Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 48

brutus
Average Member

Tidus

1832 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:37:53  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Zkušenosti pouze z aktu 1 - není to o moc lepší než na hell. Jediný rozdíl je v tom, že už ti může padnout nějaká věc, kterou dobře prodáš.

Butchera chodim uz par dni (klasickej run cela "Imprisoned Angel" kapitola) za run padnou tak 2+ inventorare modryho crapu a 6-10 zlatejch crapu. Pouzitelnyho mne nepadlo zatim nic 99% trash vendor a obcas nejaka zlata vec co jde prodat za 50-100k

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:55:13  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Mé zkušenosti z inferna s monkem:

Act I začíná bejt v pohodě (Butcher runy) kolem 40khp,400res all(One With Everything), 11k dps (1h/stit). Life/s a Life/hit taky důležitej. Valory na butchera se výborně nabíraj ve Festering woods - 1x event + 2x mala kobka + random packy. Zdálo se mi, že hodně pomohl štít - DPS loss malej, odolnost o dost vyšší.

Act II s výše uvedenejma statama celkem OK do Magdy (da se zase farmit, ale húř se získávaj valor stacky). Po ní sem to přestal dávat. Je asi nejspíš čas na farmu aukce ... upgrade equipu mi nepadl v infernu snad nikdy. Vždy je to na aukci a tam taky nakoupit.

Někde jsem četl, že ACT 2 se výborně hraje na runspeed. Takže boty s runspeedem + Fleet footed + Deadly reach, ale na to já asi nejsem.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)

Edited by - Berserk on 29/05/2012 09:58:38
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  09:58:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Máte tipy na nějaký místo, kde jsou dobrý informace o o tom, jak výhodně equipnout kterou klasu, co třeba hledat na helmách apod? Mám v tom zatím total maglajs ...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  10:14:56  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Butchera chodim uz par dni (klasickej run cela "Imprisoned Angel" kapitola) za run padnou tak 2+ inventorare modryho crapu a 6-10 zlatejch crapu.

Máš v equipu +magic fing (pokud ano kolik?) nebo tohle padá i s normálním eq. bez +magic díky tomu valoru z inferna?
Mám totiž problém, že i přestože zabíjím naprosto vše do mrtě tak za celé inferno nightmare + 2acty hellu mě z ACT bossů včetně meziakt bossů SK, Magda, Izuel padnul pouze jediný zlatý item dohromady což je přímo triskní bilance. Jinak zlatý itemy padaj celkem dost z modrých/rare packů ale ty jsou většinou o cca 5-10 lev níže než jsem já.

edit: změněno na nightmare

Noe

Edited by - Noe on 29/05/2012 10:29:55
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 29/05/2012 :  10:26:33  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Butchera chodim uz par dni (klasickej run cela "Imprisoned Angel" kapitola) za run padnou tak 2+ inventorare modryho crapu a 6-10 zlatejch crapu.

Máš v equipu +magic fing (pokud ano kolik?) nebo tohle padá i s normálním eq. bez +magic díky tomu valoru z inferna?
Mám totiž problém, že i přestože zabíjím naprosto vše do mrtě tak za celé inferno + 2acty hellu mě z ACT bossů včetně meziakt bossů SK, Magda, Izuel padnul pouze jediný zlatý item dohromady což je přímo triskní bilance. Jinak zlatý itemy padaj celkem dost z modrých/rare packů ale ty jsou většinou o cca 5-10 lev níže než jsem já.

Asi jsi myslel za cele nightmare, ne? :-)

Jinak na 60ce s tim fakt trochu zamava Nephalem Valor. Neni problem to pred bossem nastackovat na max a to uz je znat.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/05/2012 :  10:37:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

[quote]
Jinak mám dotaz ... kolik máte peněz v Diablu? Kolik máte na infernu příjmy?

ja osobne nic moc, cely cas, co to hram, som v dlhoch nemam cas na AHcko ... Vcera som nastackoval ++magic find, farmim imprisoned angel inferno act1, s 5 stackmi valoru mam +121% a cuduj sa svete, padlo mi zo vsetkych tych zltych (cca 40 celkovo, 3x som to zbehol) 10 !!! pouzitelnych, nahadzal som to dnes rano do AH, som zvedavy ked pridem domov. dokonca mi padla jedna ultimatna chesta pre maga, len som si neni isty, ci to dat do AH za 1M+ alebo usetrit to na real money AH

MMO traveller
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/05/2012 :  11:00:41  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:

Mám totiž problém, že i přestože zabíjím naprosto vše do mrtě tak za celé inferno nightmare + 2acty hellu mě z ACT bossů včetně meziakt bossů SK, Magda, Izuel padnul pouze jediný zlatý item dohromady což je přímo triskní bilance. Jinak zlatý itemy padaj celkem dost z modrých/rare packů ale ty jsou většinou o cca 5-10 lev níže než jsem já.

edit: změněno na nightmare

Už ten podcast nemůžu najít, ale nejlepší šanci na drop by měli mít Treasure goblini a Resplendid chesty. Rozhodně ne final bossové.

