Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ - General forum
 Češi hrající Everquest
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 08/04/2003 :  08:02:40  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Tento topic tu už sice byl, ale teď když je guilda a vracejí se staří kozáci, tak v tom udělám pořádek.

Dne 7. dubna 2003 vznikla guilda

Mor Do Kuli http://www.saton.cz/mdk/


Guild leader - Wanabi (65monk) aka Placacka
Officir - Arrax (65 cleric) aka Arra

členové guildy
Ninoki (65 cleric) aka Noril
Pinda (65 warrior) and Acit
Dusei (65 rogue)
Ethir (65 ranger)
Helma (65 shaman)
Ctimor (65necro) aka Ctirad
Krvezbrote (62ench)
Obelinna (58 monk)
Ajja (65 bard) aka Jaris
Washek (57 wizard)
Fufák (56 warriror)
Neku (44 shadow knight) aka Vonotár
Jedule )55 druid)
Farren (55 paladin)
Marekk (55 ranger)
Luccy (51 rogue) aka Ladinek
Bivoj (50lvl warior) aka Mumla


Twinkové:

Xantipa (65drood) aka Henar
Rakij (62 magician) aka Henar
Cyphos (35 beastlord) aka Dusei
Hydro (65 shaman) aka Ladínek
Fufik (50drood) aka Fufak



Češi hrající na jiných servrech nebo v jiných guildách:

Kayne Bayle
Smudla (65war) aka Henar web: http://www.kane-bayle.com/

Eci
Semien (65war) web: http://www.recon-eci.org/
(asi nejdéle hrající Čech. Sice je pořád newbie, ale hraje nejdéle)

Tholuxe Paells
Brumla (65rng) web http://bois.vilhelmina.com/avatar/
Smudlax (65war) aka Galthar web http://bois.vilhelmina.com/avatar/
(zakladatel Semita Gloria na E´Ci)
Smudlinka (63wiz) web http://bois.vilhelmina.com/avatar/

Antonia Bayle
Exitus (neurcita classa)
Vokoun (65 chanter)


V prachu Everquesťáckých dějin zmizeli:

Zuzik - clerik of Chaos Justice
Arnalix - wizard of Chaos Justice
Tauron - ranger of Chaos Justice
Zelenac - drood of Chos Justice
Macek - bestlord of Mor Do Kuli aka Žabožrout
Alvien - enchanter of Mor Do Kuli aka Talgor
Marekk - http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=809498

Budu to postupně aktualizovat, tak aby nový lidé měli přehled.



Ninoki - http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=695195
Krvezbrote - http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=384554
Ctimor - http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=838326
Bormik - http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=649273
Farren http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=842132

Placacka
Grand Master of Chaos

Edited by - Placacka on 28/11/2003 09:12:40

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 11/04/2003 :  07:40:03  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No a jeste pro doplnění sem dám magela k těm lidem u kterých je najdu.


Brumla magelo: http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=104334
Smudlax magelo: http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=127378
Smudlinka magelo: http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=558959

Placacka
Grand Master of Chaos

Edited by - Placacka on 28/11/2003 08:47:55
Go to Top of Page

EliasMT
Starting Member

2 Posts

Posted - 11/11/2003 :  01:15:35  Show Profile  Send EliasMT an ICQ Message Send EliasMT a Private Message  Reply with Quote
skandal, chybim tu

Morell Thule = Elias
magelo = http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=202365

Elias - Morell Thule
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 25/12/2003 :  18:05:03  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Jedna smutná zpráva >>.


"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 03/02/2004 :  09:26:20  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
Pokud vse dobre pujde mel bych zacit po svem prestehovani do noveho domova zase hrat. Takze shaman bude zase zpet :o)))
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 03/02/2004 :  09:49:23  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Mno MDK neni co bejvalo, ale shaman nam chybi porad. Zkus se nekdy nalogovat a uvidis.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

marekk
Starting Member

12 Posts

Posted - 04/02/2004 :  10:54:30  Show Profile  Send marekk an ICQ Message Send marekk a Private Message  Reply with Quote
Myslite za sa da MDK do kopy znovu ?

