Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dungeons & Dragons Online – Stormreach
 Dungeons & Dragons Online – General
 Clerik
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 07/03/2006 :  10:06:48  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
zajímalo by mě jak hodně je pro clerika důležitá CON a CHA

podle DDO jsou to spolu s WIS a STR jeho hlavní skilly.
Nicméně všiml jsem si na offic forech že spousta hráčů má CON nastavenou dost nízko jen 10 maximálně 12.

Já jí dal 14 protože mě přijde že je lepší když nějakou tu ránu schytám nebejt v pozici, že hned musím healit sebe a vyplácat drahocenný čas/manu na sebe ale mohu v tu dobu healovat někoho jiného.

Imho může mi někdo vysvětlit co je tedy lepší, jestli ty body co jsem dal do CON je lepší dát spíše do CHARISMA kam lidi celkem dávaj bodíky nebo do STR abych méně missoval?

Imho idelální by bylo vůbec kdyby někdo kdo zná dobře D&D sem mohl postnou vliv statů na postavu.


Noe

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 07/03/2006 :  11:44:03  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Pravidla DD

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  15:12:34  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
vic se ti vyplati ubrat CHA a pridat CON, teda pokud nebudes prolezat dungeony plne undeadu a i tak bych zvazoval dat spis vic do CON, nez do CHA.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 07/03/2006 :  15:42:10  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
v DDO neni CON az tak dulezita, jelikoz level 1 postavy dostavaji +20 HP bonus, hold se bali ze to bude moc hardocre :)

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  16:20:12  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
FUUUUUJ! to znamena, ze neni skoor zadny rozdil mezi zivotama maga a bojovnika! na prvnim levelu v papirovem DnD: mag ma tak 7 zivotu, bojovnik treba i dvakrat tolik...
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 07/03/2006 :  16:33:23  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blaine

FUUUUUJ! to znamena, ze neni skoor zadny rozdil mezi zivotama maga a bojovnika! na prvnim levelu v papirovem DnD: mag ma tak 7 zivotu, bojovnik treba i dvakrat tolik...


ten rozdíl je pořád těch 20HP který dostanou všichni.
Go to Top of Page

Koron
New Member

151 Posts

Posted - 07/03/2006 :  16:42:17  Show Profile Send Koron a Private Message  Reply with Quote
7+20 a 12+20 nebude asi stejny rozdil jako 7 a 12 ...
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 07/03/2006 :  16:44:53  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koron

7+20 a 12+20 nebude asi stejny rozdil jako 7 a 12 ...


32-27=12-7 takhle to bylo myšleno

PS: čísla jsou imaginární, nevím kde je vzal Koron

Edited by - Temper on 07/03/2006 16:45:48
Go to Top of Page

Blaine
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/03/2006 :  17:05:24  Show Profile Send Blaine a Private Message  Reply with Quote
tak jinak Mag na prvnim levelu bude mit CON 16 tzn. bude mit 7 zivotu. Fighter bude mit CON 16 tzn bude mit 13 zivotu. A to je temer dvakrat tolik co ma zivtu mag. Na druhem levelu (rekneme, ze oba hodi na kostce maximalni mnozstvi zivotu) bude mit mag 14 zivotu a fighter 26. Vidite ten rozdil? zatimco v DDO ma mag 27 zivotu a fighter 33 na prvnim levelu, na druhem maji mag 34 a fighter 46.

takze ani pro valecnika neni CON tak dulezita, jako je v papirovem DnD... a je jeste min dulezita pro maga...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000