Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 24/06/2012 :  10:00:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

a hlavne taky, mily vole, neser kuzmu, protoze ten neodpousti tak snadno jako ja..
To je jak moje manželka . Ale na to je jednoduchý recept, nasrat ji něčím jiným a to staré nasrání je ihned zapomenuto .
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/06/2012 :  12:33:41  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Já už se postům od Vola ani nesměju. Je to pořád ten samý whine a nadávání na Blizzard nejlépe v triple postech.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 24/06/2012 :  14:03:08  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
tak hlavně že je k čemu se vyjádřit a hlavně http://www.youtube.com/watch?v=nJXpIpPkbMo
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 24/06/2012 :  18:46:27  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

jak ma v dnesni dobe tank zabit beliala na inferno? nebo blizzard jednoduse nepodporuje tanky?



:-) toto som sa pytal aj ja ked som ho prvykrat siel skusit usolovat po patchi a ked chytil rage tak sa proste nedalo a aj zo vsetkymi mojimi defenzivnymi buffmi som proste po chvilke besnenia padol.. aj ked mu ostavalo uz len 20% zivota...

tak som sa proste zamyslel ze vlastne uz nepotrebujem tolko def ako predtym, skocil som do truhlice a vyhrabal z nej par kuskov ktore mi zvysili dmg na ukor ostatnych statov.. a belial padol uplne vpohode

proste musis robit viac dmg ked ho chces dat nacas...
ja odteraz nosim v inventary nie len mf set ale uz aj par veci ktore boostnu moj dps ked treba (kedze mam dost defenzivny build). Mam tam nejaky amulet, ring, feet, shield ktore mi dokopy daju 3-4+k dps co vecsinou postacuje ale stale hladam nove veci ktore by sa hodili.
napriklad aj na siegebreakera potrebujem boostnut dps aby som ho usoloval nacas. (posledne som bol az na 22k dps zo vsetkymi buffmi a frenzy na max.

a niekedy ked mam lahky mix elitakov ktorym sa netreba nejako moc branit si prehodim dps boost aj nane :) a pred koncom hodim ignore pain a prezlecem sa o mf setu
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/06/2012 :  07:49:16  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to je tak...blizzard ma 1 libru za kazdej prodej itemu a 15% z prodeje goldu...

a ted je otazka jestli si zoufaly clovek koupi goldy aby koupil na goldove aukci a nebo jestli si rovnou koupi item... podle toho se pak lisi kolik Blizzard utrzi penez :-)

ale nejlepsi strategie pro maximalizaci zisku by bylo aby lidi tocili pres RMAH sice po malych castkach (napr. 1.5-2 libry) ale casto...

takze ruzne motivacni programy typu "itemum se postupne pri kazde oprave snizuje max durability" by byli naprosto na miste :-). nechcete jim nekdo poradit?

Urcite by se jim spis hodilo aby bylo na trhu hodne kvalitnich itemu, protoze pak jejich cena v librach nutne musi klesnout a naopak pocet kupcu se tim nasobi (znamy efekt, ktery byl naposledy velmi dobre pozorovan pri zavedeni DVD v trafikach za 49 korun)

no mmo
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 25/06/2012 :  10:03:12  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

tak hlavně že je k čemu se vyjádřit a hlavně http://www.youtube.com/watch?v=nJXpIpPkbMo

tak to je masakr, dekuju ;o)

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/06/2012 :  13:40:03  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by vool
Prosim te, kde to jasne napsany, ze je to blbe? Dik.

A ten zbytek, co jsi napsal, je dobrej vtip, mozna bys to tam mel dopsat, aby to nahodou nekoho nezmatlo.


Milej Vole... tve posty tu sleduju a myslim ze kazdej clovek s troskou mozku v tom zarizeni co ty nosis na krku, aby ti do nej pri desti nechcalo, vi narozdil od tebe jak minimalne fungujou platby kolem D3.
Bud si to zjisti, a nebo tu dal plkej sve uplakane posty, ktere normalni lidi jen rozesmivaj. Aspon se budeme mit cemu zasmat mezi hranim "debilnich a spatne udelanych her"


Vole? To se pleteš, já nejsem tvůj táta.
Svůj slovník si nech pro svý ubohý rodiče, kteří ti zjevně nedokázali dát ani základy slušného chování. Chápu, že dětství v kanálu není nejlepší start do života, ale to není můj problém.