VG 37 Shaman Marekki
VG 23 Bard Marekk
EQ1 62 Ranja (Marekk)(retired)http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=809498
EQ1 65 Cleric Sova (retired)
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 04/02/2004 :  12:37:50  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
To vše záleží na lidech jestli budou hrát a jak moc nebo málo. Osobně si myslím že MDK je již historie.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 20/02/2004 :  13:49:47  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
copak MDK se rozpadlo?
Go to Top of Page

Deadshade
Starting Member

1 Posts

Posted - 26/04/2004 :  13:32:58  Show Profile Send Deadshade a Private Message  Reply with Quote
Jenom pro historickou presnost uvedu ze nejstarsi Cech dosud hrajici EQ je Gnome Necromancer Deadshade Darkweaver na E'ci .

Zacal jsem jako prvni uz v bete a asi skoncim jako posledni :)
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 30/06/2004 :  09:37:05  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Sice to sem nepatri ale nechci kvuli tomu zakladat zvlastni topic.
Stahl jsem s oficialnich stranek tu free verzi se trema datadiskama a chci se zeptat jestli to nekdo taky udelal nebo jestli nekdo jeste vubec hraje.

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 30/06/2004 :  10:36:23  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Griswold

Sice to sem nepatri ale nechci kvuli tomu zakladat zvlastni topic.
Stahl jsem s oficialnich stranek tu free verzi se trema datadiskama a chci se zeptat jestli to nekdo taky udelal nebo jestli nekdo jeste vubec hraje.



Byl jsem ve hre asi pred mesicem kolem pulnoci a na ceskem kanalu bylo kolem peti sesti lidi.
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 30/06/2004 :  10:47:50  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Mno ja jsem totalni EQ lama, takze jsem behem prvniho dne ani neprisel na to ze jsou tam nejake kanaly. Takze se to snad nejak naucim.
Cesky kanal se jmenuje jak?
Diky

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 30/06/2004 :  10:58:53  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Griswold

Mno ja jsem totalni EQ lama, takze jsem behem prvniho dne ani neprisel na to ze jsou tam nejake kanaly. Takze se to snad nejak naucim.
Cesky kanal se jmenuje jak?
Diky



Do ceskeho kanalu se jointuji automaticky po logu do hry, takze si nejsem stoprocentne jist. Myslim, ze se jmenuje proste a jednoduse 'cz'.
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 30/06/2004 :  11:22:12  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Oki skusim si s tim nejak pohrat, me prislo to nastaveni tech kanalu a chatovacich oken nejaky komplikovany, ale spis to bylo tim ze jsem byl zmaten tak nejak ze vseho
Ja se z toho nejak dostanu, ale diky.

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 04/07/2004 :  00:06:42  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Tak sem stahnul tu trial verzi EQ,nainstaloval,stahnul update a pri loginu sem musel zalozit account s vyplnenim creditky,ale moji kredit kartu to nevzalo.Mam E-card od Komercni banky a platim s ni bez problemu Horizont.Platite nekdo Everquest s E-card od komercni banky?
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 04/07/2004 :  16:45:32  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bal

Tak sem stahnul tu trial verzi EQ,nainstaloval,stahnul update a pri loginu sem musel zalozit account s vyplnenim creditky,ale moji kredit kartu to nevzalo.Mam E-card od Komercni banky a platim s ni bez problemu Horizont.Platite nekdo Everquest s E-card od komercni banky?

neco je spatne - ja stahnul trial, nainstaloval, updatnul a normalne jsem mohl do hry.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 04/07/2004 :  16:51:56  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Bal

Tak sem stahnul tu trial verzi EQ,nainstaloval,stahnul update a pri loginu sem musel zalozit account s vyplnenim creditky,ale moji kredit kartu to nevzalo.Mam E-card od Komercni banky a platim s ni bez problemu Horizont.Platite nekdo Everquest s E-card od komercni banky?

neco je spatne - ja stahnul trial, nainstaloval, updatnul a normalne jsem mohl do hry.





