Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Aion the Tower of Eternity
 Druhá strana mince
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/10/2009 :  09:40:52  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
Hra presne splnila to jak sem si myslel ze bude vypadat:

- grind, grind, grind a jeste jednou nudnej, nezazivnej, trapnej grind. Questy nejsou a ty co jsou jsou ve smyslu tady z toho moba mne dones 30 veci a ja ti za to dam 0,001% lvl
- AI mobu je nekde mezi kusem kamene a hroudou blata. Agro range 0 a moby se krom patrol daj tahat vicemene po 1
- dungy 3 dungy do lvl 50 hmm tj vazne vyzva navic zadnej z tech dungu netrva dyl jak 30 minut
- Makro na AFK grind zvladne udelat i cvicena opice
- PvP bych rozdelil do 2 skupin
a) mensi skupinky vs mensi skupinky mozna by bylo zajimavy kdyby tam nebylo to nastaveni hry pro uplny paka a boty tzn neco targetnes na 50 metru zmacknes cudlik a panacek poslusne pricupita az jak potrebuje a zacne castit. V praxi to vypada takze se lita jen mackam tab a dmg.. vubec neresim kam se divam vubec nepotrebuju hejbat kamerou nebo nedej boze se hejbat.
b) mass pvp aneb imba zerg idealne o pevnost. Takze vlitnes do pevnosti znicis 1 vrata pak nejaky v ukoly a hrrr na bose do keryho jak debil hodinu mlatis (opet pomuze nejaky cupr makro)
No a kdyz nahaaahodou dorazi obrana tak pak abych vypl vsechny CP a nechal jen nicky hracu bo jinak je to absolutne nehratelny.

a ne nejsem zadnej low 20 lvl. Patrim mezi top lvl na serveru takze uz sem neco prosel

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:12:03  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja vedel proc jsem si dal mesic casu od pocatecniho HYPE.
Nakonec to ani tak dlouho netrvalo a muzu rict, ze ncSoft s LineWOW3 nezklamali a ja usetril litr.
Takze ted uz jen cekam na FF.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:19:38  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†
- grind, grind, grind a jeste jednou nudnej, nezazivnej, trapnej grind. Questy nejsou a ty co jsou jsou ve smyslu tady z toho moba mne dones 30 veci a ja ti za to dam 0,001% lvl



Jsem level 32. Nezabil jsem ani jednoho moba mimo quest (vyjimkou bylo farmeni FT klice). Mam hotovych pres 400 questu.

Nove questy se objevuji vzdy po dingnuti na mistech kde jsi uz byl, treba pet levelu zpatky. Imho jsi jich stovky vynechal ...

Za normal questy dostavam bezne 200 - 350k, za kampane 450 - 600k, ted delam za 1.3 milionu.


quote:

- dungy 3 dungy do lvl 50 hmm tj vazne vyzva navic zadnej z tech dungu netrva dyl jak 30 minut



Tech inst. dungu do lvl 50 je mnohem vic. Rekl bych sest az osm.


quote:

- PvP bych rozdelil do 2 skupin
b) mass pvp aneb imba zerg idealne o pevnost. Takze vlitnes do pevnosti znicis 1 vrata pak nejaky v ukoly a hrrr na bose do keryho jak debil hodinu mlatis (opet pomuze nejaky cupr makro)
No a kdyz nahaaahodou dorazi obrana tak pak abych vypl vsechny CP a nechal jen nicky hracu bo jinak je to absolutne nehratelny.



PvP mne taky moc nezaujalo. Kazdej muze pouzivat milion potions, ktere nesdili timery (AP potions a normalni potky). Fortress pvp je uplne stejne jako v DAOCu - vrata, bossik a hotovo.




