Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Dotazy
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 17/11/2009 :  13:33:25  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
Chtěl bych pořádně pochopit, jak funguje blackguardův skill Feeding on weakness. Počítá se do lifestealu dmg z abilit? Jestli ne, tak když budu dávat dmg jenom abilitama, tak nebudu mít lifesteal vůbec žádnej? Ten lifesteal se vztahuje jenom na toho, na koho ho použiju? Lifesteal je vysokej podle toho, kolik sem měl hatred v okamžiku zakouzlení nebo kolik mám v danym momentě útoku? A je lepší BG se štítem nebo kopim?
Pak by mě zajmalo, k čemu sou ty itemy z pvp jako ordinance.

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 18/11/2009 :  09:52:50  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Lepší je samozřejmě BG se štítem. Všeobecně tankům líp svědčí štíty než si hrát na dmg, vydrží s tím víc a nakonec člověka stejně umlátí. Itemy jako ordinance slouží k nákupu ruzných lepších katapultů a podobně, prodává se to ve warcampech.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 18/11/2009 :  11:36:34  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Furion

Chtěl bych pořádně pochopit, jak funguje blackguardův skill Feeding on weakness. Počítá se do lifestealu dmg z abilit? Jestli ne, tak když budu dávat dmg jenom abilitama, tak nebudu mít lifesteal vůbec žádnej? Ten lifesteal se vztahuje jenom na toho, na koho ho použiju? Lifesteal je vysokej podle toho, kolik sem měl hatred v okamžiku zakouzlení nebo kolik mám v danym momentě útoku?



Lifesteal se pocita jen z damage, kterou das prave tou abilitou. Ve vysledku je to natolik zanedbatelny heal, ze ho muzes uplne s klidem ignorovat.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000