Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 bugy/chyby atp...
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2784 Posts

Posted - 04/02/2007 :  03:16:43  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Hledal sem kam zaradit svuj dotaz/poznatek, tak sem zalozil novy topic

Poslal jsem si z main charu nejake penize na alta, avsak zadne altovi neprisli.
Hlavni char je v qalii, alt byl v thestre. Napadlo me ze to treba pujde jen na stejnem kontinentu, takze jsem z altem jel na kojan kde sem se zkusil podivat do posty a nic. (muj main je ork = kojan) Pak sem pokracoval do qalie a v poste opet nic.
Takze ztratili se penize z toho duvodu ze mi to nenaslo alta v qalii? Nebo se vrati na main char? Mam kvuli 50silverum posilat petici? A co Jan Tleskač??

Jinak dalsi bug, obzvlaste v pvp neprijemny je nekonecny mezz - pomuze az relog - s tim musi neco udelat.

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 04/02/2007 :  11:03:18  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
kdyz je spadlej chat server, tak nevidis ani obsah posty, tak to byl mozna tvuj pripad.. zkus tam mrknout v dobe kdy ten server pojede.. treba to bylo tim

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 04/02/2007 :  11:03:50  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Pri posilani cehokoliv se skoro vzdy musi restart az na desktop. Pri relogu jen do login obrazovky se ty veci neukazou.
(pokud je to teda taky tenhle pripad)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2784 Posts

Posted - 04/02/2007 :  13:15:54  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
tak prachy nakonec prisli. Nevim cim to bylo, ale char jsem mel na stejnem kontinentu...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/02/2007 :  15:14:34  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Muzes nekam jinam popsat jak se cestuje mezi kontinenty? Diky


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 05/02/2007 :  10:47:40  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Koupil jsem VG přes Digital Download, stáhnul jsem data (přes Operu) , ale při instalaci mám chybové hlášení – Catastrophic Failure – (asi ve třetině instalace).
Antivirový program je vypnutý.

Co jsem studoval fóra, tak pár lidí mělo stejný problém. Asi bych měl stáhnout znovu data, ale pořádně nevím, který balíček mám chybný. Všechno stahovat nebudu, už teď jsem na měsíčním data limitu.

Mohl by se někdo mrknou jestli jsou velikosti souborů ok a který by mohl být špatný.
Tohle ukazuje Windows Commander:

Data2 2,001,817,600
Data3 2,097,152,000
Data4 2,097,152,000
Data5 763,665,469
VGD 154,952,407

Dík
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/02/2007 :  10:50:39  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress
Data2 2,001,817,600
Data3 2,097,152,000
Data4 2,097,152,000
Data5 763,665,469
VGD 154,952,407

Dík



Jeste k tem souborum pres commandera vygeneruj CRC (Soubory / Vytvorit kontrolni soucty CRC)

(a ja ty caby nemam, ale jen z velikosti to asi nepoznas)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 05/02/2007 :  10:51:00  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
ja v total commanderu vidim

data2.cab 2 003 656 704
data3.cab 2 097 152 000
data4.cab 2 097 152 000
data5.cab 760 928 307
VGD.exe 153 275 024

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/02/2007 :  10:57:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Koupil jsem VG přes Digital Download, stáhnul jsem data (přes Operu) , ale při instalaci mám chybové hlášení – Catastrophic Failure – (asi ve třetině instalace).
Antivirový program je vypnutý.

Co jsem studoval fóra, tak pár lidí mělo stejný problém. Asi bych měl stáhnout znovu data, ale pořádně nevím, který balíček mám chybný. Všechno stahovat nebudu, už teď jsem na měsíčním data limitu.