A hlavně, něco jsi tvrdil, zeptal jsem se tě tedy, ať to vysvětlíš, tak to vysvětli a neodvracej pozornost útoky na druhé.

Psal jsi:
quote:
V te odpovedi je jasne napsany, ze to je proste blbe... nekde bude chyba a bude se to resit.


Takže znova, ptám se, kde v té odpovědi je to jasně napsaný.

Edited by - vool on 25/06/2012 13:49:14
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/06/2012 :  13:42:40  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

a hlavne taky, mily vole, neser kuzmu, protoze ten neodpousti tak snadno jako ja..


Co to mektáš prdko? Jaký vole?

Edit:!!!!
TYPO
Ty jo, teď koukám, že jsem vytvořil nový slovo, kterýmu vlastně asi neroumím (mrdko) a nejspíš to ani nic neznamená, to mělo být samozřejmě prdko, tak jsem to rychle opravil, ať tam nemám chybu no.

Edited by - vool on 25/06/2012 15:11:48
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/06/2012 :  13:43:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Já už se postům od Vola ani nesměju. Je to pořád ten samý whine a nadávání na Blizzard nejlépe v triple postech.


Co nadáváš ty prase smradlavý?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/06/2012 :  13:44:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Zvolili jste si cestu sami retardi :).
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/06/2012 :  13:52:35  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jo voole jen jim to poradne nandej

lastfm
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 25/06/2012 :  13:57:21  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Zvolili jste si cestu sami retardi :).



Az budu velky, chci byt presne jako ty! Jsi muj hrdina!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/06/2012 :  14:24:29  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem dostal Ban. Celej minulej víkend jsem opakoval 3 questy pořád dokola. Odvolal jsem se, ale asi se s tím nic nedá udělat. Docela přísné, prej jsem na to používal program třetí strany. Když jsem jim napsal, že jediné co jsem používal byla moje pravá a levá ruka tak bez reakce.

Nevím jestli je to fine za tohle banovat... Program jsem nepoužíval a nikomu jsem ani účet nepůjčoval.

Tak jsem si pobrečel tam, tady a jdu hrát zase Teru a Minecraft :o)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/06/2012 :  14:43:12  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool

Zvolili jste si cestu sami retardi :).



Az budu velky, chci byt presne jako ty! Jsi muj hrdina!


Teda! Tohle ale není hrdinství, to je pouze odraz hnusného chování pár ubožáčků.

quote:
Originally posted by Rashaverak

jo voole jen jim to poradne nandej


No nevím, jestli jsi si povšimnul, ale já s touhle stupidní formou komunikace nikdy nezačínám, zásadně ale reflektuji. Funguje to ;)


quote:
Originally posted by Azkaban

Tak jsem dostal Ban. Celej minulej víkend jsem opakoval 3 questy pořád dokola. Odvolal jsem se, ale asi se s tím nic nedá udělat. Docela přísné, prej jsem na to používal program třetí strany. Když jsem jim napsal, že jediné co jsem používal byla moje pravá a levá ruka tak bez reakce.
Nevím jestli je to fine za tohle banovat... Program jsem nepoužíval a nikomu jsem ani účet nepůjčoval.
Tak jsem si pobrečel tam, tady a jdu hrát zase Teru a Minecraft :o)


Hm, to je hnus velebnosti!
Podle mě stejný princip jak jsem byl suspendován kvůli tomu, že mě lidi hlásili AFK v BGčkách ve wow..a nejspíš to bylo způsobeno addonem.
Oni proste nevedi, nemaji jistotu a tak to střílí od pasu. Myslim, jedinej způsob, jak proti tomu bobjovat, je jim prostě nic neplatit.

Edited by - vool on 25/06/2012 14:55:43
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/06/2012 :  14:54:09  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by JerzeeG

a hlavne taky, mily vole, neser kuzmu, protoze ten neodpousti tak snadno jako ja..


