Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/06/2004 :  10:52:02  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Prominte mi za tento dotaz, ale rad bych vedel vas nazor.

Ja jsem hral betu tehle hry a moc se mi to libilo,ted uvazuju o koupi full.Chtel bych se zeptat, jestli vas ta hra nenudi, kdyz uz to hrajete delsi dobu, jestli je tam porad co objevovat.

A druhy dotaz je, kdyz jsem mel stazenou tu betu a koupim si cd-key u Alana :), jestli to pojede nebo si musim stahnout nejakou jinou verzi?

Predem dekuji za odpovedi.
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 22/06/2004 :  11:26:13  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Tak jeden názor, nehovoří za všechny.
I já jsem hrála betu a hru jsem si nakonec zaplatila.
Co říci: hra je to krásná: grafika, prostředí...ale tak trochu
jen o jednom: zabíjet do zblbnutí moby, abys vydělal pár adena a mohl si koupit lepší equip a dál zabíjet silnější moby.
To že hra bude obsahovat castle siege...je zatím v nedohlednu
( nová verze má vyjít 28.6.04, ale levelovat clan je velmi obtížné..)
Questy nejsou téměř žádné...a když tak nudné: opět jen zabíjení mobů.
Ale hraju to pořád a stále mne to baví...tak asi musíš zkusit a hru si zaplatit. Nekupuj žádné CD !!!Ale objednej si přímo z offic stránky lineage2.com CD key...přijde ti na tvůj account, co máš od bety a pak si jen zvolíš platbu kartou( Visa, mastercard)..zda měsíčně či jinak....
Na viděnou ve hře:o)


Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/06/2004 :  11:56:27  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Dekuji za Tvuj nazor. Ja nepotrebuju nejakou slozitou hru, v praci toho mam az az, tak chci neco u ceho si odpocinu. V posledni dobe me bavili CoH, ale chybeli mi ty lesy, mece a stity :).

Takze si to pekne zaplatim a dam se do toho, jen nevim na jaky server mam jit, kde je Cechu nejvice, tam se pripojim.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/06/2004 :  12:10:41  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Jeste mam jednu otazecku, kdyz si objednam jen tek key z oficialnich stranek, je v tom i mesic zdarma nebo ne? Nejak to tam nemuzu vycist. Pokud ne, tak mi pripada lepsi si objednat jen key na cdromshopu.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/06/2004 :  12:51:04  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Je v tom mesic (rikat 50 dolarum zdarma si netroufnu, ale mesic to pak hrat muzes ;-)).

Nejvice cechu je dle mych pruzkumu na serveru c. 1, neco pres 15.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 22/06/2004 :  12:55:12  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Je v tom mesic (rikat 50 dolarum zdarma si netroufnu, ale mesic to pak hrat muzes ;-)).

Nejvice cechu je dle mych pruzkumu na serveru c. 1, neco pres 15.



Dekuju za odpoved, ten jen ty aktivni hrace najit :)
Go to Top of Page

doomix
Starting Member

15 Posts

Posted - 22/06/2004 :  14:19:06  Show Profile  Send doomix an ICQ Message Send doomix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Je v tom mesic (rikat 50 dolarum zdarma si netroufnu, ale mesic to pak hrat muzes ;-)).

Nejvice cechu je dle mych pruzkumu na serveru c. 1, neco pres 15.



To je pekny, jen mam dotaz ejstli ti hraci sou roztrouseni po jinych guildach nebo ma i par cechu vlastni guildu, at uz na pokec nebo na lvlovani :) protoze nevim na jakym serveru bych mel hrat, ale chtel bych na ten kde je klidne jen par cechu, ale aby byli nejak pohromade <)

Edited by - doomix on 22/06/2004 14:19:51
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 22/06/2004 :  15:04:47  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Naprosty souhlas s Dayyo. Porad do zblbnuti farmaris at mas na lepsi equip... A co se tyka hrani s ostatnimi cechy tak pokud rychle nevylevelis na jejich uroven tak si s nima moc nezahrajes, protoze jako low lvl budes jednak slaby v teamu a budes dostavat slabou expu. A jakmile jemom powerlevis, tak nebudes mit prachy na equip a skoncis stejne rychle jako jsi zacal. Ja chtel hrat jenom s cechy, ale to bohuzel nejde, protoze jsem low lvl a jelikoz oni hrajou spolecne tak leveli rychleji nez ja. Bohuzel je tahle hra jenom dalsi solarina a to me uz nejak nebere....

