Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 14/11/2006 :  09:25:46  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Unioner

Na TC je chapter 4 btw.

http://soe.lithium.com/swg/board/message?board.id=DevDiscussion&message.id=69183


a jorsk si o tom nekde sam se sebou povida
http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=227



to je informační topik aby lidi necpali updaty sem :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 14/11/2006 09:26:03
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 14/11/2006 :  14:22:57  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Je to neco mezi, neni to ostry update a uz vubec ne chapter, tak cert vi, ze jo, je to jen TC. At to treba smaze, presune nebo nacpe nekam, me je to u prdele.

Wyndia Creel - Tarkin server


Edited by - Miky on 14/11/2006 14:23:48
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 14/11/2006 :  19:02:08  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Nez nahodej commando expertise tak se budu snazit hrat Armed Assault kterej me dnes dosel a u kteryho se akorat seru.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/11/2006 :  22:01:38  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
http://www.rebelscum.com/story/front/Star_Wars_Galaxies_The_Complete_Online_Adventures_Ships_To_Stores_101365.asp

In addition, Star Wars Galaxies subscribers will automatically receive a series of game updates that are scheduled to be released by LucasArts and Sony Online Entertainment throughout the remainder of 2006 and into 2007, filled with new gameplay enhancements.

Tohle je bezva bonus :o))))) No nekupte to, když dostanete všechny updaty zdarma ke Complete Online Adventures. A kdo si to nekoupí, nebude moct hrát dál, protože bez patchů to nepůjde

Edited by - Drizzt DoUrden on 14/11/2006 22:02:05
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/11/2006 :  22:38:19  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To nechapu, ja sem myslel ze to je tak ze vlastne dostanes doposud vsechny vysle updaty aby si to nemusel stahovat.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/11/2006 :  23:39:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jo a jako bonus k nim, dostaneš i všechny updaty, ktere vyjdou ve zbytku roku 2006 a v roce 2007 - a to uplne zadarmo. By me zajimalo, jestli logickou uvahou ti co si complete online adventures nekoupi, nebudou uz dal moct hrat, protoze oni ty dalsi updaty 2007 nedostanou a nebudou tak moct hrat?????
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/11/2006 :  08:35:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
... a nebudou tak moct hrat?????

ta veta se vubec netyka teto verze vydani, ale lidi co si to mesicne plati (subscribers). Takze kdyz to zacnes hrat a platit mesicni poplatky, zarucuji ti do konce roku 2006 a 2007, za automaticky obdrzis vsechny updaty a vylepseni hry.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/11/2006 :  08:56:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Kdyz je to automaticky pro vsechny, tak proc to cpou do reklamnich kecu??? Btw do konce roku 2007 zarucuji? Ze by byl znam termin konce SWG?
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 15/11/2006 :  09:32:19  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Kdyz je to automaticky pro vsechny, tak proc to cpou do reklamnich kecu??? Btw do konce roku 2007 zarucuji? Ze by byl znam termin konce SWG?



Tak to aby udelali betu SWG 2.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/11/2006 :  09:53:14  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Kdyz je to automaticky pro vsechny, tak proc to cpou do reklamnich kecu??? Btw do konce roku 2007 zarucuji? Ze by byl znam termin konce SWG?



Tak to aby udelali betu SWG 2.

beta SWG2 == SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/11/2006 :  10:29:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
fakt by me zajimalo co kuti Bioware v Austinu pro SOE za MMO
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/11/2006 :  11:12:00  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

fakt by me zajimalo co kuti Bioware v Austinu pro SOE za MMO


Nechme se prekvapit SOE nas prece prekvapuje kazdy den.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 15/11/2006 :  11:19:01  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

fakt by me zajimalo co kuti Bioware v Austinu pro SOE za MMO



Taky jsem zvedav, co ti kutilové vymysli.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 15/11/2006 :  11:51:21  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Almych

fakt by me zajimalo co kuti Bioware v Austinu pro SOE za MMO



Taky jsem zvedav, co ti kutilové vymysli.