Co to mektáš mrdko? Jaký vole?

chovas se jako vul a prezdivku sis zvolil taky jako vul ... se sproste vul ... nebo ja te mame oslovovat? voole?
kazdy sam sveho stesti strujce ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 25/06/2012 :  14:58:05  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by JerzeeG

a hlavne taky, mily vole, neser kuzmu, protoze ten neodpousti tak snadno jako ja..


Co to mektáš mrdko? Jaký vole?

chovas se jako vul a prezdivku sis zvolil taky jako vul ... se sproste vul ... nebo ja te mame oslovovat? voole?
kazdy sam sveho stesti strujce ..


To víš, že jo ty hlavo otevřená! Ty se zase chováš jako géńius, génius jsi a nejspíš tě tak budu i oslovovat. Nebo, že by jsi byl ígl? Oh, jak ušlechtilý pták!
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 25/06/2012 :  15:15:00  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Vole? To se pleteš, já nejsem tvůj táta.
Svůj slovník si nech pro svý ubohý rodiče, kteří ti zjevně nedokázali dát ani základy slušného chování. Chápu, že dětství v kanálu není nejlepší start do života, ale to není můj problém.

A hlavně, něco jsi tvrdil, zeptal jsem se tě tedy, ať to vysvětlíš, tak to vysvětli a neodvracej pozornost útoky na druhé.

Psal jsi:
quote:
V te odpovedi je jasne napsany, ze to je proste blbe... nekde bude chyba a bude se to resit.


Takže znova, ptám se, kde v té odpovědi je to jasně napsaný.



Ale ty ses nam rozjel fesaku poslouchej... Takze mily Voole :D (daleko lepsi btw)
1) Kdyby můj otec byl vůl, tak bych tu nebyl, neboť je všeobecně známo, že vůl je kastrovaný, tudíž neschopný reprodukce.

2) Můj slovník je oproti tvému naprosto korektní, jako kanál mluvíš ty (mrdko atp.) a o základech slušného chování vůči ostatním v tvém případě ani nemluvě.

3) Napsal jsem co jsem napsal a nehodlám ti dělat osobního překladatele či výkladový slovník.... za to nejsem placenej

4) Ostatně vysvětlovat něco někomu, kdo tu neustále pomlouvá nějaký systém, o kterém ani neví jak funguje, je hazení perel sviním... chceš li, hazením hrachu na zeď.

Pac a pusu taťka

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 25/06/2012 15:16:31
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/06/2012 :  15:17:30  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
quote:
Originally posted by Rashaverak

jo voole jen jim to poradne nandej


No nevím, jestli jsi si povšimnul, ale já s touhle stupidní formou komunikace nikdy nezačínám, zásadně ale reflektuji. Funguje to ;)


ja ti ale opravdu fandim, vsechny tve prispevky tykajici se toho ze diablo 3 je sracka a blizzardi jsou banda dementu ktery neumi hru vyladit, s temi souhlasim a chtel jsem ti vyjadrit podporu.

lastfm
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 25/06/2012 :  19:11:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak uz mi dosla trpelivost, dalsi 50+ postava mrtva kvuli DC (z jejich strany). No mozna se podivam na tu Teru nebo SW. Rok 2012 a oni nemaji dc protection.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 25/06/2012 19:11:52
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 25/06/2012 :  19:14:48  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
lolol som dnes browsil ah trochu, nahadzal tam naky crap, nieco sa mi hned aj predalo za 1m a zrazu pozeram a mal som tam 210 free ruby odnekade :D proste len tak z nicoho nic lol

EDIT: tak musim dodat ze po spusteni hry tam uz zase neboli :/ ten blizzard je ale riadny troll

Edited by - Killerko on 25/06/2012 19:25:10
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/06/2012 :  20:25:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ta helma musí být epicky epická jestli je v ní 30 gemů :D
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 25/06/2012 :  22:17:00  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Tak jsem dostal Ban. Celej minulej víkend jsem opakoval 3 questy pořád dokola. Odvolal jsem se, ale asi se s tím nic nedá udělat. Docela přísné, prej jsem na to používal program třetí strany. Když jsem jim napsal, že jediné co jsem používal byla moje pravá a levá ruka tak bez reakce.

Nevím jestli je to fine za tohle banovat... Program jsem nepoužíval a nikomu jsem ani účet nepůjčoval.