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 22/06/2004 :  15:28:43  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Naprosty souhlas s Dayyo. Porad do zblbnuti farmaris at mas na lepsi equip... A co se tyka hrani s ostatnimi cechy tak pokud rychle nevylevelis na jejich uroven tak si s nima moc nezahrajes, protoze jako low lvl budes jednak slaby v teamu a budes dostavat slabou expu. A jakmile jemom powerlevis, tak nebudes mit prachy na equip a skoncis stejne rychle jako jsi zacal. Ja chtel hrat jenom s cechy, ale to bohuzel nejde, protoze jsem low lvl a jelikoz oni hrajou spolecne tak leveli rychleji nez ja. Bohuzel je tahle hra jenom dalsi solarina a to me uz nejak nebere....


Adelko..sorry, sorry... ja vim,z e je ti smutno..ale pokud nezacnu hrat novou postavu, tak si asi vazne nezahrajeme,protoze ti nasi
silenci v klanu hraji jako o zivot.
Ted uz si stebou nazahraju ani s moji DE mystic- je totiz lvl l5 porad


Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 22/06/2004 :  15:34:42  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Jinak jeste k te hre:
po zaplaceni -koupeni CD key za 50 US dollars, mas mesic hrani
zdarma, pak mesicne asi l5 dolaru....
Hodne lidi hraje na serveru 1-tedy Bartz-protoze to byl prvni server v
beta verzi. Mame jeden klan- je to spise klan zalozeny ke komunikaci
a od lvl 2 muzeme prijimat dalsi cleny: ted je nas v klau l5.
POkud patris k te silenym zavislakum, co dokazi hrat nepretrzite treba l6 hodin denně-tak jsi schopen nás dohnat(některé jako třeba mne
co mám ted lvl 30 elven scouta),ale jsou i tací v klanu co už jsou lvl 41.Viz příklad jednoho člena z klanu...co začal nedávno a už je lvl 27!!Jinak popis hracu na serverech si najdi v sekci postavy..atd...
Obetuj ty penize a vyzkousej...neni nad realitu:o)


Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 22/06/2004 :  15:40:27  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
To Night Hawk...
ještě jedna poznámka: pokud jsi hrál open betu..tvoje postavy na accountu z ní zůstaly zachovány!...takže jaký server to byl ?? a jaké postavy na jakém levelu??
Můžeš opět hrát za ně...pokud jsou už třeba 20.lvl ..budeš to mít snadnější..ale Češi hrají hl. na serveru 1 a na serveru 6
Jeee...sorry...zapomněla jsem na kolegy Slováky, kteří s námi taky hrají a bez nich by to byla vážně nuda:o)



