak se mi to hejbe vesmes stejne jako na nejnizsi kvalitu. Particly jsou na mem systemu svinstvo.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 25/01/2010 09:09:06
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 25/01/2010 :  11:59:39  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
normalni lidi na AB ? kdyt je to server plnej emo roleplayeru a noobu :)

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Shinnare
Starting Member

6 Posts

Posted - 25/01/2010 :  23:59:17  Show Profile Send Shinnare a Private Message  Reply with Quote
:) emo-roleplayeri, to de :))

me celkem pomohlo vypnout floru, hejbe se to lip a aspon clovek ty hady a podobnou havet vobcas i uvidi :)
ale je to fakt, jednou to vypada dobre a po druhy zas na hovno. Kazdej grafickej patch nebo event to bud zlepsi nebo pokurvi - viz kdysi pred par lety ten vanocni event. Do ty doby se mi to hejbalo normalne a vod ty doby nazdar - a to i kdyz ten event skoncil...
Go to Top of Page

Kicker
Starting Member

7 Posts

Posted - 25/02/2010 :  10:11:40  Show Profile  Send Kicker an ICQ Message Send Kicker a Private Message  Reply with Quote
Zdravím všechny příznivce EQ 2. Měl bych pár dotazů ohledně hry. Zatím zkouším trial a musím říct, že mě hra zaujala i přes své stáří se zdá zajímavější než většina her na trhu. Prý je ještě nějaká česká komunita na US pvp serveru. Chtěl bych se tedy zeptat zda to na US serveru nelaguje protože mé zkušenosti jsou z US serverů z jiných MMO ping 100+ a mírné neustálé lagy. A nebyla by nějaká česká guilda na EU servrech? :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/02/2010 :  10:23:54  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kicker

Zdravím všechny příznivce EQ 2. Měl bych pár dotazů ohledně hry. Zatím zkouším trial a musím říct, že mě hra zaujala i přes své stáří se zdá zajímavější než většina her na trhu. Prý je ještě nějaká česká komunita na US pvp serveru. Chtěl bych se tedy zeptat zda to na US serveru nelaguje protože mé zkušenosti jsou z US serverů z jiných MMO ping 100+ a mírné neustálé lagy. A nebyla by nějaká česká guilda na EU servrech? :)


Ad latence - Neni problem. Neni to FPS. Nevim kolik je latence na na EU serverech, mne to ukazuje prumerne 250 ms primo metrem ve hre, pocitove reaguje ihned. Rekl bych ze to bude vesmes stejny na EU?
(jinak ta hra samozrejme nekdy laguje, ale to je server lag pri pretizeni serveru, Nagafen patri k nejplnejsim serverum, takze kdyz se obcas sleze stovka lidi na nekolika metrech je to peklo)

EU servery - Runnyeye server, guilda Ceska legie

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 25/02/2010 :  14:38:51  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Ad latence - Neni problem. Neni to FPS. Nevim kolik je latence na na EU serverech, mne to ukazuje prumerne 250 ms primo metrem ve hre, pocitove reaguje ihned. Rekl bych ze to bude vesmes stejny na EU?



Hrál jsem na obou serverech a řekl bych že je to naprosto srovnatelný. A důvod je uplně jednoduchej, oni EU servery totiž nejsou v EU, ale taky v US jen v té servrovně mají jinou nálepku se jménem.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 25/02/2010 :  15:10:48  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida
Hrál jsem na obou serverech a řekl bych že je to naprosto srovnatelný. A důvod je uplně jednoduchej, oni EU servery totiž nejsou v EU, ale taky v US jen v té servrovně mají jinou nálepku se jménem.


Srovnatelny to nejspis je.... jen se trosku obavam ze ze servrovny US serveru do servrovny v Amsterodamu (Holandsko - Evropa) to budou mit kluci s nalepkama trosku z ruky...
To jakoze jen tak pro upresnenou. EU servery jsou v EU.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 25/02/2010 :  15:50:58  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
Á kuzmik se vyspal v knihovně, a kupodivu má pravdu. RE je v Amstru
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 27/02/2010 :  12:13:46  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
odkdy je RE v amstrdamu ? ja vim ze tam je splitpaw ale RE byval ve washingtonu