Tak jsem si pobrečel tam, tady a jdu hrát zase Teru a Minecraft :o)


Pokial si fakt nepouzival ziaden 3rd party program tak by som to urcite nevzdaval a hadam blizzard neni natolko blby zeby zabanoval len tak niekoho z podozrenia... to sa mi fakt nezda..
Ja som tiez zabijal istu dobu jedneho elitaka porad dokola dost dlhu dobu a nikto nic :)

Edited by - Killerko on 25/06/2012 22:18:06
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 25/06/2012 :  22:39:05  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Epic topic pro Blizz z Číny
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4797101110?page=1
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/06/2012 :  09:05:43  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Epic topic pro Blizz z Číny
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4797101110?page=1



cetl jsem uz lepsi whine posty :-)

no mmo
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/06/2012 :  09:38:38  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by vool
quote:
Originally posted by Rashaverak

jo voole jen jim to poradne nandej


No nevím, jestli jsi si povšimnul, ale já s touhle stupidní formou komunikace nikdy nezačínám, zásadně ale reflektuji. Funguje to ;)


ja ti ale opravdu fandim, vsechny tve prispevky tykajici se toho ze diablo 3 je sracka a blizzardi jsou banda dementu ktery neumi hru vyladit, s temi souhlasim a chtel jsem ti vyjadrit podporu.

pwned!

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 26/06/2012 :  11:53:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by vool
Vole? To se pleteš, já nejsem tvůj táta.
Svůj slovník si nech pro svý ubohý rodiče, kteří ti zjevně nedokázali dát ani základy slušného chování. Chápu, že dětství v kanálu není nejlepší start do života, ale to není můj problém.

A hlavně, něco jsi tvrdil, zeptal jsem se tě tedy, ať to vysvětlíš, tak to vysvětli a neodvracej pozornost útoky na druhé.


Ale ty ses nam rozjel fesaku poslouchej... Takze mily Voole :D (daleko lepsi btw)

1) Kdyby můj otec byl vůl, tak bych tu nebyl, neboť je všeobecně známo, že vůl je kastrovaný, tudíž neschopný reprodukce.

2) Můj slovník je oproti tvému naprosto korektní, jako kanál mluvíš ty (mrdko atp.) a o základech slušného chování vůči ostatním v tvém případě ani nemluvě.

3) Napsal jsem co jsem napsal a nehodlám ti dělat osobního překladatele či výkladový slovník.... za to nejsem placenej

4) Ostatně vysvětlovat něco někomu, kdo tu neustále pomlouvá nějaký systém, o kterém ani neví jak funguje, je hazení perel sviním... chceš li, hazením hrachu na zeď.

Pac a pusu taťka



ad1/
tve znalosti jsou opravdu udivující, požádej tedy své rodiče, ať ti je ještě doplní o základy slušného chování a budeš skoro dokonalý
ad2/
tvůj slovník naprosto korektní není tedy mei normální lidi se nehodí, zkus si tedy své napaddaní apod. nechat na doma nebo tam, kde ti vnutkli myšlenku, že je to OK.
Slovník, který jsem použil používám běžně na lidi, kteří napadají a chovají se jako dobytek, vždy jsem to tak dělal a vždy to tak dělat budu, pokud chodíš na fora kvůli vybíjení se mindráků a útočení na ostatní, měl by jsi s tím počítat.
ad3/
Napsal jsi co jsi napsal, absolutní nesmysl a nyní ho samozřejmě nejsi schopen obhájit a bohužel tvá demence ti neumožňuje uznat chybu. To je tvůj problém, tak aspoň ze sebe zkus nedělat ještě většího idiota než v reálu jsi.
ad4/
Neplkej nesmysly, nikdo po tobě nežádá žádné složité vysvětlování, tím, že se snažíš odvracet pozornost od toho, že nejsi schopen obhájit nesmysl, který jsi napsal, realitu nezměníš.

Pokud si nyní chceš hrát na slušného a poukazovat, plakat a naříkat, jak se ke mně chováš slušně a já jsem na tebe chudáčka zlý, klidně můžeš, nic to nezmění, svou cestu jsi si vybral. Holt jsi narazil na člověka, který si nenechává od internetoých mindráčků kakat do úst.