A co jsi zadal do LOGIN?Jmeno a heslo jake mas na Station strankach?To sem tam zkousel a napsalo mi to ze je spatne heslo pri tom na stranky stimto heslem se v pohode dostanu.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 04/07/2004 :  18:55:20  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Ano, station login.
Zlozil jsem ho pri testu SWG, pustil me i do beta aplikace na EQ2.
Clovece netusim kde by mohl byt problem.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 04/07/2004 :  19:32:13  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Tak konecne sem to po dvou dnech vyresil.
Problem byl v heslu.Na stranky Station mi to heslo v pohode vzalo ale do hry uz ne,takze sem resetnul heslo a nechal si poslat nove a stim uz to jede v pohode.
Maji v tom nejaky chaos.
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 05/07/2004 :  12:35:06  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Pokud nekdo hrajete Everquest tak se ozvete,hraju Trial verzi a ve hre jsem EADIEN.Bude asi chvilku trvat ney do toho prijdu:)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 06/07/2004 :  23:29:15  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bal

Pokud nekdo hrajete Everquest tak se ozvete,hraju Trial verzi a ve hre jsem EADIEN.Bude asi chvilku trvat ney do toho prijdu:)


Pokud máš tu staženou trial verzi z internetu, můžeš se připojit jen na jeden jediný server. Nicméně by i tam měly fungovat kanály.
Většina lidí hraje na serveru Kane Bayle a tam je taky cz kanál založen. Příkaz k prilogovani na něj je ;join kane.cz (alespoň to Ethir v minulosti říkal).

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 07/07/2004 :  01:16:42  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Lidi kdo harjete Everquest,nemate nekdo Buddy Key?Meli by ho dostat vsichni kdo maji aktivni accounty.Hra me chytla a chtel bych si stahnout a odemknout vsechny datadsiky,tento key to umoznuje.
Diky
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 07/07/2004 :  11:16:11  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Taky hraju ten trial
Jemuju se tam Thummach tak me klidne kontaktuj jsem warrior na 15lvl

Jeste jeden dotaz pro vsechny pritomne ---> nevite nekdo o nejakem tutorialu nebo neco akoveho ohledne crafteni? Je to jedna z mala her kde jsem nebyl schopnej absolutne pochopit. Sice mam skill Blacksmith vim ze se da koupit krumpac a kovarske kladivo ale asi to nefunguje tak jak jsem si myslel, ze si nekde nakopu rudu a tu budu zpracovavat dal do produktu.
Uvedte me prosim nekdo do obrazu, predem diky.

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 07/07/2004 :  11:19:25  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Pokud by fungoval ten buddy key tak jak rika bal, tak to bych o nej mel taky zajem pokud ho teda nekdo ma.

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 08/07/2004 :  06:56:54  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Dobra stranka o crafteni www.eqtraders.com
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 08/07/2004 :  14:36:18  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Super diky,
a jeste jeden newbie dotaz, jaky je nejvetsi rozdil levelu mezi postavami v grupe aby vsichni dostavali expy?

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 08/07/2004 :  15:06:14  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Presny rozdil levelu nevim,ale normalne +-5levelu,je mozny vetsi rozdil,ale pak je potreba se v grupe zeptat jestli vsichni dostavaji exp.a pripadne moc vysoky/nizky lvl vyhodit.
Jinak o ten klic si zkus pozadat na http://everquest.allakhazam.com/ byl jich tam na foru fakt kotel.Urcite se nekdo najde,jestli se nepletu tak bys dostal taky datadisk Luclin,ktery ti dovoli zapnout novou grafiku postav.
Dalsi dobra stranka je www.everlore.com
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 08/07/2004 :  15:19:53  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Mno ten datadisk jsem si vcera koupil protoze jsem na to dostal od Bala hezkou slovni recenzi a opravdu jsem neprohloupil ani nevim co je tam nove protoze ta grafika me naprosto uchvatila. Sice avatar porad chodi jako by mel pod brnenim pravitko a nohy do x ale to nemeni nic na tom ze ten skok je opravdu kolosalni.
Diky za link

