Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Otazky a odpovedi
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 28/07/2008 :  13:41:28  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Kytičky, travička, jetýlek... doufám, že časem přidají i králíčka a berušku

To jsou elfsky zony takze bych se tomu ani nedivil
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/07/2008 :  14:58:39  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Je planovana anebo uz bezi nejaka dalsi phase? Nemuzu se momentalne dostat na account, tak se ani nepodivam.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 28/07/2008 :  15:34:13  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tenhle tyden by se melo otevrit T3, zmeny v podstate zadny, vsechno je to pod poklickou v emerice.
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 29/07/2008 :  09:01:56  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Nevite jestli tam budou greenskini? Ze bych si to zase zahral.

EvE
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/07/2008 :  10:52:30  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

Nevite jestli tam budou greenskini? Ze bych si to zase zahral.

Ty jsou tam porad.. Black Ork,Squig Herder a Shaman.
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 29/07/2008 :  10:58:28  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Tak to je fajn, kdyz sem to zkousel naposledy tak byli jen elfove a chaosaci, nebo nejaka takova michanice. Konecne testnu shamana.

EvE
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 30/07/2008 :  18:46:20  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
Králíci už ve hře jsou a dají se i zabíjet. Co se týká berušek, tak jsem viděl jen takový s osmi nohama a velikostí koně...
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 31/07/2008 :  07:34:18  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oralin

Králíci už ve hře jsou a dají se i zabíjet. Co se týká berušek, tak jsem viděl jen takový s osmi nohama a velikostí koně...

Co to je za blabol? Lidi na drogach by nemeli sedat za PC.

EvE
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 31/07/2008 :  08:40:13  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
No podle Warhammer knížek mi připadá, že v tom světě snad ani žádný normální lidi nejsou. Trpaslíci nasraný 4000 let, elfové co žerou nepřátele k večeři, korzáři co se oblíkaj do stažené kůže zajatců, lidi co kamaráděj se skavenama a o uctívačích chaosu ani nemluvě...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/08/2008 :  08:24:44  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Gobbla zatim odpociva v jeskyni a znovu jsem si dal Maraudera, abych ho jeste jednou zkusil. Nevim, zda to tak bylo porad, ale mam tedka pocit, ze je to mnohem plynulejsi, jeho dmg je tedka opravdu moc pekna. Vim, ze pendluju jako kocovnik, ale opet muzu Maraudera supnout do prednich pozic.

Jinak co se tyka Goblina. Mival jsem hrozne problemy s LOSem. Staci normalni kamena zitka a on je proste v riti, diky tomu jak je malinkaty. Tohle mi prijde jako veliky problem. Mam takovy dojem, ze u Goblinu to bude trosicku problematicky..Meddy by mohl rici asi vice. Navic vydrz Squigu je hrozneeeee mala. Nemusi davat nejak hrubou dmg, ale mohli by alespon neco vydrzet, pripadne delat velkou dmg a hovno vydrzet. Nicmene delat houby dmg a houby vydrzet uz neni tak funny :-).

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.

Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 04/08/2008 :  08:56:44  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
LOS je velký problém i healerů. Testuju Rune Priesta a při 3 sec healu se jen modlím, aby target nezaběhl za nějakou větev nebo plot...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/08/2008 :  09:10:49  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
chtelo by to parnout target, dat mu heal a pak harmem zase odparnout. tak nejak bych si predstavoval heal v moderni hre :)

lastfm
Go to Top of Page

Oralin
New Member

243 Posts

Posted - 04/08/2008 :  14:39:48  Show Profile Send Oralin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

chtelo by to parnout target, dat mu heal a pak harmem zase odparnout. tak nejak bych si predstavoval heal v moderni hre :)

Tomuhle nerozumím. Ve WAR jsou najednou dva nezávuslý targety - útočnej a obranej. Takže člověk může healovat, buffovat, debuffovat a útočit bez potřeby přehazování targetů. Ale LOS se tím neřeší...
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 05/08/2008 :  10:11:49  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
To byla narazka na jednu fousatou hru, konkretne UO.

EvE
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 19/08/2008 :  13:59:40  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Dnes pravdepodobne dojde ke zruseni NDA, uvazujete zpristupnit tuhle sekci siroke verejnosti? :)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/08/2008 :  14:03:45  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Dnes pravdepodobne dojde ke zruseni NDA, uvazujete zpristupnit tuhle sekci siroke verejnosti? :)

Ne, jakmile wipnou NDA, tak Beta - Q&A bude prejmenovana na Q&A only. Tohle a "WAR obrazky a videa" + "Patch" folder budou presunute do Generalu a Warhammer Online Beta forum locknu. Prava vsem odeberu.

