Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Predam Rift - lacno
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Ukkert
Starting Member

Vali.

4 Posts

Posted - 28/12/2011 :  11:40:00  Show Profile Send Ukkert a Private Message  Reply with Quote
Zdravim,chcel by som predat svoj rift acc, z toho dovodu, ze uz nemam na hry cas a ani uz ma moc nebavia. Uz som sa ho snazil parkrat predat rozne po internete, ale zatial bolo vsetko neuspesne, nikto sa mi neozval, tak to skusam tu

!! Ucet je aktivny do 30.12.2011 !!

Info :
-Som prvy majitel kupil som digitalnu zberatelsku ediciu aj s mesiacom hrania za 29 eur

- Mam pristup k obidvom kontrolnym otazkam + dodam aj heslo k emailu

- Mam este povodnu zberatelsku ediciu !
24 slot bag
mount 60% korytnacka
ingame noncombat pet

Postava
Defiant Rogue lvl 50, EU server Icewatch ( PVE )
- ale kedze sa daju prenasat postavy zo servera na server zadarmo, je to jedno

Prestige rank 3 skoro 4 a priblizne 45k favor + vsetky dostupne itemy na ten rank

Hlavny spec mam marksman a vedlajsi Rifstalker, ale moc veci na ne nemam, hral som skor len pvp.
Samozrejme mam 110% mounta, priblizne 35 plat a nejake veci v ah a v poste, banke, ktore su tiez hodnotne, 1200 achiev pointov

Professions
- Butchery 300
- Outfitting 289
- Runecrafting 300

Stale som to daval za priblizne 45-50 eur, ale kedze sa acc moc nepredaval staci mi cena, za ktoru som hru kupil cize 30 eur.

Ak by ste mali zaujem alebo chceli este nejake info napiste mi na mail
scoob698@gmail.com


Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/12/2011 :  12:16:40  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
vzhledem k tomu ze to uz asi nikdo nehraje tak bych ti za vyzkouseni dal mozna tech 5e ... no ale kdyz to "nebavi" tak nebude ani me ... dam 2e? vic ne .. mozna 3e kdyz pekne poprosis

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Ukkert
Starting Member

Vali.

4 Posts

Posted - 28/12/2011 :  14:57:06  Show Profile Send Ukkert a Private Message  Reply with Quote
To ze to nikto nehrava nieje pravda ta hra bola 2 najhranejsia po wowku, kedze teraz prislo swtor tak mozno este nie ale casom bude 3 co je ajtak slusne. Mna hranie hier ako take nebavi, viac sa venujem ich programovaniu. Co sa tyka cz/sk komunity tak neviem male deti hraju wowko rift hra trocha starsia generacia hracov :) Mne nikdy nevadilo ze som bol clenom guildy ktora nehovorila mojim rodnym jazykom :) Minimalne tych 15-20e,ak by som uz naozaj nikoho nevedel nasjt, pretoze nielen ta hra samotna ale aj ten cas co som do nej vlozit ma nejaku cenu

Edited by - Ukkert on 28/12/2011 15:01:25
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 28/12/2011 :  16:02:46  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ukkert
ten cas co som do nej vlozit ma nejaku cenu


nema...lol....nechapu kde jsi na to prisel,kdyby to fungovalo tak ze si koupime hru,zahrajem si a pak ji se ziskem prodame,tak nikdo nedela nic jinyho :)
nejvetsi rychlici (aka vcera to vyslo,dnes prodavam 50tku),popripade imba postavy (aka mam equip kterej ty nikdy mit nebudes) jinak to proste ani neprodas,natoz se ziskem za tvuj drahocenej cas,lol :)

to neber spatne,ale takhle to neni,tvuj cas stravenej u pocitacovy hry nema zadnou hodnotu a nikdo ti za nej platit nebude :)

jestli se pletu tak se mi sem pak muzes prijit vysmat

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 28/12/2011 16:03:17
Go to Top of Page

Ukkert
Starting Member

Vali.