Skoda ze BioWare nedelaj ten Stargate online na ten se tesim.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/11/2006 :  17:02:07  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
pochybuju ze by beta SWG2 znamenala konek SWG. EQ taky porad bezi i kdyz je EQ2.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/11/2006 :  18:34:20  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Cokoliv (MMORPG) ze světa SW by znamenalo konec SWG... A pokud máš svět SW alespoň trošku rád, tak si to taky připustíš...
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/11/2006 :  18:38:56  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
EQ na rozdil od SWG neztraci kazdy den stovky hracu...
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/11/2006 :  20:28:25  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

EQ na rozdil od SWG neztraci kazdy den stovky hracu...


SWG kazdy den stovky hracu neztraci, SWG ma uz jen stovku hracu

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/11/2006 :  14:44:50  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Spis 40 hracu se dvema a trema accountama
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/11/2006 :  15:50:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Werehammie - To sedi od nekoho kdo hraje ptakovinu zvanou WoW.

Podle me kdyby udelali swg 2 tak by jednicku dali zadarmo, jako to ma EQ a to by pak hralo SWG dost lidi.

Edited by - Jorssk on 16/11/2006 15:51:01
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/11/2006 :  17:26:51  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
od kdy je EQ zadarmo? ja tam vidim $14.99
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 16/11/2006 :  17:43:08  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Werehammie - To sedi od nekoho kdo hraje ptakovinu zvanou WoW.

Podle me kdyby udelali swg 2 tak by jednicku dali zadarmo, jako to ma EQ a to by pak hralo SWG dost lidi.



Až budeš znát Wow tak jako já SWG, tak kritizuj (i něco jiného než grafiku).

Co se ti nelíbí? Že můžou mít hráči pety? Že na nich mohou létat? Že existují desítky brnění pro každé povolání? Že mohou hráči chodit ve skupinách po 5, 10 20, 25 či 40 do instancí co znamenají výzvu a ne jen držení levého tlačítka na myši? Fůj, musím se stydět že to hraju...

Proč by měl někdo chtít hrát SWG, když by bylo SWG2? Mohl by objevovat nepoznané, dělat zábavné questy, shánět různé vybavení a připravovat se na zdolání epických questů s partou kamarádů... Tebe by to nelákalo?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/11/2006 :  18:53:59  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Protoze lidi lezou tam kde je vec zdarma a pokud by dali swg zadarmo tak by tam bylo dost lidi.

WoW se mi nelibi a nebavi me je to jednoduche, jak mmorpg pro male. Takovej EQ2 to je neco.

Tusim ze je to zdarma kdyz mas EQ2 nebo station nebo tak neco. Je to jako bonus. Nekde sem o tom cet.

Edited by - Jorssk on 19/11/2006 04:14:34
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/11/2006 :  19:55:15  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Werehammie - To sedi od nekoho kdo hraje ptakovinu zvanou WoW.


tohle rikej, jen pokud ten dotycny nehral SWG voe
v SWG byl asi cil takovej, udelat JEDI, namasterovat ho a vse si solovat coz driv bylo na dost dlouho, ted mas jediho na jeden klik, crafteri, vytvareli dulezite veci, bez nichz by se nikdo neobesel, ne jak ted, ze si to vyquestis, to pak muzou krafta zrusit rovnou, bh driv hodne kombinovany skilly, co mozna best equip a cekat na dorou prilezitost, ted? prides k nekomu a proste to zkusis bud to vide nebo ne a kdyz umres? veci se ti neposkodi ...... SWG sux
aaaaa to ze "te SOE plati" aby si tam hnal cechy je tvoje vec

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/11/2006 :  21:41:25  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja SWG nikdy nehral abych si udelal jediho, lidi kteri meli od zacatku hry takovy cil jsem moc nerespektoval. Vetsinou se jednalo o nejaky paka ktery chteli machrovat. A kdyz si to udelali tak se nudili a stejne zkoncili pac vsechno solnuli a nevedeli co maji delat.