A k tomu magic find. Čistej theorycraft. Pokud to tady funguje jako v diablu 2, tak je magic find klasický stat ovlivněný klesajícími výnosy. Aneb každé další procento vám dá méně než to předchozí (tohle snad i Bashiok na forech potvrzoval). A další theorycraft. Pokud jsou tu breakpointy podobné jako v Diablu 2, čemuž nasvědčují podobné hodnoty magic findu na itemech, tak s tím Nephalem Valor zamává tak, že už nemá cenu jít o moc výš. Konkrétně v Diablu 2 byl největší rozdíl poznat tak do 80 magic find. Optimum bylo cca 130 a kdo to hodně hrotil, měl třeba 180. Šlo to vytáhnout i výš, ale prostě drop itemů už to skoro neovlivnilo.
TL:DR verze: Pokud tu vše funguje jak v Diablu 2, tak bych na itemech dodělal max 40-50% magic find, výš bych nešel.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 29/05/2012 11:02:35
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 29/05/2012 :  11:32:25  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Pomaly sa prebijam Actom II na Inferne ale je to ciste peklo. V grupe to zatial nedavame, iba solo a aj to musim niektore packy zabijat na viac smrti pripadne preskocit (som DH s 650 DPS lukom).
Zatial mi padla jedine porovnatelna kusa, ale vraj v Acte 3 sa uz oplati farmit, tak uvidime :).

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 29/05/2012 :  12:08:00  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

V prvni rade to bylo rukama, protoze kdyz chci bezet a kliknu na ten jeho velkej hitbox tak nebezim a sem mrtvej:)

Nastav si klavesu na "move" (Ja to mam na mezerniku.) a nebudes se zasekavat, hodi se to i kdyz si uprostred mobu a potrebujes se kousek pohnout pro health globe.

EvE
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/05/2012 :  12:27:14  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ona je jina klavesa pro utok a jina pro pohyb? OMFG diky!:)
Ja na keybind koukal, ale zrovna tohle sem bral jako Diablo default:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  12:44:35  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jsem s DH v ACT1 na inferno, před butcherem. Toho jsem zatím neskoušel, resp 1x a bylo to celkem rychly . Mam 25000+ dps, hp teď z hlavy nevím, každopádně 1 hit od čehokoli = HP na 1/10 v nejlepším případě. Pro mě nejsou ani tak hrozný rare packy (pokud teda nemají speed+), ale spíše jump potvory nebo třeba ultra rychlý pavoučci. V te jeskyni se speeder queen jsem rodil ježky, ze tmy tam každou chvíli vyběhne 10 malých pavoučků, malej prostor, speed jako prase a na 1 hit byl člověk dole. Že mě onehitne boss nebo nějaká elita bych bral, ale že mě onehitují pidi pavoučci je podle mě už vcelku přehnané

Equip nemám nějak špičkovej, ale asi ani ne uplně zlej, vše z AH, protočil jsem tam tak 10M minimálně. Faktem je že jsem zatím kašlal na resisty a mám místo toho magic find 101% v základu. Uniq itemů padá dost, ale vše naprostý crap. Málo co dám i do AH za nějakej drobnej, 99,999 co padne je vendor food.

Luk 780 dps - http://eu.battle.net/d3/en/item/windforce
Pásek s attack speed - http://eu.battle.net/d3/en/item/goldwrap
Wristy s + speed - http://eu.battle.net/d3/en/item/lacuni-prowlers
Všechny ostatní itemy rare 56- 60 s dex a vit, ringy a amulet s attack speed, boty +speed.

Podle mě to o moc lepší nebude už nikdy. Pokud mě nebudou v budoucnu dávat na 1 hit, tak na 2 určitě .

Edited by - PRIBOO on 29/05/2012 13:32:06
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:06:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Dneska byla/je na AH kuše s 1500+ dps, to by bylo o dost lepší :) to dps dělá strašně moc myslím.

Edited by - vool on 29/05/2012 15:02:17
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:08:31  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Dneska byla/je na AH kuše s 1500+ dps, o by bylo o dost lepší :) to dps dělá strašně moc myslím.

Kuše se mi zdá pomalejší. Resp se mi s ní tak nějak blbě sekaně hraje a ani nevím proč :D.

Co mě hodně štve, že na nightmare padají ty itemy 52 lvl atd. To padalo i na hell. Proč tam nejsou jen 60ky kua .