4 Posts

Posted - 28/12/2011 :  16:27:14  Show Profile Send Ukkert a Private Message  Reply with Quote
Myslel som to tak ze za ten cas co som stravil pri pc hranim hry som si nazbieral nejaky equip a somariny ktore maju svoju individualnu hodnotu napr ked to zoberem zo vseobecneho hladiska mozem si nazbierat nejake money v hre a potom ich online predat. Poznam vela ludi co to tak robi. Mam par kamosov co tak kupili wow acc runescape acc za 200 eur ++ alebo predali a preco ? hra nema ani zdaleka taku cenu ale ten equip a veci ktore v nej su ano. A ano dost ludi to predava a preco to tak nerobi kazdy? Jednoducho nieje dost ludi ktory by to kupovali a preco? Pretoze vacsina si to chce zahrat od zaciatku a nie uz kupovat "rozohratu" hru.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 29/12/2011 :  10:14:08  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Hlavně ty kromě platin nemáš absolutně nic extra, tak nevím, co na tom chceš prodávat. A informace, jaký build jsi hrál, to je jako k čemu??? Každý může hrát všechno a dle jeho preferencí. Stejně tak super sběratelská edice, v současnosti k hovnu. Jednoduše, nenabízíš absolutně nic, za co by si lidi měli platit. Když na steamu je za 10 éček, doublelol. http://store.steampowered.com/app/39120/

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 29/12/2011 :  15:01:35  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ukkert

Myslel som to tak ze za ten cas co som stravil pri pc hranim hry som si nazbieral nejaky equip a somariny ktore maju svoju individualnu hodnotu napr ked to zoberem zo vseobecneho hladiska mozem si nazbierat nejake money v hre a potom ich online predat. Poznam vela ludi co to tak robi. Mam par kamosov co tak kupili wow acc runescape acc za 200 eur ++ alebo predali a preco ? hra nema ani zdaleka taku cenu ale ten equip a veci ktore v nej su ano. A ano dost ludi to predava a preco to tak nerobi kazdy? Jednoducho nieje dost ludi ktory by to kupovali a preco? Pretoze vacsina si to chce zahrat od zaciatku a nie uz kupovat "rozohratu" hru.


ja tu tvoji teorii chapu,ale realita je jina...coz vidis sam podle poctu nabidek na tvuj acc,i ostatnich komentaru okolo tvoji ceny...

tohle byvavalo..dnes je lidi kteri by radi prodali account za temer cokoli 10x tolik nez lidi co to kupujou "protoze se jim nechce hrat od zacatku"nerikam ze je to nemozny,neni...ale chce to jiny nasazeni nez si to jentak zahrat a pak jentak strelit

Deim tu prodava Clerica s 350 plat za 10euro
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33191&whichpage=1
a je to diskuzni forum tak diskutuju,cobyne :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Ukkert
Starting Member

Vali.

4 Posts

Posted - 30/12/2011 :  00:28:17  Show Profile Send Ukkert a Private Message  Reply with Quote
Aha tak tu zlavu som si nevsimol co sa tyka tych 10 eur za tu postavu ma viac plat ( currency v hre ) ale zas nema taky equip a take item v banke napriklad za ktore som ja dal vela v aukcii. Za tento ucet co mam mi ponukali na toonstorme ( je to stranka kde sa obchoduje s uctami goldami kupuju sa keye na hru atd, dokonca som tam kupil minecraft za 7 eur cize naozaj seriozna stranka ) 40 eur ale to este nebol ani patch 1.5.0, lenze oni tam mali dost zle podmienky ako overovanie si totoznosti cez telefon ofotit obciansky atd mi to moc nevyhovovalo ale keby dakto mal anglictinu na hodne dobrej urovni, ze by dokazal komunikovat nielen pisomne tak by to nebol az aky problem to predat
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/12/2011 :  09:20:33  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ukkert

Aha tak tu zlavu som si nevsimol co sa tyka tych 10 eur za tu postavu ma viac plat ( currency v hre ) ale zas nema taky equip a take item v banke napriklad za ktore som ja dal vela v aukcii. Za tento ucet co mam mi ponukali na toonstorme ( je to stranka kde sa obchoduje s uctami goldami kupuju sa keye na hru atd, dokonca som tam kupil minecraft za 7 eur cize naozaj seriozna stranka ) 40 eur ale to este nebol ani patch 1.5.0, lenze oni tam mali dost zle podmienky ako overovanie si totoznosti cez telefon ofotit obciansky atd mi to moc nevyhovovalo ale keby dakto mal anglictinu na hodne dobrej urovni, ze by dokazal komunikovat nielen pisomne tak by to nebol az aky problem to predat


Jo v AAA mi za auto nabidli take 100k, a kdyz jsem tam prijel resil papiry a tak, tak rekli 30k, nebo nic.
Az to za 40E prodas, tak dej vedet.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000