Edited by - Dayyo on 22/06/2004 21:19:56
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 22/06/2004 :  15:51:04  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
jen bych chtel podotknout, ze 20lvl kdy se postava muze naprosto v pohode zapojit do hry ve skupine je otazkou mesice hrani. v sobotu si coxi zakoupila kod a dneska ma lvl 15 ... tedy za 2dny pohodoveho (zadne ve dne v noci) hrani. samozrejme ji pomohlo to ze mela do zacatku nas.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 22/06/2004 :  19:01:28  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Je velka skoda, ze jste se rozdelili na dva servery... Takhle by meli sanci i novi clenove. (Samozdrejme zalezi na pristupu clanu k novym clenum) Chtel jsem po dlouhe dobe hrani online her z prostredi sci-fi vyzkouset fantasy, ale jsem clovek co rad hraje v grupe a to tahle hra aspon do lvl 30 nevyzaduje. Ono dostat se na lvl 20 a nafarmit si na equip je otazka tydne, ale pak to jde hrozne pomalu bez teamu . Jinak muzu doporucit server #1 a clan Legends, jsou to fajn lidi co vam radi poradi a uvitaji vas ve svych radach.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 23/06/2004 :  08:20:22  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
WTF? Co to vcera v tom patchi provedli? Jsem myslel, ze hraju nejakou slideshou...Jestli tomuhle rikaji optimalizace enginu, pak uz fakt nevim . Jinak pro ty co nemaji jinou moznost pripojeni nez pres GPRS, tak vam doporucuji se do teto hry nepoustet. V L2 snad nejede nic na klientovi a tak se z teto hry stava zpomaleny film... A cim mate vetsi lvl a bijete silnejsi moby, tim je to horsi, nebot diky spatnemu pingu umirate vice a vice....

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

oxocz
Starting Member

30 Posts

Posted - 23/06/2004 :  10:26:58  Show Profile Send oxocz a Private Message  Reply with Quote
No do DarkTower klanu na serveru 6 se ted prihlasili 3 clenove.

Pokud na sebe nabalim postavy ktere vemu 50% HP tak si je muzou domlatit bez urazu a nechaj si penize. Takze muzou postupovat bez nutnosti zdlouhaveho healovani. Nesmime byt v parte, takze dostanou XP podle sveho lvl. Pokud jsou v parte oni spolu tak si rozdeli penize rovnym dilem a vsichni jsou spokojeni.

Oni udelaj za vecer celej lvl kolem 13 ja jen 1%
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 23/06/2004 :  11:45:51  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by oxocz

No do DarkTower klanu na serveru 6 se ted prihlasili 3 clenove.

Pokud na sebe nabalim postavy ktere vemu 50% HP tak si je muzou domlatit bez urazu a nechaj si penize. Takze muzou postupovat bez nutnosti zdlouhaveho healovani. Nesmime byt v parte, takze dostanou XP podle sveho lvl. Pokud jsou v parte oni spolu tak si rozdeli penize rovnym dilem a vsichni jsou spokojeni.

Oni udelaj za vecer celej lvl kolem 13 ja jen 1%

mno rek bych ze to uz mas lepsi jit ten vecer sam vydelavat prachy a ty jim pak dat.celkove budete mit 3x vice penez ,ty budes mit 10x vice expu a von si aspon sezene lepsi equip

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/06/2004 :  12:33:57  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak uz jsem si to zaplatil a jede mi to. Hral jsem betu, takze mam postavu na druhem serveru. Ale tam moc Cechu neni. Ted takovy lama dotaz. Muzu ji nejakym zpusobem nekam presunout?

A kde vas aktivne hraje nejvice? Nechci vedet jen registrovane hrace, ale ty co opravdu hraji, tam pujdu i za cenu vytvoreni nove postavy.
Go to Top of Page

oxocz
Starting Member

30 Posts

Posted - 23/06/2004 :  12:56:28  Show Profile Send oxocz a Private Message  Reply with Quote
Na 6 serveru je nas v klanu DarkTower celkem 8.

Jsou tam :

tri lvl 8-14
tri lvl 25-27
dva lvl 30
(teda vcera)

Vecer se tam sejde vetsinou tak 4 a vice lidi.

Hrajem nekdy solo nekdy dohromady. Kdyz je nas vic tak jdem na neco lepsiho (taky podle casu).

Upgrade klanu budem delat az bude vic postav aspon kolem lvl 30-35. Nebo bude vice clenu nez je povoleno. Do te doby to nema cenu.