Mohl by se někdo mrknou jestli jsou velikosti souborů ok a který by mohl být špatný.
Tohle ukazuje Windows Commander:

Data2 2,001,817,600
Data3 2,097,152,000
Data4 2,097,152,000
Data5 763,665,469
VGD 154,952,407

Dík




ten data2 máš blbou velikost, sosni znova.
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 05/02/2007 :  12:11:10  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Dík za rady.

to spajdr: Sosám znovu data2,ale opera mi ukazuje, ze to bude mít stejnou velikost tak nevím.

to tojejedno: ty CRC jsem vytvořil, ale co s tím. Můžeš to popsat trochu víc.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/02/2007 :  12:44:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hmm jak to tak sleduju tak celkově to má trošku jinou velikost než mám já a Kaz, tak jestli to nepomůže ani pak, tak nevím.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 05/02/2007 :  12:51:31  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Dík za rady.

to spajdr: Sosám znovu data2,ale opera mi ukazuje, ze to bude mít stejnou velikost tak nevím.

to tojejedno: ty CRC jsem vytvořil, ale co s tím. Můžeš to popsat trochu víc.



Mel by se ti vytvorit *.svf soubor, v nem by melo byt neco jako filename a CRC kod a postnout sem, ale kdyz se to lisi i ve velikostech, tek neni duvod to resit.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 05/02/2007 :  13:42:06  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Tak a mam utrum, vyčerpal jsem datový limit
Až to někdy dostahuju, tak dám vědět jestli nový download data2 pomohl.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2784 Posts

Posted - 05/02/2007 :  14:20:53  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Hledal sem kam zaradit svuj dotaz/poznatek, tak sem zalozil novy topic

Poslal jsem si z main charu nejake penize na alta, avsak zadne altovi neprisli.
Hlavni char je v qalii, alt byl v thestre. Napadlo me ze to treba pujde jen na stejnem kontinentu, takze jsem z altem jel na kojan kde sem se zkusil podivat do posty a nic. (muj main je ork = kojan) Pak sem pokracoval do qalie a v poste opet nic.
Takze ztratili se penize z toho duvodu ze mi to nenaslo alta v qalii? Nebo se vrati na main char? Mam kvuli 50silverum posilat petici? A co Jan Tleskač??

Jinak dalsi bug, obzvlaste v pvp neprijemny je nekonecny mezz - pomuze az relog - s tim musi neco udelat.




Takze cely problem je ve vypadavani social serveru, tzn treba, ze jste v guilde po relogu to vypadne a hlasi vam to ze v guilde nejste. Zkratka o vas server nevi. Pokazde kdyz sem logl na meho penezo nosice tak nebyl nactenej na social servru. Resim to tak, ze musim celou hru uplne shodit a nalogovat znovu... Snad to opravej...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 08/02/2007 :  18:24:24  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Tak mam nový poznatek. Jak je tam ta volba US nebo EU pro download, tak ja jsem bral data z EU. Data co napsal Kaz presně odpovídají hodnotám co mi ukazuje opera, kdybych tahal z US.

Tak ted nevim, myslel jsem, že mezi klienty není rozdíl a jesli ano, tak se to volí až při patchovací obrazovce.

Nevíte o tom neco?
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 08/02/2007 :  19:15:02  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Ta volba downloadu je asi čistě jenom věc volby odkud budeš data stahovat, jestli z kalifornie nebo z amsterodamu např. Rozdílná velikost souborů je sice zvláštní, ale můžu tě ujistit je existuje pouze jedna verze klienta a z ní jsou přístupné všechny US i EU servery zároveň.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/02/2007 :  02:07:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hmm tak mi spadl vanguard a proste mi launchpad stoji na "patcher initializing"..nevite nekdo co stim?

uz jsem zkousel spustit vanguard instalacku launchpadu z bety s repairem.. normos si to soslo launchpad znova..ale stoji to porad.. restart pc taky nepomohl..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 14/02/2007 :  02:11:29  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
už to 6 hodin řešim a live support hádej co :D poď mě podpořit na VG support forum

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/02/2007 :  03:23:23  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jo je tam 3. strankovy f orum ;-( uz od vcera..
ani reinstall nepomohl.. ale tracert na IP toho jejich serveru facha..tak nevim kde je problem

ach jo.. chce se mi brecet.. pastuju tam tomu kretenovi logy z patche a rikam mu, ze se to zastavuje HNED na zacatku a on se mne pta u jakeho fajlu se to zastavi ;-D potom se mne pta jakou mam verzi IE..

