Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 WoW x Vanguard
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 13/02/2007 :  15:03:47  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
tak dalsi WoW x VG:

kdyz sem si koupil TBC a stejne jako dalsich 8 milionu lidi sel aktivovat account tak vse bezelo...

station.sony.com proste nebezi... aktivace po instalaci hry nebezi...

zacina to pekne... zlatej wow...

edit: uz to bezi... ale stejne 1:0 pro wow ;]]

WoW: Axgri

Edited by - Sanix on 13/02/2007 15:17:56
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 13/02/2007 :  15:18:04  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
to je spíš srovnání Blizz x SOE ,neměl jsem problémy u SWG ani u EQII a ani u Vanguardu,zatímco na EU Blizz stránkách při transferu postavy sem myslel že mě odvezou,si nevybereš

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 13/02/2007 15:18:53
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/02/2007 :  15:56:06  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sanix
edit: uz to bezi... ale stejne 1:0 pro wow ;]]



SOE billing system narozdil od Blizz biling system dovoluje aktivovat vice hernich cd keyu pro jeden account. Byl jsem tim mile prekvapen a bez tehle feature bych byl asi v hajzlu (pac mi Alan omylem misto CE cd keye nejdriv zaslal normal cd key).
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 13/02/2007 :  16:42:51  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Sanix
edit: uz to bezi... ale stejne 1:0 pro wow ;]]



SOE billing system narozdil od Blizz biling system dovoluje aktivovat vice hernich cd keyu pro jeden account. Byl jsem tim mile prekvapen a bez tehle feature bych byl asi v hajzlu (pac mi Alan omylem misto CE cd keye nejdriv zaslal normal cd key).


jo, sem si jen pripsal k stavajicimu accoundu dalsi subscription... to je fajn ze v tom clovek nema bordel...

WoW: Axgri
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/02/2007 :  17:50:48  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Tohle nemyslim.

Myslim tim, ze si muzes na jednu Vanguardu subscribci aktivovat vice cd keyu. Plati vzdy ten "nejvyssi". Napr. CE prebije normal, CE s craft cloakem prida k stavajicim CE uz jen ten craft cloak atd. atd.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/02/2007 :  18:22:49  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Tohle nemyslim.

Myslim tim, ze si muzes na jednu Vanguardu subscribci aktivovat vice cd keyu. Plati vzdy ten "nejvyssi". Napr. CE prebije normal, CE s craft cloakem prida k stavajicim CE uz jen ten craft cloak atd. atd.



:) no zrovna tohle mne neprijde jako moc zasadni zalezitost - kolik blaznu si koupi normalni edici a pak dokoupi CE?
(ale je pravda ze billing/station je jedna z mala veci co se mne na SOE libi)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Helmisha
Starting Member

4 Posts

Posted - 13/02/2007 :  19:54:44  Show Profile Send Helmisha a Private Message  Reply with Quote
no ne ze bych se chtel SoE zastavat,
jsou stejny jako kazda jina velka firma, ale chovani Blizzardu Europe je naprosto sileny, vyrazneji a odpudiveji pospinenou etiku principu zakaznik - dodavatel jsem s nikym jinym nezazil.
A to co chteji u aktivce netherwhelpa (bonus in game pet k sberatelske edici) to je snad vrchol vseho (nekomentuju ze jsem vyhodil oknem 100 euro) - ale prosim: rozriznout krabici v miste obchodniho identifikatoru, pridat jednu hraci kartu (soucat CE vydani), vytisknout z webu informace o accountu a to vse poslat postou do francie a pak se blizzard uraci to aktivovat ... no to se snad neda ani komentovat. Oni nemaji technologii ktera by dokazala parovat seriove cislo krabice s accountem na ktery je aktivovano? o lala ... no zkratka leader na trhu MMOG.

jen bych rad pripomenul, ze Blizz ma sice na jednu hru nejvic subscriberu, ale staci si secist subscribery vsech MMOG co vydava SoE a porovnani obou firem naraz vypada jinak ... navic situace v cechach je odlisna od situace ve svete.

Edited by - Helmisha on 13/02/2007 19:55:18
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/02/2007 :  23:03:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Krabici řezat nemusíš, horší je když tam pošleš vše jak máš a kolegovi peta aktivují a mě nic, je to už dva týdny a přestal jsem doufat, přitom jsme to posílali ze stejného města, neřeším to, mám už blizzard u prdelky

No a k tomu se sere i SOE .. už se pár minut dívám na patcher initializing.. a tím to u Vanguard hasne.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 13/02/2007 :  23:15:56  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Helmisha

no ne ze bych se chtel SoE zastavat,
jsou stejny jako kazda jina velka firma, ale chovani Blizzardu Europe je naprosto sileny, vyrazneji a odpudiveji pospinenou etiku principu zakaznik - dodavatel jsem s nikym jinym nezazil.
A to co chteji u aktivce netherwhelpa ......