Leader je Birdariel.
Go to Top of Page

oxocz
Starting Member

30 Posts

Posted - 23/06/2004 :  12:59:05  Show Profile Send oxocz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

mno rek bych ze to uz mas lepsi jit ten vecer sam vydelavat prachy a ty jim pak dat.celkove budete mit 3x vice penez ,ty budes mit 10x vice expu a von si aspon sezene lepsi equip



No ale pomuzu jim rychleji k lvl. S nejlepsim moznym brnenim stejne bude muset healovat, coz je u nizsich lvl pomale.

Asi to nejde delat kazdy den, ale jako odreagovani od neustaleho mlaceni mobu je to OK.

Edited by - oxocz on 23/06/2004 12:59:54
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 23/06/2004 :  14:28:20  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
na 6tku prijdou behem 7-14dni dalsi 3-4 cesi vsichni zkusenost z placenych mmorpg

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 24/06/2004 :  01:06:22  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Takze se nejak dostanu na sesty server. Jeste porad me trapi ta otazka s tim presunem postavy, mam fightera na lvl 13 s dobryma vecma a nechce se mi ho nechat byt :(. Jde to nejak?
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 24/06/2004 :  10:04:05  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Takze se nejak dostanu na sesty server. Jeste porad me trapi ta otazka s tim presunem postavy, mam fightera na lvl 13 s dobryma vecma a nechce se mi ho nechat byt :(. Jde to nejak?


netrap se snim. 13lvl je otazka chvilky. pomuzeme ti na zacatku a budes to mit za chvilku zpet

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 24/06/2004 :  10:21:38  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Ok, premluvil jsi me .

Zacnu tedy na sestem serveru od zacatku, asi zustanu u Human fightera. Nebo je nejaky jiny navrh co je dobre na fighteni?
Go to Top of Page

massimo
Starting Member

46 Posts

Posted - 24/06/2004 :  10:27:09  Show Profile  Send massimo an ICQ Message Send massimo a Private Message  Reply with Quote
ahojte... mel bych na Vas par dotazku do zacatku..
takze, je to dnes uz kompletne v angl. nebu budu porad hledet na korejstinu??
..jak je to s padanim hry?? je to lepsi nebo jako v bete ??
..ohledne specek , ty se dostavaji na kazdem lvlu??
..cim je to lepsi/horsi nez treba DAoC?? ( mimo grafiku )

Diky za odpoved
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 24/06/2004 :  12:26:35  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by massimo

ahojte... mel bych na Vas par dotazku do zacatku..
takze, je to dnes uz kompletne v angl. nebu budu porad hledet na korejstinu??
..jak je to s padanim hry?? je to lepsi nebo jako v bete ??
..ohledne specek , ty se dostavaji na kazdem lvlu??
..cim je to lepsi/horsi nez treba DAoC?? ( mimo grafiku )

Diky za odpoved



- v anglictine
- stabilni obcas lagne, ale to muze byt u isp
- viz http://lin.warcry.com/index.php/content/db_php/skills_list
- myslim ze nejde srovnavat.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 24/06/2004 :  17:29:51  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
vyborna zprava
http://www.dragonclan-forum.de/ubbthreads/showflat.php?Cat=&Number=97371&page=0&view=collapsed&sb=5&
predpokladam ze zaroven se spustenim bude nejpozdeji mozny prevod postav v ramci serveru

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 25/06/2004 :  09:21:00  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Tak je to tady: evropský server.
Pokud bude možný převod všech našich postav na tento server, vidím to jako dobrý nápad se tam přesunout:o)
Bylo by nás více CZ na jednom serveru.Ale o převodu postavy stále nikde
oficiální info není....a pokud je něco v té němčině...tak sorry,
německy neeeee:o)
Proberu to s našimi členy klanu na Bartzu( je nás ted v klanu l4)

ale celkově nás na serveru Bartzz hraje počítám až tak 30 česky mluvích hráčů:o)



Edited by - Dayyo on 25/06/2004 09:22:24
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 25/06/2004 :  09:57:23  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