Crafty porad potrebujes k vyrobe nabytku, schemat s chu-gon dar, domku a frakcniho armoru. Nejlepsi armor mas porad od craftu.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 17/11/2006 :  23:01:45  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja SWG nikdy nehral abych si udelal jediho, lidi kteri meli od zacatku hry takovy cil jsem moc nerespektoval. Vetsinou se jednalo o nejaky paka ktery chteli machrovat. A kdyz si to udelali tak se nudili a stejne zkoncili pac vsechno solnuli a nevedeli co maji delat.

Crafty porad potrebujes k vyrobe nabytku, schemat s chu-gon dar, domku a frakcniho armoru. Nejlepsi armor mas porad od craftu.

jo ale hafo pomatencu uz taky hlasa ze nejlepsi je crusader..

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 17/11/2006 :  23:28:42  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
WoW se mi neliby a nebavi me je to jednoduche, jak mmorpg pro male. Takovej EQ2 to je neco.


jenze ty vubec nereagujes na to, co hammie napsal. Meles si porad to svoje, ze WoW se ti nelibi a ze je to pro maly decka, ale dobrej duvod, proc to tak je, to nereknes - asi je to, jak rika hammie, o tolik lepsi nez swg, a proto te to sere.

quote:
Originally posted by Jorssk

Ja SWG nikdy nehral abych si udelal jediho, lidi kteri meli od zacatku hry takovy cil jsem moc nerespektoval.


tak to ti lidi, ktery jsi nerespektoval, asi museli po vecerech brecet, jak je to mrzi

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 18/11/2006 :  00:35:50  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja SWG nikdy nehral abych si udelal jediho, lidi kteri meli od zacatku hry takovy cil jsem moc nerespektoval.



Pro me to byla jedina obrovska motivace, asi jako pro dalsi valnou vetsinu hracu.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 18/11/2006 :  16:24:10  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

Pro me to byla jedina obrovska motivace, asi jako pro dalsi valnou vetsinu hracu.


tehdy ještě v $OE uměli hráče motivovat...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/11/2006 :  19:05:27  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mě také motivovali - abych jim po sra***ch jako CU a NGE platit přestal úplně...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 18/11/2006 :  21:23:33  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Carmax - Ja nepsal ze se mi nelibi ale ze me nebavi. A to se neda oduvodnit. Kdyz te neco nebavi tak te to nebavi, nemusis zjistovat cim to je. Pokud chces vedet co se mi na nem nelibi tak to sem tu taky nekolikrat psal - jednoduchos, uchylna grafika ktera mi do mmorpg nesedne.

Unioner - O tobe vim ze te motivuje vse co se da expit. Proto mas tolik accauntu. Ty jsi expoman . Ale me motivovala samotna hra ze je to online svet SW. Chtel sem byt vzdycky BH a to sem, ted jeste aby mi konecne vratili toho CH a pak si jeste udelam s nekym zahradnika a budu vam pestovat melouny .

Edited by - Jorssk on 18/11/2006 21:25:37
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/11/2006 :  22:25:13  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Carmax - Ja nepsal ze se mi nelibi ale ze me nebavi.



quote:
Originally posted by Jorssk
WoW se mi neliby a nebavi me je to jednoduche, jak mmorpg pro male.


orly?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/11/2006 :  22:34:32  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

Carmax - Ja nepsal ze se mi nelibi ale ze me nebavi.



quote:
Originally posted by Jorssk
WoW se mi neliby a nebavi me je to jednoduche, jak mmorpg pro male.


orly?