hm uz je to tu. klasicke "chyba neni u nas, odinstalujte IE7 a pouzijte IE6"....... damn kdyz mu pisu ze jsem do ted nemel jedinej problem a ze je na forech 3 prdele lidi s IE6 a tim samym problemem - nereaguje.

tak vetsi kretenizmus snad neexistuje.. fakt ne. pisu mu ze hraju hru 12h v kuse nonstop bez problemu.. ze mam hru od 1. dne co vysla.. bez problemu.. a on mi zacne pastovat "random helps" asi si je losuje z osudi... pasty typu "smazat cookies" nebo "odstranit vsecky residenty z pameti" a podobny sracky... pritom nekdo parsnul na forech ty jejich logy a je jasny ze maj problemy s patch serverem :-(

sem mu napsal ze uz ho nebudu dale otravovat, kdyz evidentne nevi o co go, ze rozhodne bude problem v mem IE7, kdyz je na fore X desitek lidi s ruznejma konfiguracema a vsichni maj ten samej problem.. a zavrel sem to. radeji.



First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 14/02/2007 03:48:29
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 14/02/2007 :  03:41:26  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
hehe já mám IE6 a problém stejnej. Taky sem si četl nějaký ty logy a tam to píše o IE6 a nějaký bla bla tam ten log končí. Je jasný že je to problém na síti né u nás, to by už mohli poznat a vyřešit. Výsledek bude že resetnou jeden servr, otevřou port nebo tak něco, až na to za tejden přídou.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/02/2007 :  03:54:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Tak mam nový poznatek. Jak je tam ta volba US nebo EU pro download, tak ja jsem bral data z EU. Data co napsal Kaz presně odpovídají hodnotám co mi ukazuje opera, kdybych tahal z US.

Tak ted nevim, myslel jsem, že mezi klienty není rozdíl a jesli ano, tak se to volí až při patchovací obrazovce.

Nevíte o tom neco?




Nejlepsi moznost co muzes udelat, je md5checksum.
sosni si TY + nekdo kdo ty caby ma tenhle programek a vnem je ocheckuj.. vygeneruje to takovej md5 hash..
http://www.fastsum.com/
tomu 2. cloveku by to melo udelat hash uplne stejnej


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/02/2007 :  03:59:30  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

ja v total commanderu vidim

data2.cab 2 003 656 704
data3.cab 2 097 152 000
data4.cab 2 097 152 000
data5.cab 760 928 307
VGD.exe 153 275 024


kdyz to nahazu do stahovace tak mi taky ukazuje tyhle velikosti


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 14/02/2007 :  07:08:50  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Včera jsem založil postavu na Gelenii a oproti Tharridonu mě tam totálně dostal ping,kterej mě přivítal,vzhledem k tomu že je to EU server mě připadne ping 400-600 poměrně dost,je to populací ? Protože když jsem se já dotal ke hraní po práci měl Tharridon populaci low,kdežto Gelenia je odpoledne a večer prostě full.Může mi prosím někdo z EU serveru říct svoje zkušenosti když vypadne ze start lokace,jestli se to zlepší?,díky.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 14/02/2007 07:09:58
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 14/02/2007 :  07:09:58  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Kurna to me sere...mam dovolenou a budu se divat na pacher initia...


Muzete sem nekdo hodit odkaz na to forum...?

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 14/02/2007 07:10:26
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/02/2007 :  07:45:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No podle poslední zprávy v tom příspěvku to někomu už jede.
Odkaz je tady:
http://forums.station.sony.com/vg/posts/list.m?topic_id=2939

Yurekk : no záleží celkem dost na tom kolik je v daném chunku lidí, ale nějak jsem si nevšiml že by hra lagovala, jedině snad když někoho zabiješ, tak ještě chvíli stojí a až pak spadne, že nereaguje okamžitě na final blow .