Tak je to tady: evropský server.
Pokud bude možný převod všech našich postav na tento server, vidím to jako dobrý nápad se tam přesunout:o)
Bylo by nás více CZ na jednom serveru.Ale o převodu postavy stále nikde
oficiální info není....a pokud je něco v té němčině...tak sorry,
německy neeeee:o)
Proberu to s našimi členy klanu na Bartzu( je nás ted v klanu l4)

ale celkově nás na serveru Bartzz hraje počítám až tak 30 česky mluvích hráčů:o)




Tak to je jedine dobre, snad to vyjde. Ja jsem vcera zacal na 6.serveru, ale jak vidim, zacnu jeste dnes znova na prvnim serveru :). Muzu tam nekoho treba pozadat o pomoc? Prijmete me do vasi komunity? :)
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 25/06/2004 :  11:13:03  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
To night hawk:
pokud se prihlasis s postavou na prvni server: zkus kontaktovat
naseho leadera klanu, leader se jmenuje ve hre: Nebojsa
Nas klan mel jeste vcera l5 clenu- tedy maximalnipocet clenu pro level clanu 1. Vcera jeden hrac klan opustil. Dalsi 2 hraci v klanu
uz asi l4 dnu nehrali..takze kdovi, zda budou hrat.
Spise jde o to se domluvit s nasim leaderem zda do klanu potrebujeme nejakou konkretni postavu...jinak rozhodnuti na prijeti do klanu je na nem a ost. hracich :o)
Nevim zda na Bartzu je jeste jiny cesky klan...ale par osamelych cesky mluvicih hracu tu krom nasi komunity beha.
Snad se vse nakonec vyresi tim novym serverem pro Evropu( pouze vsak v pripade ze pujde prevest na nej nase stavajici postavy)
Jak vypada situace na serveru 6 nevim,ale cechu tam hraje podle zdejsiho fora take dost...
Jinak hra je tak do l5.-20. lvl spise pro hrani solo...
Ale kazdy muze mit jiny nazor.



Edited by - Dayyo on 25/06/2004 11:14:42
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 25/06/2004 :  12:17:18  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

To night hawk:
pokud se prihlasis s postavou na prvni server: zkus kontaktovat
naseho leadera klanu, leader se jmenuje ve hre: Nebojsa
Nas klan mel jeste vcera l5 clenu- tedy maximalnipocet clenu pro level clanu 1. Vcera jeden hrac klan opustil. Dalsi 2 hraci v klanu
uz asi l4 dnu nehrali..takze kdovi, zda budou hrat.
Spise jde o to se domluvit s nasim leaderem zda do klanu potrebujeme nejakou konkretni postavu...jinak rozhodnuti na prijeti do klanu je na nem a ost. hracich :o)
Nevim zda na Bartzu je jeste jiny cesky klan...ale par osamelych cesky mluvicih hracu tu krom nasi komunity beha.
Snad se vse nakonec vyresi tim novym serverem pro Evropu( pouze vsak v pripade ze pujde prevest na nej nase stavajici postavy)
Jak vypada situace na serveru 6 nevim,ale cechu tam hraje podle zdejsiho fora take dost...
Jinak hra je tak do l5.-20. lvl spise pro hrani solo...
Ale kazdy muze mit jiny nazor.



Diky moc, za Tve nazory, pomohl jsi mi. Tak zatim zustanu na tom sestem, snad tam najdu nejake Cechy. Pak se presunu na ten evropsky server, kdyz to bude mozne.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 25/06/2004 :  16:41:12  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk
Diky moc, za Tve nazory, pomohl jsi mi. Tak zatim zustanu na tom sestem, snad tam najdu nejake Cechy. Pak se presunu na ten evropsky server, kdyz to bude mozne.