Když nejsi schopen vysvětlit svého zcela jednoduché tvrzení, je to tvůj problém, tvá ubohost a stupidita.
Tedy jen tak pro zopakování, abychom nezapomněli, o co šlo.

Původní Bashiokův post, o kterém zde šla řeč byl tento:

quote:

Bashiok
Community Manager
I unfortunately don't have any specifics to share just yet, but we agree they are low and are looking at adjusting them. We should have more details early next week.


Ty jsi to okemontoval
quote:
V te odpovedi je jasne napsany, ze to je proste blbe... nekde bude chyba a bude se to resit.
Nechapu proc porad plkas o nejakych penizkach, s kterejma to sice souvisi, ale ne tak jak ty tu porad meles.

a začal útočit ...

Ptal jsem se tedy, kde v tom Bashiokově postu je jasně napsaný, že je to blbě.
Blbě se ti to hledá? Se nedivím, jestli to nebude tím, že plkáš a meleš zde tak leda ty :)


quote:
Originally posted by Rashaverak

[.......
ja ti ale opravdu fandim, vsechny tve prispevky tykajici se toho ze diablo 3 je sracka a blizzardi jsou banda dementu ktery neumi hru vyladit, s temi souhlasim a chtel jsem ti vyjadrit podporu.


Aha, jo takhle...hm..tak to ti tedy velice děkuji ä jsem ti hluboce zavázán, to víš, taková psychická podpora se při tak těžkém boji s těmi zloduchy může jen hodit.

quote:
Originally posted by celdric

to je tak...blizzard ma 1 libru za kazdej prodej itemu a 15% z prodeje goldu...
a ted je otazka jestli si zoufaly clovek koupi goldy aby koupil na goldove aukci a nebo jestli si rovnou koupi item... podle toho se pak lisi kolik Blizzard utrzi penez :-)
ale nejlepsi strategie pro maximalizaci zisku by bylo aby lidi tocili pres RMAH sice po malych castkach (napr. 1.5-2 libry) ale casto...
takze ruzne motivacni programy typu "itemum se postupne pri kazde oprave snizuje max durability" by byli naprosto na miste :-). nechcete jim nekdo poradit?
Urcite by se jim spis hodilo aby bylo na trhu hodne kvalitnich itemu, protoze pak jejich cena v librach nutne musi klesnout a naopak pocet kupcu se tim nasobi (znamy efekt, ktery byl naposledy velmi dobre pozorovan pri zavedeni DVD v trafikach za 49 korun)


Ano...ovšem.
Neboli máš pravdu, jenže v té své úvaze nemůžeš zohlednit faktory týkající se plánů Blizzu s touhle hrou do budoucna případně jiné pro nás skryté faktory.
Klidně by se taky dalo tvrdit, že když budou ceny nízké a itemů dostatek, je to zcela špatně, protože se nárazově sice vydělá, ale pak klesne zájem, tedy i hodnota a vše se zastaví ...

quote:
Originally posted by Rashaverak

chce to kus odvahy jit sam proti vsem


...lifestyle.... :p

Edited by - vool on 26/06/2012 12:09:49
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/06/2012 :  12:01:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
chce to kus odvahy jit sam proti vsem

lastfm
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 26/06/2012 :  12:49:49  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ja jak to ctu, tak uplne vidim ten tik v oku, rozklepany ruce a nabehlou cevku:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/06/2012 :  13:02:58  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
@vool

cti poradne... pisu, ze blizzard by mohl zavest trvalou ztratu itemu (snizovani max durability pri kazde oprave k tomu povede) a tim padem je prostor pro levny trh krasne otevreny ;-)

nevim jestli tu uz nekdo zminoval, ale z tohohle pohledu idealni ekonomiku tvori HC RMAH (jeste nezavedena), protoze tam veci ze systemu mizi :-)

no mmo
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 26/06/2012 :  13:35:13  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Rashaverak

chce to kus odvahy jit sam proti vsem


...lifestyle.... :p



Spis neschopnost sebereflexe.