pwned (navíc s hrubkou )
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/11/2006 :  23:41:42  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie
pwned (navíc s hrubkou )


tu hrubku tam mel jorssk ja to neopravoval abych zanechal autenticnost

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 19/11/2006 :  01:21:48  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by SNowie
pwned (navíc s hrubkou )


tu hrubku tam mel jorssk ja to neopravoval abych zanechal autenticnost



no lol

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 19/11/2006 :  01:22:57  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk


Unioner - O tobe vim ze te motivuje vse co se da expit. Proto mas tolik accauntu. Ty jsi expoman . Ale me motivovala samotna hra ze je to online svet SW. Chtel sem byt vzdycky BH a to sem, ted jeste aby mi konecne vratili toho CH a pak si jeste udelam s nekym zahradnika a budu vam pestovat melouny .



Jo to mas pravdu, asi aktivuju ten co sem nasel ve skrini

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 19/11/2006 :  11:55:22  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie
pwned (navíc s hrubkou )


tjn

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 19/11/2006 :  12:45:56  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hehe, Jorssk bude Hammie a Kelline se starat o melounky :o)) Myslis ze te nechaji???

Edited by - Drizzt DoUrden on 19/11/2006 12:46:34
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/11/2006 :  23:19:10  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Naprosto luxusni event s AHC. Priletala Mon Mothma, rozdala medaile a pak zautocila armada dronu z Musu. Lootnul jsem si artifact a master robu. Skoda, ze nas nebylo vic.

Ted mi doslo, ze nas tam bylo tak 30 a 3x tolik NPC a vubec to nelagovalo. Ze by s tim konecne neco udelali?

Edited by - Almych on 20/11/2006 23:24:02
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/11/2006 :  00:06:56  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jj, pro 100 hracu na server, to uz tak nelaguje, nemusi to pocitat ty tisice hracu, co uz davno nehraji. Trosku to uz zacina pripominat Dungeons and Dragons Online s dungeonama generovanyma pro jednotlive party - na Eclipse uz pocet hracu na vic nez dve party na jeden dungeon nestaci.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/11/2006 :  01:06:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Lol to sem mel vedet tak bych tu devku v zupanu priletel sejmout . Ta je horsi nez luke v pilotskem obleku se snehulema.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/11/2006 :  19:16:09  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Zpráva která nepotěší žádného fanouška pána prstenů který čekal na hobita. Od samotneho Petera Jacksona:

To, co nyní uvidíte, je překladem dopisu Petera Jacksona a Fran Walsh, Petrovy manželky a spoluautorky většiny jeho scénářů, autorům a návštěvníkům TheOneRing.net. Myslím si, že další slova jsou v tomto případě zbytečná:

Drazí fanouškové Pána prstenů,

jak jistě víte, v poslední době probíhala horlivá debata okolo adaptace Hobita. Mnozí se mě ptali kdy, nebo zda vůbec bude tento film natočen. Vždy jsem odpovídal, že bychom byli velmi rádi, kdyby se tak stalo - pokud nás někdo v této záležitosti osloví.

Možná víte i to, že WingNut Films1 již dříve podalo trestní oznámení na New Line Cinema, odstartované prověřením některých údajů ohledně skutečných výdělků Společenstva prstenu. Myslíme si totiž, že konečné vyúčtování bylo uskutečněno tendenčně a neobjektivně a žádáme, aby do věci zasáhl nezávislý orgán, který by vynesl, samozřejmě, námi plně respektovaný, spravedlivý verdikt. Z našeho pohledu nešlo o nic jiné, než o uplatnění našich práva, které jsou zakotvené i ve smlouvě2.

Vždy jsme říkali, že adaptace Hobita nepřichází v úvahu, pokud se tento spor nevyřeší. Důvod je jednoduchý - nemůžete mít smlouvu se studiem, pracovat spolu na složitém a drahém projektu, bojovat se všemi nástrahami a překážkami, zatímco ve vzduchu visí nevyřešená soudní kauza.

