Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Vanguard .......
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Standa
Starting Member

18 Posts

Posted - 01/04/2007 :  08:59:51  Show Profile Send Standa a Private Message  Reply with Quote
Je to hrozně hezka hra.hral sem za Sorcera prostředi uplně imba fakt i ta hudba se da řict dobra ale ta grafika je opraqvdu jedna znej MNORPG co sem viděl po zapnuti Bloom a HDR efektu mi malem padla huba.Ale pak sem na druhou stranu zustal ochrome kdysž se vešel do lodě na nakou instanci už když sme skoro byly u Bosse nebo co to byxlo najednou přiběhli naci 2 Clerikove a jeden Knight pulnuli si ho sejmuli vysmali se nam a odešli :( zustanu rači u WOW todle mě dostalo ale jinak Vanguard si určitě najde sve přiznivce i odpurce ale jak řikam hraju WOW da se řict od betaverze a zustanu i nadale u nej na tohle ja nemam nervy aby mi do instance běhalo ghafo lidi a lotovalo mi bosse :D gg Vanguardaci a přeju hodně bohatejch dropu.

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 01/04/2007 :  09:12:57  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
mozna to bude tim ze ve vanguardu zadny instance nejsou

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 01/04/2007 :  10:54:49  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Standa

Ale pak sem na druhou stranu zustal ochrome kdysž se vešel do lodě na nakou instanci už když sme skoro byly u Bosse nebo co to byxlo najednou přiběhli naci 2 Clerikove a jeden Knight pulnuli si ho sejmuli vysmali se nam a odešli :( zustanu rači u WOW todle mě dostalo


lol, cry more!

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Tyriael
Starting Member

39 Posts

Posted - 01/04/2007 :  11:28:19  Show Profile Send Tyriael a Private Message  Reply with Quote
rofl hrozneee :)))
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 01/04/2007 :  13:06:58  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
to by mne nasralo asi natolik ze bych i vyhodil komp z okna ,) ale vzdyt von si dela prece srandu, april ne
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 01/04/2007 :  22:17:33  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
i loled hard anyway

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000