Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 xp solo vs group
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 08/02/2007 :  10:48:40  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Pokracovani z tohoto postu (cca prvni dve stranky k tematu): http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=21686

Patch 8/2
Challenge level 3 NPCs lower level than a player now give moderately more experience. Challenge level 4+ NPCs lower level than a player now give significantly more experience.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 08/02/2007 :  19:19:21  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
jak to tedy dopadlo s temi skriptobijci ?


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/02/2007 :  14:16:21  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo jaky je maximalni mozny rozdil levelu v grupe tak, aby vsichni dostavali expu?

Nekdo mi rekl, ze je to 20%, nekdo 4 levely, nekdo, ze nejnizsi muze byt
75% nejvyssiho levelu.

Ja se zatim ridim podle pravidla 4 levelu, ale chtel bych znat pravdu )
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 15/02/2007 :  14:50:17  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Někde to tady možná je,ale nenašel jsem to,rád bych aby se mi expa zobrazovala číselnýma hodnotama,jde to někde v default UI nebo nějakej prográmek ? děkuji.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion

Edited by - Yurekk on 16/02/2007 07:31:01
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 15/03/2007 :  15:09:38  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Jak vypada pomer solo vs grup expa ted? Postelovali to?
Moje zkusenost se solo expou:
lvl 19. Soluju dvou dotaky lvl19-20. Za kill minimalni expa. na lvl 20 budu potrebovat priblizne (podle mojich propoctu) 500 mobu. Coz u me vidim tak na 10-12 hodin.
Jak to vypada v grupe?
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 15/03/2007 :  15:44:11  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Jak vypada pomer solo vs grup expa ted? Postelovali to?
Moje zkusenost se solo expou:
lvl 19. Soluju dvou dotaky lvl19-20. Za kill minimalni expa. na lvl 20 budu potrebovat priblizne (podle mojich propoctu) 500 mobu. Coz u me vidim tak na 10-12 hodin.
Jak to vypada v grupe?



V současné době se to otočlilo a je lepší expovat v grupě 4-doťáky.

Já na 40levelu mám za 2dot na solo cca 1-1,5 expy / 2* mob stejného levelu cca 2000 mobů na level.
V grupě mám cca 3 expy za 4-doťáka stejného levelu což je 600-700 mobů na level - stím že čas sundání moba je zhruba stejný. Tedy group expa je cca 2,5-3x rychlejší než solo expa.

Nicméně tak jako tak je třeba expění proložit co nejvíce questy protože odměna za questy je hrozně znát. Bohužel situace je taková, že nemůžeme najít žádné 40-43 lev. questy - prostě nejsou :(


Noe

Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 15/03/2007 :  16:22:39  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Nicméně tak jako tak je třeba expění proložit co nejvíce questy protože odměna za questy je hrozně znát. Bohužel situace je taková, že nemůžeme najít žádné 40-43 lev. questy - prostě nejsou :(



Jsem zatím lvl 38 a questy ještě mám na dělání, ale o tom jsem taky slyšel. Nějaké questy pro tyto lvl by měly být na Ceros Isle na Kojanu, ale osobně jsem tam nebyl a možná bych je tam stejně ještě ani nedostal, ale být tam mají...
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 15/03/2007 :  19:17:37  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Nevite nekdo jaky je maximalni mozny rozdil levelu v grupe tak, aby vsichni dostavali expu?

Nekdo mi rekl, ze je to 20%, nekdo 4 levely, nekdo, ze nejnizsi muze byt
75% nejvyssiho levelu.

Ja se zatim ridim podle pravidla 4 levelu, ale chtel bych znat pravdu )



Když sem dingnul 19 tak eště dostávali xp lidi v grupě na lvl 14 (možná to bylo 13-15, nejsem si 100% jist).

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 24/03/2007 :  16:28:49  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
The following two updates went live with this morning’s (3/23) server restart:



Adventuring Kill Experience Update

Experience rates for killing NPCs have been increased significantly. The experience changes start as a small amount at low levels and scale up to a large amount in the early twenties. From then on, the increase remains fixed. This increase should be very noticeable for players above level fifteen. This change is in response to actual player leveling times not meeting our original target times within many different subsets of the player population. This increase will bring us much closer to our goal without exceeding it.



NPC Hit Points

Challenge level two and three NPCs have had their hit points reduced at levels above ten. It will be a small, but increasing reduction per level.



~The Vanguard Team







Build 1780 March / 22 / 2007

Vanguard Build 1780 Patch Notes 3/22/2007

GAMEPLAY NOTES
- Disenchant – All abilities that remove Enchantments from opponents (including – Strip Enchantment, Asilam’s Disenchanting Cry, Despoil and Disenchant) now have a tool tip description that states their effectiveness levels.

ADVENTURING NOTES
- All Classes – You can no longer train two auto attacks. If you do not have an auto attack on your hotkeys, you should be able to find one on the general tab of your ability book. If there isn’t one there, please visit a trainer.




Tzn exp+ hp mobu- ?? = double exp na furt?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 24/03/2007 :  23:38:42  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
Tzn exp+ hp mobu- ?? = double exp na furt?


A kde se tam pise o double expe?

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000