Edited by - VT on 06/10/2009 10:20:39
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:22:22  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tj do 30 lvl questy jsou uvidime co reknes o par lvl vejs rekneme kolem 40... questy mam hotovy temer vsechny krom par kde trhas kvitka a par grup questu na kery proste nemam lidi bo je potreba full parta minimalne lvl co mam ja

200-300k? smesny to mam za 8 solo mobu nebo 2 moby ve 2

nicmene do lvl 30 je potreba xp na lvl uplne smesna

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 06/10/2009 10:25:23
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:22:28  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Je to prostě nuda.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:27:24  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

tj do 30 lvl questy jsou uvidime co reknes o par lvl vejs rekneme kolem 40... questy mam hotovy temer vsechny krom par kde trhas kvitka a par grup questu na kery proste nemam lidi bo je potreba full parta minimalne lvl co mam ja

nicmene do lvl 30 je potreba xp na lvl uplne smesna



No prave ty group questy ti udelaj level az dva vzdy v danem lokaci/dungu - ziskaz mraky expu z elite mobu + odevzdas 5-10 group questu za miliony expy.

Aion je group hra rekl bych, pokud jsi ji pojal jako solo mlaticku tak potom chapu tve pocity.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:29:10  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†
200-300k? smesny to mam za 8 solo mobu nebo 2 moby ve 2



Musis se pohybovat v dimenzich meho levelu. Ja mam z moba 10 - 14k a mlatim ho minutu.

50 lvl by se zase vysmal tvym cislum expy per mob.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:31:13  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
jenze tj ten problem... ono na lvl 30 a na lvl rekneme 40 dostavas temer stejny xp ale potreba xp je mnohonasobne vetsi.

grup questu mam rekneme jeste 8 coz mne nejak zasadne nevytrhne udela mne to tak mozna 1/4 lvl

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:32:36  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Máš top lvl = hraješ sám = nebaví tě to. Je to grind, neříkám že to co píšeš je lež.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:34:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

jenze tj ten problem... ono na lvl 30 a na lvl rekneme 40 dostavas temer stejny xp ale potreba xp je mnohonasobne vetsi.

grup questu mam rekneme jeste 8 coz mne nejak zasadne nevytrhne udela mne to tak mozna 1/4 lvl



Ja jsem pojal hrani Aionu jako pohodovou quest/group gamesu. Mym cilem abosolutne neni dignout 50 v co nejkratsim case.

Naopak mam problem s tim, ze se leveluje hrozne rychle a nestiham delat questy.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:35:16  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ten grind tj jen jeden z mala problemu viz up. ten bych byl ochotnej i prekousnout kdybych vedel ze az to teda dodelam se neco zmeni ale obavam se ze se nic nezmeni

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:39:22  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Na tomhle je smutny, ze i grind jde udelat zabavne... ale musi ho holt vymyslet japonec a ne korejec.
V FFXI se leveluje jen grindem (questy jsou jen na unlocky ruznejch veci od cestovani prez velikost baglu po unlocky vyssich levelu).
A ja za sebe musim rict, ze jsem se nikdy tak dobre nebavil pri grindu a zazil u nej vic adrenalinu nez pri PvP v 90% takzvane "PvP nebo RvR" her.
Ono kdyz jedine jak jde rozumne xpovat je v grupe, zabijet se musi ve vysokem tempu moby 3-5 levelu nad tebou co te na solo smahnou za 5sec, 1 add jde zvladnout, dva zvladne hooodne dobra grupa a 3 jsou wipe (nebo pokud je BM dost rychlej tak escape a naslednej beh na xp spot co muze trvat /v invisu a silence/ taky treba 20min...) a smrt je 10% XP nutnejch na dalsi level vcetne leveldownu...