Edited by - spajdr on 14/02/2007 07:45:58
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/02/2007 :  08:11:55  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Tak vcera crash a od te doby patcher initiliazing... i ted rano.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%

Edited by - Pedro on 14/02/2007 08:27:01
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 14/02/2007 :  08:22:21  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
No lidi zkouseli vsechno smazat a celej Vanguard nainstalovat znovu v domeni ze jde o poskozeny soubor pri tom padu hry. Nepomohlo. Ze jde o nejaky problem s antivirem nebo firewallem pochybuju, to jsou klasicky vymluvy, nikdo na tom nic nemenil a najednou to vadi ze
Celkem by me zajimalo jestli by to jelo na ucet kterej ma problem u nekoho komu to nespadlo....
Jinak to vidim blbe, chat support jim nefunguje protoze v americe je vecer...a ze by nekdo ze supportu alspon reagoval resime to na mnohastrankovej topic to nereaguje...
Mozna to Sony odstavilo protoze jim tam preslo strasne moc lidi z jejich EQ...

Beru ze je to na zacatku to hra ale jestli se tohle bude castej opakovat dokaze to ode hry spolehlive odradit...jinak tahle hra ma urcite obrovsky potencial.

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 14/02/2007 08:24:25
Go to Top of Page

stoupa101
New Member

253 Posts

Posted - 14/02/2007 :  08:35:11  Show Profile Send stoupa101 a Private Message  Reply with Quote
Zkousel sem pustit EQcka a to samy :o(

RIFT: Stoupa * Ceska Legie * Steampike PvE EU * Weaponsmith * Male Dwarf Guardian
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 14/02/2007 :  08:39:46  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Me taky dela to samy i EQ2.
A to mam na EQ2 jinej station account. Naposledy sem se do EQ2 logoval nekdy minulej tejden, presnej receno ve ctvrtek na raid.
Cili problem jiste nebude v poskozenym file, kupodivu zrejme ani v databasi vanguard accountu ale nekde v obecnem pripojeni na Sony.

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 14/02/2007 08:40:10
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/02/2007 :  11:05:44  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Zkousel nekdo tohle?

Hey guys, i cam e across an odd fix...

The problem replicated itself on my machine an hour ago. However...!

For some reason (i think it's an old hangover from my Star Wars days) i was able to launch two instances of the launchpad.

The first would not patch...but the second would. Why? Again i do not know.

This may have been fluke as i could not replicate the problem again by effort.

But, if your having troubles, try launching a few instances of the game and log one in, then the other...see what happens.

Pustit vice launcheru najednou a jestli se nejaky chytne?

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 14/02/2007 :  11:40:04  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Neee...behem dopoledne se tenhle problem dostal uplne navrch na forech Sony..posledni stranky uz jsou jen plny fuck a suck...

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/02/2007 :  11:58:29  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
mně to jede, divné

jinak je zajímavé, že když dáte Fear na kostlivce, tak začnou utíkat. Nemají mít imku na Fear? Jsou přece již po smrti.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 14/02/2007 :  12:15:38  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

jinak je zajímavé, že když dáte Fear na kostlivce, tak začnou utíkat. Nemají mít imku na Fear? Jsou přece již po smrti.



Co má immune na fear společnýho s tím, že je kostlivec po smrti? :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 14/02/2007 :  12:28:32  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by Tomas

jinak je zajímavé, že když dáte Fear na kostlivce, tak začnou utíkat. Nemají mít imku na Fear? Jsou přece již po smrti.



Co má immune na fear společnýho s tím, že je kostlivec po smrti? :)


asi to, ze ve WoW jsou undeadi (ne hraci - bohuzel) immuni na fear..

a jeto nejspise proto, ze kdyz jsou po smrti, tak se neboji, ze umrou..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/02/2007 :  12:34:24  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
No ale třeba se bojí, že budou osouloženi... Někde se píše, strach z čeho nahání které kouzlo? :))
Go to Top of Page

Holov
New Member

116 Posts

Posted - 14/02/2007 :  12:42:52  Show Profile Send Holov a Private Message  Reply with Quote
Patcher initializing holt koukam ze nejsem sam:(
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/02/2007 :  12:48:21  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Holov

Patcher initializing holt koukam ze nejsem sam:(


Negre zkus pustit naraz vice launcheru a pak napis jestli to pomohlo!
Jsme nervozni v praci!