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 28/02/2010 :  13:14:32  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

odkdy je RE v amstrdamu ? ja vim ze tam je splitpaw ale RE byval ve washingtonu


Jestli se dobre pamatuju, tak EU servery vsechny sestehovali do Amstru pri vydani druheho datadisku... ale je mozne ze to neni uplne presne datum. Kazdopadne vsechny evropske servery jsou v evrope.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 02/03/2010 :  21:32:23  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Zdravím,
je ještě někdo na Nagafenu aktivní? Jede ješte českej kanál? Rád bych občas někoho požádal o radu, přeci jen se vracím po cca. čtyřech letech a velká část všeho know how se mi už z hlavy vypařila. A to nemluvím o tom kolik z toho, co jsem si pamatoval se změnilo Pokud ješte jede ten českej kanál, napište mi sem prosím jméno a já se s vámi zkusím spojit. Díky

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 02/03/2010 :  23:14:30  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Na nagafenu cesky kanal neni. Je tam jen ceska guilda Pohodari.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/03/2010 :  15:44:43  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

odkdy je RE v amstrdamu ? ja vim ze tam je splitpaw ale RE byval ve washingtonu


Sem koukal, ze RE a Splitpaw maji spolecne DT a to jindy nez ostatni servery.
Mozna to pomuze odhalit tuhle detektivku, mozna taky ne:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 05/03/2010 :  22:54:15  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by RED EYE

odkdy je RE v amstrdamu ? ja vim ze tam je splitpaw ale RE byval ve washingtonu


Sem koukal, ze RE a Splitpaw maji spolecne DT a to jindy nez ostatni servery.
Mozna to pomuze odhalit tuhle detektivku, mozna taky ne:)



C:\Users\lord>tracert runnyeye.everquest2.com

Tracing route to ableq2-04-01.everquest2.com [199.108.202.129]
over a maximum of 30 hops:

1 2 ms <1 ms <1 ms 192.168.1.1
2 11 ms 11 ms 11 ms 194.228.196.38
3 14 ms 11 ms 11 ms 88.103.203.1
4 14 ms 13 ms 17 ms 80.188.33.245
5 269 ms 290 ms 292 ms 194.228.190.6
6 217 ms 224 ms 131 ms Ae0-0-grtprach1.red.telefonica-wholesale.net.7
6.84.in-addr.arpa [84.16.7.29]
7 36 ms 33 ms 32 ms Xe-4-0-0-0-grtpartv2.red.telefonica-wholesale.
t.121.142.94.in-addr.arpa [94.142.121.34]
8 117 ms 163 ms 117 ms Xe0-1-0-0-grtwaseq3.red.telefonica-wholesale.n
.126.142.94.in-addr.arpa [94.142.126.89]
9 116 ms 116 ms 115 ms Xe8-0-0-0-grtwaseq5.red.telefonica-wholesale.n
.122.142.94.in-addr.arpa [94.142.122.185]
10 117 ms 116 ms 117 ms 192.205.35.109
11 121 ms 118 ms 178 ms cr1.wswdc.ip.att.net [12.122.135.26]
12 121 ms 116 ms 115 ms 12.122.135.1
13 120 ms 118 ms 119 ms 12-122-254-98.attens.net [12.122.254.98]
14 179 ms 178 ms 179 ms 63.240.193.14
15 209 ms 219 ms 219 ms 199.107.70.74
16 118 ms 117 ms 118 ms ableq2-04-01.everquest2.com [199.108.202.129]

Trace complete.
Go to Top of Page

FUFICEK
New Member

112 Posts

Posted - 06/03/2010 :  14:00:10  Show Profile  Send FUFICEK an ICQ Message Send FUFICEK a Private Message  Reply with Quote
Na tom nagafenu jsou pohodáři good či evil? Bylo by nějaké jméno, koho bych mohl kontaktovat? Předem díky.

Popřípadě pokud by se někomu chtělo kontaktovat mě, tak jméno je Fufak.

Pokud zase kecám nesmysly, tak mi to prosím promiňte.

Edited by - FUFICEK on 06/03/2010 14:03:57
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 07/06/2010 :  22:04:49  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
koukam, ze se na Runneye preci jenom neco deje. Prave jsem se zalogoval po skoro 5-ti letech. To je sila co ? Plno novejch veci a skillu - vubec nestiham a budu se muset znova ucit hrat.

Mam tam mystika 40lvl trpaslika, 23 lvl Ilusionista Erudita a 25 level Monka - clovicka.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,15 seconds. on eygor Snitz Forums 2000