Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ - General forum
 Zeptejte se Placacky
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 17/03/2003 :  10:43:39  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No mozna to bude vedet Zeli, ale nejsem si jistej. Nicmene ti udelam alespon jakousi predstavu. Henar, mel take omezeni na data a pokud si dobre pamatuju, tak mel 2 giga na mesic. Hral 2 az 3 postavy najednou cca 10 - 14 hodin, z toho tak 6 hodin na raidu se 40lidma - denne a stacilo mu to. Sice sem tam musel zvolnit ale nepredpokladam ze by v teto republice bylo vic jak 4 lidi kteri by hraly tak jako, no a ty k nim asi patrit nebudes

Placacka
Grand Master of Chaos

Edited by - Placacka on 17/03/2003 11:30:06
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 17/03/2003 :  10:55:17  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
:) Henar,mno tak pokud to stacilo henarovi hehe tak me bude stacit urcite :)Dik

-|-
Go to Top of Page

Cerv
Starting Member

6 Posts

Posted - 17/03/2003 :  13:24:30  Show Profile  Send Cerv an ICQ Message Send Cerv a Private Message  Reply with Quote
Muzu hrat EQ i kdyz me to uz nebavi a nemam na to cas?

Mumla

warlord
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 17/03/2003 :  13:36:22  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Zeptej se Jarka, hraje na modemu a vi tim padem presne jaky objem dat EQ zere.
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 17/03/2003 :  14:20:59  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
Taak :) jedno bysme meli :)
ted ale sem se chtel zeptat na placeni ..je to porad tak na ... ze se to musi platit pres creditku ..nebo uz se konecne objevil nejaky alternativni spusob placeni... cosi sem cetl o game kartach ale moc moudry jsem z toho nebyl .. spis me to pripadalo ze si koupim game kartu treba tu mesicni a po mesici kdyz si koupim zase dalsi tak budu zacinat zase od znova to by v tom pripade bylo na ... popripade kdyz ne,dala by se tak karta sehnat ci objednavat nekde u nas ..nebo je to zase opet resiny pres kreditku :( ?

-|-
Go to Top of Page

Jarek
Starting Member

6 Posts

Posted - 17/03/2003 :  14:48:52  Show Profile Send Jarek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cerv

Muzu hrat EQ i kdyz me to uz nebavi a nemam na to cas?

Mumla

warlord

Nepochopil jsem proc to sem pises, kdyz te neco nebavi a jeste k tomu na to nemas cas tak proc by si to delal? Uplne nesmyslna otazka !!!

Edit: 2 Qalef Myslim ze placeni pres game karty je zatracene nevyhodne, jednak je u nas nesezene (myslim) a navic jsou o dost drazsi nez kolik by si zaplatil kreditkou za stejne obdobi

Edited by - Jarek on 17/03/2003 14:52:03
Go to Top of Page

Cerv
Starting Member

6 Posts

Posted - 17/03/2003 :  15:07:11  Show Profile  Send Cerv an ICQ Message Send Cerv a Private Message  Reply with Quote
quote:

JAREK:
Nepochopil jsem proc to sem pises, kdyz te neco nebavi a jeste k tomu na to nemas cas tak proc by si to delal? Uplne nesmyslna otazka !!!

A jo, to me vubec nenapadlo. Este, ze te tu mame. Dik moc.

Baron Mumla
Warlord
Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 17/03/2003 :  22:47:12  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
Rofl, tadz padaji ostra slova :o)
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 18/03/2003 :  11:35:18  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Co se týká toho placení: tak z naší země jen a pouze placení kreditkou. Game kupony sice existujou, ale u nás se sehnat nedají, takže platí věta předešlá.

Jinak nemít kreditku s kterou se dá platit přes internet je v dnešní době stejný, jako nemít ...... ehm hádej co.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 18/03/2003 :  13:22:23  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
Ja to chapu Placo ... ale muj mesicni prijem na civilce neni opravdu nic nez Almuzna ze ktereho splacim kompik a zbyde me tak tak 4-5 stovek ... rodice mam jen jednoho a ten me zadnou kartu nezaridi ... takze zatim ja osobne si s kartou budu muset pockat :)

-|-
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 19/03/2003 :  10:30:46  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Znám asi tak 20 způsobů jak si přividělat, civilka necivilka.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 19/03/2003 :  16:58:10  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
Jo to znam taky ... ale ne u nas:)

-|-
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 28/03/2003 :  08:02:18  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No nic tot byl dost off topic. Lets go back.

