Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ - General forum
 Zeptejte se Placacky
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/06/2003 :  07:54:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak už jsem lvl 3 sličná Necromanka :) Musím říct, že grafika rozhodně není tak děsná jak jsem si myslel. Zejména po té, co jsem aktivoval SoL, nechal předělat textury, tak modely postav se změnily naprosto skvěle a docela jsem koukal. Hodně pěkně jsou udělané i efekty kouzel.

Navíc jsem pořád v té první zóně, tudíž nic z těch nových jsem zdaleka neviděl.

Nejvíc mě potěšilo - po té co jsem zvyklý vidět svého avatara a po té co jsem neúspěšně zkusil všechny kamery v EQ - že z 1st person se za avatara posunu pouhým pohybem na kolečku myši. Teď střídám 1st na 3rd podle potřeby a jsem maximálně spokojený :)
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 26/06/2003 :  08:03:24  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Hehe to jsi to s tim koleckem na mysi obevil docela brzo ---- me to trvalo 3 roky a prisel jsem na to asi predevcirem .

Jinak kdyby si neco potreboval, tak se neboj optat, mi sice budeme chvili vrcet ze zas nekdo otravuje, ale pak ti pomuzeme, poradime, sem tam ti i neco dame.

Ve hre jsem Wanabi.

Placacka

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 26/06/2003 :  08:05:12  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Jo a jeste neco.

Docela Ti zavidim ze zacinas. Vsechno co jsem v EQ chtel videt jsem jiz davno videl a uz se nemam pomalu na co tesit.

Prave jsem v duchu melancholicky zavzpominal na me prvn raidy na draky nebo na prvni navstevy plani...... joooo to byly casy.

Plac

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 26/06/2003 :  09:19:52  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Placacka

Hehe to jsi to s tim koleckem na mysi obevil docela brzo ---- me to trvalo 3 roky a prisel jsem na to asi predevcirem .

Placacka

Tu moznost s koleckem v zakladnim 1st person pohledu pridali v jednom z poslednich patchu.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/06/2003 :  10:40:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Ještě doplním, že Gold verze co prodává například www.gameline.cz kde jsem to kupoval i já a nebo jrc, které to má o 1000 Kč dražší, obsahuj 3 datadisky, včetně SoL a tím pádem přetexturování a nové modely.
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 26/06/2003 :  14:48:55  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No jasně obsahuje to vše kromě posledního expansion paku.

Máš tam teda:

Základní EQ
Kunark
Veliouse
Luclin

Yakesha se dá stáhnout a zaplatit přes hru

Takže všeho všudy tam není Planes of Power. Což zase tak moc nevadí, protože to jsou pouze zóny pro hodně vysoký chary.

Plac

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 03/07/2003 :  09:15:07  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Gabrieli, ty jsi z Brna?

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu

Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/07/2003 :  21:13:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

Gabrieli, ty jsi z Brna?

Ano
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 04/07/2003 :  09:53:05  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Krvezbrote

Gabrieli, ty jsi z Brna?

Ano

Příjemné zjištění.

Aktuálně jen Defiance
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 04/07/2003 :  10:01:01  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
A ještě jednu věc, tedy pokud ti to už někdo neřekl. Ve hře si zapínej český kanal /join cz, nebo pokud byses o to nechtel starat tak /autojoin cz čímž se ti bude automaticky zapínat při nalogování. Tím se ti vytvoří kanál číslo 1 (předpokládám, že nemáš jiné).

Psát do něj pak můžeš /1 tvujtext
Podívat se kdo je na něm nalogovaný /list 1

Budeš tak mít možnost se kdykoli ve hře s někým z nás poradit a uvidíš kdo je nalogovaný. Ať už budeš na jakémkoli serveru.

