Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 ArcheAge
 ArcheAge - General
 ArcheAge
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/02/2015 :  08:24:30  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jojo to odpovida proto se vetsinou jde na unique, a pak lucky regradem rovnou na divine

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 03/02/2015 :  11:18:54  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
nj toto je klasika korea :) mi to pripomenulo AION, brrrrr

When socketing, the first socket is guaranteed success, however... every subsequent socket has a chance to fail, and if that happens, you'll lose ALL previous sockets. In alpha, I spent more than 25,000 honor trying to max the sockets on my chest. This is very RNG heavy, I know of people who have nailed 6 sockets in a row... and others like me, who despite spending 25,000 honor on special pvp sockets, had 2/6! Be careful with these, don't get greedy.

MMO traveller
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 14/02/2015 :  16:35:50  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
Kroloal Cradle - v mistnosti pred finalnim bossem (schodiste dolu) jsou po leve ruce schody, ktere vedou nahoru, pote je potreba splhat atd .. dovedou vas ke stene, .. je to misto nejak vyuzitelne? (tajna chodba, mistnost, ..) napriklad jako za prvnim bossem, kde lze aktivaci dvou detoneru otevrit mistnost s bonus potvorou?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 23/02/2015 :  12:20:06  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
pokud by nekdo resil staty a bonusy:

Strength
zvýšení Melee Attack +0.2 za bod.
zvýšení Parry rate.
zvýšení Melee Accuracy a Melee/Ranged Block.

Intelligence
zvýšení Magic Attack +0.2 za bod.
zvýšení max mana.
zvýšení Magic Accuracy, Melee/Ranged Evasion,a Magic/Ranged Critical Rates.

Agility
zvýšení Ranged Attack +0.2 za bod.
zvýšení Ranged Accuracy, Melee/Ranged Evasion, a Melee/Ranged Critical Rates.

Spirit
zvýšení Magic Defense +1 a Healing Power +0.2 za bod.
zvýšení health/mana regen rychlosti. zvýšení všech Accuracy.

Stamina
zvýšení max health +12 za bod.
zvýšení Parry Rate.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 23/02/2015 12:20:41
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 10/03/2015 :  13:53:27  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
www.trionworlds.com/archeage/en/2015/03/06/secrets-of-ayanad-spotlight-level-55/

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 16/03/2015 :  08:46:11  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
predpokladam ze z cz & sk komunity moc nezustalo ...

hra s uzasnou vizi a potencialem, kterou srazi k zemi nedodelky, absence zabavneho endgame, par zcela zasadnich malickosti a priznejme si to, absolutne nepochopitelne "nedodelane / nudne" patche, ktere neposouvaji hru v nicem dal.
od patche 1.7 jsem cekal znacne vic, knihovna na me pusobi jako hasla c.2, diky penalizaci 8,5% za smrt se nyni nechodi dungeony, protoze 8% je cca 4h aktivniho expeni a to si troufne jen malokdo, o chozeni technicky narocnych dungeonu Cradle, Dahuta, Serpentis si tedy cca mesic muze vetsina lidi jen nechat zdat, tzn se veskera docasne "zabava" presunula na mobareni a maximalne crafting ... smutny.

Go to Top of Page

skurutzor
Starting Member

bloodpc

2 Posts

Posted - 19/03/2015 :  09:52:03  Show Profile  Send skurutzor an ICQ Message Send skurutzor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

predpokladam ze z cz & sk komunity moc nezustalo ...
....

cz/sk jsou jeste v guilde envy
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 20/03/2015 :  01:25:43  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
u nas na serveru Nebe, je v Corsairs 30 online, ale i to je bida, bejvalo nas 200 v primetime

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/03/2015 :  07:26:06  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak v Black Swans na Kyprose kde je v te guilde i ceska sekce je ted 60 online , ve spicce je to kolem 100 - 150 jak kdy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 25/03/2015 :  08:01:33  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ha konecne .. no parada
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?173920-ArcheAge-Version-1.2-Build-5.2-Patch-Notes&p=1575989#post1575989

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1222 Posts

Posted - 28/04/2015 :  13:23:18  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
velky patch ..1.7 build 6.0
http://forums.archeagegame.com/showthread.php?184057-ArcheAge-Version-1.7-Build-6.0-Patch-Notes&p=1649113#post1649113

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000