Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Pokec
 kam dal ..
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 28/10/2010 :  11:25:31  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, wow na ofiku me pije krev kvuli cekani na jakekoliv bg +-50min, protoze jsem pvp pozitivni tak me cekani hodinu na kazde dalsi opravdu neuspokojuje. Nemate nekdo typ na kvalitni hru, kde je zastoupene PvE stejne tak PvP, kde existuji guildy a hratelnost je alespon na rok dva? (zadna korea prosim)

wow mam zaplacene az do unora 2011, ale mira znechuceni je takova, ze ho opustim klidne ihned.

vyhovuje mi placeni mesicnich pausalu, z her co povazuju za kvalitni a vyhovuji mi: UO, Ryzom, WoW. vse ostatni co jsem hral jsou (ruku na srdce) beckovy hruzy.
predem dekuju za kazdy typ

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 28/10/2010 14:01:24

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 28/10/2010 :  13:17:45  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
zadna jina hra nema x-realm "BG",tak je to vsude vseobecne spis horsi jak ve wowku. Warhammer mel dobry scenarka (bg) a v podobnym stylu,ale jak je to s cekackama atd nemam paru,hral jsem to 3mesice po releasu
Aion je dobrej a aktualne asi 2. nejhranejsi p2p mmo na svete,ale je to Korea a ty pises zadnou koreu :)

Ja bych doporucil League of Legends
(zmena je zivot a je to megazabavna polo-MMO-polo-RTS zadarmo) s levelama atd a 90% pvp.
http://eu.leagueoflegends.com/

Jestli te bavila UO,tak Darkfall je pecka ve stylu UO
http://www.eu.darkfallonline.com/

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/10/2010 :  13:10:11  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Kámoš se ted vracel do warhammeru a rikal, ze po tom mergi mnoha serveru se na lvlu 1 - 29 na battlegroundy ceka max 5 minut. Vejs zatim neni.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/10/2010 :  16:01:57  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
doporucit nekomu aion jako neco nejhranejsiho tj spatnej vtip....

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 31/10/2010 :  23:05:38  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

doporucit nekomu aion jako neco nejhranejsiho tj spatnej vtip....



A proč ? Zaběhneš do tržnice pro značkové tričko od šikmookého fešáka, uvaříš si kvalitní čínské nudle z asia večerky a klikáš na Aion.exe :-)Jsi in a stylovej


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 31/10/2010 23:05:55
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 01/11/2010 :  08:58:25  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

Ahoj, wow na ofiku me pije krev kvuli cekani na jakekoliv bg +-50min, protoze jsem pvp pozitivni tak me cekani hodinu na kazde dalsi opravdu neuspokojuje.

co takhle jen zkusit jinou battlegrupu? v rampage jsou cekacky cca 5 minut? nekdy je to jen 5s treba :) urcite najdes i lepsi ale cekat hodinu na BG bych nechtel taky :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 01/11/2010 :  09:12:03  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Nemaj bezy ve wowku zrusit battlegroupy a udelat to crossserver vsech serveru v regionu?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 02/11/2010 :  12:51:18  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagleco takhle jen zkusit jinou battlegrupu? v rampage jsou cekacky cca 5 minut? nekdy je to jen 5s treba :) urcite najdes i lepsi ale cekat hodinu na BG bych nechtel taky :)

asi se ukazu jako lama, ale jak toho dosahnu (s vyjimkou zmeny realmu)? pod 5min cekani jsem nezazil snad nikdy, do cca 20min bg naskocilo vzdy, po updatu je pravidlo 50+min. Naopak areny (rated) to byla otazka maximalne dvou tri minut, ale ty si zahrajem opet az na 85lvl.

rampage jsou tyto servery:
Alexstrasza- Normal
Alleria- Normal
Balnazzar- PvP
Blackhand- Normal
Cho'gall- PvP
Destromath- PvP
Dethecus- PvP
Garona- Normal
Gorgonnash- PvP
Gul'dan- PvP
Hellscream- Normal
Illidan- PvP
Kael'thas- Normal
Kirin Tor- RP
Ravencrest- PvE
Spinebreaker- PvP
Stormreaver- PvP
Whisperwind- Normal

problem migrace na jiny realm je, ze nikdy clovek nepremluvi vsechny kamarady s kteryma hraje (pokud pro ne neni pvp stejne dulezite), tim spis ze pokud neni zrovna free balance akce tak je to placeny prestup.


Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 02/11/2010 15:51:27
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/11/2010 :  10:20:06  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
tipujem ze si hordak U nas na serveri mam BG dialog skor, ako skonci request (rozumej klik na tlacitko "join BG") , ale to preto, ze hordakov je v nasej BG asi milionkrat viacej.


EDIT: 50min by som nerozdychal.

No a k tej hre ... tazko povedat, vsade inde okrem WoW nie su ludia. Ked si zvyknuty na desiatky ludi duelujucich napr pred Ogrimarom, v Dalarane, inde zaplaces. Warhammer ma dobre BGcka, ale uz pred rokom sa na scenarka cakalo, a to tam bolo este celkom dost ludi.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 03/11/2010 10:28:45
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/11/2010 :  11:53:10  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hele doporučuji abys transfernul na allianci na burning blade a budeš mít čekačku < min. Já to tak udělal a po tomhle luxusu se na DT už vrátit prostě nemůžu, času neni mnoho a když chci hrát tak chci opravdu hrát a ne čekat půl hodiny na BG který PUG stejně prohraje.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 03/11/2010 :  14:08:36  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by Eagleco takhle jen zkusit jinou battlegrupu? v rampage jsou cekacky cca 5 minut? nekdy je to jen 5s treba :) urcite najdes i lepsi ale cekat hodinu na BG bych nechtel taky :)

asi se ukazu jako lama, ale jak toho dosahnu (s vyjimkou zmeny realmu)? pod 5min cekani jsem nezazil snad nikdy, do cca 20min bg naskocilo vzdy, po updatu je pravidlo 50+min. Naopak areny (rated) to byla otazka maximalne dvou tri minut, ale ty si zahrajem opet az na 85lvl.

rampage jsou tyto servery:
Alexstrasza- Normal
Alleria- Normal
Balnazzar- PvP
Blackhand- Normal
Cho'gall- PvP
Destromath- PvP
Dethecus- PvP
Garona- Normal
Gorgonnash- PvP
Gul'dan- PvP
Hellscream- Normal
Illidan- PvP
Kael'thas- Normal
Kirin Tor- RP
Ravencrest- PvE
Spinebreaker- PvP
Stormreaver- PvP
Whisperwind- Normal

problem migrace na jiny realm je, ze nikdy clovek nepremluvi vsechny kamarady s kteryma hraje (pokud pro ne neni pvp stejne dulezite), tim spis ze pokud neni zrovna free balance akce tak je to placeny prestup.





rampage jsou tyt servery :)

Bloodfeather
Darksorrow
Defias Brotherhood
Frostwhisper
Haomarush
Lightning's Blade
Neptulon
Ragnaros
Sylvanas
The Maelstrom
The Venture Co
Twisting Nether
Vashj

tedy aspon EU

ale rto je jedno problem bude to ze jsi na pocetnejsi strane ... kdyz se do bg prihlasi 1000 hordaku a 10 aliku tak holt tech 990 hordaku bude cekat tyden no ..


UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/11/2010 :  12:13:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Nemaj bezy ve wowku zrusit battlegroupy a udelat to crossserver vsech serveru v regionu?

To myslim že právě nikdy neudělaj, brzdí je titul "Season" gladiator kterej je jen pro toho nejlepšího z každé BG. Třeba Merciless Gladiator, Wrathful Gladiator atd. To nevim jak by to jinak vyřešili.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 04/11/2010 :  13:29:31  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by tojejedno

Nemaj bezy ve wowku zrusit battlegroupy a udelat to crossserver vsech serveru v regionu?