Edited by - Shemiramoth on 19/08/2008 14:04:50
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 19/08/2008 :  14:05:47  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Ok, aspon mi zustanou posty a tim drobet ucty mezi zdejsimi celebritami
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2008 :  15:51:21  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Presunuto do generalu.

Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 13/09/2008 :  11:37:51  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Pěkný den,
rád bych využil tohoto topicu a pár věcí o hře si ujasnil, poněvadž mě WAR zaujal a hodlám ho zkusit.

1. Rozdělení světa
- chápu to správně, že systém je nastaven tak, že svět se dělí na tři větší území, na jednom bojují lidé a chaos, na druhém trpaslíci a goblini a na třetím elfové. Na územích pro vyšší lvly se to pak promíchá a řežou Order/Destruction dohromady?

2. Typy serverů
- pokud tomu dobře rozumím, tak na a)Core serverech jsou území (pro začátečníky), kdy je PvP přístupné jen těm, kteří to chtejí (jako na PvE serverech ve WoW) a vyšší lokace jsou pak PvP only. b)Open servery mají PvP automaticky aktivované u všech hráčů, ale pokud půjdu s vyšším lvl na území nepřítele, které je pro nižší lvl, tak mě hra promění na kuře/znevýhodní. V tomhle případě moc nechápu, jak to bude s boji o hlavní města

Mám za sebou už pár mmorpg a nejvíc mě dostala UO (moje první) a nějaký ten rok mě bavil i WoW. Mám rád PvP, náhodné střety při questění. Je teda pro mě lepší Open server?

3. Podoba s WoW (tohle není flame)
- jak moc se hratelností podobá WoW a WAR?

4. Střídaní dne a noci
- existuje ve hře něco podobného?

5. Instance
- jak rozšířené jsou v téhle hře instance a instancování světa? Poprvadě, nemám instance rád, proto se ptám.

Děkuji za případné odpovědi.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR

Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.

Edited by - walfischberg on 13/09/2008 13:23:39
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:19:41  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
TO Walfischberg:

1. Na tieru 4, kde se smeruje na Aldorf ci na Inevitable City se samozrejme vsechny rasy "sliji" dohromady. Ovsem abys unlocknul Aldorf ci IC, tak jeste musis odemknout postrani lokace. U kazdeho velkeho mesta jsou dve a ty prave vedou do tech dalsich zon u trpasliku a elfu. Takze drive nebo pozdeji se stejne kompletni strana presouva do techto T4 tieru u trpasliku a elfu, aby unlocknula tyto male lokace, ktere jsou jakoby posledni basty obrany hlavniho mesta. Velmi tezko se to vysvetluje, to chce videt. :-).

2. http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30653

3. WoW ma IMO mnohem plynulejsi combat a mnohem lepsi variabilitu class a specializaci. Priklad Rogue si muze krasne pohrat s enemy playerem, tohle ve WARu nejde. Classy na to nemaji "tooly".

4. Uff ted jsi me dostal...nevim..hahah..asi jo

5. Jsou, ale moc jich neni. Obvykle mas propojenych nekolik zon a pak je treba zase loading. Pri cestovani na litacich se pusti animace a pak loading, neni to realtime jako ve wowku. Nicmene dojem z open prostredi je dobry. Neni to loading jako v EQ2, AoC apod.

Par instancnich dungu je myslim v hlavnich mestech, obecne moc PvE kontentu (instance like WoWko) nevidim a spise nejsou. Cela hra visi a pada na RvR a PQ.

Edited by - Shemiramoth on 14/09/2008 09:23:08
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/09/2008 :  11:36:48  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
4) střídání dne a noci tam je.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 14/09/2008 :  13:18:02  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

4) střídání dne a noci tam je.

Hm, jsem si ani nevsiml. Asi nema vliv vlastnosti, spawn a podobne, ze?

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 14/09/2008 :  14:13:32  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Děkuji vám všem za odpovědi, hlavně Shemiramothovi, uvidíme se ve hře :)

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR

Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 16/09/2008 :  09:42:48  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
Pls jak zaktivuju ty dva predmety z preorderu? Kod jsem do administrace zadal, je nutne je vyvolat ve hre nejakym prikazem?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 16/09/2008 :  09:44:21  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Pokud ti je aktivovali, budeš je mít v poště.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000