Mno chtel sem neco napsat, ale pak sem si rozmyslel a napisu jen tohle:

Tesi me, ze pri posuzovani wow vs vg resite takovy dulezity veci jako rezani krabice nebo zadavani vice cd keys

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 14/02/2007 :  01:45:40  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Helmisha
jen bych rad pripomenul, ze Blizz ma sice na jednu hru nejvic subscriberu, ale staci si secist subscribery vsech MMOG co vydava SoE a porovnani obou firem naraz vypada jinak ... navic situace v cechach je odlisna od situace ve svete.



Taky jsem spíše na straně SOE co se technologie týče ale v počtu subscriberů bych chtěl upozornit, že ten rozdíl je možná extrémnější než naznačuješ. MMO od SOE jsou: EverQuest, EverQuest II, Gods and Heroes: Rome Rising (ve vývoji), The Matrix Online, PlanetSide, Star Wars Galaxies a Vanguard: Saga of Heroes.

Určitě nechci začínat nějaký spor, jen zde napíšu co jsou moje "odhady" na základě těch pár informací které jsem pochytil. Kdokoliv to upřesněte, jen uvádim co jsem zaslechl/přečetl já:

GaD má subs. 0 (ve vývoji), MXO je prej na tom bídně (čistě odhad bez informací - pod 100k subs), SWG je v troskách (informací je dost - 50-150k subs), PS nikdy nebylo zrovna hitem (středně lame odhad 10- 50k) a Vanguard běží chvilku (solidní odhad 30-80k subs). EQ a EQ2 dohromady daj možná 500k (případně 250-700k) a dostanem se k sotva milionu subscriberů pro SOE.

A to je tu ještě station access který stojí 25 dolarů a jeho majitel má aktivované všechny SOE hry které si zakoupil. Příklad - mám EQ, EQ2, SWG a VAN, zaplatim 25 dolarů - jsem 1 subscriber, dva, čtyři nebo si spočítaj kolik her aktivně hraju?

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 14/02/2007 01:48:04
Go to Top of Page

Helmisha
Starting Member

4 Posts

Posted - 14/02/2007 :  11:12:56  Show Profile Send Helmisha a Private Message  Reply with Quote
Muj post se vztahoval k chovani Blizzard europe, byla to reakce na predochizi post s timhle tematem - to ze se od tematu porovnani her prechazi k porovnavani jejich vydavatelu je vec jina.
Podle mne se Blizzard europe chova hrozne, mam s nima nekolik spatnejch zkusenosti, od neodpovidani na maily (kdyz jsem psal do ameriky tak prisla odpoved do par hodin) az po lhani a maskarady. Se SoE zadny takhle spatny zkusenosti nemam.

Edited by - Helmisha on 14/02/2007 11:17:13
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/02/2007 :  12:40:24  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
OMG WTF takovy vyzivny flamovaci topic a ja ho tak dlouho mijel..

wow europe jsou nehorazna prasata a co by se taky dalo cekat, kdyz to maji na starosti ti anarchisticti bohemove rudi bolsevicti noci..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Helmisha
Starting Member

4 Posts

Posted - 14/02/2007 :  13:32:50  Show Profile Send Helmisha a Private Message  Reply with Quote
no jeste zpet ke hre, citace IGN (zda se dost objektivni i podle trust ratingu)

http://rr.pc.ign.com/rrview/pc/vanguard_saga_of_heroes/666602/58208/

a velky Jeff Butler :P
http://pc.gamespy.com/pc/vanguard-saga-of-heroes/761165p1.html


Edited by - Helmisha on 14/02/2007 13:41:08
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 14/02/2007 :  14:57:52  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Helmisha

Muj post se vztahoval k chovani Blizzard europe, byla to reakce na predochizi post s timhle tematem - to ze se od tematu porovnani her prechazi k porovnavani jejich vydavatelu je vec jina.
Podle mne se Blizzard europe chova hrozne, mam s nima nekolik spatnejch zkusenosti, od neodpovidani na maily (kdyz jsem psal do ameriky tak prisla odpoved do par hodin) az po lhani a maskarady. Se SoE zadny takhle spatny zkusenosti nemam.




No v rámci objektivity je potřeba říct, že mít SOE tolik platících hráčů jak Blizna tak nevím jak by to vypadalo .... já od Blizzardu nikdy nic nepotřeboval, migrace, převody postav mezi servry - vždycky všechno fungovalo (vyjma lagservru Lagthulu) ... takže si o podpoře Blizzardu myslím jen to nejlepší
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 14/02/2007 :  15:00:31  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Jo a ještě k Vanguardu - moooc se mi líbí muzika - večer když rodinka zaslouženě usne, já všechno zhasnu zesílím repráčky tak hudba prakticky kdekoli je skvělá a parádní ...... 10/10.
Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 14/02/2007 :  16:47:58  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel musim pridat neco ze sve nové zkusenosti.
Minus pro Vanguard pokud vam ostatní online hry chodí tak akorát pak věřte že VG se na tom kompu nepůjde dát skoro hrát :(((

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 14/02/2007 :  17:08:27  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Draxy