No nic zamacknu slzu a budu se tesit na pristi rok.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 06/10/2009 10:40:32
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/10/2009 :  10:52:31  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
Problem je ze ted neni moc co hrat...
Byl sem teda presvedcen at skusim tohle, tak sem se teda nechal ukecat prekvapilo mne ze konecne neni mozny spamovat v dungu 1 nebo 2 tlacitka... teda je to mozny ale ten dmg je pak o hodne mensi a je potreba kombinovat kvuli CD na skilech. Taky se mne docela libi koncept maga jako takovyho a libi se mne ... eee... ted nevim jak se to jmenuje. proste skilly co potrebujou seslat skill abych mohl seslat jinej skill. No ale jinak bida a utrpeni

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 06/10/2009 :  11:23:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Aion je celkem v klidu.
Jenom pokud jedeš hlavně sólo, tak si na vyšších levelech ty group questy moc neužiješ, ze kterých je právě nejvíce exp, v různých časových intervalech se tam objevují i bossové ze kterých padá legendary root. To platí i pro nabírání questů, kdy se některé npc objevují jenom v určitý čas. Rozdíl oproti třeba WOW nebo Warhammer v questech je ten, že tady si neřekneš, no jebat, půjdu o mapu vedle a tam začnu dělat questy, tady prostě pokud nemáš quest, tak na 90 procent jsi někde něco vynechal a tím pádem ti chybí hned EXP.
Všiml jsem si že někdy na vyšším levelu dostaneš quest na zabití něčeho, co už má o level níže než ty, jako kdyby to tam špatně nastavili při jakém levelu má být quest aktivní. Mě tady grind nevadí, to je snad poprvé v životě :) gathering taky pomáhá zvedat mírně EXP. Při grindu mi taky často spadla nějaká věc, co se dala dobře prodat, koupíš si pak modrý equip, případně ucraftíš a hned všechno jde rychleji, pokud člověk ale má vše zelené, tak se grind znatelně protáhne, bez guildy a někoho kdo ti kdyžtak něco dobrého vyrobí to nemá cenu hrát. A rychlost levelování mi nepřijde ani tak pomalá, nemám potřebu někam spěchat. A dej si někdy Havrane příkaz /checkentry jestli umíš počítat tak uvidíš že instance tam nejsou 3 ale 15+. Je možné že některé jsou kratší, ale vzhledem k tomu že group části mapy zaberou někdy přes hodinu, tak si nestěžuju.
Jsou tam taky takové menší bonusy, na levelu 29 dostaneš zdarma 8 slotů do batohu, o level výše, pokud si nabiješ DP na maximum dostaneš jednu část modrého brnění, na levelu 34 dostaneš další 8 slotů do batohu.

Edited by - spajdr on 06/10/2009 11:26:01
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/10/2009 :  11:37:49  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
to vsechno mam samozrejme hotove...
gather questy taky delam bo jak blbec kupuju suroviny na marketu takze questy neskipuju.

checkentry samozrejme znam jenze to jsou vsechny dungy ja sem psal dungy do lvl 50. tady je vetsina z nich prave od lvl 50

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 06/10/2009 :  12:54:54  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
jelikoz jsem hodny,pisu vam tip na vydelani penez ze zacatku.

1. fronty jsou dlouhe.
2. Skilly prijdou docela draho,
3. Nody ironu se respawnuji porad na stejnem miste.
4. Iron ore se da prodat NPC (tusim ze snad i za 60 penez kus)
=
1. Lognete se kdyz odchazite do prace/skoly. Postavte se na Iron nodu a zazoomujte az dolu. Nasmerujte mysitko na nodu,a oblepte svoji pro-gamingovou mys(s autofirem) izolackou,aby klikala pravym tlacitkem.
Az se vratite v z prace,jste stale ve hre a necekate ve fronte.
2. Iron strelte NPC,da to tak 500ks za smenu a nakupte skilly.

www.boiians.cz
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 06/10/2009 :  13:07:40  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Kdyz nemam progamingovou mys zvladne to Autohotkey?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/10/2009 :  13:16:39  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Kdyz nemam progamingovou mys zvladne to Autohotkey?