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 08/07/2004 :  15:57:11  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Predpokladam, ze mas wara trpaslika. V tvoji domovske zone se da dobre vydelat kempovanim Goblinich taboru,hlavy a lahvicky se daji dobre prodat.Jak mas prachy tak se bez oblict do bazaaru.Nevim jestli vam tam funguji teleportacni knizky,ale jestli ne, tak v zone kde bydli elfove Graeter Faydark je taky teleport.Promluvis s NPC,ze chces journey to Luclin nebo jakl to tam je.Da ti takovou vec,kterou u sebe mas a cekas uprostred teleportu,portuje se tak jednou za 10min.To te hodi do Nexusu.Z Nexusu je zona do Bazaru jak tam vejdes napis /bazaar a uz nakupujes.Pak bych doporucil Paludal Cavern,levelujes jak das az do lvl24.Taky se tam dostanes pres Nexus.
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 09/07/2004 :  08:57:57  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Wara sice mam ale neni to trpajzlik, je to barbarian.
V tom lese uz jsem byl a na mape dokonce vidim nejakej nexus akorat jsem u nej jeste nebyl
Ted jsem na 16lvl a chodim do kurns tower nebo jak se to jmenuje, je to vez ve fields of bone a tam to vzdycky nejak jde.
S tim bazarem to musim skusit, porad nemam penize a veci je tolik na nakupovani

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 09/07/2004 :  10:39:34  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Kurns je OK, chodil jsem tam se svym Iksar Monkem,ale ze skeletonu a Burynai toho moc nepada.Zajdi do Paludal Caverns.Loot jak cert pro tvuj level,obchod a banka ve vedlejsi zone, bazaar taky kousek.Soulbinder taky kousek.
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 09/07/2004 :  10:45:50  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Prima tak to musim skusit protoze z toho lootu je fakt malo penizku a ja chci novej armor a ten ma opravdu kravavy naroky na love

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 09/07/2004 :  10:50:48  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Nebo bez chvilku zabijet ty gobliny do trpaslici zony,hlavu a lahvicku prodas tak kolem 4pp za kus.U obchodniku nic nekupuj v bazaaru to poridis levnejc (vetsinou).Jak najdes v Paludal Cavern grupu pojedes jak cert.
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 09/07/2004 :  11:56:34  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Jeste jeden stupidni dotaz, kde je trpaslici zona? to je ten lesik?

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 09/07/2004 :  12:43:01  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Jmenuje se to Butcherblock mountains nebo tak nejak.Musis zabijet zelene Gobliny v kempech.Kdyz se vydas o z Kaladimu do leva a budes pokracovat za dva domky s obchodnikama je tam jeden kemp.Dalsi dva jsou pobliz krizovatky,kde se cesta rozdeluje bud do greater Faydark nebo do Cauldronu.Pust si ICQ a ja te muzu navadet moje ICQ 329862632
Go to Top of Page

Griswold
Starting Member

Griswold2

87 Posts

Posted - 09/07/2004 :  14:12:03  Show Profile  Send Griswold an ICQ Message Send Griswold a Private Message  Reply with Quote
Oki diky, uz tady nebudu nic zvastat, ted sis to pohnojil budu te prudit po ICQ

Thumach
For The Horde
Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 17/07/2004 :  20:19:42  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
rozdil levlu v grupe si spocitas jednoduse lvl*1,5 nahoru a dolu
Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 02/08/2004 :  11:50:17  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
Nahodil som Trial verziu ale v ponuke nemam server Kana Bayle ale nejake Maelin Starpyre a Morden Rasp, hra niekto na niektorom z nich ?

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 02/08/2004 :  11:58:38  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Na trial je zde zalozeny topic. Ano hraje a pomerne dost lidi. Zverejni zde jmeno tve postavy. Pokud hrajes na Maelin Starpyre tak neni problem se zkontaktovat...

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/08/2004 :  12:21:14  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by James
Pokud hrajes na Maelin Starpyre tak neni problem se zkontaktovat...



To jsou nejake trialove servery nebo?

Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 02/08/2004 :  12:39:07  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Ciste trialove ne. Nektere lokace nejsou dostupne. Kdyby mi nekdo mohl podrobneji popsat moznosti ressu ci lokace pro wiz. lvl 15-25 byl bych vdecny :). Diik

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Duncan
New Member

175 Posts

Posted - 02/08/2004 :  17:22:34  Show Profile  Send Duncan an ICQ Message Send Duncan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by James

Na trial je zde zalozeny topic. Ano hraje a pomerne dost lidi. Zverejni zde jmeno tve postavy. Pokud hrajes na Maelin Starpyre tak neni problem se zkontaktovat...