Edited by - PRIBOO on 29/05/2012 13:13:43
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:11:51  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Iba FYI:

Goldwrap a Lacuni su bugnute a nedavaju IAS :(

Priboo asi pises o Inferne, nie Nightmare :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 29/05/2012 13:13:32
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:23:54  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Iba FYI:

Jojo.

Si děláš kozy? Na sobě schválně tahám low level crap kůli IAS a ono to nefachčí, když teda jestě pominu, že to stojí meloun? Tak to je fakt dobrý Fakt by mě zajímalo, jak rozjedou to AHčko za eura a dolary. Si koupíš za litr nefunkční pásek nebo wristu . Když to AH teda nějak rozchodí ještě.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:23:57  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:

Dneska byla/je na AH kuše s 1500+ dps, o by bylo o dost lepší :) to dps dělá strašně moc myslím.

Kuše se mi zdá pomalejší. Resp se mi s ní tak nějak blbě sekaně hraje a ani nevím proč :D.

Co mě hodně štve, že na nightmare padají ty itemy 52 lvl atd. To padalo i na hell. Proč tam nejsou jen 60ky kua .

sekane sa ti to zda preto, lebo kusa ma 1 attack per second a animacka ta "pusti" dalej az po tej sekunde, ale zase ten weapon dmg je strasny ... pri lukoch s 1.4 a viac a pri 1rucnych kusiach 1.6+ attack per second ta animacka trva menej a cloveku pri kitovani to dava pocit "plynulosti" vyber si

A asi myslis inferno a nie nightmare. 780 dps zbran na nightmare, to by som chcel vidiet, ako by tie moby cipali.

MMO traveller
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:32:16  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by DarkFace

Iba FYI:

Jojo.

Si děláš kozy? Na sobě schválně tahám low level crap kůli IAS a ono to nefachčí, když teda jestě pominu, že to stojí meloun? Tak to je fakt dobrý Fakt by mě zajímalo, jak rozjedou to AHčko za eura a dolary. Si koupíš za litr nefunkční pásek nebo wristu . Když to AH teda nějak rozchodí ještě.

Precitaj si tento thread
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4210102746
Je rozdiel medzi Increases Attack Speed a Attack Speed Increased.

FAIL.

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:32:40  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:

quote:

sekane sa ti to zda preto, lebo kusa ma 1 attack per second a animacka ta "pusti" dalej az po tej sekunde, ale zase ten weapon dmg je strasny ... pri lukoch s 1.4 a viac a pri 1rucnych kusiach 1.6+ attack per second ta animacka trva menej a cloveku pri kitovani to dava pocit "plynulosti" vyber si

A asi myslis inferno a nie nightmare. 780 dps zbran na nightmare, to by som chcel vidiet, ako by tie moby cipali.

Opraveno. Btw. není problém si tam skočit případně
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 29/05/2012 :  13:40:42  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Takže jestli to dobře chápu, tak podle toho fora by to mělo být takhle:
Attackspeed increase (ASI) - funkční
Increase attackspeed (IAS) - nefunkční

Edited by - PRIBOO on 29/05/2012 13:42:07
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  14:22:50  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Priboo kolik máš DEX? A zvyšuje se poměr % damage za 1 DEX na Infernu oproti klasice N-Hell?
myslel jsem, že DEX dává za 1bod=1% damage navíc
tedy poku máš zbraň 900 DPS měl by jsi mít jestli dobře počítám cca 2400 DEX aby jsi měl damage DPS=25K.
900 + 2400% z 900 = 25000 DPS

stále řeším jestli koupit zbraň co dává více damage nebo má lepší staty
co je lepší?
zbraň 500 DPS + 200 DEX
nebo
zbraň 700 DPS + 0 DEX

v aukci totiž zbraně s max damagí mají velmi zřídka slušný staty a rozdíl je ve stovkách DPS kdy ty nejvyšší nemají nijak oslnivé jiné staty.

Dále je na konci Hellu a pak v Infernu lepší obouručka nebo dvě jednoručky? Doteď jsem jel dvě jednoručky kvůli více statům z dvou zbraní, ale jelikož to damage počítá nějak z % obou zbraní a zřejmě bude důleitější mít finálně vyšší damage a nekoukat na staty tak se začínám klonit k obouruční zbrani.

Noe

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 29/05/2012 :  14:43:36  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Priboo kolik máš DEX? A zvyšuje se poměr % damage za 1 DEX na Infernu oproti klasice N-Hell?
myslel jsem, že DEX dává za 1bod=1% damage navíc
tedy poku máš zbraň 900 DPS měl by jsi mít jestli dobře počítám cca 2400 DEX aby jsi měl damage DPS=25K.
900 + 2400% z 900 = 25000 DPS

stále řeším jestli koupit zbraň co dává více damage nebo má lepší staty
co je lepší?
zbraň 500 DPS + 200 DEX
nebo
zbraň 700 DPS + 0 DEX

v aukci totiž zbraně s max damagí mají velmi zřídka slušný staty a rozdíl je ve stovkách DPS kdy ty nejvyšší nemají nijak oslnivé jiné staty.