Rekl bych ze dokonce i bez ty izolacky :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 06/10/2009 :  13:32:44  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Kdyz nemam progamingovou mys zvladne to Autohotkey?


no fuj,3rd party software,ban na tebe :)
izolacka je samozrejme sotprocentne legalni...popripade by sla pouzit 1kc mince spravne zapasovana mezi prave a leve tlacitko,ale tam hrozi zaloba za zneucteni statni měny.

www.boiians.cz
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 06/10/2009 :  13:36:52  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by tojejedno

Kdyz nemam progamingovou mys zvladne to Autohotkey?


no fuj,3rd party software,ban na tebe :)
izolacka je samozrejme sotprocentne legalni...popripade by sla pouzit 1kc mince spravne zapasovana mezi prave a leve tlacitko,ale tam hrozi zaloba za zneucteni statni měny.


Uf diky, to mne vubec nenapadlo.
Hele a neni takovej drajvr k mysi tak 3rd party SW. Nedej boze co Windouzy???
A predpokladam ze Eulu mas prechroustanou a ze tam je 3rd party software zakazenej.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Timotej
Starting Member

71 Posts

Posted - 06/10/2009 :  15:46:58  Show Profile Send Timotej a Private Message  Reply with Quote
quote:

Uf diky, to mne vubec nenapadlo.
Hele a neni takovej drajvr k mysi tak 3rd party SW. Nedej boze co Windouzy???
A predpokladam ze Eulu mas prechroustanou a ze tam je 3rd party software zakazenej.



to ti prece muze byt jedno tojejedno ne? :-) Musim konstatovat, ze jsem se dostal na 26 uroven, a nejak me to prestava bavit, vcera za me vcelku uspesne grindovalo asi hodinu AutoIT, coz me trochu vrta hlavou.. :)
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 06/10/2009 :  18:42:25  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by †… Havran …†

tj do 30 lvl questy jsou uvidime co reknes o par lvl vejs rekneme kolem 40... questy mam hotovy temer vsechny krom par kde trhas kvitka a par grup questu na kery proste nemam lidi bo je potreba full parta minimalne lvl co mam ja

nicmene do lvl 30 je potreba xp na lvl uplne smesna



No prave ty group questy ti udelaj level az dva vzdy v danem lokaci/dungu - ziskaz mraky expu z elite mobu + odevzdas 5-10 group questu za miliony expy.

Aion je group hra rekl bych, pokud jsi ji pojal jako solo mlaticku tak potom chapu tve pocity.


No ja som mu hovoril viac menej to iste, Havran sa utrhol na cca lvli 30 a vygrindil 10 lvlov za par dni (nebudem pisat dovod preco to robil, smiali by ste sa mu )

Ked pocas celeho minuleho tyzdna vrel general chat/find group channel ako vsetci hladaju grupu do NTC (25-29 insta), Havran bol 37 a grindil moby ako blazon ... uplne si to vystihol, pojal to ako solo mlaticku. Ako nic proti, ja mam tiez vysoky lvl a NEMAM S KYM hrat, 80% populacie je do lvlu 30 ...treba chvilku pockat.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 07/10/2009 09:57:12
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 07/10/2009 :  08:42:41  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
Ako nic proti, ja mam tiez vysoky lvl a NEMAM S KYM hrat, 80% populacie je na lvli 30 ...treba chvilku pockat.



Tam kde hraju je pouze 6% p na levelu 31+.

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/10/2009 :  08:53:29  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Greydawn
Ako nic proti, ja mam tiez vysoky lvl a NEMAM S KYM hrat, 80% populacie je na lvli 30 ...treba chvilku pockat.



Tam kde hraju je pouze 6% p na levelu 31+.