To myslim že právě nikdy neudělaj, brzdí je titul "Season" gladiator kterej je jen pro toho nejlepšího z každé BG. Třeba Merciless Gladiator, Wrathful Gladiator atd. To nevim jak by to jinak vyřešili.

blizzard napsal ze o tom premysli a ze to neni problem udelat :) a myslim ze sezoni gladiatori by zustali stejni ...je to nejake procento nejlepsich ... no a ted by bylo vice skupin ... procento by zusalo stejne takze i pocet nejlepsich by se na svete nezmenil .. jen by byli treba vsichni na jednom serveru :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/11/2010 :  19:52:42  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No season gladiator nefungoval jako procento, to byl vyloženě jedinec. Tzn. že mohli být jen maximálně 3 (tedy 3 teamy) season gladiátoři za jednu season z každé BG. Proto na to narážim, protože kdyby to udělali podobně jako s "obyčejnym gladiatorem" (ale ruku na srdce kdo ho má), tak by season gladiator ztratil tu prestiž... a nebo taky ne.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 04/11/2010 19:57:03
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 04/11/2010 :  20:03:07  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
Stahnul a nainstaloval jsem League of Legends .. sice to hraju teprve chvilku, ale zatim jen sama pozitiva.

Hra je vybalancovana, cekani na hru (zatim) maximalne 30s, dostatecne variabilni .. proste libi, jako doplnek nebo na mesic dva pro pvp chtive uplne idealni.
Skoda ze (nebo zatim nevim jak) neovlivnim kicknuti afk spoluhrace (bohuzel caste odhadem tak 30% her jsme vy/prohrali hrou v oslabeni).

pro me je tento typ her novinkou, takze zatim jsem unesen a sam za sebe mohu jen doporucit.

odkaz: http://www.leagueoflegends.com/

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 04/11/2010 20:10:53
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/11/2010 :  23:44:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hra právě vybalancovaná neni, ale na to přijdeš až po čase. Jako 4fun to je dobrý, ale pokud chceš challenge a něco kompetetivního, tak doporučuji Heroes of Newerth. Ladder a PSR (public skill rating) systém. V HoN nejsou žádné levely avataru a je to opravdu vybalancovaná hra jak má být. V LoL je ale lepší komunita, přátelštější a méně haterů a nerdů.. zatímco v HoN to býva vyhrocený někdy, hlavně kvůli tomu že je tam velká většina hráčů co hrála DoTa a očekávaj automaticky skill i od ostatních, ale od té doby co přidali funkci report hráče, tak se to zklidnilo. Na ratingu 1700 jsou už lidi lepší a nejsou tak agresivní, začíná se na ratingu 1500.

Když mi hodíš do PM mail, můžu ti poslat trial, kterej se vztahuje na 10 zápasů, poté se musí upgradovat. Hra jako samotná stojí jednorázově 30 USD.

odkaz: www.heroesofnewerth.com

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 04/11/2010 23:46:06
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 04/11/2010 :  23:58:19  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ahoj dekuji, zkusim se nejdriv naucit zaklady zde. penize nejsou zadny problem, pokud me to bude bavit dele jak mesic tak urcite setrit nebudu. kazdopadne dekuji.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 05/11/2010 :  12:19:20  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Hra právě vybalancovaná neni, ale na to přijdeš až po čase. Jako 4fun to je dobrý, ale pokud chceš challenge a něco kompetetivního, tak doporučuji Heroes of Newerth. Ladder a PSR (public skill rating) systém. V HoN nejsou žádné levely avataru a je to opravdu vybalancovaná hra jak má být. V LoL je ale lepší komunita, přátelštější a méně haterů a nerdů.. zatímco v HoN to býva vyhrocený někdy, hlavně kvůli tomu že je tam velká většina hráčů co hrála DoTa a očekávaj automaticky skill i od ostatních, ale od té doby co přidali funkci report hráče, tak se to zklidnilo. Na ratingu 1700 jsou už lidi lepší a nejsou tak agresivní, začíná se na ratingu 1500.