Bohuzel musim pridat neco ze sve nové zkusenosti.
Minus pro Vanguard pokud vam ostatní online hry chodí tak akorát pak věřte že VG se na tom kompu nepůjde dát skoro hrát :(((



S podrobnostmi na náročnost HW u Vanguardu odkážu na jiný topic. Nicméně bych si dovolil trochu téma rozvést. Do budoucna se dá čekat, že se výrobci snaží hry po grafické stránce vylepšovat. Je to jistě otázka komerční, čím lépe hra vypadá, tím spíše si ji někdo bude chtít zahrát - jo, vím, že to není jediný faktor
Takže odtud podle mě pramení snaha výrobců her o co nejlepší grafické zobrazení.
Co spíše trochu nechápu je, proč neupraví náročnost prostředí, respektivy hry, směrem dolů tak, aby hra byla hratelná i na průměrnějších či slabších sestavách, ale pořád se na obrazovku dalo koukat . A to mi u VG nepřijde, když jsem pokusně snížil náročnost, hratelnost se zlepšila - bráno subjektivně - jen mírně, zato vzhled dostal těžce na frak. Díky náročnosti na HW jim tak pochopitelně odpadne značná část hráčů.
Jinak vzpomínané WoW sice běhá na slabších sestavách solidně, ale je to sakra znát na grafickém provedení.
Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 14/02/2007 :  17:37:00  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
wow jsem testoval nez jsem se rozhodl pro vG a na tom stroji o ktrm pisi jel naprosto plynule a pocit spatne grafiky jsem nemel (to ale nevylucuje ze wow ma hezci grafiku nez jsem sam videl :)))

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 14/02/2007 :  19:27:02  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
wow x vg ... 7 lvl

- bug 1: zatim sem jen 3x nevidel nepritele (zneviditelnil).. s tim ze pokud zustanu ho mit v targetu da se normalko zabit a ani vselijaky pobihani okolo mi ho nezviditelnilo... ale da se s tim v klidu zit pokud po vas nejde 5 mobu...

- bug 2: hraju goblina a dokoncil sem trials s tim ze se mam nakonec zapsat nekam do dejin na nakej oltar... coz nefunguje quest je asi buglej... cca 7 lidem okolo to taky neslo... nevim jestli je dulezity dostat pak dalsi follow up Q nebo proste se muzu na tuto cast vykaslat...

- jinak mi to slape 100% v poradku... na balanced a 1280x1024 plynule.. grafika je kvalitou celkem pekna ale zatim strasne nudna...

- zatim mi porad prijde ze wow ma lepsi kouzelnejsi barevnejsi atmosferu...

WoW: Axgri

Edited by - Sanix on 14/02/2007 20:09:59
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 20/02/2007 :  09:09:49  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
WOW
+ 99% věcí funguje
+ nižší nároky na hardware
+ grafické zpracování (nadsázka, barevnost, různorodost zón)
(pro někoho je tohle spíš mínus)
+ dobrý pohyb a ovládání postaviček
+ relativně dobrá vyváženost postav
o jednoduchost (znaménko si dosaďte sami)
- příliš velká vstřícnost Blizzu vůči whinnerům (ali shaman, horde pally)
- všimněte si, že další minusy pro mě tahle hra nemá

VG
+ přidány další nápady (diplomacie, craft)
+ větší výběr povolání a ras
+ grafické zpracování (větší reálnost prostředí, na lepším HW moc pěkné)
+ složitější svět
- bugy a nedodělky hry (odstraní se časem, doufejme)
- malinko strnulejší pohyby postav (třeba skoky)
- HW nároky (časem stejně každy upgraduje)
+++ nový svět k prozkoumání (pro mě osobně rozhodující faktor, který samozřejmě nemá ve srovnávání dvou her co pohledávat, protože WOW byl přece na začátku taky nový :)

Takže nashle ve VG.
Silwer Thornrose, Qualia Druid, Gelenia (EU)
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 20/02/2007 :  10:15:44  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja



proboha jak můžeš srovnávat hry po dosažení 6 levelu (cca 1-2 hodinách) a prozkoumání 0,00001% contentu?


Noe


Edited by - Noe on 20/02/2007 10:17:09
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 20/02/2007 :  10:31:36  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Bajaja



proboha jak můžeš srovnávat hry po dosažení 6 levelu (cca 1-2 hodinách) a prozkoumání 0,00001% contentu?


To ale srovnaval Sanix, ne Bajaja


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 20/02/2007 :  10:49:55  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Bajaja



proboha jak můžeš srovnávat hry po dosažení 6 levelu (cca 1-2 hodinách) a prozkoumání 0,00001% contentu?


To ale srovnaval Sanix, ne Bajaja




Asi by se mel Noe omluvit ( ale muze za to spis sneci update SOE tzn. ze Silwer byl 6ka predevcirem, dnes uz je 8ka

Black
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 20/02/2007 :  10:52:43  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Bajaja



proboha jak můžeš srovnávat hry po dosažení 6 levelu (cca 1-2 hodinách) a prozkoumání 0,00001% contentu?




sorry tak znovu

proboha jak můžeš srovnávat hry po dosažení 8 levelu (cca 3-4 hodinách) a prozkoumání 0,00002% contentu?