Jojo tyhle hlášky jsou strašně úsměvné vždy :-)

Tam kde hraju já je to ještě lepší

http://uk.aiononline.com/livestatus/server/?serverID=49
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 07/10/2009 :  09:04:27  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
tzn. ze lvl 50 jste nikdo neni ? to ze divny, ze v chatu bezej hlasky ze za 250 euro myslim vylevelujou z nuly na 50 : -)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 07/10/2009 :  09:24:58  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No tak to zacinam byt rad, ze jsem to stihl strelit jeste pred releasem
Imho na tyhle hre me lakalo high end pve, tedy souboje mezi stranamy o bosse. Doufam ze si za nejakej cas prectu nazory hlavne na tohle

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/10/2009 :  09:59:42  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn
80% populacie je DO lvlu 30 ...treba chvilku pockat.


Opravil som, ako som to povodne myslel.

MMO traveller
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 07/10/2009 :  13:22:57  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by †… Havran …†

tj do 30 lvl questy jsou uvidime co reknes o par lvl vejs rekneme kolem 40... questy mam hotovy temer vsechny krom par kde trhas kvitka a par grup questu na kery proste nemam lidi bo je potreba full parta minimalne lvl co mam ja

nicmene do lvl 30 je potreba xp na lvl uplne smesna



No prave ty group questy ti udelaj level az dva vzdy v danem lokaci/dungu - ziskaz mraky expu z elite mobu + odevzdas 5-10 group questu za miliony expy.

Aion je group hra rekl bych, pokud jsi ji pojal jako solo mlaticku tak potom chapu tve pocity.


No ja som mu hovoril viac menej to iste, Havran sa utrhol na cca lvli 30 a vygrindil 10 lvlov za par dni (nebudem pisat dovod preco to robil, smiali by ste sa mu )

Ked pocas celeho minuleho tyzdna vrel general chat/find group channel ako vsetci hladaju grupu do NTC (25-29 insta), Havran bol 37 a grindil moby ako blazon ... uplne si to vystihol, pojal to ako solo mlaticku. Ako nic proti, ja mam tiez vysoky lvl a NEMAM S KYM hrat, 80% populacie je do lvlu 30 ...treba chvilku pockat.



pche! tj kurna dost dobrej duvod! a vubec ja to dam i kdybych u toho mnel chcipnout :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 07/10/2009 13:23:25
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 07/10/2009 :  14:17:42  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
co vy s tema imba levelama,kolik tak vydelate za den penez,jentak z grindu/dropu/sell all misc/kdyz nepocitace co prodate na aukci?

jde mi o to,jestli se vyplati rvat vsechno do equipu/power shardu/potu a klidne ted utratit o 100 000 vic,protoze na lvl 35 to vydelam za 2hodiny a celou dobu se mi bude lip expit.
je na lvl 35+ 100 000 hodne penez? za jak dlouho to tak clovek da?

www.boiians.cz
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 07/10/2009 :  14:24:58  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

jelikoz jsem hodny,pisu vam tip na vydelani penez ze zacatku.

1. fronty jsou dlouhe.
2. Skilly prijdou docela draho,
3. Nody ironu se respawnuji porad na stejnem miste.
4. Iron ore se da prodat NPC (tusim ze snad i za 60 penez kus)
=
1. Lognete se kdyz odchazite do prace/skoly. Postavte se na Iron nodu a zazoomujte az dolu. Nasmerujte mysitko na nodu,a oblepte svoji pro-gamingovou mys(s autofirem) izolackou,aby klikala pravym tlacitkem.
Az se vratite v z prace,jste stale ve hre a necekate ve fronte.
2. Iron strelte NPC,da to tak 500ks za smenu a nakupte skilly.



Uz na tebe prisli!

1. During aether extraction there will be a low chance to be inflicted with 'Aether Venom'. Unless removed, this effect will not allow the character to extract any materials for a certain period of time.
- Aether Venom can only be neutralized with the 'Word of Purification'
- 'Word of Purication' can be received once completing a captcha phrase
- You have up to 3 attempts to complete the captcha phrase. If the captcha is incorrect 3 times, then the character will not be able to extract Aether or regular materials for a certain period of time.
- The '/ExtractStatus' command can be used to check whether your character is able or unable to extract materials.
- Characters can still move or do other actions with the Aether Venom debuff. Players are advised to move to a safe location before completing the captcha.