Když mi hodíš do PM mail, můžu ti poslat trial, kterej se vztahuje na 10 zápasů, poté se musí upgradovat. Hra jako samotná stojí jednorázově 30 USD.

odkaz: www.heroesofnewerth.com


ja osobne tohle trochu nechapu,ja HoN nehral a nechci ani nijak zvlast obhajovat to LoLko,ale kdyz ses do toho pustil,tak pls rekni co konkretne vybalancovany neni?
je tam asi 60championu,pridavaj jednoho za 14dni (pravidelne),nevim kolik v honu

To ze mas levely avataru,hrajes s lidma na stejnym levelu prave proto aby te nedrtili veterani se vsema levelama a runama..to ze si muzes navolit talenty u avatara,je prece plus,ne minus ne?:)

rating je tam uplne stejnej,muzes hrat "rated" i "nerated" hry,v rated hrach ma kazdej team pravo zabanovat jednoho championa,kdyz si mysli ze je OP

me to prijde jako ze si ti obhajci HoNu mysli ze v tom LoLku muzes mit max lvl,vsechny runy a hrat proti lidem co to nemaj a drtit je...nemuzes...ta hra ti hleda protivniky i spoluhrace (pokud vas neni 5) sama,prave podle toho ratingu a odehranejch lvl.
lidi se s tim snazej vyjebat,to nepopiram,ale vzdycky se to zachvilku vybalancuje samo,prave kvuli tomu ratingu,viditelnymu i skrytymu.
Muzes napr hrat na lvl 30 v arranged teamu s lvl1 kamosem..ale zprumeruje se to a budete hrat proti lepim lidem. vyvojari navic oznamili ze "Carry" syndrom v tomhle pripade je silnejsi nez "feed" a tak pritvrdili a pokud se teda pripojis s lvl30 a lvl1,budete hrat proti priblizne lvl 24,ne prumeru 15..vlvl 1 kamos bude mit horsi casy a ty to taky rulovat nebudes.
dalsi finta je to,ze proste na lvl 30 smazes ucet a zalozis novej,lvl 1. Nebudes mit runy,talenty ani hrdiny,ale budes to umet..3x vyhrajes a uz hrajes s lidma co to taky umej a tak se to vyrovnalo. Navic si za vyhrany hry kupujes hrdiny,tak je to proste skoda to delat.

zadny dalsi finty a nevybalancovanost me nenapadaj.
Ty runy a levely,casem proste maj vsichni stejne, a jestli nekdo chce hrat Tanka s velkou manaregeneraci a Maga s hodne zivotama,at si ho hraje,kustomizace je imho + ne -

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 05/11/2010 :  12:40:52  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel jsem obojí, ale komunitu v HoN jsem nezkousl

hraju jako oddechovku LoL a super (us verzi). Vadí mi trochu absence nějakého balance pro případ AFL nebo Leavera, jinak mi to vyhovuje.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/11/2010 :  12:55:58  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Hra právě vybalancovaná neni, ale na to přijdeš až po čase. Jako 4fun to je dobrý, ale pokud chceš challenge a něco kompetetivního, tak doporučuji Heroes of Newerth. Ladder a PSR (public skill rating) systém. V HoN nejsou žádné levely avataru a je to opravdu vybalancovaná hra jak má být. V LoL je ale lepší komunita, přátelštější a méně haterů a nerdů.. zatímco v HoN to býva vyhrocený někdy, hlavně kvůli tomu že je tam velká většina hráčů co hrála DoTa a očekávaj automaticky skill i od ostatních, ale od té doby co přidali funkci report hráče, tak se to zklidnilo. Na ratingu 1700 jsou už lidi lepší a nejsou tak agresivní, začíná se na ratingu 1500.

Když mi hodíš do PM mail, můžu ti poslat trial, kterej se vztahuje na 10 zápasů, poté se musí upgradovat. Hra jako samotná stojí jednorázově 30 USD.

odkaz: www.heroesofnewerth.com



nechápu jak může být nevybalancovaná hra, kde mají oba teamy stejný možnosti ...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2010 :  13:15:13  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Co na tom proboha nechapete ?! Predstsvte si CS 1.6 kde byste si naklikavali nejaky talenty. Proste to neni cisty a jsem proti level systemu. Ja jsem hlavne u LoL nezkousl grafiku a provedeni. Nechci nekoho presvedcovat, ale kdyz uz bylo zde zminene LoL, tak stoji za zminku i HoN.

A kupovani hrdinu za vyhru, bez komentare...