Noe

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 20/02/2007 :  11:29:57  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
je hezké jak tady všude panuje klid,mír a přátelská atmosféra,to je o strach se tady na něco zeptat

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 20/02/2007 :  12:16:10  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

je hezké jak tady všude panuje klid,mír a přátelská atmosféra,to je o strach se tady na něco zeptat


Ono to tak jenom vypada v zasade se mame radi, nebo snad ne ?

Black
Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 20/02/2007 :  14:56:55  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
s tydennim odstupem zkusim neco napsat je to majo jak reknete ale trial wow jsem hral take tyden nez jsem se rozhodl. (uz zacinam verit ze dobre)
U wowu jsem mel jasno udelam lvl a pak raidy a co pak ???
U VG porád nemam ani jasno co budu dělat prostě myslim ze je hodně daleko ta chvíle kdy uz me nic nebude motivovat ot hrat. Muzu kraftit (asi to nebude zadna sranda kdyz to ted vidim) Muzu si postavit barak nebo lod . S lodí se daj objevovat nová místa a prý i pirátit ale to myslím že teprve chteji vubec vymyslet :( . Když jsou se mnou někde kamarádi jinde mě zas nemaj rádi takze dalsí problém který musim řešit . Prostě mi to ted prijde že mi to do budoucna nabízi více pespektiv co delat .

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 20/02/2007 :  15:01:05  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Bajaja



proboha jak můžeš srovnávat hry po dosažení 6 levelu (cca 1-2 hodinách) a prozkoumání 0,00001% contentu?




sorry tak znovu

proboha jak můžeš srovnávat hry po dosažení 8 levelu (cca 3-4 hodinách) a prozkoumání 0,00002% contentu?



Srovnávat mohu.
Všimni si, že nepíšu nic o questech ani náplni hry.

Edit : A lvl 8 pro mě znamená 20 hodin, když už jsme u těch čísel.

Edited by - Bajaja on 20/02/2007 15:09:58
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/02/2007 :  15:10:49  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A je snad něco jinak Noe než napsal Bajaja? já myslím že to napsal naprosto trefně, sám bych to lépe nenapsal. Neřeknu kdyby psal něco co pravda není a pak bychom se mohli bavit o tom, že to skoro nehrál a to co si myslí není pravda.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 20/02/2007 :  15:20:59  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A je snad něco jinak Noe než napsal Bajaja? já myslím že to napsal naprosto trefně, sám bych to lépe nenapsal. Neřeknu kdyby psal něco co pravda není a pak bychom se mohli bavit o tom, že to skoro nehrál a to co si myslí není pravda.


V podstate nic spatneho nenapsal, jen me osobne treba nesedi obecne srovnavani WoW/VG jelikoz jsou to uplne odlisne hry.

Jedine s cim treba ja nesouhlasim je:

+ relativně dobrá vyváženost postav

nerekl bych ze jsou postavy ve WoW az tak vyvazene, ale treba se neco zmenilo od doby co to nehraju.

Black
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 20/02/2007 :  15:53:20  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Právě odlišné věci se srovnávají nejlépe.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/02/2007 :  08:36:56  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

nerekl bych ze jsou postavy ve WoW az tak vyvazene, ale treba se neco zmenilo od doby co to nehraju.

jasne ze jsou vyvazene - kazda dela ohromnou damáž, kterou obvykle "onehitne" soupere.. no, mozna az na warriora, ktery se k tomu "delani ohromne damáže" mnohdy vubec nedostane..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 21/02/2007 :  08:52:58  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Black

nerekl bych ze jsou postavy ve WoW az tak vyvazene, ale treba se neco zmenilo od doby co to nehraju.

jasne ze jsou vyvazene - kazda dela ohromnou damáž, kterou obvykle "onehitne" soupere.. no, mozna az na warriora, ktery se k tomu "delani ohromne damáže" mnohdy vubec nedostane..



tak to pak jooooo

Black
Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 21/02/2007 :  12:19:25  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
Já také hraji VG jen chvíli, ale celkem bych se srovnáním Bajaji souhlasil. VG má pro mě obrovskou přednost zejména v craftu a diplomacii, kam se na to hrabe WoW.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 22/02/2007 :  17:19:20  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

WOW
+ 99% věcí funguje
+ nižší nároky na hardware
+ grafické zpracování (nadsázka, barevnost, různorodost zón)
(pro někoho je tohle spíš mínus)
+ dobrý pohyb a ovládání postaviček
+ relativně dobrá vyváženost postav
o jednoduchost (znaménko si dosaďte sami)
- příliš velká vstřícnost Blizzu vůči whinnerům (ali shaman, horde pally)
- všimněte si, že další minusy pro mě tahle hra nemá

VG
+ přidány další nápady (diplomacie, craft)
+ větší výběr povolání a ras
+ grafické zpracování (větší reálnost prostředí, na lepším HW moc pěkné)
+ složitější svět
- bugy a nedodělky hry (odstraní se časem, doufejme)
- malinko strnulejší pohyby postav (třeba skoky)
- HW nároky (časem stejně každy upgraduje)
+++ nový svět k prozkoumání (pro mě osobně rozhodující faktor, který samozřejmě nemá ve srovnávání dvou her co pohledávat, protože WOW byl přece na začátku taky nový :)

Takže nashle ve VG.
Silwer Thornrose, Qualia Druid, Gelenia (EU)




Je vidět jak fandíš Vanguardu, ale zřejmě máš k tomu důvody. Vanguard má minimální šanci na nějakej větší počet hráčů, přejde na něj těch pár tisíc zoufalců z EQ2 (protože nechtějí připustit, že wowko ruluje na všech čarách) a z wowka jedině ty, kteří hru už mají totálně ohranou.