Uz se tesim, co mi na to napises hezkeho.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 26/06/2012 :  13:45:10  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Ja jak to ctu, tak uplne vidim ten tik v oku, rozklepany ruce a nabehlou cevku:)


Myslíš, že to některý hošíky takhle bere? Tak to abych ubral ne?

quote:
Originally posted by Gurrshael


Spis neschopnost sebereflexe.
Uz se tesim, co mi na to napises hezkeho.


Nemohu tě tedy zklamat, když se těšíš.
jablka x hrušky
sebereflexe x nechat si kakat do pusinky

Edited by - vool on 26/06/2012 13:49:51
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 26/06/2012 :  14:00:04  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

@vool

cti poradne... pisu, ze blizzard by mohl zavest trvalou ztratu itemu (snizovani max durability pri kazde oprave k tomu povede) a tim padem je prostor pro levny trh krasne otevreny ;-)

nevim jestli tu uz nekdo zminoval, ale z tohohle pohledu idealni ekonomiku tvori HC RMAH (jeste nezavedena), protoze tam veci ze systemu mizi :-)

To jsem fakt četl nepořádně, jenže myslím, že to by asi nešlo. tedy šlo, ale musely by se překopat komplet droprate a asi i další věci, protože tímhle by se komplet ta hra změnila.
A mohla by se například i dost rapidně změnit ochota lidí vůbec nějaké peníze utrácet.
Když zavedou RMAH do HC, už z toho nebude HC, opravdoví hráči to hrát asi z většiny přestanou a bude z toho druhej soft. Nějakou dobu by to určitě vydělávat mohlo, to zas jo.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/06/2012 :  14:42:45  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Ja jak to ctu, tak uplne vidim ten tik v oku, rozklepany ruce a nabehlou cevku:)


A tika... tika.. stale dal
TEd v tom tiku podlehl i kouzlu "quotovani" a wall of text je na svete

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/06/2012 :  14:45:42  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool


To jsem fakt četl nepořádně, jenže myslím, že to by asi nešlo. tedy šlo, ale musely by se překopat komplet droprate a asi i další věci, protože tímhle by se komplet ta hra změnila.
A mohla by se například i dost rapidně změnit ochota lidí vůbec nějaké peníze utrácet.
Když zavedou RMAH do HC, už z toho nebude HC, opravdoví hráči to hrát asi z většiny přestanou a bude z toho druhej soft. Nějakou dobu by to určitě vydělávat mohlo, to zas jo.



tak pri pohledu na jejich posledni patche nema clovek pocit, ze by nemeli odvahu prekopavat tak zasadni veci jako je droprate a ceny oprav...

no mmo
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/06/2012 :  14:51:17  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

tvůj slovník naprosto korektní není tedy mei normální lidi se nehodí, zkus si tedy své napaddaní apod. nechat na doma nebo tam, kde ti vnutkli myšlenku, že je to OK.
Slovník, který jsem použil používám běžně...


Kde pouzivam nekorektni slovnik?
Kde te napadam?
V pripade meho napaddddddddeni tebe by si nejspis zacal koktat, to ano
Od kdy se ty povazujes za normalniho?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/06/2012 :  15:58:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No konecne se vraci to stary dobry imperium.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 26/06/2012 :  17:17:43  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Jsem rád, že jsem si to přečetl...to nemohu říci.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 26/06/2012 :  17:20:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by vool

tvůj slovník naprosto korektní není tedy mei normální lidi se nehodí, zkus si tedy své napaddaní apod. nechat na doma nebo tam, kde ti vnutkli myšlenku, že je to OK.
Slovník, který jsem použil používám běžně...


Kde pouzivam nekorektni slovnik?
Kde te napadam?
V pripade meho napaddddddddeni tebe by si nejspis zacal koktat, to ano
Od kdy se ty povazujes za normalniho?


V jakém věku jsi se přestal počůrávat, prosím tě?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/06/2012 :  17:28:18  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
V jakém věku jsi se přestal počůrávat, prosím tě?



pocuravat/nepocuravat, co je dulezite, je silny proud.

lastfm
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 26/06/2012 :  18:44:35  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by vool


To jsem fakt četl nepořádně, jenže myslím, že to by asi nešlo. tedy šlo, ale musely by se překopat komplet droprate a asi i další věci, protože tímhle by se komplet ta hra změnila.
A mohla by se například i dost rapidně změnit ochota lidí vůbec nějaké peníze utrácet.
Když zavedou RMAH do HC, už z toho nebude HC, opravdoví hráči to hrát asi z většiny přestanou a bude z toho druhej soft. Nějakou dobu by to určitě vydělávat mohlo, to zas jo.


tak pri pohledu na jejich posledni patche nema clovek pocit, ze by nemeli odvahu prekopavat tak zasadni veci jako je droprate a ceny oprav...


