Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Lupas-přihláška/Mor do Kuli
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Lupas
Starting Member

1 Posts

Posted - 28/02/2010 :  16:27:41  Show Profile  Send Lupas an ICQ Message Send Lupas a Private Message  Reply with Quote
Zdravím
1) Lupas holy Priest
Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Lupas

2)Sem první majitel postavy a nikdo jiný na ni nemá přistup.

3)Co se týče progresu tak ICC 10 4/12 25 5/12 bohužel zatím sem víc šanci nedostal. VoA 10 4/4 25 4/4

4) Co se týče raidováni sem schopen každý den 15:00-23:30. co se týče víkendu tak nemám problém klidně i déle.

5)Jinak jmenuji se Bohdan.Je mi 17 let a pocházím z Třebíče. WoW hraji cca 2,5roku. Učím se Prvním rokem automechanika. Jinak mám rád hudbu,hry,holky,kámoše,počítač,auta.

6)Do guildy bych chtěl kvuli tomu,že bych chtěl se něčemu novému přiučit,poznat nové lidi a také nabrat nějaké zážitky z raidu :-)

7) Co se týče internetu tak problémy s lagy atd.. nemám. Vlastním VNT,Skype,Icq takže v komunikaci také nezaostávám. Mikrofon mám funkční takže nemám problém pokecat na vnt.

8)To je z mé strany asi vše ,doufám,že sem toho napsal tak nějak akorát,když kdyby ste měli nějaké dotazy tak se klidně ptejte... Zatím čus :-)


Edited by - Lupas on 01/03/2010 17:51:22

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 01/03/2010 :  11:04:52  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja te beru ... posli vstupni poplatek 1000g a hlas se u me ve stredu v 21:00

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 01/03/2010 :  20:56:14  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
Aktualne je to v reseni, nedelej si na dalsi reset save, do stredy se k prihlasce lupasi vyjadrime pls... trpelivost.



To: eagle vem ptaka a padej to mrtvejch lovist, tvuj post je opravdu "out of mosambik" ....

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/03/2010 :  22:53:17  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
V Puckove postu nebylo ani jednou OMG, doslo k nejake zmene o ktere bych nevedel ?!

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 01/03/2010 22:53:31
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 02/03/2010 :  09:07:01  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lupas

6)Do guildy bych chtěl kvuli tomu,že bych chtěl se něčemu novému přiučit,poznat nové lidi a také nabrat nějaké zážitky z raidu :-)




To jsi dost odvazny na zazitky
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 02/03/2010 :  10:18:53  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pucek


To: eagle vem ptaka a padej to mrtvejch lovist, tvuj post je opravdu "out of mosambik" ....


vzhledem k tomu ze tam Mor do Kuli doplnil az po mem postu tak neni :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 04/03/2010 :  11:40:23  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
az budes on line lupasi tak se mi prohlas zkusime te na test obdobi ...

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000