Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Kde hrajeme
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/04/2013 :  13:02:44  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
kde najdete české hráče Darkfall Unholy Wars


Boiians - http://forum.boiians.cz

- komplet česká guilda

Guild of SUN - https://guildofsun.com/board/

- mezinárodní guilda

Lux Arcana - http://www.luxarcana.org/forums/darkfall/

- mezinárodní guilda

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 15/06/2013 :  23:38:07  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Update:

Nikdo uz nehraje nikde. DF UW uz hrajou jen GMka, vyvojari a par poslednich zoufalejch fanboyu co cekaji v neco mnohem vic nez zazrak.

Vcelku smutny, ze sem si specialne kvuli tehle hre kupoval upgrade PC za 19k a hral to 2 tydny :D. No, co aspon si zahraju Metro last light na plny detaily.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 15/06/2013 23:38:58
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 17/06/2013 :  10:54:32  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Update:

Nikdo uz nehraje nikde. DF UW uz hrajou jen GMka, vyvojari a par poslednich zoufalejch fanboyu co cekaji v neco mnohem vic nez zazrak.



co sa stalo, resp. nestalo ?

MMO traveller
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 17/06/2013 :  15:39:14  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
To by mě taky zajímalo - chtěl jsem si to jen nezávazně zkusit....

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/06/2013 :  20:47:30  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak DF UW je uplne jiny DF nez bylo DF 1. Kombat je proste mnohem jednodussi a omezenejsi, tim ze ma kazdej jen cca 6 abilit v DF 1 jich byly desitky cca okolo 50ti ktery ste pouzivali nonstop.

Transfery sou nerfnuty, takze transferovanim o staty spis jen prichazite nez ziskavate. V boji se teda resti coz je demence nejvetsi. Uprostred bitky sedet minutu nekde za bukem zatimco zbytek teamu fighti je fakt ulet. Classy nejsou absolutne balancnuty. Solo pvp je prakticky nemozny protoze se enemy automaticky po case ressnou a na gank vetsinou nema solo hrac vs group cas.

Hlavne ale chybi content. Lidi rushnuli PP farmu a zjistili, ze jak maxnou char tak tam nic neni. PvE se dela jen kvuli PP ne lootu navic vetsinou jen vic ztratis nez ziskas kdyz te nekdo jumpne.
Holdingy nemaji poradne zadnej smysl, performance pri siegi je strasna. Ted meli pridat prvni dung, ani nevim esi ho pridali nicmene je to jedno.

Nejvetsi problem vidim v combatu. Me osobne prestal bavit dost rychle. Prijde mi to omezenejsi nez DF 1 v prvnich mesicich hrani kdy nikdo nemel nic jinyho nez meele a archery. Vyjit tohle DF pred tema 4ma rokama s tim ze ho budou rozsirovat na to co DF pred 4ma rokama byl tak si myslim znacka ideal.

DF UW ma lepsi grafiku, castecne i lepsi UI, i kdyz to je porad zoufaly, ma lepsi animace, odstraneno par hodne napicu veci co v DF1 hru jen kurvili jako bunny hop, kde se mij bojovalo jak skakalo. No proste nejlepsi by bylo kdyby nechali stary DF a dali do nej jen grafiku, UI a par tech dalsich zmen.

Tohle DF je proste totalni nuda. Treba sledovat pvp video nakyho warriora nevydrzim dyl jak minutu. Je to jen machani mecem, sem tam strelba z luku + 3 skilly a transfery. Mag zase rotuje 5 spellu porad dokola ani poradne nemiri. Skirm zas jen zdrha z boje bo nic jinyho mu poradne ani nezbejva kdyz nahodou netrefi 5 sipu za sebou. Primalist jen porad beha transferuje, heali a sem tam nejak hitne enemy a ceka az se vystavi ze statu.

Nevidim cestu jak by mohli novy DF udelat pro hrace nejak zajmavy aniz by se vratili k puvodnimu konceptu a zbavili se toho debilniho class systemu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000