Větší počet classů ..... jen jeden příklad .. paladin ve wowku má 3 různý stromy talentů ... v podstatě jsou to 3 postavy - ve Vanguardu je paladin (ekvivalent retrib. paladina) a clerik ( ekvivalent holy paladina). Jestli tomuhle říkáš větší výběr postav tak až si jich pár vyzkoušíš, tak zjistíš že tomu zdaleka tak není.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  07:10:26  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
Je vidět jak fandíš Vanguardu, ale zřejmě máš k tomu důvody. Vanguard má minimální šanci na nějakej větší počet hráčů, přejde na něj těch pár tisíc zoufalců z EQ2 (protože nechtějí připustit, že wowko ruluje na všech čarách) a z wowka jedině ty, kteří hru už mají totálně ohranou.
Nejde o to kdo komu fandi, ale o to ze sem postnul svuj nazor sve srovnani.
Mozna by nebylo na skodu, pokud sem muzes postnout sve srovnani.
Tedy pokud jsi vubec VG hral.

quote:
Větší počet classů ..... jen jeden příklad .. paladin ve wowku má 3 různý stromy talentů ... v podstatě jsou to 3 postavy - ve Vanguardu je paladin (ekvivalent retrib. paladina) a clerik ( ekvivalent holy paladina). Jestli tomuhle říkáš větší výběr postav tak až si jich pár vyzkoušíš, tak zjistíš že tomu zdaleka tak není.

Pokud bych sel do dusledku, tak mas 61 bodu do stromu, takze je to 61 ruznych paladinu WOW to je je ale WOW

Kouknem na to z opacne strany - je ve wow psionik, disciple, dread knight atd atd... Maji postavy ve wow stance? Muzes ve wowu modifikovat vlastnosti postav pomoci volby rasy?
To jsme zustali jen u par veci, nehodlam tu popisovat dalsi jako diplomacii, craft atd...

Muzes napsat ze fandim VG, ale ja hraju (teda ted zrovna moc ne) i wow takze muzu srovnavat.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 23/02/2007 :  08:53:56  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by Bajaja

WOW
+ 99% věcí funguje
+ nižší nároky na hardware
+ grafické zpracování (nadsázka, barevnost, různorodost zón)
(pro někoho je tohle spíš mínus)
+ dobrý pohyb a ovládání postaviček
+ relativně dobrá vyváženost postav
o jednoduchost (znaménko si dosaďte sami)
- příliš velká vstřícnost Blizzu vůči whinnerům (ali shaman, horde pally)
- všimněte si, že další minusy pro mě tahle hra nemá

VG
+ přidány další nápady (diplomacie, craft)
+ větší výběr povolání a ras
+ grafické zpracování (větší reálnost prostředí, na lepším HW moc pěkné)
+ složitější svět
- bugy a nedodělky hry (odstraní se časem, doufejme)
- malinko strnulejší pohyby postav (třeba skoky)
- HW nároky (časem stejně každy upgraduje)
+++ nový svět k prozkoumání (pro mě osobně rozhodující faktor, který samozřejmě nemá ve srovnávání dvou her co pohledávat, protože WOW byl přece na začátku taky nový :)

Takže nashle ve VG.
Silwer Thornrose, Qualia Druid, Gelenia (EU)




Je vidět jak fandíš Vanguardu, ale zřejmě máš k tomu důvody. Vanguard má minimální šanci na nějakej větší počet hráčů, přejde na něj těch pár tisíc zoufalců z EQ2 (protože nechtějí připustit, že wowko ruluje na všech čarách) a z wowka jedině ty, kteří hru už mají totálně ohranou.

Větší počet classů ..... jen jeden příklad .. paladin ve wowku má 3 různý stromy talentů ... v podstatě jsou to 3 postavy - ve Vanguardu je paladin (ekvivalent retrib. paladina) a clerik ( ekvivalent holy paladina). Jestli tomuhle říkáš větší výběr postav tak až si jich pár vyzkoušíš, tak zjistíš že tomu zdaleka tak není.



Kdyz podle tebe "wowko" ruluje na vsech carach oproti Vanguardu nebo EQ2, tak by si nam treba mohl napsat vcem konkretne je o tolik lepsi. Taky by me zajimalo proc by nekdo hral nejakou hru, kdyz by vedel ze je tu jina (v tvem pripade WOW), lepsi.