Stejně tak jsme říkali i to, že nechceme jakýmkoli způsobem ovlivnit Hobita výsledkem našeho sporu. A právě to se stalo - natočení filmu mělo být podmínkou k urovnání celé kauzy. My si však myslíme, že film, který by vznikal s takovými úmysly, by byl dopředu odsouzený k zániku. Jakmile se pustíte do natáčení, berete na sebe obrovský závazek a musíte být poháněni vášní dostat film na plátna kin. Je to ta vášeň a nic jiného, co dává filmu jeho výslednou formu a tvar. Nesmí jít o chladnokrvné obchodní rozhodnutí.

První zprávy o adaptaci Hobita proletěly světem o pár měsíců dříve. Metro-Goldwyn-Mayer, které vlastní část filmových práv, veřejně prohlásilo, že by se s námi chtělo podílet na jeho natočení. Byla to dost podivná situace, protože v té době jsme s New Line Cinema na toto téma neprohodili ještě ani jediné slovo - čehož si povšimla média. Asi po dvou týdnech různých z prstu vycucaných teorií a domněnek měl náš manažér Ken Kamins telefonát se spolumajitelem New Line Cinema Michaela Lynna. Ten mu v kostce oznámil, že pokud chceme uspět ve zmiňovaném soudním sporu, musíme se zavázat, že pro ně Hobita natočíme - „protože takto se podobné záležitosti řeší.“ Dále řekl, že když spojíme smlouvu o odškodnení se smlouvou o natočení filmu, vyděláme mnohem více peněz. To je, samozřejmě, pravda, ale nic to nemění na faktu, že je to ten nejhorší způsob, jak k natáčení přistupovat.

Před pár roky Mark Ordesky3 řekl, že New Line Cinema nemá práva jen k Hobitovi, ale i k dalšímu prstenovskému prequelu, který by sledoval události vedoucí ke Společenstvu prstenu. Od tohoto momentu jsme si mysleli, že to budeme my, kdo bude požádán o natočení Hobita, případně onoho dalšího filmu. Mysleli jsme, že se náš spor s New Line Cinema rychle vyřeší a nic nám nebude bránit v tom, abychom se rozumně dohodli. Mysleli jsme, že natáčení začne již příští rok při pracích na filmu Lovely Bones. Dokonce jsme měli dohodnutou schůzku s výkonnými producenty z MGM, kde jsme chtěli probrat finální časový harmonogram.

Avšak minulý týden Ordesky zavolal Kenovi a řekl mu, že New Line Cinema už s námi při výrobě Hobita a zmíněného prequelu nepočítá. Byl to vysloveně zdvořilostní telefonát, oznamující, že studio už aktivně shání člověka, který by oba projekty zrežíroval.

Vysvětlil to tak, že autorská práva, která dostali od Saula Zaentza 4 jsou časově omezená, což je fakt, který nám nikdy nikdo neřekl, a pokud nechceme začít rokovat dříve, než bude náš spor ukončen, nemají jinou možnost.

Je nám velmi líto, milí fanouškové, že to muselo skončit právě takto. Naše cesta do Tolkienovského světa začala telefonátem Kena Kaminsa Harveymu Weinsteinovi v listopadu 1995 a skončila telefonétem Ordeskyho Kenovi v listopadu 2006. Bylo to krásných jedenáct let.

Tato situace nám není ani zdaleka příjemná, ale nevidíme žádný smysl v rozhořčení a hněvu. Nemáme jinou možnost, než na Hobita zapomenout a věnovat se dalším projektům.

Zároveň přejeme zdar komukoli, kdo bude mít to privilegium Hobita natočit, a těšíme se, až ho uvidíme na velkém plátně.

Největší dík však patří vám, za vaší nesmírnou podporu po celé ty roky.

Urazili jsme dalekou cestu tam - ale už ne zpátky.