Sem zvedav jestli to budou aplikovat v naslednem patchi i na kydleni mobu, to by mohla byt legra:-)
"hea heal!"
"sec pisu captchu"

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/10/2009 :  14:41:39  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

co vy s tema imba levelama,kolik tak vydelate za den penez,jentak z grindu/dropu/sell all misc/kdyz nepocitace co prodate na aukci?

jde mi o to,jestli se vyplati rvat vsechno do equipu/power shardu/potu a klidne ted utratit o 100 000 vic,protoze na lvl 35 to vydelam za 2hodiny a celou dobu se mi bude lip expit.
je na lvl 35+ 100 000 hodne penez? za jak dlouho to tak clovek da?


34 white weapon vendornes za 100k, 37cku za skoro 300k ...problem je ze 36+ moby maju uplne hroznu droprate co i len white itemov, nie ze by som to nechapal, keby dropoval item z kazdeho druheho, mal by si 20M na 35tke.

Pre obraz, 36---->37 som zarobil cca 1.5M (akurat na skilly )

MMO traveller
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 07/10/2009 :  15:08:56  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Dynty

co vy s tema imba levelama,kolik tak vydelate za den penez,jentak z grindu/dropu/sell all misc/kdyz nepocitace co prodate na aukci?

jde mi o to,jestli se vyplati rvat vsechno do equipu/power shardu/potu a klidne ted utratit o 100 000 vic,protoze na lvl 35 to vydelam za 2hodiny a celou dobu se mi bude lip expit.
je na lvl 35+ 100 000 hodne penez? za jak dlouho to tak clovek da?


34 white weapon vendornes za 100k, 37cku za skoro 300k ...problem je ze 36+ moby maju uplne hroznu droprate co i len white itemov, nie ze by som to nechapal, keby dropoval item z kazdeho druheho, mal by si 20M na 35tke.

Pre obraz, 36---->37 som zarobil cca 1.5M (akurat na skilly )


jaj diky,to sem chtel vedet
takze vsechno utratit :) 100k zadna mena,na 35tce prodam jeden drop a mam to zpatky,tudiz muzu celou dobu balancovat na hranici bankrotu ale mlatit to nejlepsima shardama a pit zeleny potky :)

to tojejedno: jj,hehe,vsak to bylo jasny ze korejsti vyvojari bedlive studuji imperium.cz a jak se to tu objevilo,hned spustili alarm:)

ted jsi budu kazdopadne stezovat,ze jakozto HC roleplayer Nehodlam Opisovat Zadnou Captchu (!!),protoze to je intervence z realneho sveta a me to nedovoluje se poradne szit s charakterem a rujnuje to muj pozitek ze hry ! Krom toho hraju templare ktery nejen ze bez bufu intelignecne neumi psat,ale hlavne se v plechovejch rukavicich neda drzet tuzka!

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 07/10/2009 15:09:46
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/10/2009 :  17:08:34  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Pro zlepseni nalady ve frontach posilam dalsi pisen, kterou si muzete behem cekani broukat

http://www.samorost2.net/natusvatbu/

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 07/10/2009 :  18:35:12  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

co vy s tema imba levelama,kolik tak vydelate za den penez,jentak z grindu/dropu/sell all misc/kdyz nepocitace co prodate na aukci?

jde mi o to,jestli se vyplati rvat vsechno do equipu/power shardu/potu a klidne ted utratit o 100 000 vic,protoze na lvl 35 to vydelam za 2hodiny a celou dobu se mi bude lip expit.
je na lvl 35+ 100 000 hodne penez? za jak dlouho to tak clovek da?