...
Go to Top of Page

Dotik
Starting Member

89 Posts

Posted - 23/02/2007 :  10:55:19  Show Profile  Visit Dotik's Homepage  Send Dotik an ICQ Message Send Dotik a Private Message  Reply with Quote
Já bych to vůbec nesrovnával, hrál jsem WOW do cca. 50lv, teď sem ve VG a připadá mi to v podstatě stejný...jiný styl grafiky, ale jinak +- stejná hra...je to jako když se srovánaj doom střílečky - jedna je hezčí graficky, druhá má lepší zbraně, třetí má lepší inteligenci nepřátel, ale pořád je to jen střílečka, kterou za pár dní, týdnů, měsíců člověk opustí a půjde k něčemu jinému. Doba, kdy Ultima byla revolucí už asi nenastane...a nikdo se jí nikdy nevyrovná, protože v té době do toho dávali hráči víc než jen peníze do nového kompu. V té době to byl životní styl. Tím, že je dneska online her velké množství a je veliká konkurence, tak je mezi čím vybírat, skákat z jedné do druhé a s postavou se člověk neztotožní tolik, jako tenkrát, když byla jediná slušně graficky udělaná online hra.

Závěr: každá z her si najde své příznivce a její kvalita nezáleží na počtu placených accountů, ale na kvalitě hráčů, kteří si ty accounty platí...


DarkFall - Mrs Alexis (ReD)
UO Drachenfels - Alexis (CzH)
EQ - Thorg
WoW - Trpaslo
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:11:18  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Pokud bych sel do dusledku, tak mas 61 bodu do stromu, takze je to 61 ruznych paladinu WOW to je je ale WOW

ty zase placas.. snazis se delat chytreho, ale moc ti to nejde..

muj vystudovany obor je bohuzel vylozene antimatematicky, ale mam takovy vtiravy pocit, ze, pokud to chces hnat AD ABSURDUM, tak tech "ruznych" paladinu bude mnohem vice, nez jen 61 - kdyz mas 61 bodu a teoreticky kolem 180 (prakticky mene, protoze jsou urcite zavislosti) mist pro jejich umisteni..

sam mas warlocka, takze bys mel vedet, ze zrovna u nej plati 3 stromy - 3 ruzne postavy..
takze budto to nevis a tim padem, kdyz nevis zaklady o vlastni postave, tak vis o WoW hovno, i kdyz se tady ohanis tim, ze ho hrajes.. takovy clovek je pak hlupak..
nebo to vis, ale delas, ze to tak neni, aby jsi mohl placnout nesmysl o "do dusledku", coz ti ovsem taky nejde.. takovy clovek je pak kreten..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:57:50  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
uz mam VG account tejden a neco... a porad mam teprve 2 postavy na 7 lvl...

odradilo me hrat goblina, protoze sem se dozvedel ze od cca 5-8 lvl budu muset farmit zabijenim lizardu a nakych humanoidu repku s "khalem" kde sem na KOS... jiank sem prej nepouzitelnej...

tak ted hraju rangera elfku... z elfich mest mi bylo na bliti protoze ta tepla hudba je fakt ujeta... ;]]] ale to nic ve zlym, sem proste jinej... tak sem se premistil do friendly Khalu a delam questy tady...

zatim me teda vubec nechytlo lore... nevim proc... asi to bude tim ze u toho aktivne (kadej den) hraju wow... kdyz je po ranu malo lidi ve wowu online, tak si treba pustim VG a po 20 minutach me to nebavi a jdu radsi levelovat nakyho alta do wow...

vcera sem chvili hral... udelal sem jeden level.. hraju v okoli khalu... ukazuju to svy holce a ptam se ji co si mysli o grafice (wow ona zna, ji to ukazuju porad)...
rika: "hmm takovy prazdny to je, ta krysa je pekne udelana a ten strom taky, ale je to citit takovou nic nerikajici prazdnotou. Muzes se jit podivat tam na ty skaly v dalce ?" rikam jasny, dojdu tam a ona rika: "hmm tak tady je to uplne stejny a prazdny jak dole". tak asi tak...
[jo taky sem prepnu z balanced na to nejlepsi nastaveni grafiky a ona rika: "hmm dyt se to skoro nezmenilo, je to peknejs vykresleny ale porad takovy nijaky"]

trosku pomohl addon na UI... nebyt nej tak uz to asi nehraju... ted to je takovy prehlednejsi a lip se to ovlada...

myslim ze asi taky bude problem v tom ze VG je zatim na low lvl bez grupy a dungu o nicem... taky to je asi tim ze neznam este poradne hru... nebo nevim... nejak nemuzu prolomit tu barieru...

muzete me nekdo zkusit navnadit co me bude "lepsiho" cekat na vyssich levelech ???

WoW: Axgri
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  11:59:19  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Mno uz at tu mame nova fora, at se da dat na ignore par retardu od kterych tu clovek bohuzel musi cist denodene vypady a radoby chytre kecy.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  12:02:26  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sanix
muzete me nekdo zkusit navnadit co me bude "lepsiho" cekat na vyssich levelech ???
Pokud te to nechyti od zacatku, myslim si ze ani pozdeji.