podivej se do topicu aktivni hraci a postavy, tam si najdes ty co hraji na 6tem serveru a jmena jejich postav si dej do friendlistu. nasledne si je prubezne vypises (/friendlist) a pokud bude nekdo online tak mu napises ("nick text) takto nas najdes a my tebe take

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 26/06/2004 :  09:01:12  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
mame se na co tesit. update barev.
http://community.playforum.net:8080/bbs/prog/column?action=read&iid=10031005&kid=4006
+ zde:
http://community.playforum.net:8080/bbs/prog/column?action=read&iid=10031005&kid=4007

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 26/06/2004 09:04:43
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 26/06/2004 :  21:18:25  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
nejake predpokladane novinky (velmi hrube nadhozene)

novinky:
- pridane lokace (zvetsena mapa)
- pridany hrady k obsazeni (obsadit je mohou jen guildy 4lvl a vyse, ostatni se mohou zucastnit, ale ne obsadit)
- venovano hodne prostredku a pozornosti oblehani hradu + jejich udrzeni majiteli (moznost najimat si strazni npc, ..)
- upraveny animace kouzel
- uprveno krvaceni, jed, ..
- staty ovlivnuji vice obranu/utok
- za buff pk, fialoveho ci npc je fialova karma (slava)
- pridany nove emoty
- upravena vaha mnoha itemu
- upraveno opotrebobavani itemu
- vaha ovlivnuje regenaraci
- nelze mit na sobe itemy prevysujici maximalni nosnost
- pridany nove typy mountu (tesim se)
- mountum upravena rychlost
- na casto navsevovana mista dany lokace silnych npc (sefu) vyznacuji se 300% zivotu (nevim zda i ostatni staty)
- nekteri sefove jsou i dialogovi (jsem zvedav jak se to bude v realu resit)
- magicke zbrane maji nyni mensi sanci fizu
- upravena kouzla (zejmena silnejsi)
- upravena cena sipu
- npc budou mit mene typu itemu v lootu, ale navysi se pravdepodobnost dropu
- upraveny vlastnosti zbroji (rob)
- nova kouzla + knihy
- zmeneny graficke prvky (ikonky)
- opravena chyba zobrazeni nekterych bot a zbroji
- opraveny nektere a pridany nove questy + odmeny
- upraveny nejake clanove aukce (nechapu)
- system upraven co se tyce detailu a moznosti nastaveni pro pomalejsi pocitace
- clan chat upraven
- premapovane klavesove zkratky (uvidime)
- konecne upraven font v systemovem oknu .. seredne se to cetlo
- pozmenen system souradnic
- pokud to chapu dobre tak assist je presunut na prave tl mysi pri kliknuti na clena clanu ci party (uvidime)
- lze dat ignore na konretni pisalky
- pri septani je pridana historie lidi a lze v nich prepinat bez toho ze je musi clovek vypisovat pote co da "
- opravena aktualizace inventare
- upraveny klanove valky (zejmena trvani valky)
- upraveno maximalni mnozstvi vyhlasenych nebo zucastnivsich se valek
- pridano mnoho "pisnicek" nevim jak to rici lepe k jednotlivym regionum (i tam kde dosud nebyly)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 26/06/2004 21:19:02
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 27/06/2004 :  10:29:15  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Hlavne je dulezite todle:
The movement speed of all monsters was increased by approximately ten percent. The movement speed of monsters of level fifty and above was increased by approximately fifty percent. The speeds of some other monsters were adjusted individually for balance reasons.

