Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Aion the Tower of Eternity
 Prodej Pre-Order acc
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/09/2009 :  08:05:14  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
sold.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 01/10/2009 10:41:35

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/09/2009 :  08:26:59  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Reinstal woken nepomohl?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/09/2009 :  09:30:06  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To je nejaka blbost, aby ti nepomohl clean reinstall = format = install. Vista jedou uplne v klidu. HW problem se mi nezda..

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/09/2009 :  15:12:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No taky to nechci zrovna hazet na HW, jenze ani na aionsource jsem nevidel nikoho, kdo by mel stejnej problem...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 16/09/2009 :  15:33:42  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mam vista basic 64bit a behala mi beta naprosto bez problemu...

nerozjelo se ti to ani po clean installu windows bez jakejchkoliv dalsich instalaci podpurnyho softu? (a tim nemyslim drivery grafiky, zvukovky apod.)
jeste bych mozna zkusil doinstalit DX9, ktery ve vistach uz standartne nejsou.

no mmo
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/09/2009 :  16:36:27  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

mam vista basic 64bit a behala mi beta naprosto bez problemu...

nerozjelo se ti to ani po clean installu windows bez jakejchkoliv dalsich instalaci podpurnyho softu? (a tim nemyslim drivery grafiky, zvukovky apod.)
jeste bych mozna zkusil doinstalit DX9, ktery ve vistach uz standartne nejsou.

s tym DX9 som mal problem aj ja, v zivote by ma nenapadlo, ze musim doinstalovat specialny balik DX9 z novembra 2008, aby mi AION isiel, VISTA 64bit Ultimate ... however, hlasilo mi to chybu, ze chyba nejaka dll kniznica a nie henten blud ako ma Shatteren.

MMO traveller
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 16/09/2009 :  16:46:27  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Ahoj, nemel by nekdo zajem ode me koupit ncsoft acc s aion pre-orderem ? Cena dohodou. Ja tu hru proste nerozbeham at delam co delam. Nepomohl ani reinstall win - windows vista jsou proste jed

Byla by skoda, kdyby ten acc propadl...

Icq: 265-483-020



Pokud ti to píše stále tu stejnou chybu, tak bych ti doporučil si zapnout to logování a ten Fusion log nám sem hodit, třeba z toho budeme moudřejší
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 16/09/2009 :  16:47:16  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel někdo preorder z Direct2Drive? Zkoušim to od nich poprve, ale zaboha mi to nechce spolknout... Přitom se svou Mastercard sem platil už nespočetkrat, i přes PayPal a i tuhle možnost sem zkoušel, nejde nic...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/09/2009 :  18:01:55  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jo se vsim vsudy, na jinym pc s win vista jsem to rozbehal ale tady proste ne.

Jak se da zapnout ta funkce ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 16/09/2009 :  18:31:50  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

Zkoušel někdo preorder z Direct2Drive? Zkoušim to od nich poprve, ale zaboha mi to nechce spolknout... Přitom se svou Mastercard sem platil už nespočetkrat, i přes PayPal a i tuhle možnost sem zkoušel, nejde nic...



No nejsem si jist, zda z D2D nemaji US verzi. Opatrně.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 16/09/2009 :  18:45:01  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

quote:
Originally posted by vlkodlak

Zkoušel někdo preorder z Direct2Drive? Zkoušim to od nich poprve, ale zaboha mi to nechce spolknout... Přitom se svou Mastercard sem platil už nespočetkrat, i přes PayPal a i tuhle možnost sem zkoušel, nejde nic...



No nejsem si jist, zda z D2D nemaji US verzi. Opatrně.



D2D mají AION v US verzi, kterou sice spolkne EU account, bohužel ale nefunguje. Tak jen doufám že si ten happy end schovávají až na 20.9.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 16/09/2009 18:46:06
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 16/09/2009 :  20:45:16  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
mame AION (cca 4 lidi) pres D2D. Je pravda, ze to zacalo tahat US verzi ale jde to zmenit na EU. Nevim sice proc tomu tak je, ale kdyz jsme dali stahovat, pote toto prerusili a upravili napr. cestu kam se to ma tahat, tak po te se jiz tahala EU verze. Urcite se to jde vysvetlit lepe, ale z D2D neni problem a jde stahnout i EU verze.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/09/2009 :  21:13:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Klient je společný pro US i EU, není nic vyloženě jako US klient, důležité je akorát přepnout v nastavení NC Launcher a region nastavit Europe. Pokud je Aion vidět jako (US) v seznamu, stačí kliknout úplně dole na Aion, vybrat tam cestu kde už je Aion (US) nainstalován a máte EU verzi :) pak se může dát uninstall (US), hra se ale neodinstaluje, jenom se ztrátí z nabídky Aion (US). Pak sice nebude za Aion (EU) ale pokud se jenom tak přepnete na region America, tak se tam objeví, protože to ukazuje aktuální verzi co zrovna je instalována/nastavena).

Edited by - spajdr on 16/09/2009 21:14:56
Go to Top of Page

Vardant
Starting Member

23 Posts

Posted - 17/09/2009 :  00:30:09  Show Profile Send Vardant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

Zkoušel někdo preorder z Direct2Drive? Zkoušim to od nich poprve, ale zaboha mi to nechce spolknout... Přitom se svou Mastercard sem platil už nespočetkrat, i přes PayPal a i tuhle možnost sem zkoušel, nejde nic...


Já jsem kupoval přes D2D Aion dokonce 2x, jednou proběhlo přes Paypal všechno bez problému, ale podruhé mi to házelo error. Nechtělo to brát ani přímo kreditku a to jsem s ní už taky několikrát platil. Poslal jsem ticket na support a do hodiny se mi ozvali. Jednalo se o náhodné bezpečnostní opatření a kreditka mi v jejich systému bylo okamžitě odblokovaná.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 17/09/2009 :  07:17:48  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
spajdr> Ano instaluje se buď US nebo EU, záleží kde to koupíš, ale i když přepnu US verzi na EU, tak client pořád hází "Invalid ID or password", zkoušel jsem i tu "subsribe to game" funkci, furt nic
Account

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 17/09/2009 07:18:08
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/10/2009 :  06:04:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
na direct2drive.co.uk sel koupit aioneu jen 1x na muj starej ucet.. kamosum na novej to za boha nejde.. kreteni min apsali ze prej musi neco proverit a ze prej uz tojde.. nejde.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Vardant
Starting Member

23 Posts

Posted - 01/10/2009 :  10:34:17  Show Profile Send Vardant a Private Message  Reply with Quote
Já kupoval každý Aion samozřejěm na jiný account, jinak to nejde. A po tom prověření mi šlo nakoupit pouze přes kreditku, přes Paypal ne.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000