Toto je fórum pro newbikiiiiii a jejich dotaziiiii.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Vonotar
Starting Member

4 Posts

Posted - 03/04/2003 :  14:31:44  Show Profile Send Vonotar a Private Message  Reply with Quote
Dotaz jaka je prosimte Placo adresa na forum KB?A dale mam dotaz jelikoz sem prestal hrat okolo te doby zo vysly ty novy armory co se daji ukovat a sou jak ToV armor netusim jaky teda zvolit nabozenstvy pro SK iksara aby pro me casem byl tento armor dostupny.Jeste sem se chtel zeptat na par veci ale jak ted sedim u netu tak si nak nevzpominam

ArchMage of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 03/04/2003 :  15:14:02  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
KB forum link http://pub34.ezboard.com/bkanebayleforums

ale je to forum dost o nicem, no nic, alespon se tam mrkni.

No a k brnění: určitě víš, že ještěrky kované brnění nemůžou, takže máš smolíka. Ale vzhledem k tomu že s klukama plánujeme dělat Kael brnění tak je to stejně jedno ne??

K tomu náboženstvý, nevím jak SK, ale monk iksar může být jen Cazic Thule.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Vonotar
Starting Member

4 Posts

Posted - 04/04/2003 :  17:44:38  Show Profile Send Vonotar a Private Message  Reply with Quote
No tak to je vse teda ok
Jeste jedna otazecka EQ v okne stale funguje jen na Intelacky procesory nebo uz jde pouzivat i na jinejch?Vzpominam si ze kdyz sem to kdysi zkousel tak me to nefungovalo
Dale bych chtel rict ze pristi utery uz konecne jedu domu takze ve stredu instaluju patchuju a s trochou stesti me ve ctvrtek potkate jak se snazim svou novou jesterku naucit zakladum boje

ArchMage of Chaos
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 04/04/2003 :  18:27:55  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
EQ mi jede v okne uplne v pohode a to na AMD Thunderbirdu. Jak s pouzitim EQW (kdyz chci pustit 2 okna) tak i jako samotnej EQ klient.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Vonotar
Starting Member

4 Posts

Posted - 05/04/2003 :  20:23:45  Show Profile Send Vonotar a Private Message  Reply with Quote
Cus Dusi
Me to drive na AMD Thunderbierdu nepracovalo nevim proc teda mam porad ten pocitac od tebe pokud si vzpominas.Normalne sem to zpustil prez EQW na dve okna a pri nalogovani me je to vzdy schodilo tak nevimNo zkusim to znova a uvidim neposlal by jste me ekdo ten EQW na email T.Subert@seznam.cz treba mam nakou starou ci nefunkci verzi

ArchMage of Chaos
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 05/04/2003 :  23:05:32  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vonotar

Cus Dusi
Me to drive na AMD Thunderbierdu nepracovalo nevim proc teda mam porad ten pocitac od tebe pokud si vzpominas.Normalne sem to zpustil prez EQW na dve okna a pri nalogovani me je to vzdy schodilo tak nevimNo zkusim to znova a uvidim neposlal by jste me ekdo ten EQW na email T.Subert@seznam.cz treba mam nakou starou ci nefunkci verzi

Mam uplne ten samej MB+Cpu. Stahnout se to da tady: http://eqw.eqhackers.com/

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 07/04/2003 :  07:38:32  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Nezoufej nic, mě EQW taky nikdy nefungovalo a že jsem si s tím dal dost práce. Ale vyřešil jsem to nakonec a jsem s tím řešením vcelku spokojenej ---- koupil jsem si druhej PC

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 25/05/2003 :  01:12:11  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Mám problém s fonty v EQ. Vypadají jako by je někdo posypal smetím a jsou tak strašně špatně čitelné. Ovladače jsou fungl nové a systém Win2000 jsou čerstvě nainstalované. Napadá vás něco co by mně pomohlo?

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu

Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/05/2003 :  13:12:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Mám dvě jednoduché otázky. Kolik datadisku neobsahuje ta verze Gold co se u nás prodává a ty datadisky co nejsou obsaženy se dají po zaplacení stáhnout nebo je třeba koupit krabici ?

Díky
Go to Top of Page

noril
Darkparadise GM

32 Posts

Posted - 26/05/2003 :  13:26:55  Show Profile Send noril a Private Message  Reply with Quote
v te co jsem videla ja nejsou Planes of Power a Legacy of Ykesha, ale LoY je imho uplne zbytecna a bez PoP se obejdes do lvlu 50 jen se ti bude vyrazne hur cestovat

Ninoki

be blonde or not?
Go to Top of Page

Edmund
New Member

332 Posts

Posted - 06/06/2003 :  00:00:47  Show Profile Send Edmund a Private Message  Reply with Quote
Ahoj vsichni, chtel jsem se zeptat na nejake info o EQ, protoze se rozhoduju, jestli zacit hrat EQ nebo DAoC...