LoL jako fun hra dobry, ale na e-sport to neni.
HoN je proste daleko kompetetivnejsi hra nez LoL. Hra pro lidi co chtej challenge.
A za tim si stojim.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 05/11/2010 13:26:09
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/11/2010 :  15:21:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Co na tom proboha nechapete ?! Predstsvte si CS 1.6 kde byste si naklikavali nejaky talenty. Proste to neni cisty a jsem proti level systemu. Ja jsem hlavne u LoL nezkousl grafiku a provedeni. Nechci nekoho presvedcovat, ale kdyz uz bylo zde zminene LoL, tak stoji za zminku i HoN.

A kupovani hrdinu za vyhru, bez komentare...

LoL jako fun hra dobry, ale na e-sport to neni.
HoN je proste daleko kompetetivnejsi hra nez LoL. Hra pro lidi co chtej challenge.
A za tim si stojim.




Stát si za tím můžeš, ale zatím si to nijak nevysvětlil.

Takže opakuji, jak může být nevybalancovaná hra, kde mají oba týmy stejný možnosti. Naklikat talenty si může každej stejně.

To je jak kdybych tvrdil, že CS je nevybalancovaná hra, protože někdo si může ze startu koupit sniperku a s tou pak může střílet mnohem dál než ten, co si koupil pistolku :]

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2010 :  16:44:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
V CS začíná každej stejně, na 800, takže sniperku si koupí jen ten, komu se daří, to je obdoba v HoN, LoL, DoTa tzv. "feedlého" charu, což je naprosto v pořádku. Lépe řečeno, k této výhodě nad ostatníma dochází v průběhu hry, ale ne na jejím začátku.

- Stejný možnosti by měli, kdyby měli naprosto identický pick, tzn. oba teamy stejný hera a rozhodovalo by to jak si kdo nakliká talenty.

K imbalancu dochází už při picku, ve většině případů má prostě jeden team lepší pick, tomu se zabránit nedá, jedině když padne dobrej los a je pick vyrovnaný. Takhle ale tento typ hry funguje, přece jen to neni FPS, nicméně stále se dá s outsider pickem rozsekat soupeře (což se mi třeba podařilo včera, za pollywog priesta mít 13:2 ...) když to soupeř pokazí a nebo jsou tam lamky co feedují. Jenže protože do toho nacpali ještě talenty... nevidim v tom plus.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 05/11/2010 17:00:38
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/11/2010 :  17:11:19  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
je to odpudivy asi vsechno stejne bo vsude hrajes uz asi 5 let furt tu samou mapu dokola jak dement. nejftipnejsi je ze je po te dote zkopirovali i ty ostatni hry...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2010 :  17:19:03  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Takhle se to brát nedá. Je to "hrací" plocha. V člověče nezob se hraješ taky pořád na té samé ploše, ta zábava je jinde (tak to spíš Člověče napij se ) akorát v té hře rozhoduje RNG

Jsou i nové mapy, ale nevim o nikom, kdo by je hrál.

A z racionálního úhlu pohledu je dobře že udělali HoN a LoL, protože DoTa nemá challenge, statistiky, Warcraft III engine ji technicky brzí a to nejhlavnější, kazí požitek ze hry. Nevim jak v LoL, ale v HoN se setkáš s opravdovym leaverem třeba 1x za 20 her.

Spíš co mi vadí, je to že Valve ohlásilo DoTa 2. Já mám třeba DoTu spojenou s Warcraftem III a jakmile to bude celáý předělaný, jiný, už to neni pro mě DoTa, ale něco jako HoN nebo LoL a proto si myslim, že takovou další hru už nepotřebujem. Akorát se zbytečně rozdělí hráčská základna.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 05/11/2010 17:29:59
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/11/2010 :  17:48:14  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren



K imbalancu dochází už při picku, ve většině případů má prostě jeden team lepší pick, tomu se zabránit nedá, jedině když padne dobrej los a je pick vyrovnaný. Takhle ale tento typ hry funguje, přece jen to neni FPS, nicméně stále se dá s outsider pickem rozsekat soupeře (což se mi třeba podařilo včera, za pollywog priesta mít 13:2 ...) když to soupeř pokazí a nebo jsou tam lamky co feedují. Jenže protože do toho nacpali ještě talenty... nevidim v tom plus.