100k zadnej peniz... zalezi na dropu ale odhadem. 400k za hodinu?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 08/10/2009 :  20:34:35  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†
pche! tj kurna dost dobrej duvod! a vubec ja to dam i kdybych u toho mnel chcipnout :D



Z general topicu o Aionu, trosku starsiho, cituji Havrana, jak se brani tomu, aby Aion mel vlastni forum.

quote:
Originally posted by †… Havran …†

Status:Beta Testing (est.rel 09/22/09)

navic kdyby tu kazda asijska sracka co vyjde mela mit vlastni misto nedelame nic jinyho nez pul hodiny rolujem na spodni cast fora



To vis, casy se meni.

Edited by - Lianna on 08/10/2009 20:35:02
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/10/2009 :  21:22:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To ze to hraje porad nevylucuje to, ze si mysli ze je to asijska sracka

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 09/10/2009 :  08:33:21  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lianna

quote:
Originally posted by †… Havran …†
pche! tj kurna dost dobrej duvod! a vubec ja to dam i kdybych u toho mnel chcipnout :D



Z general topicu o Aionu, trosku starsiho, cituji Havrana, jak se brani tomu, aby Aion mel vlastni forum.

quote:
Originally posted by †… Havran …†

Status:Beta Testing (est.rel 09/22/09)

navic kdyby tu kazda asijska sracka co vyjde mela mit vlastni misto nedelame nic jinyho nez pul hodiny rolujem na spodni cast fora



To vis, casy se meni.



evidentne mne moc malo znas a vubec nevis proc tu hru hraju. Ti co mne znaj, pisou si se mnou na icq popr jsou se mnou v guilde tak vi

a asijska sracka to je

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 09/10/2009 08:33:57
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 09/10/2009 :  12:49:27  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
takze 3D chat room za 15 babek mesicne... gratz

MMOs failed.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/10/2009 :  11:52:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Dneska ráno zapnu PC, mrknu na aion source u snídaně, vidím 50 stránkový topic wtf im banned, no tak se ze srandy podívám na svůj účet na plaync a jsem banned taky, to mám za to reportování botů, ignorování prodejců goldu, super, nemám slov :)
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/10/2009 :  12:03:18  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No jo, reportování botů se v boterský hře očividně nevyplácí.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 10/10/2009 :  13:02:01  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
lol :) holt bonzaky nema nikdo rad :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/10/2009 :  19:15:04  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem v klidu :P Treba si te nekdo dal do ignore listu a uz se vezes.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/10/2009 :  19:40:29  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Dneska ráno zapnu PC, mrknu na aion source u snídaně, vidím 50 stránkový topic wtf im banned, no tak se ze srandy podívám na svůj účet na plaync a jsem banned taky, to mám za to reportování botů, ignorování prodejců goldu, super, nemám slov :)



Hele Spajdere, co ta moje CE z Polska ? :-)

No a mimochodem, nějak se mi nechce věřit, že jsi při ranním čtení topiku o banned jen tak ze srandy šel rychle zkusit, jestli jsi banána nedostal taky
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/10/2009 :  20:36:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr

Dneska ráno zapnu PC, mrknu na aion source u snídaně, vidím 50 stránkový topic wtf im banned, no tak se ze srandy podívám na svůj účet na plaync a jsem banned taky, to mám za to reportování botů, ignorování prodejců goldu, super, nemám slov :)



Hele Spajdere, co ta moje CE z Polska ? :-)

No a mimochodem, nějak se mi nechce věřit, že jsi při ranním čtení topiku o banned jen tak ze srandy šel rychle zkusit, jestli jsi banána nedostal taky



Jestli mě neodbanujou, tak krabice nebude, mrdky z NCSOFT podporovat nebudu :)
Měl jsem po ránu dobrou náladu, tak jsem si ze srandy prostě šel se podívat na účet a jeb .. BANNED, po tom co se snažím boty ve hře hlásit mi to přijde jako hodně špatný vtip.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/10/2009 :  21:17:48  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr

Dneska ráno zapnu PC, mrknu na aion source u snídaně, vidím 50 stránkový topic wtf im banned, no tak se ze srandy podívám na svůj účet na plaync a jsem banned taky, to mám za to reportování botů, ignorování prodejců goldu, super, nemám slov :)



Hele Spajdere, co ta moje CE z Polska ? :-)

No a mimochodem, nějak se mi nechce věřit, že jsi při ranním čtení topiku o banned jen tak ze srandy šel rychle zkusit, jestli jsi banána nedostal taky



Jestli mě neodbanujou, tak krabice nebude, mrdky z NCSOFT podporovat nebudu :)
Měl jsem po ránu dobrou náladu, tak jsem si ze srandy prostě šel se podívat na účet a jeb .. BANNED, po tom co se snažím boty ve hře hlásit mi to přijde jako hodně špatný vtip.



Ok neřeš to, já si ji seženu.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/10/2009 :  21:48:29  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak napis na podporu proc :) imho si reportoval normalni hrace..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 11/10/2009 :  10:05:02  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Je to perma ban nebo temporary ? Jestli mas permici tak to uz je serious buisiness..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 11/10/2009 :  18:08:30  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

a ne nejsem zadnej low 20 lvl. Patrim mezi top lvl na serveru takze uz sem neco prosel



Synkó Synkó, ty nesó TOP,ale ty jsi snad hlúpěší jak naše slépka.Včil si gangoval enem moby o tem AIONě si nic nepochópil. Včil jsi enem zase předvédl, že hlůpost nezná regióna. Ja mam pro teba super toktáj dokonalů hru. Dojdeš k nam a vzadu u záhona mám velků hromadu hnoja.
Tu móžes hádam týdeň házať sem tam. To bude nejlepší zábava pro TOP hňupa jakým si enem ty. Nic sa nebój aj zbran mám pro teba-vydla sa jmenuje. Včil se staneš TOP aj u nás na dvórku. Lojzek s Třešňovej co pása koze je hlůpy,ale co ty predvázaš...chudák tvoj tata a mama, takové to vemeno vyživovať


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 11/10/2009 18:09:51
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 11/10/2009 :  23:29:17  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
:D to je fakt dement

MMOs failed.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 12/10/2009 :  10:31:27  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by †… Havran …†

a ne nejsem zadnej low 20 lvl. Patrim mezi top lvl na serveru takze uz sem neco prosel



Synkó Synkó, ty nesó TOP,ale ty jsi snad hlúpěší jak naše slépka.Včil si gangoval enem moby o tem AIONě si nic nepochópil. Včil jsi enem zase předvédl, že hlůpost nezná regióna. Ja mam pro teba super toktáj dokonalů hru. Dojdeš k nam a vzadu u záhona mám velků hromadu hnoja.
Tu móžes hádam týdeň házať sem tam. To bude nejlepší zábava pro TOP hňupa jakým si enem ty. Nic sa nebój aj zbran mám pro teba-vydla sa jmenuje. Včil se staneš TOP aj u nás na dvórku. Lojzek s Třešňovej co pása koze je hlůpy,ale co ty predvázaš...chudák tvoj tata a mama, takové to vemeno vyživovať



No ROFL, tak toto bol moj zivotabudic v praci po tych 2 hodinach spanku (fakt dik Havran, ze si ma zlanaril do tej grupky a teraz som mrtvola, ale aspon bola zabava )

Postupom casu som objavil viacero veci, co mi vadi.

NAJVIAC MI VADI, ZE SI MUSIM PO KAZDOM RELOGU NASTAVOVAT POZICIU UI OKIEN, Shemi porad volaco, lebo ma z toho jebne uz.

Na vyssom lvli zabudnite na solo, bez grupy si ani neskrtnete. (pokial nie ste extra grind uchylaci a nevadi vam grindit 50M+ expy po 20k za moba, po lvli 40)

Hra to strasne vela deti/ludi bez skillu. PUG parta je fail 9x z 10 pripadov.


MMO traveller
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000