1. Jak velke jsou HW naroky a naroky na pripojeni na net?
2. Jake je technicke zpracovani hry (grafika, zvuky...) (i s poslednimi datadisky) v porovanani s DAoC+SI?
3. Jak je velky hraci svet? Za jak dlouho by se dal nejvetsi kontinent prebehnout?
4. Jak se to hraje? Mam na mysli spis feeling, nez jak se ma mackat klavesnice:) Existuji zde napriklad ruzne styly se zbranemi? Nebo jen kliknes na moba a postava uz mlati sama jak v UO?
5. Kdyby nekdo z Vas, ostrilenych pardalu zacinal ted nejake MMORPG, ktere by to bylo?

Diky moc,

Edmund

Neziva - Healer of Uhni Kurva, Mordred
Mrs Ironic - Reservoir Dogs, Darkfall
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 06/06/2003 :  15:22:01  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No tomu říkám příspěvek. Takže se pěkně posaď do křesla, utrhni si pořádný kus pizziii, nalij pohár Coca-Coli a poslouchej...

quote:
Originally posted by Edmund

Ahoj vsichni, chtel jsem se zeptat na nejake info o EQ, protoze se rozhoduju, jestli zacit hrat EQ nebo DAoC...

Opravdu se nebudu vyjadřovat k tomu proč se rozhoduješ mezi EQ a DAoC, nebo to jsou dvě naprosto, ale naprosto odlišné věci. Asi jako sex s želvou a jízdou na kole.

quote:

1. Jak velke jsou HW naroky a naroky na pripojeni na net?

HW nároky jsou stejné jako na zbytek her, které si dneska můžeš koupit v obchodech ... ale fuj, mě je jedno že Ti to přepálí kámoš.
Co se týká připojení ... já ještě před 14 dnima jsem měl normální vytáčenou linku a masil sem jak ďábel, teď jsem si pořídil ADSL a sem maximálně spokojenej. Takže s připojením už nejsou žádné problémy ... 1500 měsíčně za hraní ... hahahaha to je skoro zadara.

quote:

2. Jake je technicke zpracovani hry (grafika, zvuky...) (i s poslednimi datadisky) v porovanani s DAoC+SI?

Mě se spracování hry líbí. Nedá se samozřejmě srovnávat s nejnovějšíma hrama, ale ..... Nejvíc Ti asi napoví screenshooty přímo z hry. Skus se po nich podívat, jestli nic nenajdeš, tak ti sem hodim nejakej link. A znova porovnávat nebudu. Hrál sem DAoC a hraju EQ a obě dvě hry se mi graficky moc líbí.... něco jiného je hra jako taková.

quote:

3. Jak je velky hraci svet? Za jak dlouho by se dal nejvetsi kontinent prebehnout?

Ja hraju EQ už asi 3 roky a přitom sem v některých zónách buď vůbec nebyl, nebo sem jima jen probíhal. Takže představ si hru, kterou harješ 3 roky cca 6 hodin denně a pořád si ji celou neviděl ...už máš představu??

Na otázku za jak dlouho se dá kontinent přeběhnout Ti neodpovím. Né že bych to nezkoušel, ono jde spíš o to takový běh přežít P.

quote:

4. Jak se to hraje? Mam na mysli spis feeling, nez jak se ma mackat klavesnice:) Existuji zde napriklad ruzne styly se zbranemi? Nebo jen kliknes na moba a postava uz mlati sama jak v UO?

EQ se hraje docela pěkně, pocit z něm mám taky dobrej P. Jinak kdybych to začal rozepisovat, tak by mi forum asi nestačilo a tak nic psát nebudu ... snad se vyjádří i někdo jinej

Ale jo něco napíšu ...

V EQ můžeš bojovat rukama (monk) nebo dýkama, mečema, halapartnama, oštěpama, tyčema a dalšími příjemnými věcmi. Nebo můžeš házet nože, střílet šípy, popřípadě necháš za sebe bojovat svého peta. Můžeš být taky kouzelník a sesílat kouzla nebo .....

quote:

5. Kdyby nekdo z Vas, ostrilenych pardalu zacinal ted nejake MMORPG, ktere by to bylo?

Asi není lepší MMORPG hra v současné době než EQ (teda určitě není).

Chci tě ale upozornit že EQ není vůbec hra uzpůsobená na PvP, takže jestli hledáš PvP tak utíkej od EQ a řvi že si se jen chtěl optat.

Placacka

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000