Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Blazex - prihlaska Mor do Kuli
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

blazex
Starting Member

4 Posts

Posted - 19/03/2010 :  17:38:09  Show Profile Send blazex a Private Message  Reply with Quote
Ahoj dozvedel som sa ze zhanate huntera na doplnenie icc 10 / 25 raidu popripade na iny raid. Blazex-Orc-surival hunter je moja prva postava s ktorou som zacal hrat wow ale potom som ho prestal hrat a hral som dlho paladina teraz sa opet vraciam k hunterovi.
Armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Blazex
Account je moj odzaciatku , mam este tanka menom Pinquin - prot pala
Raidovanie : mozem kazdy den od 17 - 23hod (okrem stredy vtedy dojdem az o 19hod domov zo skoly ) cez vikendy je to neobmedzene.
V reale sa volam Miso , mam 20 rokov ,wow hrajem asi tak 8 mesiacov, studujem na Stu strojnicka fakulta.
Do guildy k vam chcem preto lebo som sa dozvedel ze zhanate huntera a chcem konecne stale miesto na raid s ludmi co sa dohodnu a pojdu.
Ventrilo/teamspeak mam , mikrofon mam tiez ale sem tam je problem lebo momentalne mam compa kvoli netu v obyvacke ked je pustena telka tak je to naprd.
Raidy: preraidovane mam ToC10/25 , Ulduar , Naxxramas , OS , EOE , onyxiu , Icc 10/25 4/12 na palatovi mam 7/12 s taktikami nemam problem.
Spec mam surival ale uvazujem ze respecnem na MM , skily mam JWC/LW na full.
To je vsetko ak este mate nejake otazky tak napiste alebo in game w Blazex/Pinquin . zatial cus

Nataniel
New Member

334 Posts

Posted - 19/03/2010 :  17:48:24  Show Profile  Send Nataniel an ICQ Message Send Nataniel a Private Message  Reply with Quote
Pockame, co rekne Pucek, ale ja jsem pro. Hlavne mas Holy offspec u Palata...healujes nekdy taky na raidech?
Go to Top of Page

blazex
Starting Member

4 Posts

Posted - 19/03/2010 :  20:23:09  Show Profile Send blazex a Private Message  Reply with Quote
no holy mam off a healujem sem tam gear mam nejak 5100 nic moc ale doberam gear.
Go to Top of Page

Galad
New Member

107 Posts

Posted - 20/03/2010 :  00:00:52  Show Profile  Send Galad an ICQ Message Send Galad a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem pro, alespon na zkusebni dobu ... tim se nic nezkazi :)

Certovo kolo .... jojo je to jen 200g :)

Me gustaría invitarte a tomar una pescada, pero no puedo, lo de ayer fue un desastre...
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 20/03/2010 :  17:25:03  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
Zajimalo by me scim opravdu chces hrat. 2 chary do raidu nedostanes a kazdy si musi vybrat mezi mainem a twinkem u tebe by to bylo presne co? Huntera sice schanime to je pravda dokonce i holy palata ale na staly uvazek. TZN. scim chces raidovat R25 ?

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

blazex
Starting Member

4 Posts

Posted - 21/03/2010 :  09:20:09  Show Profile Send blazex a Private Message  Reply with Quote
raidovat chcem za huntera , na icc mam este slaby holy gear aj tak.
Go to Top of Page

blazex
Starting Member

4 Posts

Posted - 22/03/2010 :  21:15:34  Show Profile Send blazex a Private Message  Reply with Quote
mohli by ste sa vyjadrit popripade ma skusit na raid , ak ano tak ma kontaktujte in game nech si nerobim zbytocne save
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 23/03/2010 :  09:30:21  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
in game te naberu staci napsat.... mam ted moc prace nestiham editovat vsechny posty... pravdepodobne se vejdes do nedelniho raidu ... icc

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000