Aktuálně jen Defiance
pár poznámek z historie:

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 12/10/2003 :  18:04:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, mohl by mi sem nekdo hodit link kde se da koupit nejaky pack s co nejvice datadisky pohromade, nebo prodejnu v praze. Maji to v jrc ? Koukal jsem na tu gold verzi na https://store.station.sony.com/hardgood.jsp?SKU=EQ1RE-HG-SW1102-EQGOLD kde jak to vypada je vse krom posledniho datadisku ale zas tam maji out of stock a nechci cekat treba pul roku cehoz jsou nektery online shopy schopny.

lastfm
Go to Top of Page

Jarek
Starting Member

6 Posts

Posted - 12/10/2003 :  19:55:28  Show Profile Send Jarek a Private Message  Reply with Quote
https://store.station.sony.com/hardgood.jsp?SKU=EQEVO-HG-SW0803-EQEVOL
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 13/10/2003 :  19:30:46  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jarek

https://store.station.sony.com/hardgood.jsp?SKU=EQEVO-HG-SW0803-EQEVOL

diky, nicmene ja koukal na grafiku a ta je hodne otresna, to uz bych moh hrat pomalu uo. takze nakonec do toho nejdu. Chci se ale zeptat jestli nekdo nema informace kdy ma vyjit eq2 ? Ono totiz na strankach eq2 je napsany 2004 a nic vic. u bety je napsane ze zatim neni. Pritom na mmorpg pisou ze release date je 1.12.2003 cozpokud by byla pravda tak bych si pockal. Ale udivuje me ze na ofic strankach je uvedeno nekdy v roce 2004. Takze nevite nekdo neco o tom a probiha uz vubec beta ?

lastfm
Go to Top of Page

Ethir
Starting Member

83 Posts

Posted - 13/10/2003 :  22:07:36  Show Profile  Send Ethir an ICQ Message Send Ethir a Private Message  Reply with Quote
o grafice uz tu nekdo psal, kdyz kouknes nahoru...
napr. tady

quote:
Originally posted by Berserk

Engine jako takovej se myslim nemenil (nepocitam upravy pro novy direcx a pod.). Novy zony maj proste novou grafiku, novy monstra, hraci maj taky novy modely, mame novej plne konfigurovatelnej UI (prez XML). Vyvoj grafiky v EQ muzes dobre sledovat zde: http://www.mikeshea.net/everquest/images/index.php?step=1000000&start=0&thumbnails=small. Ve spod je puvodni EQ smerem nahoru se zlepsuje grafika jak se pridavaly datadisky (bacha je to fakt hodne obrazku na jedny strance, slabsi natury si prepnou Image Per Page na nizsi hodnotu ).

[WoW] Ethir <Zdechliny>, Frozen Rogue
[EQ] Ethir <MdK>, Frozen Ranger
[EQ2] Ethirea <MdK>, Frozen Troubador
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 14/10/2003 :  09:22:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ethir

o grafice uz tu nekdo psal, kdyz kouknes nahoru...
napr. tady

jj ja vim ja uz to prohlizel, prave to me dost zklamalo. muzete sice namitnout ze grafika neni nejdulezitejsi coz je sice pravda ale prece jen tohle klise neplati tak uplne, aspon ne pro me, pro me je grafika dost dulezita. Zlepsuje kazdopadne pocit ze hry.

nevite teda nekdo jak je to s datem vydani eq 2 ?

ja uz fakt nevim, wow je odsunutej, swg nebo ac2 nechci, eq2 netusim kdy vyjde, daoc je nuda, uo je nuda, takze bud pockam na horizons nebo final fantasy anebo eq I. Tezky rozhodovani :)

lastfm
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 16/10/2003 :  11:39:57  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Bah pokazde kdyz nekdo rekne ze grafika v EQ je otresna tak se mi postavi chlupy na prsou a jeste jinde. Podle ceho soudis?? Ja jsem hral snad vsechny online hry co tady byli a grafika (pokud mas tak silnej PC aby si mohl mit zapnuty novy modely a effekty) tak je hodne srovnatelna se zbytkem sveta.

No ted jsem chtel psat o tom proc je EQ lepsi nez ostatni hry a proc je nejlepsi mezi online hrama, ale to nema moc smysl. Pokud se to neskusi, tak to stejne nechape.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 16/10/2003 :  11:43:25  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Jo a k tomu EQ2.

Moc by me prekvapilo a to opravdu hodne, kdyz by vysla EQ2 jeste pred tim nez vyjde nejaka online hra, ktera by alespon drobet mohla EQ konkurovat. Vypusteni EQ2 by totiz znamelano jen to ze se z EQ presunou lidi do EQ2. A co si budeme povidatten kdo tu hru provozuje, tak to asi nedela kvuli tomu, aby jsme se dobre bavili, ale protoze mu za to dobre platime.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 16/10/2003 :  11:55:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Placacka

Bah pokazde kdyz nekdo rekne ze grafika v EQ je otresna tak se mi postavi chlupy na prsou a jeste jinde. Podle ceho soudis?? Ja jsem hral snad vsechny online hry co tady byli a grafika (pokud mas tak silnej PC aby si mohl mit zapnuty novy modely a effekty) tak je hodne srovnatelna se zbytkem sveta.