To, co udělali je přeci naprosto nesrovnatelné s tím, kdyby itemy podléhaly zkáze, jak jsi psal :)

Edited by - vool on 26/06/2012 18:44:59
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/06/2012 :  18:56:27  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by vool

tvůj slovník naprosto korektní není tedy mei normální lidi se nehodí, zkus si tedy své napaddaní apod. nechat na doma nebo tam, kde ti vnutkli myšlenku, že je to OK.
Slovník, který jsem použil používám běžně...


Kde pouzivam nekorektni slovnik?
Kde te napadam?
V pripade meho napaddddddddeni tebe by si nejspis zacal koktat, to ano
Od kdy se ty povazujes za normalniho?


V jakém věku jsi se přestal počůrávat, prosím tě?


Dle mych informaci to bylo mezi 2-3 rokem.
Dokazes taky tak jednoduse odpovedet na me otazky?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/06/2012 :  20:17:46  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
nejvtipnější je, jak si ten chudák myslí, že tady s námi vede "diskusi" a navíc ještě, že má navrch..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 26/06/2012 :  21:07:57  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Shut up for awhile and LISTEN

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 26/06/2012 21:13:33
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 26/06/2012 :  21:35:31  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Díky za poslední 3 stránky tohoto topicu aspoň něco mě rozesmálo.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 26/06/2012 :  22:55:57  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool


Původní Bashiokův post, o kterém zde šla řeč byl tento:

quote:

Bashiok
Community Manager
I unfortunately don't have any specifics to share just yet, but we agree they are low and are looking at adjusting them. We should have more details early next week.


Ty jsi to okemontoval
quote:
V te odpovedi je jasne napsany, ze to je proste blbe... nekde bude chyba a bude se to resit.
Nechapu proc porad plkas o nejakych penizkach, s kterejma to sice souvisi, ale ne tak jak ty tu porad meles.

a začal útočit ...

Ptal jsem se tedy, kde v tom Bashiokově postu je jasně napsaný, že je to blbě.
Blbě se ti to hledá? Se nedivím, jestli to nebude tím, že plkáš a meleš zde tak leda ty :)


Nejlepší je, když se někdo stále víc a víc ztrapňuje, ale nevzdává to a jde hrdě s hlavou vztyčenou vstříc ještě větším trapasům :)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 26/06/2012 :  23:26:26  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

nejvtipnější je, jak si ten chudák myslí, že tady s námi vede "diskusi" a navíc ještě, že má navrch..


Tak to je jasny ze ma navrch... vzdy uz vi do kdy jsem se pocuraval, ale my jeho odpovedi na me otazky nezname... ten klucina nas tu vodi.... pod sem, kam des? tady uz si byl!

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 27/06/2012 :  09:13:52  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Hlavne otazkou "do kdy ses..." jednoznacne ukazal svuj vek..... kazdy dospely prece vi, ze spravna otazka zni "od kdy se uz zase...." :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 27/06/2012 :  09:28:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Hlavne otazkou "do kdy ses..." jednoznacne ukazal svuj vek..... kazdy dospely prece vi, ze spravna otazka zni "od kdy se uz zase...." :)



a chceme slyset jasnou odpoved kuzmi :)

lastfm
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 27/06/2012 :  09:49:30  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
a chceme slyset jasnou odpoved kuzmi :)


No ja to tipuju tak 70+?
Ale snazim se pravidelne cvicit prostatu, tak treba to dotahnu i na 80+. At to pride, dam vam kluci vedet.... budete prvni kdo se to dozvi

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 27/06/2012 :  13:53:40  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
dnes jsem jel kolem domova důchodců, mají tam dvě plastové popelnice s nápisem "pleny".

Tzn. skončíme tak jak jsme začali, pochcaní.
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000