Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Zlepsila sa grafika/design hry od vydania?
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 02/04/2007 :  09:38:24  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
Neviem, ci sa to tu uz niekde objavilo, ale rad by som upozornil na jeden topic, kde je kopia postu jedneho z ex-developerov Vanguardu. Myslim, ze je to celkom zaujimave citanie: http://www.silkyvenom.com/forums/showthread.php?t=17791

Dost vyrazne vidno to, co hovori o art studiu a designeroch. Zaroven je to jedna z veci, pre ktoru este stale nehram Vanguard. Chcel by som sa preto opytat, ci sa od oficialneho releasu hry uz znatelne vylepsili lokacie. Tym nemyslim questy, predmety a tak, ale cisto graficky a designovo - ci uz aspon trochu ziju. Sledujem patche a viem, ze sa uz tusim dvakrat pridavali nejake art assets, ale neviem, co v nich bolo obsiahnute. Moj problem s grafikou som pomerne podrobne popisal tu.

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 02/04/2007 :  10:26:11  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ne, obecne to vypada porad stejne (navazovani textur mozna tu a tam upravili, zapnuti travy docela resi "bumpovanou zem" a ostre hrany), ale celkove styl nezmenili.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 02/04/2007 :  11:57:56  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Napriklad po patchi se me obycejny stit potahl nejakym logem.Drive to byl jen sedej plat a ted tam je sachovnice ci neco podobneho.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/04/2007 :  17:36:23  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
co se tyce graficky stranky, tak toho fixnuli hodne a zatim jsem nic spatnyho nevidel.. ale po technicky strance, maj jeste co delat =)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/04/2007 :  18:52:37  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
zatim upravuji jen design itemu to jsou ty "arty". V kazdem pripade mi prijde to co si psal ze zalezi spis na lokaci. Nektere jsou chudsi, nektere mne prijdou pekne osvetlene..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Morpheus.cz
New Member

216 Posts

Posted - 02/04/2007 :  20:38:37  Show Profile Send Morpheus.cz a Private Message  Reply with Quote
Nektery jsou dost strasny a musel je delat absolutni magor.

Pichac Kosticka Vulmane nekromant (Ceska Legie)
Hrombobyj (EQ2)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 03/04/2007 :  09:27:23  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
hral si nekdo z nastavovanim grafickych prvku, aby vylepsil celkovy vykon hry?
My jsme neco malo zkouseli (ale opravdu malo ;p).
Doporucuji vypnout shadows, ktere nijak neuberou na kvalite vysledneho dojmu, ale na vykonu pridaji.
Vcera jsme si hrali s detaily kouzel (je tam nejaky slider), ale nema to zadny vliv, pokud je slider vic jak na 0% vykon se nijak znatelne nezlepsuje. Tohle mi celkem vadi, efekty kouzel bych nepotreboval zadne, krome calmu a sarmu.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/04/2007 :  09:37:12  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

hral si nekdo z nastavovanim grafickych prvku, aby vylepsil celkovy vykon hry?
Ja vypinam travu, protoze mi vadi pri targetovani, taky stiny protoze mi proste nesednou a oboji zvedne vykon dost.

Ostatni nechavam jak je protoze mi to masina v pohode 'utankuje'

Na raidy pocitam s prepnutim do modu High performacne nebo jak rika Brtnik 'plastelinove vojacky'


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 03/04/2007 09:38:09
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 03/04/2007 :  10:37:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak ja hraju za "pantera" (kurashaa) dread knighta a provedeni lokaci do lvl 10 zatim 10/10. Ale mam tam velkej bug u racialky, po vyprseni buffu mi to da uplne jinej skin nez ten mnou vybranej a az relog pomuze. Jinak bottenanna za mnou procestoval 76km a moji lokaci chvalil. Docela me mrzi, ze zrovna tahle hra je predkrmem pred Warhammerem, asi z duvodu narocnosti na HW to hraje malo lidi zatim. Ja osobne se ted rozhoduju jestli budu hrat wow dal nebo si necham frozen acc a vyplnit cas pred Warhammerem Vanguardem, musim si ale taky koupit ramky, 1gb je uz dost malo, budou stacit 2gb? Karta / proc mam uz dobry.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 03/04/2007 10:41:21
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 03/04/2007 :  11:50:04  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach
Ja vypinam travu, protoze mi vadi pri targetovani, taky stiny protoze mi proste nesednou a oboji zvedne vykon dost.

Ostatni nechavam jak je protoze mi to masina v pohode 'utankuje'

Na raidy pocitam s prepnutim do modu High performacne nebo jak rika Brtnik 'plastelinove vojacky'


S vypnutou travou mi to prislo takove "suche" ;p Nejsem tank, takze problemy s targetovanim nemam.
Problem je, ze muj stroj to taky "utankuje", ale pri lokaci, kde je vice group a nedejboze jsou par metru od nas a kazdy si mele sveho moba, vykon drasticky klesa.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 03/04/2007 :  13:37:24  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
predpokladam ze mate all 2gb ramky ?? mam intel 2,14gb 2gb ramek grafika Ati radeon X1900 256mb ... a hraju to na balance a s travou se vsim bez stinu a obcas se to trhne no

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 03/04/2007 :  17:27:09  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
Trengal Keep - taky máte 8-17 FPS ? ...sakra práce

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/04/2007 :  13:03:42  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no jakmile je nekde full parta + 5-6 mobu tak mam kolem 10fps ad na high kvality nebo balanced..

vetsinou hraju HQ ale bez stinu, travu 20% a sem kolem 30 fps..
amd64 3200+, 2gbram (upgrade z 1 na 2 dost pomohl) x1950pro agp8x 512mbddr3


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Sanix
Junior Member

sonic

899 Posts

Posted - 12/04/2007 :  21:53:00  Show Profile  Visit Sanix's Homepage  Send Sanix an ICQ Message Send Sanix a Private Message  Reply with Quote
pro me se grafika hodne zlepsila tim ze sem si ji lip nastavil...

vypnul sem nedulezity stiny a dal uplne na maximum vykreslovani sveta do dalky vcetne travy a stromu a detailu mobu a postav...

pohledy do dalky sou ted celkem uzasny a i driv prazdna poust se v dalce meni v prostredi ktery je plny objektu...

jedu na balanced ale high textury (takovej checkbox defaultne zapnutej sem vypnul)...

zacinam si na to zvykat a opravdu se mi grafika libi vic a vic... kazdopadne je to hodne o zvyku...

(jinak pohyby postav sou opravdu jedny z nejhorsich co se kde videl)...

----------------
suma sumarum:

krajina 10/10 (driv 5/10)
postavy vykresleni 8/10 (driv 7/10)
postavy pohyb 1/10 (driv 1/10)

WoW: Axgri
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000