Peter Jackson a Fran Walsh

....................................................................
(1) Produkční společnost Petera Jacksona.
(2) Jde o takzvané audit clause práva dávající tvůrcům možnost nahlédnout do účtovních knih bez toho, aby musela být dopředu podána žaloba.
(3) Výkonný producent celé trilogie.
(4) Ředitel Saul Zaentz Company, který vlastní práva na Hobita a trilogii Pán prstenů. (Melies)

Je to v hajzlu (pozn. Jorssk)


Edited by - Jorssk on 21/11/2006 19:16:32
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/11/2006 :  19:17:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
V Theedu je asi velky neporadek, kdyz tam posilaji popelare.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 21/11/2006 :  19:54:31  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

... Je to v hajzlu (pozn. Jorssk)

Ja v tom zadnou tragedii nevidim. Stejne si myslim, ze Jackson tu trilogii neskutecne sprznil. Ten film driv nebo pozdeji nekdo natoci tak co.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 21/11/2006 :  20:05:12  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

quote:
Originally posted by Jorssk

... Je to v hajzlu (pozn. Jorssk)

Ja v tom zadnou tragedii nevidim. Stejne si myslim, ze Jackson tu trilogii neskutecne sprznil. Ten film driv nebo pozdeji nekdo natoci tak co.


jj souhlasím že to jackson pěkně pomrd*l , snad hobit dopadne lépe i když to je spíš knížka pro děti

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/11/2006 :  22:25:31  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja si myslim ze by to nikdo jinej nenatocil lepe, a tezko to mohl pomrdal kdyz za to dostal 11 oscaru . Vy by ste to nikdy nedokazali natocit, tak nevim co tu cintate. Urcite by jste to podelali vic jak on.
On to narozdil od jinych reziseru tocil z laskou k te predloze, stejne jako vetsina hercu napr. Christopher Lee a na filmu se podileli i maliri co kreslili ilustrace do Tolkienovich del.
Pan prstenu je nejlepsi fantasy film co kdy mohl vzniknout. Uz jen proto ze to Jackson bral jako skutecny svet a nedelal tam zelene roztomile skretiky a takovedle kraviny. Pekne drsne krvave, zadne patlani.

Edited by - Jorssk on 21/11/2006 22:28:44
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/11/2006 :  22:34:01  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
ač nerad, souhlasím s Jorsskem ... filmová trilogie PP nebyla špatná

Edited by - SNowie on 25/11/2006 21:22:24
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 21/11/2006 :  22:50:40  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja si myslim ze by to nikdo jinej nenatocil lepe, a tezko to mohl pomrdal kdyz za to dostal 11 oscaru . Vy by ste to nikdy nedokazali natocit, tak nevim co tu cintate. Urcite by jste to podelali vic jak on.
On to narozdil od jinych reziseru tocil z laskou k te predloze, stejne jako vetsina hercu napr. Christopher Lee a na filmu se podileli i maliri co kreslili ilustrace do Tolkienovich del.
Pan prstenu je nejlepsi fantasy film co kdy mohl vzniknout. Uz jen proto ze to Jackson bral jako skutecny svet a nedelal tam zelene roztomile skretiky a takovedle kraviny. Pekne drsne krvave, zadne patlani.


no myslim ze ty bys to nenatocil o moc lip nez ja :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/11/2006 :  07:50:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Natocene je to na zcela profesionalni urovni, to nepopiram. On zprasil pribeh a tak nejak vubec ducha toho pribehu. Kdo cetl knihy (ja nekolikrat) tak vim o cem mluvim.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 22/11/2006 :  13:48:34  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Jasne - je to natocene s laskou, ti lide to delali radi, byl to urcite neskutecnej zazitek se na tomhle projektu podilet. Na kino-verzi se neda divat. Rzsireny vydani na dvd se divat da - je to solidni fantasy, ktery ma par svetlejch okamziku, ale s genialitou a duchem knihy to bohuzel nema nic moc spolecnyho. Je to sqele zpracovana, ale bohuzel pomerne plytka zabava.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 6,71 seconds. on eygor Snitz Forums 2000