Dále je na konci Hellu a pak v Infernu lepší obouručka nebo dvě jednoručky? Doteď jsem jel dvě jednoručky kvůli více statům z dvou zbraní, ale jelikož to damage počítá nějak z % obou zbraní a zřejmě bude důleitější mít finálně vyšší damage a nekoukat na staty tak se začínám klonit k obouruční zbrani.

Dex by mela fungovat porad stejne. Co se tyce toho kterou koupit, tak to zalezi na aktualni dex.

Zbran1 (co ma Dps1 a Dex1) je lepsi nez Zbran2 kdyz plati tohle (BaseDex je tvoje dex bez zbrane):

Dps1 * (1 + (BaseDex + Dex1) / 100) > Dps2 * (1 + (BaseDex + Dex2) / 100)
Dps1 * (100 + BaseDex + Dex1) > Dps2 * (100 + BaseDex + Dex2)
(Dps1 / Dps2) > (100 + BaseDex + Dex2) / (100 + BaseDex + Dex1)

Tj. pokud mas treba 2400 dex a porovnavas zbran s 500 dps a 200 dex vs. 700 dps a 0 dex tak vyjde lip ta prvni pokud plati:

500 / 700 > (100 + 2400 + 0) / (100 + 2400 + 200)
5/7 > 25/27
0.71428 > 0.925
... coz neplati, takze je lepsi ta druha s 700 dps a bez dex.

Pokud to hodne casto zkoumas, nacpi si ten vzorecek do excelu :-)

Obecne se da rict, ze cim vic mas BaseDex, tak tim min te zajima pripadna dex na zbrani, protoze dex na zbrani * jeji mensi dps malokdy dozene rodil v dps zbrani vynasobeny veskerou tou BaseDex co uz mas.

Edited by - Gurrshael on 29/05/2012 14:45:44
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 29/05/2012 :  14:57:58  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Dps1 * (1 + (BaseDex + Dex1) / 100) > Dps2 * (1 + (BaseDex + Dex2) / 100)
Dps1 * (100 + BaseDex + Dex1) > Dps2 * (100 + BaseDex + Dex2)
(Dps1 / Dps2) > (100 + BaseDex + Dex2) / (100 + BaseDex + Dex1)

Tj. pokud mas treba 2400 dex a porovnavas zbran s 500 dps a 200 dex vs. 700 dps a 0 dex tak vyjde lip ta prvni pokud plati:

500 / 700 > (100 + 2400 + 0) / (100 + 2400 + 200)
5/7 > 25/27
0.71428 > 0.925
... coz neplati, takze je lepsi ta druha s 700 dps a bez dex.

Pokud to hodne casto zkoumas, nacpi si ten vzorecek do excelu :-)

Obecne se da rict, ze cim vic mas BaseDex, tak tim min te zajima pripadna dex na zbrani, protoze dex na zbrani * jeji mensi dps malokdy dozene rodil v dps zbrani vynasobeny veskerou tou BaseDex co uz mas.

Tohle už při úterku nedám, v pondělí bych to ještě pochopil ale v út odpoledne mě to hlava nechce brát :)

zjednodušeně počítám to dobře?
pokud mám bez zbraně DEX 1000 a zbraň má útok 1.00/sec a 500 DPS + 100 fire damage + kámen 30 damage

500dps+30damage ze šutru = zbraň pak má 530 damage + 100 fire dam.
530x1000%+530+100FireD. = 5930 damage ve výsledku?

a pokud mám dvě zbraně třeba bez šutrů 500 a 400 DPS obě 1,00/sex tak se počítá průměrem tedy 500+400/2 = 450 DAMAGE ???

Noe

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 29/05/2012 :  15:10:55  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hlavne nezapomente, ze tohle jsou jen teorie a je otazka, co tam synove a dcery zamestnancu blizzardu nascriptovali.
To nechci videt, kolik v tom zase bude bugu. Asi pojedu pro jistotu na liferegen, tam je dokonale videt jestli funguje :)
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1832 Posts

Posted - 29/05/2012 :  15:37:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
ad dropy
nemam zadnej magic find v equipu
bez buffu mne bud vubec nikdy nebo skoro nikdy nepadne z bosse nic
s 5 stackama buffu jak warden tak butcher vzdy pustej 2-3 gold veci

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/05/2012 :  16:33:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Hrajte HC, nebudte pussies. Vsak to vas takhle ani nemuze bavit, kdyz po smrti platite jen ucet za cistirnu.

MMOs failed.
Go to Top of Page
Page: of 48  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,67 seconds. on eygor Snitz Forums 2000