Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 Worlds Adrift - full loot litaci mmorpg
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/01/2018 :  22:26:04  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
https://www.worldsadrift.com/
http://store.steampowered.com/app/322780/

Clovek ma na ruce kotvickove lanko, zkouma svet, skenuje vse kolem tim ziskava body na vyzkum + nachaazi blueprinty na stavbu lode se kterou se cestuje po svete.. strili se po ostatnich.
Full PvP, Full loot. Ma to hodne peknej creator na ostrovy, nektere hracske budou pozdeji v plne hre.

Je to vhodny asi prave pro lidi co radi litaj, zkoumaj zajimavej svet, prekonavaj problemy s tim spojene.. a samozrejme pro ty co maj radi PvP ktere je tam vsude. neni problem k nekomu priletet zabit okrast atd.. znicit lod :)

Docela zajimavy MMORPG. Koupil jsem si betu, hral jsem to tak naposled 2 mes zpatky, mel jsem tam velky lagy pri preletu mezi ostrovy, vzdy sem prisel o lod :( hodlam to ted nekdy zkusit jestli uz to fixnuly.

Kazdy modul lode ma svoje atributy, sklada se vzdy ze 3 druhu materialu ale jen na vas je, ktery material pouzijete a podle toho ma vysledny modul statistiky ovlivneny. Tzn jasny motor kterej se hreje nebudete delat z materialu jenz ma popsano ze se lehce tavi atd.

Pokud jedete jen na plachty mate relativni klid od rejnoku (pve potvory) ktere laka zvuk motoru. Ale zase motorem se samozrejme dostanete dal. Motor vyzaduje benzin atd.

Lode tam jsou bud predem dane nebo si muzete v ingame editoru udelat vlastni konstrukci - nasledne si vyrabite moduly zdi atd a ty na to nalepujete. Je to jen o vasi fantasii a vaze. Lod ma v zakladu jadro ktere ma omezenou nosnost.

Svet je rozdelen na lokace a tiery materialu, do dalsi lokace kde je vyssi tier se musi projit pres takovou mega zed, ktera je z pisku nebo deste nebo vzduchu.. a je dost tezke ji proletet, chce to lod porad opravovat.







First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 22/01/2018 22:29:35

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/01/2018 :  15:31:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Az na to cartoon grafiku..proboha co s tema devama je...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000