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 14/02/2007 :  12:55:43  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Nepomohlo. Muzete jeste napsat providera btw vypada to ze chyba bude nekde v evrope na nejakem uzlu alspon se neco takovyho psalo na station foru.
To nepomohlo snad nikomu ty dva launche, ono to asi moc nema logiku...
Jinak ja mam ADSL, IOL,2Mb a vcera od pulnoci se divam na launcher..

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/02/2007 :  12:59:54  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Morpheus.cz

Nepomohlo. Muzete jeste napsat providera btw vypada to ze chyba bude nekde v evrope na nejakem uzlu alspon se neco takovyho psalo na station foru.
To nepomohlo snad nikomu ty dva launche, ono to asi moc nema logiku...
Jinak ja mam ADSL, IOL,2Mb a vcera od pulnoci se divam na launcher..


Ja nejakeho mistniho sunt ISP, wifinu a problem mi zacal delat vcera odpoledne. Ale asi po 5ti spustenich to vzdy najelo. Od crashe v 22:30 uz to ani neskytlo...

Muze sem nekdo hodit IP na nas server a doma si to pingnu pres co vsechno mi to leze?

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 14/02/2007 :  13:01:11  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
http://www.globalcrossing.com/
Hovno tomu rozumim ale podle station fora je problem v tomhle uzlu.

l

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)

Edited by - Morpheus.cz on 14/02/2007 13:07:06
Go to Top of Page

Holov
New Member

116 Posts

Posted - 14/02/2007 :  13:12:59  Show Profile Send Holov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Holov

Patcher initializing holt koukam ze nejsem sam:(


Negre zkus pustit naraz vice launcheru a pak napis jestli to pomohlo!
Jsme nervozni v praci!



Nepomohlo
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/02/2007 :  13:15:23  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Morpheus.cz

http://www.globalcrossing.com/
Hovno tomu rozumim ale podle station fora je problem v tomhle uzlu.

l


A dostanes se z domu na ten jejich web? Jsem v praci a jde mi to, tak jako se mi rozjede patcher. Chce to zjistit IP Gelenie...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Holov
New Member

116 Posts

Posted - 14/02/2007 :  13:15:40  Show Profile Send Holov a Private Message  Reply with Quote
Vcera jsem asi od 9 vecer do 1 rano hral a dneska ani prd, a uz i vcera to trvalo asi 40 min nez se rozebehl scan launcheru...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/02/2007 :  13:31:27  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No jelikož to dělá lidem z USA, tak to nebude jenom v Evropě problém.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/02/2007 :  13:36:10  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

No jelikož to dělá lidem z USA, tak to nebude jenom v Evropě problém.



Halp pls
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=21839

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/02/2007 :  15:17:54  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
já s patcherem problém nemám
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/02/2007 :  15:19:56  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

já s patcherem problém nemám


OMG

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2784 Posts

Posted - 14/02/2007 :  15:32:55  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Tomas

já s patcherem problém nemám


OMG



ty hele Pedro, nechci nejak prudit nebo tak, ale ja s patcherem taky nemam problem

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/02/2007 :  15:41:19  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas
ty hele Pedro, nechci nejak prudit nebo tak, ale ja s patcherem taky nemam problem


Woe negre!

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/02/2007 :  15:46:50  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
blbost tu kvete, že chlapci. To, že se vám posere patcher neznamená, že ostatním též.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/02/2007 :  15:51:50  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

blbost tu kvete, že chlapci. To, že se vám posere patcher neznamená, že ostatním též.


Heh... NAM se patcher neposral. Kdyby jsi sledoval trochu o cem je rec tak tady ani nepostujes, ze ti to jede...
Ale uz je to jedno. Prislo se na to jak to vyresit a to je hlavni.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,21 seconds. on eygor Snitz Forums 2000