To bude celkem zajimave :))

ToElidor:
-ty aukce jsou o domy,ktere si muze guilda pronajmout.
-bosove maji +300% zivotu a 3x vetsi sance na drop.
-zvysena spotreba many a SS lukem
-jsou pridane nove Blessed SpS ktere davaji +100%dmg +zvetseni rychlosti kouzleni kdyz se pouzije SpS
-monstra dropuji mnohem vice druhu itemu a u lepsich monster je zvysena pravdepodobnost dropu.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 27/06/2004 :  18:56:51  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
No jsem zvedav na upgrade zatim to nejak cim dal vice propadalo
k naprostemu stereotypu a nude:)
Hlavne s tim dropem se asi nasmeju protoze me nikdy nic nedroplo i kdyz jsem pozabijel tisice potvor jednoho typu:)

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 27/06/2004 :  19:50:43  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
jinak mluvilo se o:
- aukci (prodej itemu vendorovi do aukce)
- uprave plechu
- uprave guild systemu (vkladani bodu guildmastrem)

nevite jak to je?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Michalis
Starting Member

29 Posts

Posted - 27/06/2004 :  20:02:11  Show Profile  Send Michalis an ICQ Message Send Michalis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

mame se na co tesit. update barev.
http://community.playforum.net:8080/bbs/prog/column?action=read&iid=10031005&kid=4006
+ zde:
http://community.playforum.net:8080/bbs/prog/column?action=read&iid=10031005&kid=4007



hm hezke obrazky... ale na ch2 si jeste pockate dost dlouho

Lineage 2 jap.beta - DE Assassin lvl31 - spachal seppuku
Go to Top of Page

Michalis
Starting Member

29 Posts

Posted - 27/06/2004 :  22:23:35  Show Profile  Send Michalis an ICQ Message Send Michalis a Private Message  Reply with Quote
jinak tady je naky screener z ch2
http://lineage2.gameabout.com/uploads/media/chronicle2.wmv
(~68MB, jdou tam videt nove lokace,potvory a tancici dwarfka ^^)

Lineage 2 jap.beta - DE Assassin lvl31 - spachal seppuku
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 28/06/2004 :  06:49:37  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Michalis

jinak tady je naky screener z ch2
http://lineage2.gameabout.com/uploads/media/chronicle2.wmv
(~68MB, jdou tam videt nove lokace,potvory a tancici dwarfka ^^)



skoda ze je v tak strasne kvalite ..
nicmene ten tanec je moc fajn, totez plavani

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 01/07/2004 :  08:18:35  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
No nevim jak ostatnim magum, ale novej skill na manu mam jiz na 5 levelu, ale nijak se mi neprojevuje to je paradni uprava. To si mohou strcit.....
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1333 Posts

Posted - 01/07/2004 :  08:49:31  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkmage

No nevim jak ostatnim magum, ale novej skill na manu mam jiz na 5 levelu, ale nijak se mi neprojevuje to je paradni uprava. To si mohou strcit.....


tez nic

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 01/07/2004 :  11:46:52  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkmage

No nevim jak ostatnim magum, ale novej skill na manu mam jiz na 5 levelu, ale nijak se mi neprojevuje to je paradni uprava. To si mohou strcit.....

Mno tendle skill si v zadnem pripade nedavejte pokud nemate v clanu dost DE/E healeru.O dost to zvysuje zisk many kdyz na vas nekdo casti Recharge.Jinak to prej asi zadny efekt nema.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

cihi
Starting Member

35 Posts

Posted - 03/07/2004 :  11:42:17  Show Profile Send cihi a Private Message  Reply with Quote
Ahoj všem mocným nabušeným hráčům!

Jsem nový a nezkušený a rád bych začal hrát Lineage2.
Má sestava je AMD 64XP,1GB, G5700 256, Herkules digifire.
Připojení WLAN celkem solidní a bez problémů. Datové omezení 3GB/měsíc!
Bohužel jsem vyčerpal 1GB na Asherons Call 2, který je graficky pro mne trochu divný a i ovládání je poněkud kostrbaté.
Právě si stahuji Lineage 2 z officiální stránek zbývají 2 hodiny z 2 a půl.
A teď pár dotazů:
Můžu v této sestavě hrát bez problémů?
Jak velké jsou datové přenosy?
Platba měsíčně?
Jsou nějaké další platby?
Neprodá někdo account?
Až se vše zadaří a budu on-line, kam se připojit?