stále to nechápu, přeci pokud si někdo blbě pickne, tak je to jeho chyba

vidím co si pickuje soupeř a můžu na to reagovat, pokud to neumím, tak díky tomu můžu prohrát, ale nijak to nesouvisí s vybalancováním hry jako takový
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/11/2010 :  23:10:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jenze tam jde Isacu o to, ze do posledni chvile nevis co si souper pickne. Nevim ted jak v LoL ale v HoN ani nevidis z ceho muze vybirat. A take zalezi na game modu... pokud je nekdo "instapicker", tak to nedela dobrotu, protoze prave tim nahrava souperi.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 06/11/2010 :  08:02:05  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Jenze tam jde Isacu o to, ze do posledni chvile nevis co si souper pickne. Nevim ted jak v LoL ale v HoN ani nevidis z ceho muze vybirat. A take zalezi na game modu... pokud je nekdo "instapicker", tak to nedela dobrotu, protoze prave tim nahrava souperi.



kolik dní dopředu by si to chtěl vědět ? :]

v LoL se ve hrách s ratingem pickuje podobně jak v captain modu v DotA, každej z kapitánů vybanuje 2 hrdiny, pak následuje pick v kterym se oba týmy střídají

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Draft_Mode

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 09/05/2015 :  23:21:04  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ahoj, mel bych dva dotazy:

- existuje dnes hra s výjimkou wow, wot a eve, kde je větší (v řádu stovek lidí) a současně nestagnující cz&sk komunita?
- hrajete hru (mmo) u které předpokládáte, že ji vydržíte hrát déle než půl roku?

procházím žebříčky her na mmorpg.com a nemůžu se ubránit dojmu, že se většina her po pár měsících potýká s masivním odlivem hráčů. paradoxně tak nejstabilnější hry / komuninuty jsou ty co existují roky viz první dotaz.


Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 11/05/2015 :  13:59:13  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor
- hrajete hru (mmo) u které předpokládáte, že ji vydržíte hrát déle než půl roku?


Neverwinter

Black
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 11/05/2015 :  14:16:28  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor
- existuje dnes hra s výjimkou wow, wot a eve, kde je větší (v řádu ...)



mozna elder scroll, ale pochybuju, ze v jedny guilde...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 12/05/2015 :  07:19:55  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Guild Wars 2. Ohlasili datadisk pred par mesiacmi, kde sa chystaju revolucne zmeny. Release date je neznamy, najpravdepodobnejsi termin je koniec leta (bezi closed beta akurat).

Momentalne je hra vo faze, ked sa vracaju naspat tisice hracov. Ale s poctom ludi som nemal problem ani ja ked som sa vratil v decembri. V kazdej jednej zone pri levelingu su mraky ludi, aj ked umres hocikde na mape, za par okamihov sa tam objavi nejaka dobra dusa na resurect :)

Hra ma vsetko. Instancovane PvP, challenging WvW s resetom kazdy piatok, a k tomu 10 ton PvE

Je niekolko CZ/SK gild, od extremov "daj mi whisper a ja ta invitnem" s poctom 100+ ludi v prime time az po hardcore PvP na prihlasku (na meno si nespomaniem), ktoru ked som si precital, nemal som odvahu ju vyplnit :)

Donedavna som bol s hrou spokojny na 110%, kedze mali queue do aren aj pre ludi, co hrali solo ... cize 5 v 5 pug. Ale to zrusili pred par mesiacmi, takze som smutny, kedze vacsinu zapasov hram proti premade a je to celkom tazke vyhrat :)

Ja to hram znova od decembra a v momentalnom stave, v akom sa pole MMORPG nachadza, tu asi ostanem navzdy

MMO traveller
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/05/2015 :  13:47:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak zminit se o revolucnich zmenach a dal to tema nerozvinout jedinym slovem je k nasrani :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 13/05/2015 09:11:54
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/05/2015 :  21:03:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Souhlasim. Na hre jsem stravil nejaky ten patek a druhy Frostfang bych asi jenom tak nezacinal. Revolucni zmeny dost smrdi.

http://guildwars2.cz/heart-of-thorns-prvni-datadisk/

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 20/05/2015 21:08:00
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/05/2015 :  10:02:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
"Maximální level zvyšován nebude a to z toho prostého důvodu, aby nedošlo k znehodnocení aktuálních oblastí."