Já jsem EQ zkusil chvíli a musím potvrdit, že grafika je v pohodě - a to jsem se toho hodně bál.

Jediný problém je - alespoň tak jsem to cítil - že člověk sám se nikam nedostal a sehnat někoho na low lvl byl nadlidský výkon.

Co se týče překonání EQ, tak se s ním hodně srovnává právě FF XI, ale myslím, že skutečný killer stávajících MMORPG bude až WoW.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/10/2003 :  12:32:06  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
ale myslím, že skutečný killer stávajících MMORPG bude až WoW.

Takovych chlapiku co toto rikali o novych mmorpg tu bylo asi jeden milion :) Nikdo z nich nemel pravdu a stare mmorpg jsou stale tady a jsou stale uspesne.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 16/10/2003 :  19:36:21  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
ale myslím, že skutečný killer stávajících MMORPG bude až WoW.

Takovych chlapiku co toto rikali o novych mmorpg tu bylo asi jeden milion :) Nikdo z nich nemel pravdu a stare mmorpg jsou stale tady a jsou stale uspesne.

jj to plati vsude, nejen v mmorpg staci se kouknout na to nejpopularnejsi co momentalne je, counter-strike, taky to neni zrovna novinka :)

grafiku posuzuju ciste podle ss co jsem videl z odkazu ktere tu byly a vypadala hrozne. poc mam na dnesni dobu prumernej 2ghz ti4600 ale tipuju ze grafiku eq1 na plny detaily si to da v pohode. Kdyz mi vyslo na benchmarku z FF XI ze bych nemel mit problemy s max detailama a ty ss z FF Xi vypadaj asi o milion procent lip nezty z eq.

Nesoulasim s argumentem ze nevydaj eq2 dokud bude hodne lidi hrat eq1 to je blbost. Ano jde jim jen o prachy ale vzdyt statisice lidi pari jiny onlinovky a prave ty by mohli ziskat, nejenom pretahnout lidi z eq1. Nehlede na to ze hlavni naklady jsou na vyvoj pak uz jim je fuk jestli budou provozovat eq1 nebo eq2, pravda eq1 jeste chvili pobezi ale i tak se jim to podle meho bohate vyplati.

lastfm
Go to Top of Page

lacker
Starting Member

4 Posts

Posted - 19/10/2003 :  16:07:58  Show Profile Send lacker a Private Message  Reply with Quote
Prosím pomoc! Ať hledám, jak hledám (netvrdím ale, že to stačí :-), nemůžu nikde najít způsob, jak EQ získat. Kde se to dá koupit? Předem díky za radu. Lacker

Lacker
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 19/10/2003 :  16:50:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lacker

Prosím pomoc! Ať hledám, jak hledám (netvrdím ale, že to stačí :-), nemůžu nikde najít způsob, jak EQ získat. Kde se to dá koupit? Předem díky za radu. Lacker

No já to koupil tady www.gameline.cz ale netuším jak jsou na tom teď
Go to Top of Page

Washek
Starting Member

25 Posts

Posted - 19/10/2003 :  19:37:56  Show Profile Send Washek a Private Message  Reply with Quote
zkus www.cdromshop.com
Go to Top of Page

lacker
Starting Member

4 Posts

Posted - 20/10/2003 :  08:12:34  Show Profile Send lacker a Private Message  Reply with Quote
Tak na Gameline.cz už to nemají. Na www.cdromshop.com pochopitelně jo. Ale přece jenom... Neexistuje NĚJAKÁ šance jak to sehnat v Čechách? Ale stejně díky moc. L

Lacker
Go to Top of Page

Washek
Starting Member

25 Posts

Posted - 20/10/2003 :  09:04:16  Show Profile Send Washek a Private Message  Reply with Quote
Si to objednej na cdromshopu a domluv se s nima at ti poslou jenom account key a s datama se domluv s nekzm v cechach. Vzjde te to takhle jenom na 30$ a to mas jeste levnejsi nez za kolik bys to sehnal v cechach. Jo a chtej EQ Evolution kde je vse krome LDoN.
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000