Nutit se podle me do hrani nema cenu.

Jedine co me napada, zkus ukecat kamarady at to zkusite jako grupa, nebo si tam nejakou najdi. Solo je fakt nekdy dost depresivni. Parta je o necem uplne jinem.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/02/2007 :  12:05:14  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Mno uz at tu mame nova fora, at se da dat na ignore par retardu od kterych tu clovek bohuzel musi cist denodene vypady a radoby chytre kecy.

no ne, prvni smysluplny post od tebe a tak sebekriticky..
hadam, ze budes jednim z hlavnich ucinkujicich na ignore listech..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 23/02/2007 :  12:24:05  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Arnold
Je vidět jak fandíš Vanguardu, ale zřejmě máš k tomu důvody. Vanguard má minimální šanci na nějakej větší počet hráčů, přejde na něj těch pár tisíc zoufalců z EQ2 (protože nechtějí připustit, že wowko ruluje na všech čarách) a z wowka jedině ty, kteří hru už mají totálně ohranou.
Nejde o to kdo komu fandi, ale o to ze sem postnul svuj nazor sve srovnani.
Mozna by nebylo na skodu, pokud sem muzes postnout sve srovnani.
Tedy pokud jsi vubec VG hral.

quote:
Větší počet classů ..... jen jeden příklad .. paladin ve wowku má 3 různý stromy talentů ... v podstatě jsou to 3 postavy - ve Vanguardu je paladin (ekvivalent retrib. paladina) a clerik ( ekvivalent holy paladina). Jestli tomuhle říkáš větší výběr postav tak až si jich pár vyzkoušíš, tak zjistíš že tomu zdaleka tak není.

Pokud bych sel do dusledku, tak mas 61 bodu do stromu, takze je to 61 ruznych paladinu WOW to je je ale WOW

Kouknem na to z opacne strany - je ve wow psionik, disciple, dread knight atd atd... Maji postavy ve wow stance? Muzes ve wowu modifikovat vlastnosti postav pomoci volby rasy?
To jsme zustali jen u par veci, nehodlam tu popisovat dalsi jako diplomacii, craft atd...

Muzes napsat ze fandim VG, ale ja hraju (teda ted zrovna moc ne) i wow takze muzu srovnavat.




Co se týká postav ..... myslel jsem to tak, že až na několik vyjímek (psionista ....) najdu ve wowku classu z Vanguarda ekvivalent nebo obdobu s tím, že ve wowku je to holy paladin - ve Vanguardu clerik, neboli ve Vanguardu je malý svítivý lízátko (počet classů) jako návnada (to o těch 61 talentech co jsi psal pominu ). Ve wow je sice jmen classů míň, ale variant minimálně stejně. A hrát protection warriora a dual wield warriora je opravdu obrovskej rozdíl, i když je to pořád warrior. Koumáci ze Sigilu by dali každýmu jiný jméno.

Stance má warior - u něj to má smysl. Ovlivňovat rasu pomocí bodů do attributů nemůžeš - ale zase máš talenty. Vanguard přejal od wowka trenéry - u EQ2 jsem opravdu nechápal jak to, že po dosažení levelu ti automaticky naskočí nový skilly.

A co je rozhodující, je jednoznačně počet platících hráčů. Vezmi 100 normálních kluků co hrajou na PC hry a nech je 10 hodin zahrát EQ2 a WoW. Zaručuju ti že si 95 z nich vybere wowko. To o něčem svědčí. Hype kolem prodeje bych nepřeceňoval, spousta her byla co měla hype jako hrom a neprosadila se absolutně vůbec. WoW vyhrává svojí hratelností a nepotřebuje zbytečnou komplikovanost,í která se líbí jednomu ze sta hráčů.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 23/02/2007 :  12:25:40  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Atronach

Mno uz at tu mame nova fora, at se da dat na ignore par retardu od kterych tu clovek bohuzel musi cist denodene vypady a radoby chytre kecy.

no ne, prvni smysluplny post od tebe a tak sebekriticky..
hadam, ze budes jednim z hlavnich ucinkujicich na ignore listech..



Sorry ale větší ..... než jsi ty, by se tu mezi přítomnýma těžko hledalo.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 23/02/2007 :  12:48:03  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
K těm talentům. Snad tu každý bere jako samozřejmost, že první datadisk něco takového dodá:-) VG je plánováno od začátku jako "datadisková" hra, očekávám, že budou i content packy.