to je zajimave, ono to nekomu po 20ti letech vyvoje mmo konecne doslo ze zvysovat level u datadisku je strasna kokotina

lastfm
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/05/2015 :  22:02:10  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Po ani nevim jake dobe (rok, rok a pul)..jsem se lognul do GW2. Vsechno je to porad pekny, ale ve hre je tolik zmen, ze se mi vubec nechce nic znova ucit. To bych stravil tak mesic jenom tim, ze bych zkoumal, co je noveho. A to je problem vsech MMO. Jeste jsem nenasel zadnou, do ktere by se dalo normalne po delsi dobe naskocit. Vetsinou je tam nabaleno tolik novych veci a zmen tech starych, ze me to vzdycky odradi. Nemam cas tydny studovat vsechny zmeny.. To je asi duvod, proc radeji zacnu zcela neco noveho, nez se vracet do stareho. Zatracena prace...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 22/05/2015 :  10:16:35  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
radeji zacnu zcela neco noveho

nu a oslovilo te neco? pokud ano, prosim napis kam jdes .. vic nez dva mesice marne hledam novou hru, zebricek z mmorpg.com znam snad uz nazpamet ..

co se tyce novych veci .. podobny "kulturni" sok jsem zazil a nerozdychal u wow a la2 .. dnes to jsou absolutne jine hry, nez co jsem hraval

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 22/05/2015 10:17:36
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/05/2015 :  10:23:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidorvic nez dva mesice marne hledam novou hru, zebricek z mmorpg.com znam snad uz nazpamet ..



Nejsou, no. Neverwinter by asi nebyl špatnej, kdyby nás ho hrálo víc a domluvili jsme se, že kromě utility a vanity věcí nebudeme nic kupovat. Nedostatek lidí a pay to win to ale bohužel spolehlivě zabíjí...
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 22/05/2015 :  11:20:10  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
...

co je utility a co vanity ? ;)

Black
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/05/2015 :  12:06:34  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

quote:
Originally posted by Rahman
...

co je utility a co vanity ? ;)



utility = mount, bágl
vanity = hadry
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 22/05/2015 :  13:17:25  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem si rikal, ze ten P2W vyzkousim, ale asi tomu nerozumim, nebo je to nechutne drahy:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/05/2015 :  15:11:21  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Po ani nevim jake dobe (rok, rok a pul)..jsem se lognul do GW2. Vsechno je to porad pekny, ale ve hre je tolik zmen, ze se mi vubec nechce nic znova ucit. To bych stravil tak mesic jenom tim, ze bych zkoumal, co je noveho. A to je problem vsech MMO. Jeste jsem nenasel zadnou, do ktere by se dalo normalne po delsi dobe naskocit. Vetsinou je tam nabaleno tolik novych veci a zmen tech starych, ze me to vzdycky odradi. Nemam cas tydny studovat vsechny zmeny.. To je asi duvod, proc radeji zacnu zcela neco noveho, nez se vracet do stareho. Zatracena prace...

Nie je to tak. Koncom roka 2014 som sa vracal po roku pauzy, prvych 10 minut maximalny pocit depresie, ze vsetko je ine. Spravil som si preto novy char a kym som dal level 35, 90% zmien mi bolo jasnych. Na zvysok som sa popytal ludi vo friend liste. Frustraciu chapem, ale garantujem ti, ze za dva dni hrania budes back on track.

MMO traveller
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/05/2015 :  20:55:57  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Elidor: Jo hral jsem (hraju) NWO. Nicmene tim novym updatem, scalovanim a vyssim levelem, vcetne tech repeatable questu..nevim proc, ale dost se mi to znechutilo.

To Greydawn: Jo taky me napadlo, ze dam novy char, ale ja mam vsechny sloty plne a mam vsechny crafty na tehdejsi max (ted uz samozrejme ne). Podivam se, jestli tam neni nejaky char, ktery byl pouze testovaci, ale dost o tom pochybuju. :-)

Dokonce koukam, ze mam rozjety dalsi legendary..no precursor nemam, takze jsem v riti. :) Lady luck me nema rada. Kazdopadne uvidime. Dalsi veci je, ze pro me jsou dva dny mesic. Denne mam mozna hodinu ci dve to pustit. :-)


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000