Díky moc za odpovědi.
Vím že spousta věcí je probírána dokola okolo, ale když je vše na jednom místě tak to pomůže mě i dalším.
Go to Top of Page

AuraNoir
Starting Member

17 Posts

Posted - 06/07/2004 :  10:37:54  Show Profile Send AuraNoir a Private Message  Reply with Quote
to cihi: jasne na tej zostave si to v pohodicke zahras...odporucam ti ist na server Bartz,je nas tam suverenne najviac...mame uz zabehnuty clan,lvl2 a pomaly sa chystame na lvl3 :)datove prenosy nie su moc velke,ked drtim cely den aj noc,je to okolo 50mega in aj out :)plati sa 15$ mesacne,mas zlavu ked si to predplatis na pol roka a viac....s tym predajom acc....neviem ti povedat,ja urcite nie :)kedze si to stahujes,je taka moznost ze si kupis online CD key,stoji to 50$ a dostanes v tom mesiac hrania zadara...info je na oficialke...good luck a dufam ze sa uvidime v hre...

lvl 6x Shillien Elder
Bartz
Go to Top of Page

cihi
Starting Member

35 Posts

Posted - 06/07/2004 :  11:56:48  Show Profile Send cihi a Private Message  Reply with Quote
to AuraNoir:
Díky moc za odpověď. ten přenos vypadá solidně. a asi to pro mě nebude problém. Ceny jsem si již zjistil a cena je 45$ za CD key.
Takže půjdu na Bartz. Teď musím ve středu založit internetovou kreditku u e-banky. Jen doufam, že to bude stačit. Možná by byla lepší VISA, ale někdo tu psal, že internetovka stačí.

Tak snad ve hře:)
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 07/07/2004 :  07:51:53  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
No na 1 hraje hodne cesky mluvicich, ale na 6 serveru je nas take jiz prez 10 a hlavne na 6 je ping stabilne o 100ms lepsi nez na 1. serveru.
Je to velmi znat hlavne prikouzleni a pouzivani SpS a SS, coz jsou posilovaci naboje na kouzla a na udery:)
No uvidis testni oba dva servery, ale na 1 jsem mel velike odezvy coz v zapeklitych situacich bylo velmi neprijemne!
Go to Top of Page

massimo
Starting Member

46 Posts

Posted - 07/07/2004 :  08:49:53  Show Profile  Send massimo an ICQ Message Send massimo a Private Message  Reply with Quote
Takze uz jsem se celkem rozkoukal a ted bych se chtel pripojit k nejakemu ceskemu klanu. Mam zatim ale jen lvl 10 a to na serveru 6 i 1. Problem je v tom ze jsem zatim nejak neprisel na to jak nekoho konkretniho ve hre kontaktovat. Kdyztak prosim poradte...dik
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/07/2004 :  10:58:46  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Podivej se na seznam hrajicich hracu (a jejich postav), pripadne primo do seznamu postav v klanu do ktereho bys rad, a zkousej ve hre:

"jmeno_postavy Jsi tu?

Neb uvozovky pred jmenem postavy znamenaji poslat private message.
Go to Top of Page

massimo
Starting Member

46 Posts

Posted - 07/07/2004 :  11:10:21  Show Profile  Send massimo an ICQ Message Send massimo a Private Message  Reply with Quote
diq , a na co se radeji s vyhledem do budoucna zamerit ?? luk nebo mece? Ja bych rad luk ale dost to na forech odsuzuji a udajne "lukari" nejsou v partach moc zadani.
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 07/07/2004 :  14:44:13  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Co nam na 6 serveru v clanu shazi je hrac za temneho elfa oracle. Bohuzel jako na clerika musi byt na tyto postavy natura. Do 20 levelu jsi na tom stejne jako ostatni magove ale po 20 levelu se stebe stava support postava oracle temnej elf spise pro magy a clerik spise pro bojovniky, ale jak pisu na to musi byt natura:)
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000