Duncanius/ dwarf/paladin
Ale zasekol som sa hned na zaciatku v stene a nemozem sa odtial pohnut, je naky prikaz na vyprostenie postavy z textury ? Ale problem je ze som sa nalogoval hodilo ma to do nakeho mini dungu odkial neije vychod, je tu akurat naky chlapik Arias za mrezami , nic sa neda zobrat s nicim pohnut, hm

Duncan/ius : UO, AO, EQ, EQ2, WoW, AoC - off
LOTRO: Snowburn - Duncanius/champion (officer), Allia/minstrel, Trezorik/burglar, Volundori/runekeeper - kinship Rest in Peace
For the Masurito
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 02/08/2004 :  17:57:42  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duncan

quote:
Originally posted by James

Na trial je zde zalozeny topic. Ano hraje a pomerne dost lidi. Zverejni zde jmeno tve postavy. Pokud hrajes na Maelin Starpyre tak neni problem se zkontaktovat...


Duncanius/ dwarf/paladin
Ale zasekol som sa hned na zaciatku v stene a nemozem sa odtial pohnut, je naky prikaz na vyprostenie postavy z textury ? Ale problem je ze som sa nalogoval hodilo ma to do nakeho mini dungu odkial neije vychod, je tu akurat naky chlapik Arias za mrezami , nic sa neda zobrat s nicim pohnut, hm


Zkusil bych se nejdriv skrcit nebo vyskocit. Obyvkle me to pomohlo. Nezkoncil jsi v minidungu ale v tutorialu. Ten chlapek ti nejspis zadal quest takze budes muset cist co se po tobe chce. Dalsi moznost je mu rict "leave" - mozna neco jineho. Klicova slova poznas. Zkontaktuju te pres Fl.

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 04/08/2004 :  08:43:18  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Příkaz pro vyproštění (pokud se zasekneš ne ožereš) je /rewind

No a co se týká toho tvého mini dungeonu ze kterého není východ ... jedná se o vcelku novou věc v EQ a říká se tomu tutorial ve hře. Ten týpek ti tam přesně řekne co máš dělat aby si zato něco dosta a nebo aby si se od něj něco dozvěděl, popř. aby tě tam odtuď pustil pryč. Já osobně navrhuju, aby sis to prošel, protože pokud to uděláš vše a oběháš ty NPC co tam jsou, tak se nejenom dozvíš základní věci o EQ ale taky dostaneš moc pěknou věc do charm slotu. A TO SE VYPLATÍ

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 29/10/2004 :  09:47:24  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
Hrajete jeste nekdo vubec EQ1? ja ted zacal,poprve a na cz kanalu nikde ani noha :(
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 29/10/2004 :  10:12:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ax

Hrajete jeste nekdo vubec EQ1? ja ted zacal,poprve a na cz kanalu nikde ani noha :(



Jak jsem zjistil tak z gildy MdK na Kane Bayle se jointuje na cz kanal asi tak tretina lidi (tahle tretina prave ted hraje EQ2). Takze mrkni spis kdo je online z Mor Do Kuli (pokud hrajes na KB).
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 29/10/2004 :  11:03:05  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Na kterem jsi serveru?Jeste mam zaplaceno,ale uz to bude koncit a platit uz asi nebudu.Mohl bych ti dat neco do zacatku.

Edited by - cress on 29/10/2004 11:03:34
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 29/10/2004 :  15:42:19  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Na kterem jsi serveru?Jeste mam zaplaceno,ale uz to bude koncit a platit uz asi nebudu.Mohl bych ti dat neco do zacatku.



na Kane Bayle,necromancer a beastlord ale beastlord se mi zacina libit vic :)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/12/2004 :  16:07:59  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Kdopak to je?

http://www.everquest.sk/mdk/

To je nove MdK EQ forum?
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 13/12/2004 :  16:39:15  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Kdopak to je?

http://www.everquest.sk/mdk/

To je nove MdK EQ forum?



To je pomerne stare MdK forum. Uz dost dlouho neaktivni.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000