VG nemůže a ani nechce být ve všem od prvního dne lepší než jakákoliv hra. V některých věcech konkurenci předčí, v jiných zaostává. Důležité (pro mne) je to, že v tuhle chvíli to nabízí nepřeberné množství vyžití ať pro hráče co hraje 10 hodin týdně, nebo pro hráče co hraje 70 hodin týdně. A aktuální mix mi vyhovuje více než dost (večer jdu s grupou, když mám čas přes den jdu si craftit/diplomatit atd.)
Někomu jinému bude vadit nedoladěné PvP, jinému nemožnost/obtížnost solo grindu (a někomu jinému to zas tak jek je to ve VG uděláno bude vyhovovat), jinému kempení.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  13:00:05  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
Co se týká postav ..... myslel jsem to tak, že až na několik vyjímek (psionista ....) najdu ve wowku classu z Vanguarda ekvivalent nebo obdobu s tím, že ve wowku je to holy paladin - ve Vanguardu clerik, neboli ve Vanguardu je malý svítivý lízátko (počet classů) jako návnada (to o těch 61 talentech co jsi psal pominu ). Ve wow je sice jmen classů míň, ale variant minimálně stejně. A hrát protection warriora a dual wield warriora je opravdu obrovskej rozdíl, i když je to pořád warrior. Koumáci ze Sigilu by dali každýmu jiný jméno.

Nemyslim si, ze mam chut s tebou polemizovat na tema cemu se ktere povolani z te ci ktere hry podoba tem ve WOW. A i kdyz talenty a buildy znam (i kdyz jsou taci co me presvedcuji o opaku), neni to jen o nich. Dal to skutecne nemam potrebu rozvadet.

quote:
Stance má warior - u něj to má smysl. Ovlivňovat rasu pomocí bodů do attributů nemůžeš - ale zase máš talenty.
No problem je, ze jsi z wowu omezeny pohledem na to ze stance je vec ktera vyjadruje jak si melee char 'stoupne'
Ve skutecnosti stance pro NE-melee chary jsou stejne dulezite kupr stance u casteru kdy jim kouzla zerou vice many ale delaji vice dmg, kdy mohou naopak misto dmg generovat manu, kdy maji zvysenou odolnost proti spelum atd atd. Toto vsechno ve wowu schazi.

quote:
Vanguard přejal od wowka trenéry - u EQ2 jsem opravdu nechápal jak to, že po dosažení levelu ti automaticky naskočí nový skilly.
Tady te musim bohuzel take trochu poopravit. S prichodem datadisku, jsi zadne nove kouzla automaticky nedostaval. A tvrdit ze VG prejal trenery od WOWu...ja myslim ze je prejal od Horizonts nebo od eq2 nebo od.... neni jen wow i kdyz ho hraje 8milionu lidi

quote:
A co je rozhodující, je jednoznačně počet platících hráčů. Vezmi 100 normálních kluků co hrajou na PC hry a nech je 10 hodin zahrát EQ2 a WoW. Zaručuju ti že si 95 z nich vybere wowko. To o něčem svědčí. Hype kolem prodeje bych nepřeceňoval, spousta her byla co měla hype jako hrom a neprosadila se absolutně vůbec. WoW vyhrává svojí hratelností a nepotřebuje zbytečnou komplikovanost,í která se líbí jednomu ze sta hráčů.
No ja preferuji kvalitu pred kvantitou. Wow se dobre hraje a je strasne jednoduche. Blizzard umi hry delat a o tom to je. Je to jako bys rekl, pokud se CD nejake pop hvezdy prodalo 2miliony a nejakeho jazzu jen 100k ze je pop hvezda lepsi. Nikoliv, jen je urcena sirokym masam.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 23/02/2007 :  13:44:13  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote

quote:
A co je rozhodující, je jednoznačně počet platících hráčů. Vezmi 100 normálních kluků co hrajou na PC hry a nech je 10 hodin zahrát EQ2 a WoW. Zaručuju ti že si 95 z nich vybere wowko. To o něčem svědčí. Hype kolem prodeje bych nepřeceňoval, spousta her byla co měla hype jako hrom a neprosadila se absolutně vůbec. WoW vyhrává svojí hratelností a nepotřebuje zbytečnou komplikovanost,í která se líbí jednomu ze sta hráčů.
No ja preferuji kvalitu pred kvantitou. Wow se dobre hraje a je strasne jednoduche. Blizzard umi hry delat a o tom to je. Je to jako bys rekl, pokud se CD nejake pop hvezdy prodalo 2miliony a nejakeho jazzu jen 100k ze je pop hvezda lepsi. Nikoliv, jen je urcena sirokym masam.


[/quote]

Tohle srovnání přesto že se nabízí není fér. WoW a EQ2 není pop a jazz .... to rozhodně ne ..... oboje je jeden žánr, obě hudební "skupiny" jsou velmi podobné svým stylem hudby, jen se liší v image a ve zvuku - jedna ladí a je dobrá na poslech ... druhá trhá uši a oči a není "lahodná"


Teď mě napadlo - proč se vůbec přeme nebo si dokazujem, když stejně každý hrajem to co hrajem?
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/02/2007 :  13:47:41  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold
Teď mě napadlo - proč se vůbec přeme nebo si dokazujem, když stejně každý hrajem to co hrajem?
Ja se nepru, jen doplnuji informace, protoze tu jsou treba lidi kteri chteji nejakou z tech her zkusit


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 23/02/2007 :  13:50:27  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Podle toho co tu ctu se do VG nepustim.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000